• Nebyly mi vráceny peníze za zboží, které jsem vrátila.

Svetr byl nenositelný, má příliš malý otvor na protáhnutí hlavy. Vůbec jsem ho nemohla vyzkoušet. Vesta i když byla M a já nosím velikost S byla příliš malá. Odpovídala velikosti XS. Musela jsem obojí vrátit. Při vrácení jsem postupovala přesně podle návodu. Peníze jsem ale neobdržela.

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu. Vaši situaci jsem prověřila a vidím, že peníze již byly vráceny na základě podacího lístku, jelikož došlo k chybě u přepravce a balíček jsme vůbec nezaevidovali. Tuto chybu již aktivně řešíme přímo s přepravní společností, avšak Vás se tato skutečnost již nijak dále nedotkne.
    Co se týče velikosti, pro její správný výběr je vždy potřeba se řídit velikostními tabulkami umístěnými na webu.
    Děkujeme za pochopení.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Uvítala bych vracení zboží zdarma. U jiných eschopu je to běžné

Reakce obchodu London club

Vaše negativní hodnocení nás mrzí, obzvlášť jelikož se nejednalo o Váš první nákup na našem eshopu.
    Dle informací ze systému evidujeme pouze jednu žádost o vrácení zboží, jako důvod jste uvedla, že Vám nesedl střih produktu.
    Co se týče nákladů na vrácení zboží, toto je stanoveno zákonem. Před objednáním zboží je tato informace uvedena také na webu a v obchodních podmínkách, které jste před vytvořením objednávky odsouhlasila. Udělila jste nám tedy negativní recenzi za něco, s čím jste předem souhlasila a co stanovuje zákon.
    Nabízíme však zdarma výměnu zboží za jinou velikost či zboží zcela jiné.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Zboží přišlo za pár dnů, ale velikostně neodpovídalo

Reakce obchodu London club

dle systému se nejednalo o Váš první nákup, jsme rádi, že se k nám vracíte.
    Co se týče velikostí, je potřeba se řídit velikostními tabulkami umístěnými pod fotografií produktu.
    Velikosti každého výrobce se mohou lišit od těch, co jsme zvyklí běžně nosit.
    Instrukce k případnému vrácení zboží či bezplatné výměně naleznete na webu.

• Komunikace ok.

Zboží objednané 27.9. a dodnes 6.10 nedorazilo. Na dotaz kdy dorazí jsem dostala odpověď , že následující den bude předáno dopravci.Zatím nic.

Dobrý den Aleno,
    zboží bylo objednané 27.9. v noci, doručovací lhůta produktu je cca 5 pracovních dní, maximálně pak 7, bohužel se sešel státní svátek a následoval víkend. Na včerejší email jsme Vám odpověděli, že zásilku by měl následující den (tedy dnes) převzít přepravce, zásilka je momentálně zabalena a připravena k převzetí přepravcem, zásilky jsou sváženy v odpoledních hodinách. Budeme Vás o tom informovat emailem i sms.

Děkujeme.
    Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Objednala jsem si dlouhou prošívanou vestu a tenisky v obvyklých velikostech a uvedla adresu firmy (bohužel vč. IČ), kde pracuji, protože na domovské adrese přes den většinou nejsem. Až na konci objednávky jsem si vybrala doručení do Zásilkovny. Obě věci mi byly malé, tak jsem to mailem ohlásila firmě a poslala zpět. Objednala jsem si větší velikost v domnění, že se mi peníze za malé zboží vrátí. Nové zboží přišlo obratem a je vyhovující. Bohužel jsem obdržela i mail, kde mi bylo sděleno, že mi peníze nevrátí, (zboží ano) jelikož jsem uvedla IČ. Co mám dělat s věcmi, které jsou mi malé? Do kontejneru? Bezdomovcům?

Asi všichni pochopí, že v tomto obchodě již nakupovat nebudu, i když jsem měla vybrané další zboží. Internetových obchodů je dost, půjdu jinam.

