• rychlost dodání
    • Display označen, že prošel kontrolou, avšak jeho svítivost po výměné ve špičkovém servise je 30% oproti původnímu (porovnáno s jiným mobiliním telefonem stejné značky a typu) !!! Po instalaci je už těžké display reklamovat. Takže displaye od tohoto prodejce rozhodně nedoporučuji. Cena zřejmě odpovídala kvalitě !!!

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Náhradní OEM displeje mají ve většině případů nižší kvalitu a horší pozorovací úhly. Proto jsou také výrobně méně náročné a výrazně levnější než originální. Pokud kupujete nejlevnější variantu displeje na trhu, pak nelze očekávát parametry varianty nejdražší / originální.
    Výstupní kontrola se provádí na možná viditelná poškození, jako jsou praskliny, škrábance, natržení flex kabelů apod. Testování každého kusu je nerealizovatelné.

Team MOBILMAX

• Velmi rychlé, velmi pečlivě zabalené.
    • Neúměrně drahé přepravné k velikosti a váze zboží. Pokud známí nepospíchají, nedoporučuji. Hledat lacinější přepravné.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi ač Vaše kritika dopravy nás překvapuje. Objednal jste si baterii do mobilního telefonu a doručení obchodním balíkem na dobírku. Dopravné je za 89,- což je cena diktovaná dopravcem. U firem jako PPL, Česká pošta či DPD se tento typ balíku pohybuje v cenách 130,- a výše. Levněji na dobírku a dovozem do místa bydliště ani zasílat na CZ trhu nelze, jedině přes osobní odběry na výdejnách.
    Obchodní balíky jsou také doručovány do 1 prac. dne, tedy pokud vyloženě daný balík nezbloudí, je to i nejrychlejší možná doprava (mimo vnitroměstské rozvozy).
    Zde na velikosti nezáleží.

Team MOBILMAX

• dlouhá doba dodání u položek skladem

Cena průměr. Zboží nehodnotím - zatím nelze ověřit (prozatím funkční). Nelíbí se mi dlouhá doba dodání u položek skladem.

Reakce obchodu Mobilmax

Vámi objednaná baterie na Lenovo měla uvedenou lhůtu expedice do 3 dnů. Informaci zjistíte po rozkliknutí "skladem" na kterém ze 7 možných skladů se baterie nachází a jak rychle ji daným způsobem obdržíte.
    Objednávku jste vytvořila v neděli, v pondělí objednáno u dodavatele, v úterý expedováno na Vámi zvolenou výdejnu Zásilkovny, kde bylo zboží doručeno ve středu odpoledne.. Ve čtvrtek vyzvednuto.
    Asi máte opravdu hodně krátký týden, škoda žít bez víkendů.

Team MOBILMAX

Kupoval jsem baterii Lenovo BL244, dle popisku originál, ale při výměně jsem zjistil, že je rozměrově o dost menší než má originální v telefonu. Vzhledem k této skutečnosti si nejsem jistý, zda je opravdu originální s danou kapacitou.

Reakce obchodu Mobilmax

prodáváme shodné baterie, jako všichni ostatní prodejci. Zdroje dovozu jsou shodné. Baterie se mohou lišit dle výrobních várek. Většinou je nevyrábí jeden výrobce po celou dobu. Výrobci telefonů si objednávají baterie u externích dodavatelů.
    Pokud Vám zboží nevyhovuje nebo nejste spokojen s kvalitou, není problém jej vzít zpět. Jinou baterii ale zřejmě na trhu neseženete.

Team MOBILMAX

Baterie se nenabíjí fakt nedoporučuji

Reakce obchodu Mobilmax

pokud Vám nejde baterie dobít, je většinou pouze podvybitá. Stačí ji na moment napojit napřímo na zdroj. V případě vady měníme baterie obratem za jiný kus.
    Je škoda, že se informaci o problému dozvídáme až po 2 měsících tímto způsobem a neposkytl jste nám prostor pro vyřešení problému k Vaší spokojenosti.

