Obchod má zvláštní obchodní podmínky a nelze vrátit zboží na základě odstoupení od smlouvy.

Objednávka od 11.4.2024, dneska 20.4.24 - zboží stále nedorazilo, ani žádné upozornění od obchodu :(

Hezký den Natali,
    velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. Jak Vám již psala kolegyně, došlo ke ztrátě zásilky u přepravce a trvalo než se věc vyřešila, zároveň se však omlouváme, že jsme Vás neinformovali dříve o této nenadálé situaci, jedná se o chybu, která by se neměla opakovat. Vždy se snažíme naše zákazníky pravidelně informovat a bohužel ve Vašem případě jsme Vás zapomněli uvědomit o tomto zpoždění.

Ještě jednou se omlouváme, věříme, že jste s produkty spokojená a že nám do budoucna dáte třeba ještě šanci.

• Na tel. Neodpovidali

Reakce obchodu London club

dle systému jste volala 5x pouze jednou jste se však nechala z rozcestníku spojit s operátorem, linka byla vytížena a Vás hovor skutečně nebyl zodpovězen, jednalo se však o jeden hovor z Vaší strany.
    V systému také vidím, že jste psala dotaz emailem, na který Vám kolegyně obratem odpověděla, z Vaší strany jsme však odpověď již neobdrželi.
    Vzhledem k tomu, že se jednalo o Vaši třetí objednávku, všechny objednávky byly zpracovány a doručeny bez problému a při poslední objednávce jste zboží vracela, ale refundace proběhla do několika pracovních dnů od obdržení zboží na naší adrese, nerozumím Vašemu negativnímu hodnocení na základě jednoho nepřijatého telefonátu.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Legíny mají tak úzké nohavice,že nejdou vůbec obléknout.
    Červené tepláky pouští barvu tak,že obarvily i bílé lampasy na nohavicich..
    K.chrastecky

Reakce obchodu London club

pokud jste zvolili špatnou velikost můžete zboží samozřejmě v rámci 14ti denní lhůty vrátit či vyměnit.
    Co se týče tepláků, je potřeba dodržovat pokyny výrobce pro péči - obzvlášť pro první praní, tento konkrétní produkt je v naší nabídce již delší dobu, prodali jsme jich již desítku a s takovou zpětnou vazbou jsme se dosud nesetkali.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Obj. zboží neodpovídá vel. XXL. Změřila jsem to, a odpovídalo vel. M. Takže vracím, jsem zklamaná. Jediné, co se mě líbí, je barva. Jinak zboží je překlesané, což se špatně žehlí.

Reakce obchodu London club

vidím, že na webu u produktu uvedenou tabulku velikostí nemáme, jelikož nebyla od dodavatele k dispozici, tabulka bude doplněna a té bude produkt odpovídat, bohužel ne každý výrobce má stejné číslování.
    Určitě jste se na nás měla obrátit před nákupem a o chybějící tabulce nás informovat, obratem bychom ji doplnili.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• -je tady úplně jiné číslování velikostí!
    -není možné vyřizovat přes uvedené tel./mob. číslo

Reakce obchodu London club

co se týče velikostí, ty má každá výrobce jiné, když půjde do různých kamenných obchodů, také se budou velikosti lišit, od toho jsou u produktů uvedené velikostní tabulky, kterými je potřeba se řídit pro zvolení správné velikosti.
    Telefonní číslo je v provozu PO-PÁ od 9 do 16h. Linku však obsluhuje jeden operátor, nemůžete-li se spojit, komunikuje s jiným zákazníkem. Zároveň není možné ze zákona vyřídit objednávku po telefonu, jelikož musí být odsouhlaseny obchodní podmínky, což je možné udělat pouze přes web. Navíc v systému vidím, že jste se vůbec nenechala spojit s operátorem.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Dobrý den, vracela jsem zboží. Byla jsem upozorněna, že po lhůtě, ale přesto mě vybídli k vrácení. Takže po výzvě, že mohu zboží vrátit a zaplatila nemalé poštovné, jsem byla upozorněna, že mi zboží vrací nazpět a peníze mi nevrátí. Zpozdila jsem se o jeden den. OBCHOD NEDOPORUČIJI, JE NEPROFESIONÁLNÍ A LŽIVÝ.