Dobrý den Lenko,
    bohužel v tomto případě je věc dána zákonem. IČ jste uvedla do fakturační adresy, nikoli do dodací, a tak se jednalo o nákup v rámci obchodní či podnikatelské činnosti.
    Na našem eshopu se nejprve vybírá v košíku způsob dopravy, tedy i konkrétní Zásilkovna a až potom se uvádí fakturační / dodací adresa, není tedy pravda, že byste se až později rozhodla vybrat způsob doručení Zásilkovnou.
    Dle zákona jste také povinna se seznámit s obchodními podmínkami, kde je uvedeno následující : III.2. Právo na odstoupení od smlouvy v lhůtě 14 dní se nevztahuje na objednávky v rámci obchodní nebo podnikatelské činnosti, tedy pokud je na faktuře uvedené IČ.
    Takto to stanovuje zákon, nikoli my. Pokud jste měla zájem o výměnu, mohla jste nás kontaktovat emailem a předem se na této výměně domluvit, rádi bychom Vám vyšli vstříc.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Kvalita, materiál, samotné ušití neodpovídá ceně, spíše vietnamské tržnici. Nedoporučuji !!!

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu.
    Bohužel Vaší recenzi zcela nerozumím. Dle systému se nejednalo o Váš první nákup v letošním roce, dokonce jste si v obou případech zakoupila zboží od téhož dodavatele.
    Ani v jednom případě neevidujeme žádost o vrácení zboží, či jakoukoliv komunikaci z Vaší strany. Prodáváme pouze kvalitní zboží, které máme přímo od našeho dlouholetého dodavatele, v případě, že bylo cokoliv v nepořádku, je potřeba nás kontaktovat na email [email protected].

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Četl jsem recenze London Clubu a musím konstatovat: Na negativní recenze má obchod lživé argumenty.Upozorňuji všechny, že tento obchod absolutně neuznává žádné reklamace, navíc komunikují drze a to co píší v odpovědích jsou čisté lži. Většina výrobků je v kvalitě vietnamské tržnice, ale perfektně nafocených. je řada jiných obchodů kde mají kvalitní výrobky a navíc se chovají k zákazníkům jak se sluší a patří. NIKDY VÍCE.NEJSEM TAK BOHATÝ ABYCH MOHL NAKUPOVAT NA LONDON CLUBU:))).

Reakce obchodu London club

evidujeme u Vás 2 objednávky, z toho jedna byla z Vaší strany stornována před expedicí a druhou, kterou jste zatím nepřevzal. Hodnocení našich produktů je tedy bohužel zcela nemístné.
    Stejně tak jste s námi neřešil žádnou reklamaci a kromě stornování první objednávky neproběhla ani jiná komunikace emailem či telefonicky. Pouze dnes jsme od Vás obdrželi vulgární email, což nás opravdu mrzí, vzhledem k tomu, že se jedná zjevně o nějaký omyl.

• Dlouhá.doba dodání
    • Nedodrží uvedenou dobu expedice
    • Po uplynutí expediční doby nejsou schopni sdělit nějaký termín dodání, vymluvy na dodavatele

e se spolehnout na jistotu doručení zboží.

Reakce obchodu London club

bohužel Vaší recenzi nerozumím.
    Objednávku jste 5 minut po vytvoření stornoval emailem, a tak nebyla nikdy vyřízena.
    Žádnou jinou zde pod Vašimi údaji neevidujeme a stejně tak neevidujeme žádnou další komunikaci ať už emailem či telefonicky.
    Nejspíš jste si nás tedy spletl s jiným eshopem.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Cena zboží neodpovídá kvalitě, systém výměny zboži.

Reakce obchodu London club

prodáváme pouze kvalitní zboží, které máme přímo od našeho dlouholetého dodavatele a s takovou zpětnou vazbou na něj jsme se ještě nesetkali. V případě, že bylo cokoliv v nepořádku, je potřeba nás kontaktovat na email [email protected]. Dle komunikace jste však uvedla, že Vám byl produkt velký a chtěla jste jej vyměnit za menší, tato velikost však již nebyla dostupná. Nejspíš se tedy jedná pouze o nedorozumění.
    Co se týče výměny, tento systém máme zaveden již asi 7 let, vidím, že jste si bohužel v nové objednávce neuplatnila správně kupón pro výměnu, v takovém případě byla možnost objednávku stornovat a vytvořit znovu s použitím daného kupónu, o tomto postupu Vás obratem po vytvoření objednávky informovala kolegyně emailem.

• dobrý výběr zboží

Reakce obchodu London club

bohužel nevíme, zda došlo k omylu nebo nějaké komplikaci ve Vaší objednávce. Neevidujeme zde však žádnou komunikaci, že by cokoliv bylo v nepořádku. Neevidujeme ani žádost o vrácení či výměnu zboží a dle recenze jste byla spokojena s dodáním i se zbožím. Zároveň v systému vidím, že se nejednalo o Vaši 1. objednávku u nás.
    Pokud tedy něco nebylo v pořádku, prosíme, abyste nás kontaktovala na email [email protected] s podrobnostmi.
    Děkujeme.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Kvalita bot které jsem si objednal je spíše bazarová.