Team MOBILMAX

• obchod nejspíš fajn , ale zboží dorazilo vadné , jednalo se o displej na telefon

Displej byl nefunkční, byly vidět jen úzké čárky přes displej, bohužel jsem neměl možnost ho reklamovat ani vrátit.

Reakce obchodu Mobilmax

čáry na displeji jsou způsobeny poškozením flex kabelu při montáži, nikoli vadou dílu.
    Disleje jsou opakovaně testovány, než se dostanou k zákazníkovi.
    Poškozené díly montáží samozřejmě reklamovat nelze.

• Nekvalitní zboží

Obchod je v pohodě, ale zboží co jsem dostal je šunt co neodpovídá parametrům popisu výrobku.

• Funkčnost dílů

Objednali jsem si u této společnosti dva displaye. Pravda, že ty nejlevnější, ale že nám přijdou takové šroty jsme ve firmě ještě nezažili. Prvnímu z displayů nereagovala dotyková vrstva na horní polovině displaye (odzkoušeno na dvou telefonech, flex kabel nepoškozen) a druhý fungoval bravurně. Při nasazení ovšem nastal problém v podobě nedosednutí displaye z důvodu tlustší vrstvy zadního skla o neuvěřitelných 1,13mm. Obchod rozhodně nedoporučuji.

Reakce obchodu Mobilmax

LCD moduly Apple máme nejlevnější, není to ale na úkor kvality. Díly jsou shodné napříč trhem a pochází od 2 výrobců. Jen je většina konkurence prodává za 2-3 násobek, protože nemají přímou distribuci.
    Prodáváme přes 800 displejů Apple měsíčně. Kdyby byly "vadné", vypadal by tento portál s recenzemi jinak.
    98% problémů je způsobeno nezkušeností s montáži a nikoli problémem dílu. Procento reklamací vad se pohybuje pod 2%.
    Zatím jsme od Vás nezaznamenali žádnou reklamaci nebo informaci o problému, kromě této recenze. Pokud jsou díly nepoškozené, pak není problém jejich výměna či vrácení ve 14 denní lhůtě

Team MOBILMAX

• Rychlost doručení a to je vše
    • Zboží je čínský šmejd
    • Po 10min přestal fungovat

LCD displej byl obyčejný šunt z Číny, který hned přestal fungovat. Jediné plus tohoto obchodu je snad rychlé doručení.

Reakce obchodu Mobilmax

u displejů je uvedeno, že se jedná o náhrady. Také tomu odpovídá cena, která je oproti originálním dílům pětinová. Displeje jsou kvalitní a funkční a otestované. Jestli Vám přestal po 10 minutách fungovat, není to zpravidla vada dílu, ale problém v montáži (flex kabely, špatné podložení LCD / uzemnění atd.).
    Pokud je díl nepoškozený, zašlete jej k reklamaci a vyměníme Vám jej nebo zašlete celý telefon a opravíme jej.

• neskutečně neochotný personál

neskutečně neochotný personál, arogantní a dehonestující chování

• rychlost dodání na prodejnu
    • zakoupeno ochranné sklo na J3 - 2017, neodpovídá tomuto telefonu
    • po sloupnutí nálepky J3-2017, bylo na krabičce označení J3-2016, takže toto chápu že to záměrně někdo upravil a vysvětlení proč to zcela nepasuje. Jestli se potřebují zbavit 2016 nebo zrovna na skladě nebyla 2017, tak mu dáme 2016, vždyť ono to je skoro stejný... nevím

přitom stačí projet net a člověk pochopí, že jsou dvě modelové řady. Přelepení jedné modelové řady druhou není zrovna OK.

