• Tričko přišlo s vykukujícíma nitě má kvalita velmi obicejna neodpovídá ceně

Dobrý den Anno,
    děkujeme za zpětnou vazbu, avšak pokud Vám bylo zboží doručeno jakkoliv poškozené, stačilo postupovat dle obchodních podmínek a kontaktovat nás na email s fotografiemi, kde bude tato chyba patrná a zajistili bychom Vám bezplatné vrácení či výměnu. Bez těchto informací jsme však se situací nemohli nic dělat. V systému neevidujeme ani žádost o vrácení produktu, nejspíš jste se tedy rozhodla jej ponechat. Každopádně na výběru kvalitních produktů si potrpíme, muselo se tedy jednat o výrobní vadu u Vašeho kusu.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Obchod nehodnotím, ale dodané zboží nesedí, velikost neodpovídá tabulce velikostí uvedené u zboží v nabídce.

Dobrý den Ráďo,
    děkujeme za zpětnou vazbu. V systému neeviduji z Vaší strany žádost o vrácení či výměnu produktu ani z jedné objednávky, nevím tedy, u kterého produktu byla chyba. Velikostní tabulky máme přímo od dodavatelů a u Vámi zakoupených produktů jsem je právě kontrolovala a chybu jsem neobjevila, pokud však produkt rozměrově nesedí s uvedenou tabulkou, stačilo nás dle OP kontaktovat na email s fotografiemi, kde bude tato chyba patrná a zajistíme Vám bezplatné vrácení či výměnu. Bez těchto informací jsme však se situací nemohli nic dělat.

Zboží nekvalitní

Reakce obchodu London club

pravděpodobně jste si při psaní recenze spletla eshop, jelikož u Vás v systému vidím, že jste nakoupila již 16x, neevidujeme žádnou komunikaci z Vaší strany, že by cokoliv nebylo v pořádku, neevidujeme žádnou reklamaci ani jednoho ze zakoupených produktů. V rámci 14ti denní lhůty evidujeme od roku 2021 z Vaší strany 3 vratky, bez udání důvodu.
    Recenzi tedy bohužel nerozumím.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Triko s černým potiskem dorazilo v jiném designu, než jsem chtěla, dát darem triko s lebkama 80 letému muži, uznejte je fo pa.
    Konrolujte design, objednávku mám zkopírovanou a je tam správně, jaké bylo mé překvapení, když jsem dostala triko úplně jiné

Dobrý den Hano,
    děkujeme za zpětnou vazbu, ráda bych ji však uvedla na pravou míru a Vás tímto požádala o její přehodnocení.
    Pokud by Vám byl doručen chybný produkt, bylo potřeba nás dle obchodních podmínek neprodleně informovat, situaci bychom prověřili, žádný kontakt z Vaší strany neproběhl, stejně tak neevidujeme formulář k vrácení zboží.
    Dívám se na Vaši objednávku a Vámi zakoupené černé pánské triko s potiskem má na sobě skutečně potisk s lebkami, zaslali jsme Vám tedy přesně takové tričko, jaké jste si objednala.

• Dlouhá délka dodání.

Reakce obchodu London club

doručovací lhůta je uvedena na webu před objednáním, je to obvykle 3-5 pracovních dní, maximálně pak 7.
    Je potřeba brát v poraz státní svátek, který se samozřejmě do doručovací lhůty nezapočítává.
    Produkt má již přepravce, převzal ji 5. pracovní den, doručovací lhůta tedy byla z naší strany dodržena.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Nemám co hodnotit, protože zboží stále nedorazilo. Dodací podmínky mají teda hrozně dlouhý. Čekám již 7 den od poslední komunikace s obchodem.

