• Zadna
    • Nemam zbozi a ani penize

NEDOPORUCUJU!!
    Nemam zbozi a ani sve penize!
    Zbozi objednane 17.10 a stale nemam nic,kdyz uz jsem se konecne dovolala,tak pan mel jen vymluvy a nic vic. Hovor jsem si nastesti nahrala. Poslala jsem x emailu a nikdo nereaguje. Cekam do pondeli na kompleti platbu,pokud neprijde,jdu podat trestni ozmameni a celou situaci predam COI,ktera je o tom jiz informovana!
    Zadam vas o okamzite zaslani dobropisu a o vraceni mych penez pro me deti!

• rychlé doručení
    • kvalitní
    • poškozená krabice
    • neodpovídá fotce na webu
    • poškozená hračka

Objednávka mi přišla a bohužel ne úplná. Na zákaznické lince stále čekám až se spojím s operátorem ,ale zatím k tomu nedošlo.

• Ani po dvou týdnech od objednávky mi zboží nebylo doručeno

Reakce obchodu MegaHračky.cz

mrzí nás to, ale je potřeba uvést na pravou míru, že jste objednávku 5 dní po odeslání stornovala
    a proto nebyla odeslána.

Karel Mašek

• Ani po více než týdnu nemám zboží a obchod neposlal jedinou informaci
    • Info o doručení 2-3 dny je lživé
    • Naprosto sedí heslo slibem neurazíš

Absolutní nekomunikace obchodu, avizovaná doba doručení nedodržena, info o lhůtě doručení je lživé, telefonicky příslibeno doručení alespoň části objednávky a ani po dalších dvou dnech žádná změna v odeslání

Reakce obchodu MegaHračky.cz

Vaše objednávka byla odeslána po vzájemné domluvě, na zrušení traktoru, hned druhý den, mrzí nás to že došlo ke zpoždění ze strany našeho dodavatele. A objednávka tak čekala dokud nebude kompletní.

I přes to však doufáme, že bude nyní vše v pořádku, a že balík je již u vás.

Karel Mašek

• zboží bylo uvedeno skladem což nebyla pravda
    • obchod vůbec nekomunikuje, nereaguje na x mailů
    • Ve vyhledavači uvádí falešné pozitivní hodnocení

27.09.2023 byla uhrazena objednávka zboží, které bylo uvedeno skladem. Zboží nedorazilo, po telefonátu bylo sděleno, že dostupnost neznámá. Objednávka byla obratem zrušena, do dnešního dne 24.10. však obchod peníze nevrátil. Byl urgován více jak 4x bez jakékoliv reakce.
    KRAJNĚ NEDOPORUČUJI ZDE COKOLIV OBJEDNÁVAT

Reakce obchodu MegaHračky.cz

Omlouvám se za komplikace, Vaše předobjednávka na Kočárek sportovní CHULI POP, byla na základě vašeho požadavku na zrušení vyřízena stornem a vystavením dobropisu. Ten nám však bohužel zatím do dnešního dne nepřišel. Požádáme vás o jeho zaslání na adresu [email protected] aby mohl být váš požadavek obratem zpracován.

Karel Mašek

V mailu přišlo info o odeslání, a termínu doručení,několik dní po stále nic, dodavatel zboží nedodal,obchod neví termín dodání,zákazník shání ztracený balíček,který vlastně nebyl odeslán
    Chápu,že obchod nemůže za zpoždění od dodavatele,ale vázne info,žádný mail,zpráva jen mylné info o odeslání

Reakce obchodu MegaHračky.cz

mrzí nás komplikace s Vaší objednávkou bohužel zdržení na straně našeho dodavatele bylo a je krajně neomluvitelné. Učinili jsme všechny kroky vedoucí k tomu aby se podobná situace již neopakovala. Vaše objednávka měla být doručena tento týden, avšak chápeme, že vám došla trpělivost a objedávku jste stornovala před expedici.

Karel Mašek

• Zboží mělo dorazit 19.10., nedorazilo, info stále hlásí datum 19.10. Telefony neberou, na online chat nereagují, na email z minulého týdne neodepsali.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

mrzí nás to, bohužel zákaznická linka je krajně přetížena a kolegové nestíhají zpracovávat všechny hovory. Avšak je potřeba zdůraznit, že jsem vám osobně jsem vám odpovídal na zprávy na chatu, a také i na emailu, kdy jsem vám sdělil přesný termín dodání vaší objednávky, která byla odeslána a je nyní uložena ve vybrané balíkovně a čeká na vaše vyzvedutí.