Dobrý den Jindřichu,
    prodáváme pouze nové kvalitní zboží, které máme přímo od našeho dlouholetého dodavatele a s takovou zpětnou vazbou na něj jsme se ještě nesetkali. Muselo se tedy jednat o vadný kus. Pokud bylo cokoliv v nepořádku, je potřeba nás kontaktovat na email [email protected]
    Bohužel zde neevidujeme žádnou komunikaci ohledně této objednávky, stejně tak neevidujeme žádost o vrácení zboží.
    V případě zájmu nás tedy můžete kontaktovat na výše uvedený email.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• zboží se mi líbilo - asi jen na obrázku

Příšerná komunikace na lince:
    - nejprve se tam nedalo dovolat
    - údajně mají na lince hodně e-shopů, co už je divné - proč
    - bylo slyšet jak mluví vulgárně, takový slovník do obchodu je nemístný
    - NEDŮVĚRA
    - mají špatné recenze obecně na google

Reakce obchodu London club

bohužel muselo dojít k omylu, jelikož dle systému máme od Vás pouze jednu stornovanou objednávku, žádné zboží jste od nás nikdy neobdržela. Navíc storno proběhlo přes emailovou komunikaci a jediný hovor z Vámi zadaného tel. čísla evidujeme mimo pracovní dobu, kdy je na lince pouze záznam s informací, že jste se dovolala mimo pracovní hodiny.
    Nejspíš jste si nás tedy spletla s jiným eshopem a neprávem nám udělila tuto negativní recenzi.

Věříme, že pokud si u nás něco skutečně objednáte, budete spokojena tak jako ostatní zákazníci.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Barva dodaného zboží neodpovída barvě nabízené.

Reakce obchodu London club

bohužel v našich záznamech od Vás neevidujeme žádnou zprávu, že by bylo cokoli v nepořádku, stejně tak neevidujeme požadavek pro vrácení zboží, nejspíš tedy muselo dojít k omylu.
    Vámi zakoupené produkty jsou od našeho dlouholetého dodavatele a s tímto problémem jsme se u nich ještě nesetkali.
    V případě zájmu nás můžete s podrobnostmi Vašeho nákupu informovat na [email protected]

• otřesná kvalita
    • otřesný postup při reklamaci
    • zboží není skladem v ČR, tedy dlouhé dodání

Šaty jsem objednala na konkrétní akci, u zboží byla uvedena doba dodání 3-5 dnů (nikoliv pracovních). Ihned po platbě přišlo potvrzení s dobou dodání 5-7 pracovních dnů. Tedy u zboží jednoznačně deklarována nepravdivá doba dodání, zcela vědomě. Šaty dorazily s několika vadami (díry ve švech, díra na vnitřní části, odlišně ušité, podoba fotce spíše vzdálená), postup při reklamaci otřesný (nejprve slíbeno vrácení peněz, pak dohady, že jsem při reklamaci měla vrátit visačky atd.). Po více než 5 týdnech mám doma konečně šaty bez vad, i když stále v dost bídné kvalitě. Fakt nikdy více.

Dobrý den Zuzano,
    u každého produktu na webu máme uvedenou dobu dodání ve velkém zeleném rámečku, pokud není uvedeno "odesíláme ihned", je v následujícím znění: "Zboží doručíme během 3-5 pracovních dnů v závislosti na skladu, ve kterém se zboží nachází". Doba dodání je na webu tedy zřetelně viditelná. Vámi objednané šaty jsou šity na zakázku u dodavatele a kolegyně Vás také před zpracováním objednávky znovu upozornila na dobu dodání, na tento email jste však nereagovala. Následně jste deklarovala, že šaty Vám přišly poškozené, nabídli jsme Vám tedy zdarma zpětnou přepravu a vrácení peněz, bohužel jste neuvedla důležitý fakt, že šaty jste již vyprala a odstranila z nich visačky. V takovém případě jsme po přijetí museli zahájit klasickou reklamaci, o všem jsme Vás však průběžně informovali emailem. Reklamace pak byla vyřízena a 14. den od doručení zboží od Vás na naši adresu, Vám byly odeslány nové šaty, nikoliv tedy 5 týdnů, jak uvádíte.
    Mrzí nás, že došlo k takovému nedorozumění, z naší strany však k žádnému pochybení nedošlo a reklamace byla bezodkladně a promptně vyřízena.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Barva neodpovídala obrázku...

