• Široká nabídka, kvalitní módní zboží
    • Delší dodací doba

Reakce obchodu London club

děkujeme za recenzi, Vaše spokojenost nás těší!
    Kontrolovala jsem doručovací lhůtu u objednávky, která byla vytvořena 2.4., zpracována byla následující den a převzata přepravcem 5.4., následující pracovní den pak byla připravena na výdejním místě, bohužel tyto dny dělil víkend, a tak se lhůta mohla zdát delší, než ve skutečnosti byla - 4 pracovní dny.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Slušný výběr a kvalita.

Koupila jsem zde již druhou kabelku a jsem velmi spokojená.

Reakce obchodu London club

děkujeme, že jste si našla čas na hodnocení našeho eshopu. Máme radost, že jste s kabelkami spokojená a věříme, že Vám budou sloužit dobře a dlouho.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

PS: Můžete nám zaslat fotku nebo nás označit na sociálních sítích a získat tak až 300 Kč na další nákup.

• velký výběr zboží
    • dobré vyhledávání
    • rychlost dodání

Reakce obchodu London club

jsme rádi, že jste s naším eshopem i se zbožím spokojená a těšíme se na další Vaše nákupy!

• zajímavý sortiment

Reakce obchodu London club

jsme rádi, že se Váš první nákup u nás vydařil a věříme, že nebyl poslední!

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• široká nabídka, zajímavé ceny, rychlost

Reakce obchodu London club

děkujeme za kladnou recenzi, Vaše spokojenost s objednávkou nás moc těší!

• velký výběr
    • krásné a kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • rychlé doručení

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu. Vidím, že se nejednalo o Váš první nákup a opravdu si moc vážíme, že se k nám vracíte!
    Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

Více informací najdete zde: https://www.londonclub.cz/fotorecenze/

• velký výběr, rychlé dodání.
    • U kabelky obchod uvedl jiné rozměry - menší, než je skutečnost.

Dobrý den Aleno,
    děkujeme za zpětnou vazbu, v systému vidím, že jste naší pravidelnou zákaznicí, proto nás velmi mrzí takové hodnocení.
    Neevidujeme zde žádost o vrácení produktu, ani žádnou komunikaci, kde byste nás o této chybě informovala. Kontrolovala jsem však nyní informace o rozměrech produktu na webu s informacemi od výrobce a byly uvedeny správně. Abychom tomu přišli na kloub, informujte nás prosím s detaily na [email protected] a prosíme o připojení fotografií s rozměry. Věřím, že se nám podaří situaci vyřešit.
    Děkujeme.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• široká nabídka, zboží odpovídá vyobrazení, rychlé vyřízení, příjemná cena

široká nabídka, objednané zboží odpovídá vyobrazení, rychlé vyřízení, příjemná cena

Reakce obchodu London club

Budeme se těšit na Vaše další objednávky.

• Sortiment zboží

Vše proběhlo ok

Pěkný den,
    děkujeme za recenzi. Dle systému se nejednalo o Váš první nákup. Jsme rádi, že jste s naším eshopem spokojená a věříme, že budete i nadále.