Přehledný výběr, bohatost sortimentu, rychlé dodání, bezpečná transakce.

• Vše ok.

Všechno v pohodě...

Objednala jsem pro dcery k Vánocům dvě panenky Shadow High. Zboží jsem zaplatila při objednávce. Po obdržení balíku jsem zjistila, že je v balení pouze jedna panenka. Napsala jsem reklamaci kde jsem popsala co se stalo, poslala fotografie i váhu balíku, podle které bylo poznat, že byla v balení pouze jedna panenka. Nikdo mi ani neodpověděl. Obchod nereaguje. Jsem zklamaná. Podle recenzí byly mega hračky obchodem roku.

• Vždy mám velmi dobré zkušenosti.
    • Doposud vše v pořádku,teď už je 2 dny balíček na cestě do balíkovny a ještě neforazil

• Jsem spokojená vše bylo v pořádku

• Z obchodu rychlé doručení. Bohužel nakonec obchodem místo zvolené volby doručení do boxu byla bez mého vědomí zvolena pro dopravu Českou poštu.

Bylo vyřízeno rychle.

• Velice rychle doručeno
    • Pěkná kvalita
    • Nejlepší cena

Objednali jsme si v neděli hrneček s potiskem vlastní fotky. Když mi přišla v úterý dopoledne zpráva, že je předmět připravený pro vyzvednutí, nejprve jsem si myslela, že mi poslali pouze hrnek čistý, bez fotky... Ale ne, obchod to zvládl velice rychle a s fotkou a za nejlepší cenu na internetu.

Rychlé doručení. Spokojenost.

• Hračky jsou levnější než v kamenných obchodech.

Nic

• Fajn cena, snad se bude líbit, syn dostane k Ježíšku.
    • Mohla by se zlepšit komunikace obchodu, když se tak dlouho čekalo na dodání a informovat, jak to vypadá se zásilkou.

5 ruznych hrnku s potiskem udelano behem jednoho dne, druhy den expedice. Zatim vzpadaji kvalitne

Byla sem moc spokojena je to vánoční dárek pro vnoučka ❤️ bude moc šťastný až to na vánoce uvydi opička je nádhernáještě jednou děkuji doporučuji lidem ať si u vás objednáji příště si objednám zase znovu Z přáním hezkého dne TalcikovaDagmar

• velmi dobrá zkušenost

výborný

• nabídka pestrá,přehledná. Doručení proběhlo rychle, produkt pečlivě zabalen a předán bez porušení

OK,spokojen.

• Dlouhá doba dodání.