• Zboží nedodano

Koupil jsem 10. 10. čtyři věci, u každé psali dodání 2-3 dny. Týž den proběhla platba. Přišlo potvrzení objednávky, kde ale píšou, že to bude trvat 7 dní. Na urgenci po těch 7 dnech nikdo nereagoval. Rozhodně zde nekupujde někomu dárek, když se nemůžete spolehnout, že dorazí včas.

• Tovar objednaný 9.10. avizované dodanie až 16.10. a aj tak 18.10. nemám nič. Bol to darček k narodeninám. Už je po oslave.

• Dobrá komunikace
    • Dlouhá dodací doba

NEDOPORUČUJI!!!!!!
    24.7. objednávka - skladem 2-3 dny, zboží zaplaceno
    1.8. email, že zboží nedorazilo, žádná reakce, dovolala jsem se na infolinku, milý pán, zda chci zrušit objednávku - zatím ne, po dalších pár dnech objednávku ruším
    26.8. prosím emailem o vrácení peněz, žádná reakce,
    30.8. telefonuji, obratem dostávám dobropis, který ihned potvrzuji
    15.9. znovu zasílám dobropis a prosím o peníze, naivně jsem si myslela že je chyba ve špatném vyplnění dobropisu
    mezitím proběhly ještě dva hovory, kdy jsem předala číslo účtu a byla jsem opětovně ujištěna, že peníze dorazí během pár dní
    6.10. poslední email, opět s ŽÁDOSTÍ o navrácení peněz a s upozorněním, že situaci budu řešit s právníkem
    dnes 18.10. stále nemám peníze na účtu

Takže buďte rozumní a opravdu v tomto obchodě nenakupujte, protože milí lidé na infolince Vás nespasí a zbytečně přijdete o peníze jako já a spousta dalších zákazníků...

• Monopoly O.K.

1.8.2023 jsem reklamoval v obchodě MegaHhračky.cz
    autodráhu (objedn.č.5709142023).Vyplnil jsem elektron.formulář.Když
    se nic nedělo, poslal jsem další formulář 8.9.Do obchodu jsem volal 4x a
    mám ústně potvrzeno,že reklamaci evidují.Do dnešního dne jsem
    nedostal žádnou reakci, i když jsem na reklamace odeslal 20 e-mailů.Reklamační oddělení má špatný přístup k zákazníkům.

nic jste mi neposlali

rychlé dodání

• rýchlosť doručenia
    • ceny
    • komunikácia

Nesplněn termín dodání

Nakoupila jsem v tomto obchodě před 9 dny a Doposud žádná odezva na email. Velice mě překvapilo, jak obchod klesnul. Když jsem objednávala naposledy, zboží bylo odbaveno a odeslano rychle. Vše přišlo v pořádku a byla jsem nadšená. Krásné hračky za super ceny. Obchod jsem doporučila i známým a koukám, že jsem udělala velkou chybu. Škoda, že jsem si recenze nepřečetla dřív než jsem objednala. Jsem velice zklamaná.

• Komunikace s obchodem, rychlost dodání, nízké ceny

• opakovaně se dotazuji na zákaznické lince, konkrétní informaci bohužel od operátorů nemám

• Objednávku jsem kvůli dlouhé době expedice ihned zrušila, obchod mi měl poslat peníze, dosud tak neučinil. Na moje emaily nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá. Není to malá částka :( Rozhodně tam nenakupujte, ať Vás neokradou jako mě! :(

• Byl to můj druhý nákup a objednané zboží přišlo v pořádku.

rychlá objednávka, rychlé dodání, jsem spokojena

• Nedoruceni zbozi

Na akci pro deti jsem potrebovala odmeny, s predstihem temer 3 tydnu(25.9) jsem se rozhodla objednat na megahracky, pro jistotu jsem telefonicky overila dostupnost. Prestoze na webu u objednavky je, ze termin doruceni je 1.10. , i pres telefonickou urgenci ani dnes 10.10 se na stavu nic nezmenilo a stale je informace, ze budou dodavat 1.10 . Takze ted jen par dni pred deckou akci, kterou delame jako dobrovolnici nemame ani hracky ale protoze to je jiz zaplaceno ani penize, abychom mohli koupit neco jineho nekde, kde si svych zakazniku vazi.

• Dobré ceny
    • Rychlá dodávka zboží