• nedodali zboží, neodpověďěli na dotaz
    • nereagovali na výzvu storna objednávky, nevrátily peníze

• cena?
    • Nekomunikují
    • Pokud komunikují tak stejně nic nedodrží

Reklamoval jsem telefon. Reklamace se nestihla za měsíc (vůbec se nikdo neozval) několikrát jsem se dovolal a vždy mi bylo slíbeno vrácení peněz, ale nikdy nic nepřišlo. Teď už se nedá ani dovolat. Vypadá to, že půjdu podat trestní oznámení...

• Prodejce nereaguje. Neodepisuje na maily, ani na SMS. Hovory nezvedá.
    • Platba za vrácené zboží trvala měsíc.

Mobil který jsem si objednal (Nokia 3310) nepodporoval češtinu. Prodejce na tuto skutečnost neupozornil. Když jsem odstoupil od smlouvy a mobil odeslal zpět, prodejce do 14 dnů platbu nevrátil. Nereagoval na maily ani na SMS, ve kterých jsem ho žádal o informaci, kdy částku pošle zpět. Hovory mi nezvedal. Částku vratil 28 dnů od vrácení zboží. Žádné vysvětlení ani omluva ze strany prodejce.

Rychlé doručení.

Zboží jsem vrátila ve 14 denní lhůtě, doposud se mi nikdo neozval.

• nezájem o zákazníka

Zboží nedorazilo ani za tři týdny. Na uvedené číslo se nedá dovolat.

• špatný popis telefonu

• super cena
    • nešlo se na uvedené telefonní číslo dovolat

Doporučuji, rychlé jednání a spolehlivost.

Výborná cena, bleskové dodání, maximální spokojenost.

• super cena. Xiaomi Redmi Note4 4/64 o 1000,- méně než ostatní !
    • před vánoci trvalo dodání zboží týden a více a obchod opravdu nekomunikoval. Což při platbě předem nikoho nebaví :( ......

Přes záporné recenze ostatních doporučuji. Telefon přišel nový, správný typ.Distribuce EU. Po týdnu bez problémů. Ceny bezkonkurenční. Perfektně zabaleno. Doručeno DPD. Doporučuji !!!!

• Dobrá cena
    • Dlhé dodanie

• Vše proběhlo bez jakýchkoli komplikací,jsem velice spokojen,jak s cenou,tak se službami.Jinak si to člověk ani nemůže přát.děkuji.Za mě 10 z 10.

• Nejnižší cena na trhu

všechno v pořádku!

• Nic nevidím
    • Musel jsem jim napsat aby mi doručily zboží.

• Nizka cena
    • Dodán špatný produkt
    • Dlouhá doba dodání
    • Neprofesionální zákaznický servis

Objednala jsem zde telefon Xiaomi na zaklade nejvyhodnejsi ceny. Toto je dukaz, ze bohuzel nizka cena se projevi nekde jinde, v tomto pripade na urovni (ne)komunikace se zakaznikem.
    Zbozi jsem uhradila prevodem z uctu ihned po objednani pres E-shop (11.12.). Ackoliv dostupnost zbozi byla uvedena skladem, zadne info o expedici jsem v nasledujicih dnech neobdrzela. 14.12. Jsem proto poslala na info adresu email, kdy bude zbozi doruceno. Dostala se mi odpoved, ze zbozi bude tehoz dne expedovano. 18.12. Odpoledne jsem obdrzela info o doruceni balicku na parcel shop. Jake bylo po vyzvednuti (20.12.) moje zklamani, kdyz jsem zjistila, ze jsem obdrzela jiny telefon (lacinejsi verzi s nizsi operacni pameti, bez podpory evropskeho LTE), nez jsem objednala a zaplatila!! Ihned jsem napsala email na prodejce, at mi prosim situaci vysvetli. Navic nikde nebylo uvedeno nic alespon anglicky, vsude pouze cinske znaky. Nekolikrat jsem se take pokousela prodejce kontaktovat telefonicky. Bohuzel, ackoliv linka je aktivni, nikdo na moje mnohacetne pokusy o telefonat a opakovane prosby v emailu o vysvetleni situace nereagoval. Bylo mi pouze emailem sdeleno, ze se jedna o telefon, ktery jsem si objednala. Pritom vim, ze globalni verze telefonu s podporou LTE ma na krabici oznaceni "global version". Prodejce i nadale nekomunikoval, aby situaci vysvetlil. Od smlouvy jsem odstoupila a produkt zasilam zpet. Lituji, ze jsem s duverou objednala telefon pres tento e-shop. Chapu, ze chyby se deji (zamena produktu), nerozumim ale, proc se e-shop vyhyba komunikaci se zakaznikem. Vysoce neduveryhodny eshop. OPRAVDU NIKOMU NEDOPORUCUJI!!!!!! OTRESNA ZAKAZNICKA ZKUSENOST!!!!

• TRAGÉDIE, HRŮZA!!!!!!!!!!!!!!!!!

TRAGÉDIE!!! Zboží nedorazilo, na telefon nikdo nereaguje nebo je obsazený či vypojený. Na email také nereagují. Po 10 pracovních dnech od objednávky se nic neděje a zboží nikde !!Na tomto eshopu NIKDO NENAKUPUJTE !!!!!!!!!!!!!Takovýto přístup jsem zatím nikde nezažila. O to hůř když máte zboží jako vánoční dárek pro dítě. STRAŠNÉ!!!!!!!!!