Mrzí nás zpoždění avšak věříme že je nyní vše v pořádku

• nespolehlivý obchod
    • velmi dlouhá dodací doba
    • chybějící zboží v zásilce, ale žádná informace mi o tom nepřišla
    • nevrací peníze za nedodané zboží
    • na maily neodpovídají, je těžké je kontaktovat

Objednávku jsem učinila 4.10. Díky recenzím jsem věděla, že to bude trvat delší čas, ale nespěchala jsem na výrobky, a tak mi to nevadilo. I když v dnešní době je dlouhá dodací doba velmi nestandardní. Na informační stránce mé objednávky bylo avizované datum doručení 13.10. Vzhledem k tomu, že se tam průběžně občas měnily statusy u výrobků, tak jsem viděla, že se opravdu něco děje. Kolem toho 13.10. se datum dodání změnilo na 18.10. a kupodivu mi zásilka 18.10. opravdu přišla. Po vyzvednutí jsem doma zjistila, že jedna věc ze tří mi chybí. Před tím mi od nich nepřišel žádný email s informací, že pouzdro nemají a že mi nebude dodáno. Psala jsem už dva maily, ale zatím žádná odezva. Je mi jasné, že své peníze za chybějící zboží už neuvidím. Avšak v porovnání s ostatními zákazníky jsem ještě dopadla dobře. Přišla jsem tak "jen" o 127,-.
    Nicméně obchod je to nespolehlivý! Okrádají lidi o peníze, a tak si myslím, že jsou velkými adepty na zapsání do rejstříku rizikových/podvodných e-shopů. Takže tento e-shop nedoporučuji!

Važená paní,

za nedodání pouzdra za 127 Kč jsem se omluvili zaslali vám dobropis a požádali o sdělení čísla učtu aby mohla být platba vrácena zpět. i přes to že jsem vás žádali o jeho odsouhlasení jste tak do dnešního dne neučinila.

Objednávka byla opožděna z důvodu dočasné nedostupnosti pouzdra, mrzi nás to avšak naprosto odmítáme vaše nařčení.

Znovu tedy žádáme o potvrzení dobropisu na email [email protected] abychom díky vaší součinnosti mohli nedodání této drobnosti uzavřít.

• Žádná není.

Zboží jsem objednala začátkem října. Nebyla jiná možnost, než platba předem. Předpokládané dodání 17.10.
    Nemam zboží, nemám peníze. Obchod nekomunikuje, nezveda telefony.
    Nenechte se napálit jako já. Nic zde neobjednavejte.
    Podala jsem podnět na ČOI. Vzhledem k tomu, že čtu samé špatné ohlasy, doporučuji Vám to samé.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

promiňte Vaše recenze je anonymní, která není spárovaná s žádnou objednávku. Tedy nemůžeme se objektivně vyjádřit. Pokud došlo ke zdržení objednávky velmi se omlouváme, evidujeme zpožděné dodávky z důvodu zpoždění na straně našeho dodavatele. Učinili jsme všechny kroky vedoucí k nápravě a postupně všechny objednávky expedujeme.

Karel Mašek

• nemám žádnou výhodu u tohoto obchodu
    • obchod nekomunikuje
    • nerespektuje storno objednávky
    • opravdu špatná zkušenost s obchodem

• Obchod naprosto nekomunikuje

Objednávka vytvořena 2.10. S předpokládaným dodáním 11.10. A dnes 23.10. Zboží stále nebylo expedováno.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

velmi nás mrzí, že došlo k zpoždění vaší objednávky a za to se omlouváme. Rádi bychom vám poskytli vysvětlení situace.
    Bohužel, došlo k neočekávanému zpoždění u našeho dodavatele, což způsobilo, že jsme nebyli schopni dodržet původní termín dodání. Rozumíme vaší frustraci v této situaci a omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které tato situace mohla způsobit.

Vaše objednávka která čekala na hru od našeho dodavatel byla ihned expedována 23. října a měla by být doručena dne 24. října. Mějte prosím na paměti, že se snažíme udělat vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že budete mít vaše zboží co nejdříve.