• Dodané zboží neodpovídalo popisu nabídce v e-šopu.

dlouhý dodací termín, zboží stále nedorazilo (objednávka ze dne 21.6.2018, zboží uvedeno jako skladem)

Reakce obchodu Mobilmax

objednali jste 4ks daného zboží navíc s atypickým požadavkem na 14 denní splatnost. Dané zboží Jabra Drive je v nejvyšší sezóně velmi špatně dostupné. Jsme jedna z mála firem, která jej dokáže dodat.
    Opakovaně jsme s Vámi komunikovali ohledně dodání a fakturace.
    28.6. jsme Vám dané zboží expedovali, přišlo Vám potvrzení mailem a informovali Vás i telefonicky.
    Váš vyjádřený postoj v dané recenzi je pro nás překvapující.

Team MOBILMAX

Obchod mi zaslal neoriginální baterie, která do příslušného telefonu nepasuje, ačkoliv na obalu je příslušný telefon deklarovaný. Považuji to za neprofesionální neznalost, která je odstrašující. Pro mne nadále nedůvěryhodné!

• Zabaleni produktů bylo hodně dobré až nezvykle
    • Rychlost dodaní
    • LCD display mi přišel už s odlepenou fólii což znamenalo že reklamace nebyla možná.
    • Display sám od sebe chvilema zaznamenává dotyk i bez mého prstu.

Reakce obchodu Mobilmax

děkujeme za Vaši recenzi.
    Všechny díly před odesláním prochází výstupní kontrolou, viz štítek na obale.
    Díl neni nikdy expedován bez ochranné folie.
    Všechny LCD moduly balíme do více vrstev bublinkových folií + kartonové krabice, nic nezvyklého při známém zacházení dopravců se zásilkami.
    Pokud je displej příliš citlivý, zkalibrujte jej a upravte citlivost, nejedná se o vadu.
    Případně jej máte chybně namontovaný a odizolovaný.

Team MOBILMAX

Po vytvoření objednávky mě přišlo potvrzení objednávky s tím, že se objednávka zpracováva (23.5.2018). Chtěl jsem vyzvednou na jedné z poboček zásilkovny (přeposlání z centra Brna na okraj Brna). 28.5.2018 urgováno z mé strany kde je objednávka. Bohužel mi bylo sděleno, že nastala chyba v systému a objednávka nebyla přesunuta tak aby byla zpracována(ještě, že jsem se ozval, škoda, že si to nepohlídal obchod samotný). Doručeno na pobočku zásilkovny 30.5.2018. Kdybych toto věděl radši si tam zajedu odobně i když se u pobočky v centru špatně parkuje. Dále jsem zjistil, že má nově koupený displej menší vysvícený flíček - nechci řešit jelikož není vidět při běžném používaní.
    Dodané sklíčka na iPhone 6 jsou dokonce tak malá, že neschovají celý displej o cca 1-2mm na stranách.

Obal byl doručen, ovšem jiný než jste prezentovali na fotografii. Měl být s magnetickým klipem a nebyl. Prostě jenom knížka. Rozladilo mne to, ale musel jsem to vzít z důvodu časových. Proto vás nedoporučuji. P

Dobrý den.

Děkujeme za Vaši rezcenci. Prověřovali jsme Vaši objednávku a pouzdro, které jste si objednal magnetický klip nemá.

Objednané zboží jste si osobně vyzvedával na naší pobočce, kde jste to mohl přímo s obsluhou vyřešit a vybrat si pouzdro, které by Vám vyhovovalo.

Mrzí nás, že nejste spokojen s Vámi vybraným zboží, ale máte ještě možnost do 22.5 na odstoupení od kupní smlouvy a zboží si vyměnit za pouzdro, které bude splňovat Vaše požadavky.

MobilMax

• Dlouhá doba dodání
    • Poškozené kusy

2 nákupy - 2x poškozený display

Je inzerován produkt značkový tj.Samsung vč.fotografie, ale přijde vám neznačkový...dle mne se jedná o podvod:(