Reakce obchodu London club

bohužel není pravda, že bychom Vám nabídli vrácení, vyplnila jste si online formulář k vrácení zboží i přes upozornění, že pravděpodobně vracíte po ZÁKONNÉ lhůtě. Přesto jste formulář vyplnila a odkazujete se na automaticky zaslaný email , kde je součástí tohoto emailu také následující věta: "Tento email je generován automaticky, dbejte prosím na dodržení zákonné lhůty pro vrácení zboží. Děkujeme!" . Přesto jste zboží odeslala. Každý ať si udělá obrázek o situaci sám, obzvlášť když máte potřebu v recenzi lhát - formulář jste vyplnila 6 dní po lhůtě a teprve potom došlo k odeslání, tedy opravdu se nejednalo o 1 den. Myslíme, že pokud zákazník očekává nějakou vstřícnost, měl by sám jednat vstřícně a férově.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

barva svetříku neodpovídá skutečnosti, do meruňkové má daleko. Druhý svetřík má mnohem větší kamínkovou výzdobu, než bylo na obrázku, nelíbí se mi to.

Dobrý den Hanko,
    děkujeme za zpětnou vazbu, v systému vidím, že jste naší pravidelnou zákaznicí, proto mě Vaše hodnocení eshopu překvapilo. Pokud nebylo cokoliv v pořádku, či popis zboží neseděl, určitě mohlo dojít k chybě, neevidujeme však z Vaší strany žádnou zprávu / email / žádost o vrácení zboží, nemohli jsme tedy situaci prověřit ani na ni jakkoliv reagovat. Nemohu tedy ani ověřit správnost zboží či jeho vzhled.
    V případě zájmu tedy zašlete detaily na [email protected]

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Druhá objednávka, první vymysleli, že je špatně email, stejně nic nedorazilo, druhá zase, že je nedodávají na výdejní místo, takže kabelku cca za 4000 ať si strčí někam,

Dobrý den paní Smržová,
    zcela upřímně nevím, co bych měla na Vaši recenzi odpovědět.
    Do objednávky jste uvedla chybný email - nic jsme si nevymysleli, prostě jste se přepsala. Email jsme následně opravili, avšak přes vybraný způsob doručení jste místo fakturační adresy uvedla adresu nějakého Parcel shopu PPL.
    SLUŠNĚ jsme Vás informovali, že je potřeba uvést správnou fakturační adresu a že nemůžete vybrat jiný způsob doručení než nabízíme na webu, avšak protože jste vybrala PPL, pokud Vás nezastihnou na adrese, balíček stejně uloží na nejbližší Parcelshop, případně se s nimi můžete před doručením spojit a domluvit na uložení v preferovaném Parcelshopu.
    Načež jste naprosto nesmyslně odpověděla, ať si zboží strčíme někam.
    Každý ať si tedy na situaci udělá obrázek sám.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Nebylo doručeno v jimi stanoveném maximálním možném termínu, při odmítnutí zásilky přesto požadovali úhradu poštovného 250,-. Argumentují tím, že po předání zboží dopravci nenesou odpovědnost za včasné doručení zákazníkovi.
    Komunikace extrémně nepříjemná, se zmíněním vymáhající inkasní agentury, pokud jim nezaplatíte co požaduji.
    Celková spokojenost s obchodem - viz níže - nelze dát "žádnou hvězdu" , (vždy se tam objeví 1/2 ) natož mínusovou. Všem potenciálním zákazníkům pro jejich vlastní ochranu doporučuji si zjistit všechny recenze a důkladně přečíst jejich obchodní podmínky.