Děkujeme za vaši trpělivost a za důvěru, kterou jste nám projevili. Jsme si vědomi, že zpoždění může být frustrující, a pracujeme na tom, abychom v budoucnosti zajistili, že se podobné situace nebudou opakovat. Pokud budete mít další dotazy nebo potřebujete další informace ohledně vaší objednávky, neváhejte se s námi spojit.

Karel Mašek

Ve Vašem obchodě nakupuji opakovaně,už z toho plyne,že jsem spokojená jak s nabídkou,tak s dodáním zboží..Stolní fotbálek je dárek od Ježíška pro 6,5 letého vnoučka,tak uvidíme..ale myslím,že bude nadšený.
    Přeji hezké dny a hlavně klidné . Horáková J.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

velmi si vážíme vaší pozitivní recenze a vaší dlouhodobé důvěry v náš obchod. Je pro nás potěšením slyšet, že jste spokojená s naší nabídkou a dodáním zboží, a že jste se stala opakující se zákaznicí.

Jsme rádi, že jste si vybrala stolní fotbálek jako dárek od Ježíška pro svého vnoučka, a doufáme, že bude nadšený. Přejeme Vám krásné svátky plné radosti a klidu.

Karel Mašek

• Zbozi bylo k dodani do 2-3 dnu po tydnu jsem ho poptavala bylo mi odpovezeno po dvou emailech pres messenger ze je nedostupne. Objednavku jsem zrusila ale obchod od te doby nekomunikuje,platila jsem predem takze penize maji a ja zbozi ne. Poslano na coi

Nenakupujte tam nikdy

Reakce obchodu MegaHračky.cz

nejprve bychom chtěli vyjádřit upřímnou omluvu za vzniklé nepříjemnosti a nedostatečnou komunikaci ohledně vaší objednávky. Způsobené chybnou informací o dostupnosti u našeho dodavatele. Vznikut této situace jsme nebyly schopni předcházet.

Co se týká vrácení platby, požadavek na storno objednávky jsme přijali včera a rádi bychom vás ujistili, že vaše peníze budou vráceny v souladu se zákonnou lhůtou poté, co obdržíme zpět dobropis s číslem účtu. Děkujeme za vaši trpělivost v této záležitosti.

Pokud jste zrušila objednávku a nemáte zájem o zboží, budeme se snažit co nejrychleji vyřídit návrat platby, jakmile obdržíme potřebné informace.

Je nám líto, že jste měla negativní zkušenost s naším obchodem. Vzniklé komplikace s chybnou dostupností u našeho dodavatel jsme se snažili vyřešit co nejdříve a věříme že se již vše vrátí zpět do běžného stavu.

Pokud budete mít další dotazy nebo požadavky ohledně vaší objednávky, neváhejte se s námi spojit.

Karel Mašek

Zbozi jsem si objednala 13.10. Uz to,ze nesla zadat platba na dobirku, mi melo byt divne a stranky ihned opustit a objednat radeji jinde.
    V prvnim a zaroven poslednim e-mailu z internetoveho obchodu mi prisel akorat souhrn objednavky a kam poslat platbu. 2500,-! A ze zbozi prijde 19.10.Penize jsem odeslala a cekala....cekala a cekam dal. Zadny e-mail o potvrzeni platby. NIC.
    S penezi se asi budu muset rozloucit :/

Reakce obchodu MegaHračky.cz

informace o stavu objednávky jsou dostupné online v odkazu v potvrzení objednávky kde jsou aktuální infomrace o stavu.
    Vaše objednávka byla bohužel dotčena hračkou u dodavatele který se nám opozdil s dodáním zboží. Nicméně objednávka byla uspěšně odeslána a doručena bude už zítra.

Mrzí nás velmi zpoždění avšak i přes zpoždění věříme že bude nyní vše v pořádku.

Karel Mašek

• Jako asi cena tu a tam u neceho
    • Doba dodani

Objednavam podruhy a naposled. Poprvy zbozi skladem. Ok. V potvrzovacim mailu uz bylo zbozi skladem do 2-3 dnu, dorazilo vic jak za tejden. Bohuzel to byla slibena odmena, tak jsem byl navic za vola. Ted objednano minulej patek vecer, je dalsi nedele, vsechno zbozi skladem 2-3 dny a este ani nedorazil mail, ze by to poslali. Jediny co furt chodi, je at ohodnotim nakup…

Reakce obchodu MegaHračky.cz

děkujeme za vaši recenzi a za to, že jste nám dali příležitost vysvětlit situaci ohledně zpoždění expedice vaší objednávky. Omlouváme se za veškeré nepohodlí, které toto zpoždění způsobilo.

