• Rychlé ,spolehlivé jednání

Reakce obchodu London club

Vaše spokojenost nás opravdu těší!
    Děkujeme také, že jste si našla čas nám zanechat zpětnou vazbu.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

PS: Můžete nám zaslat fotku nebo nás označit na sociálních sítích a získat tak až 300 Kč na další nákup.

• spolehlivá koupě

Dobrý den Jarmilo,
    děkujeme Vám za kladné hodnocení našeho eshopu. V systému také vidím, že jste naší pravidelnou zákaznicí, toho si moc vážíme!

Bohužel nevíme, co bychom pro příště mohli udělat, pro Vaši 100% spokojenost.
    V případě zájmu nás kontaktujte s detaily Vašeho nákupu na [email protected]

• Spolehlivost

Reakce obchodu London club

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, Vaše spokojenost nás velmi těší a budeme se těšit na příští objednávky.

• rychlý, spolehlivý

Pěkný den,
    děkujeme za Váš čas, který jste věnovala recenzi našeho eshopu. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti.

• cena, spolehlivost

někteří píší o špatné komunikaci, já si nemohu stěžovat. Sice emailová, ale celkem rychlá s návrhy řešení při vrácení šatů (původně výměna se změnila na vratku).

Reakce obchodu London club

děkujeme Vám za milou zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s naším eshopem i komunikací spokojen. A věříme, že budete spokojen i do budoucna!

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Spolehlivost rychlost a profi jednání

Hezký den Jaroslave,
    těší nás, že jste byl s nákupem u nás spokojen, v systému vidím, že se nejednalo o první nákup u nás.
    Zároveň děkujeme, že jste si našel čas nám napsat recenzi.

• Spolehlivost
    • Kvalita

Velikosti jsou menší

Pěkný den,
    děkujeme za kladné hodnocení, v systému vidím, že se nejednalo o Váš první nákup, těší nás, že se k nám ráda vracíte!