Reakce obchodu London club

objednávku jste vytvořila 12.12. v odpoledních hodinách, následně jste 15.12 chtěla objednávku stornovat, což však již nebylo možné, jelikož byla objednávka na cestě k Vám a zároveň je storno objednávky možné do hodiny od objednání (ve výjimečných případech je to vždy o domluvě). Jsem ráda, že zmiňujete obchodní podmínky, s těmi jste totiž za zákona povinna se seznámit, což jste nejspíš neudělala. Každopádně na Váš email jsme obratem odpověděli, že není možné ji stornovat a doporučujeme její převzetí a následně případně vrátit, jinak při převzetí dojde k porušení obchodních podmínek, tudíž jsme Vás na to ještě sami upozornili! Nepřevzetí zásilky není odstoupení od kupní smlouvy, od kupní smlouvy jste totiž neodstoupila. Uvádíte, že důvod nepřevzetí zásilky byla nedodržená doručovací lhůta, vy jste chtěla storno však již 2. pracovní den od zpracování objednávky. Zboží jsme přepravci předali řádně a včas a skutečně nemůžeme ovlivnit, zdrží-li přepravní služba zásilku, ve Vašem případě došlo ke zdržení zásilky přepravcem o 2 dny, na výdejním místě byla zásilka připravena 1 den "po lhůtě".
    Z naší strany jsme celou dobu komunikovali promptně a slušně a nedošlo z naší strany k porušení OP.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Kvalita neodpovida cene,material i usiti podprumerne,cena max 500.

Dobrý den Michaelo,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    Pokud Vám však byl doručen jakkoliv poškozený / vadný produkt, bylo potřeba nás dle obchodních podmínek neprodleně informovat, situaci bychom prověřili a zařídili případně bezplatné vrácení, žádný kontakt z Vaší strany neproběhl, stejně tak neevidujeme formulář k vrácení zboží.
    Na výběru dodavatelů a zboží si dáváme záležet, může se však stát, že má produkt z výroby nějaké nedokonalosti, k takovým situacím se však vždy stavíme zodpovědně a situaci se snažíme vyřešit ke spokojenosti obou stran.
    Jinou stížnost jsme na tento konkrétní produkt však neobdrželi, skutečně se tedy domnívám, že se jednalo o vadný kus.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

rychlé doručení, zboží vůbec neodpovídá velikosti

Dobrý den Simono,
    děkujeme, že jste si našla čas na recenzi. Mrzí nás, že Vám velikost nesedla, bohužel za výběr chybné velikosti nejsme zodpovědní. Při výběru velikosti je potřeba se řídit velikostními tabulkami umístěnými na webu, nikoli vybírat podle velikostí, které "běžně nosíme", nabízíme produkty mnoha výrobců a každý může mít jiné číslování. Můžete však samozřejmě využít možnosti výměny či vrácení zboží, veškeré informace naleznete na webu.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Bohužel přišel úplně jiný vyrobek

Reakce obchodu London club

velmi nás mrzí pokud Vám byl doručen chybný produkt, ale jsme pouze lidé a můžeme chybovat, pravděpodobně tedy došlo k chybě ve skladu při expedici. Bohužel neevidujeme žádnou zprávu od Vás, ani vyplněný formulář k vrácení zboží, nedostali jsme tedy ani šanci situaci řešit.
    Stačí tedy postupovat dle obchodních podmínek a zaslat nám informace a fotografie na [email protected], zajistíme Vám bezplatnou výměnu či vrácení zboží.

Na kufry čekám má to být Vánoční dárek. Mi

Reakce obchodu London club

jak jsme Vás již žádali telefonicky, prosíme o odstranění této recenze, jelikož celou tu dobu jsme čekali na odpověď od Vás, přesto, že jsme Vás kontaktovali nejméně 3x a nemohli tak zboží doručit. Chyba tedy nebyla na naší straně.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• zboží které jsem si objednala
    • prišlo s neoznačenou velikostí jedna se docela určite v nadměrné velikosti připada Vám že takhle vypadá seriozní jednání asi ne vidte ???

Reakce obchodu London club

tímto bych Vás ráda požádala o vymazání recenze, jelikož Vámi zakoupené zboží " BÍLÝ OVERSIZE SVETR EMERALD" s označením "ONESIZE", je skutečně bez označení velikosti, jelikož se vyrábí pouze v jedné velikosti, jak je uvedeno na webu. A nejedná se o "nadměrnou velikost" jak uvádíte, nýbrž o typ produktu "OVERSIZE", jak je uvedeno již v názvu, tak i v popisku produktu.
    Na webu jsou u produktu také uvedeny rozměry. Z naší strany nedošlo k žádné chybě, pouze jste si sama vybrala špatný produkt.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Kufr nic kvalitního zboží Made in China prostě už nikdy....NEDOPORUČUJI.