Chceme vám sdělit, že zpoždění v dodání bylo způsobeno problémy u našeho dodavatele, které byly mimo naši kontrolu. Nicméně, chceme vás ujistit, že pracujeme na tom, abychom tuto situaci co nejrychleji vyřešili.

Vaše objednávka bude odeslána každým dnem, jakmile budeme mít zboží k dispozici. Snažíme se učinit vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že dostanete vaše zboží co nejdříve. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které tato situace může způsobit, a děkujeme vám za vaši trpělivost.

Karel Mašek

• Hru jsem objednala 8.10. Do dnesniho dne 21.10. mi nebyla hra dorucena a obchod vubec nekomunikuje. Volala jsem na zakaznickou linku, psala email i nechavala zpravu na netu. Na lince mi bylo sdeleni ze jsem si zadala, ze to chci do alza boxu a to bylo cele a ze musim kontaktovat dopravce. Kdyz jsem chtela cislo baliku nikdo mi ho nedal. Dopravce chce cislo zasilky, ktere nemam. Penize v tahu, nikdo nekomunikuje. Jsem zoufala a smutna.

Reakce obchodu MegaHračky.cz

děkujeme vám za vaši recenzi a za vaši trpělivost ohledně zpoždění expedice vaší objednávky. Chceme vám poděkovat za pochopení situace a za to, že jste nám dali příležitost vysvětlit, co se děje.

Zpoždění expedice bylo způsobeno opožděním u našeho dodavatele, což bylo mimo naši kontrolu. Nicméně, máme pro vás dobrou zprávu - vaše objednávka byla již odeslána a bude doručena každým dnem. Snažíme se udělat vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že dostanete vaše zboží co nejdříve.

Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které toto zpoždění mohlo způsobit, a děkujeme vám za trpělivost a pochopení.

• nekompletní objednávka
    • doručení na špatnou adresu

Bohužel to, že zboží dorazilo po více než 2 týdnech od objednání, je můj nejmenší problém. Ač jsem vyplnila svoji adresu a před zaplacením ji zkontrolovala /vždy ji kontroluji/, balík dorazil do stejné ulice, ale v úplně jiném městě. Bohužel mě nenapadlo kontrolovat fakturu v e-mailu a nevšimla si, že jediné, co z mojí adresy zůstalo stejné, byla ulice. Nesedělo číslo domu, nesedělo město, nesedělo PSČ. Ale šlo o existující adresu 150km daleko. Zboží jsem na vlastní náklady nechala dopravit ke mně domů a domnívala se, že tím je vše vyřešeno. Bohužel po doručení jsem zjistila, že v balíku značná část věcí chybí. Celkem v hodně asi 1 300 Kč. Obchod mě neinformoval o tom, že by část zboží nebylo možné dodat. Dnes jsem kontaktovala obchod s žádostí o vyřešení situace. Po přečtení recenzí tady mám však obavu, zda se něčeho dočkám...

• zboží nedodáno
    • komunikace tragická

Objednáno a zaplaceno bylo 24.09.2023. Některé položky měly být skladem 2-3 dny (albi cestovní polštářky a albi ručník) a DODNES zboží nemám. Jednou urgence přes linku (nejsem jediná, kdo čeká a že to zkusí zaurgovat), na komentář k objednávce raději bez reakce. Takže skoro měsíc nejsou schopni zkompletovat objednávku nebo aspoň napsat e-mail nebo jakkoliv poskytnout informace (v záložce objednávky je pořád, že zboží je: na cestě 27.9.2023).

Reakce obchodu MegaHračky.cz

Vaše objednávka již byla odeslána a doručena. Snažíme se učinit vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že dostanete vaše zboží co nejdříve, bohužel v tomto případě to bylo velmi komplikovaná situace, kterou jsem neuměli rychle vyřídit. Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které tato situace může způsobit, a děkujeme vám za vaši trpělivost.

• Zboží nedodano