• Nevrací peníze za stronované objednávky
    • Dlouhá doba dodání
    • Nekomunikace

Objednadné zboží 30.10.2023. Po čtrnácti dnech nedodáno. Po dovolání se na infolinku mi nebyli schopni, kdy zboží dorazí a jestli vůbec. Proto jsem zrušil objednávku. Opět žádné info zaslání doprobisu (jak říkají), peníze nic. Dnes opět telefonát, že nemám peníze ani zboží. Na infolince jsem se dozvěděl, že storno objednvky není zadané. Takže nevím zda peníze ještě uvidím. Vzhledem k těm množícím se negativním zkušenostem. Je to na oznámení na ČOI. Opravndu obchodník s hračkami roku 2022 - k neuvěření. Něco se hodně pokazilo.

• Zboží objednáno 10.11. 2023 dnes je 20.11. a zboží stále nemám!!! U objednávky bylo napsáno skladem, ihned zaplaceno a nyní nikdo nereaguje na e-mail ohledně zrušení objednávky.
    • Rozhodně nedoporučuji

Neobjednávat z tohoto e-shopu

11 dní od objednávky a stále nic nepřišlo.

• Zboží ještě nedorazilo

• Hračky jsou levnější než v kamenných obchodech.

Nic

Tento obchod okradl mé děti o vánoční dárek. Objednal jsem a zaplatil dvě stejné stavebnice s dostupností 1-3 dny. Balík dorazil za tři týdny, ale stavebnice jen jedna. Většina mých dotazů zůstala bez odpovědi, a když už odpověděli, tak jen výmluvy, že poslali dobropis, který mimochodem poslali až o další týden později, pak že ho nedostali potvrzený zpět, o další týden později, že nemají číslo účtu, na který by peníze vrátili (nejlepší by bylo na ten, ze kterého peníze přijali). Mají potvrzený dobropis, mají mé číslo účtu, takže už nedostávám žádné odpovědi, ale ani své peníze. Mají mých 451kč a asi si je budu muset zajet vyzvednout osobně.

Objednáno = SKLADEM 14dní nic a poté navrženo obchodem stornovat obj. a vrácení peněz do 14dnů

Objednávka mi nebyla doručena. Obchod nekomunikuje. Nemám žádné informace , již je to měsíc po objednání a uhrazení, přičemž u produktu bylo napsáno, že je k dodání do 2 - 3 dnů. Doposud nemám ponětí, kde se balík nachází a peníze mi nebyly vráceny.

Stav dodávky neodpovídá skutečnosti, obchod už týden zboží naskladňuje, termín dodávky (i když předpokládaný) byl před 3-mi dny, aktualizace dodávky žádná. Vlastně nevím co se děje.

• 6.11. objednáno, předpokládaný datum odeslání 15.11.

• Fajn cena, snad se bude líbit, syn dostane k Ježíšku.
    • Mohla by se zlepšit komunikace obchodu, když se tak dlouho čekalo na dodání a informovat, jak to vypadá se zásilkou.

• Zboží nepřišlo, nekomunikují.

U zboží bylo napsáno 2 - 3 dny doručení, už je to 10 dnů a nic nepřišlo, ani žádná zpráva od nich, ale zboží chtěli hned zaplatit. Napsala jsem jim meil, ale vůbec nereagují. NEDOPORUČUJI tento eschop

Zboží dorazilo po více než třech týdnech. Objednané značky jsou jiné!! než na obrázku, takže přišly ty, co už mám!! Chtělo by to lepší popis nebo správný obrázek.
    Na dotazy obchod vůbec nereagoval.

5 ruznych hrnku s potiskem udelano behem jednoho dne, druhy den expedice. Zatim vzpadaji kvalitne

Byla sem moc spokojena je to vánoční dárek pro vnoučka ❤️ bude moc šťastný až to na vánoce uvydi opička je nádhernáještě jednou děkuji doporučuji lidem ať si u vás objednáji příště si objednám zase znovu Z přáním hezkého dne TalcikovaDagmar

Zboží nedorazilo, obchod mi nedal vědět, že zboží není skladem, přestože v době objednávky skladem být mělo.

dodání zboží dlouho trvá

• objednané zboží bylo skladem, uvedený termín pro odeslání 2-3 dny, skutečnost je taková, že zboží objednané 30.10. - dnes 8.11. stále nemám

• velmi dobrá zkušenost

výborný

• nabídka pestrá,přehledná. Doručení proběhlo rychle, produkt pečlivě zabalen a předán bez porušení