Reakce obchodu London club

mrzí nás, pokud se Vám zdá, že barva neodpovídá, těchto šatů jsme prodali desítky a zatím jsme se s žádnou stížností nesetkali. Bohužel zde neevidujeme ani email, formulář k vrácení zboží či jinou formu kontaktu z Vaší strany. Pokud tedy došlo k nějaké chybě, kontaktujte nás na [email protected] , kolegyně s Vámi situaci rády prověří a vše se jistě vyřeší ke spokojenosti všech.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Navštívil jsem váš obchod a nic jsem si nevybral, protože mi nebylo umožněno si zboží vybrat. Matete nabídkou lidi na internetu. Když jsem si chtěl boty a trička prohlédnou, nebylo mi to umožněno. Moji objednávku jsme nenašli. Petr

Dobrý den Petře,
    bohužel jste se objevil, bez předchozí komunikace, ve skladu naší firmy a dožadoval se nákupu tam, jsme pouze internetový obchod a nemáme kamenné prodejny, není tedy možné, abyste si u nás nakoupil osobně.

• Zboží se mi líbilo.
    • Velikosti vůbec neodpovídají českým normám. Koupila jsem si velikost L , což je podle vás 40. V ČR je velikost L = 44. Bohužel musím zboží vrátit.

Nemůžu si již u vás objednat, vaše míry neodpovídají našim normám.

Reakce obchodu London club

mrzí nás, že nákup nevyšel, kvůli špatně padnoucí velikosti.
    Co se týče velikosti L, jedná se skutečně o velikost č. 40. Každý prodejce či výrobce to může mít trošku jinak, obecně však v Evropském číslování je velikost L rovna velikosti 40.
    K dispozici na webu jsou také velikostí tabulky, kterými je potřeba se při výběru správné velikosti řídit, jelikož každý výrobce opravdu může mít různé velikosti, než na jaké jsme zvyklí.
    Produkty tohoto konkrétního dodavatele jsou šity na zakázku, nejedná se tak o klasické konfekční velikosti.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Je z vaší strany špatně, že když bunda je malá a člověk ji chce pouze vyměnit,tak to prostě nejde!
    No takhle se vydělávají

Reakce obchodu London club

bohužel Vaší recenzi zcela nerozumím. Výměna zboží je u nás zdarma, pouze neděláme výměnu kus za kus, při objednávce nové velikosti však máte poštovné zdarma.
    Pravděpodobně tedy došlo pouze k omylu.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Údajně jsem nepřevzal zásilku a obchod se ani neobtěžovala zjistit ,skutečnost ,že řidič přepravní společnosti se ani neobtěžoval zboží doručit. Rovnou ho dal na parcel shop když já jsem imobilní ..Trest když jsem si objednal zboží znovu obchod ho neposlal znovu dokud nezaplatím . Po spatné zkušenosti opakované při platbě předem na internetu už nedělám.....Tedy za mě Velmi špatný managment té to společnosti

Ano budu rád..

Reakce obchodu London club

u Vámi nepřevzaté zásilky, máme k dispozici veškerá data, včetně trackingu zásilky, kde vidíme, že jste si zvolil doručení přepravní společností Zásilkovna - na výdejní místo, neobjednal jste si kurýrní službu s doručením domů.
    Jakmile se nám zásilka vrátila, ihned jsme Vás informovali o možnosti znovu zaslání. Celkem jsme Vás v této záležitosti kontaktovali emailem 2x, bohužel jsme od Vás nikdy neobdrželi odpověď, a proto u nově vytvořené objednávky již požadujeme platbu předem, což je v souladu s OP.
    Vše je samozřejmě o domluvě, i při nově vytvořené objednávce jsme Vás emailem několikrát informovali a situaci Vám vysvětlili, bohužel ani v tomto případě jsme od Vás neobdrželi žádnou odpověď.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• měli by mít větší velikosti

Dobrý den Heleno,
    děkujeme za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že Vámi vybraný kousek nebyl ve Vámi požadované velikosti, bohužel však v tomto konkrétním případě výrobce další velikosti nevyrábí. Na webu však nabízíme různou škálu zboží, v různých velikostech, od různých dodavatelů, určitě si tak u nás příště vyberete něco jiného i ve Vaší velikosti.