Reakce obchodu London club

Vámi zakoupený kufr není vyroben v Číně, nýbrž v Evropě. Máme výhradně Evropské dodavatele a výrobce a na kvalitě produktů si zakládáme. Konkrétně na kufry máme pouze dobrou zpětnou vazbu. Z Vaší strany neevidujeme vrácení produktu, ani žádnou komunikaci, že by cokoliv nebylo v pořádku, Vaší recenzi tedy bohužel vůbec nerozumím.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Dlouhá dodací lhůta. Nemají to skladem.

Reakce obchodu London club

u všech produktů je uvedena na webu doručovací lhůta. U Vámi zakoupeného produktu byla doručovací lhůta 3-5 pracovních dní, objednávka byla zpracována v pondělí a ve středu byla převzata přepravcem. Dle trackingu se pak o den zdržela na depu Zásilkovny, což nás mrzí, avšak to nemůžeme my nijak ovlivnit, doručovací lhůta byla i přes zdržení přepravcem dodržena.¨

Předražený.

Reakce obchodu London club

pokud se Vám zdála cena vysoká, nerozumím tomu, proč jste u nás nakoupil, zároveň bych však ráda uvedla na pravou míru, odkud pramení Vaše zloba. Část objednávky jste se rozhodl vrátit a místo na adresu našeho sídla jste zboží zaslal na výdejní místo Zásilkovny, informovali jsme Vás, že takovou zásilku není v našich silách převzít a vy jste se rozhodl nám napsat negativní recenzi, dokonce jste nás o tom ve zprávě informoval, že hodláte takové věci rozšiřovat, přesto, že není naší chybou, že jste balíček zaslal chybně. Z naší strany Vám byla automaticky nabídnuta prodloužená lhůta na vrácení, abyste zboží mohl po sléze zaslat znovu a správně.

• katastrofální zboží
    • hnusné katastrofální zboží

Reakce obchodu London club

vzhledem k tomu, že od Vás neevidujeme jediný email, či vrácení zboží a nenakoupila jste u nás poprvé, považuji Vaši recenzi za mylnou.
    Ráda bych však podotkla, že nabízíme pouze kvalitní zboží od pečlivě vybraných dodavatelů, osobní vkus však samozřejmě nijak ovlivnit nemůžeme.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Zakoupena sada kufru s lhůtou dodání 5-7 dni , po asi 4 dnech poslán e-mail , že se objednávka opozdí, hned sem psala , že kufry potřebuji, že odjíždím, tak prý odešlou v pátek , pak v pondělí , pak, že je ještě neposlal výrobce a , že psali při objednávce 10 dní dodání , po upozornění , že lžou , že mám lhůtu vyfocenou, začali omluvy , do dnešního dne kufry ani neodeslali

Reakce obchodu London club

vzniklá situace nás mrzí, avšak po celou dobu jsme s Vámi komunikovali a situaci Vám několikrát vysvětlili, na samém začátku, ihned jakmile jsme zjistili, že se zboží zpozdí, jsme Vás informovali s detaily a informovali Vás o očekávaném převzetí přepravcem, nepsali jsme, že zboží odešleme v pátek, přes Vaše naléhání k odeslání, jsme Vám ještě několikrát vysvětlili, že vzniklo zpoždění ze strany dodavatele, několikrát jsme se Vám také omluvili a nabídli storno objednávky. Ohledně odeslání zásilky "v pondělí", to bohužel také není pravda, kolegyně Vás informovala, že očekáváme odeslání začátkem týdne, nikoli v pondělí a také, že Vás budeme informovat, jakmile zboží přepravce převezme. Stále můžete objednávku stornovat. Tato prodleva v doručení nás velmi mrzí, bohužel není nic, co bychom mohli v tuto chvíli udělat.