Reakce obchodu London club

mrzí nás, že nejste s objednávkou spokojená. Bohužel Vámi vybraný produkt je šitý na zakázku, o čemž Vás kolegyně informovala emailem a což také zapříčinilo prodloužení dodací lhůty. Je však také potřeba brát v potaz, že do doručovací lhůty se nezapočítávají státní svátky, může pak však doručovací lhůta působit delší.
    Pokud byste však chtěla objednávku stornovat, stačí tak učinit v odpovědi na email, který Vám kolegyně zasílala.
    Děkujeme za pochopení a trpělivost, věříme, že i přes tuto malou nepříjemnost budete s produktem moc spokojená.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Boty šíleně vrzou. Bojím se je nosit. Hrůza.

Reakce obchodu London club

pokud nejste s produktem spokojená, můžete jej samozřejmě vrátit v rámci 14ti denní lhůty. Pokud jste obdržela jakkoliv poškozený produkt, stačí pak postupovat dle pokynů v obchodních podmínkách, informovat nás o této skutečnosti emailem a rádi Vám zajistíme bezplatné vrácení produktu.

Mrzí nás, že jste nám udělila tak špatné hodnocení, přesto, že produkt Vám byl doručen 2. pracovní den, od nás jste obdržela veškeré informace, ale už jste nás o žádné vadě produktu neinformovala a obuv nikdy nevrátila. Dle systému je objednávka již z února letošního roku, předpokládám, že jsou boty tedy nošené a k poškození tak mohlo dojít nevhodnou manipulací, přesto můžete boty zaslat kdykoliv k reklamaci a jedná-li se o výrobní vadu, budou Vám vráceny za produkt peníze.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• Strašně dlouho trvá než přijdou peníze z navráceného zboží, už čekám přes týden. A kód na příspěvek, který dávají v případě nové objednávky (místo výměny zboží) platí jen 14 dní a tutéž dobu mají na vrácení peněz. Tudíž musíte mít peníze na dva nákupy, pokud chcete výměnu. A kdoví, jestli mi ty peníze dojdou....navíc velikosti vůbec neodpovídají běžným velikostem. Vše je na hubeňoučké, hlavně nahoře, modelky, často jsou šaty do vel.L a ty jsou mnohem menší než běžné M. Takže nahoře plnější postava má smůlu.

í

Reakce obchodu London club

jak jsem již psala v odpovědi na Vaši recenzi na Google a jak již bylo několikrát zmíněno, při nákupu je potřeba se řídit velikostními tabulkami, umístěnými na webu.
    V nabídce máme přes 30.000 produktů, a to ve velikostech až do 4XL, Vámi zakoupené produkty byly ze sekce výprodeje, kde se jedná obvykle o doprodej posledních kusů, proto byla v nabídce pouze velikost L, ostatní velikosti již byly vyprodány.
    Dle zákona je lhůta pro vrácení platby za vrácené zboží 14 dní.
    Zboží jsme obdrželi před týdnem a dnes jste byla informována o zpracování vratky, platbu obdržíte během následujících dní.
    Na prodloužení platnosti kódu se dá samozřejmě domluvit, vše je o komunikaci a vzájemné domluvě.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Objednávka zatím nedorazila, nemám co hodnotit.

Reakce obchodu London club

dle sledovacího čísla je zásilka připravena na cílovém výdejním místě.
    Je potřeba brát v potaz státní svátky, které právě proběhly. Zásilka byla doručena 4. pracovní den.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Velikost šatů absolutně neodpovídala. Dala jsem je dceři, která váží 47 kg a šaty byly uvedeny ve velikosti L/XL.

Reakce obchodu London club

mrzí nás, že Vám produkt nesedl, avšak jak již bylo několikrát zmíněno, při výběru velikosti je potřeba se řídit velikostními tabulkami na webu, nikoli tím, jakou velikost běžně nosíte, každý výrobce může mít číslování jiné.
    Co se týče Vámi vybraného produktu, jedná se o úpletové šaty "na tělo", které jsou z pružného materiálu.
    Produkt jste však samozřejmě mohla vrátit ve 14ti denní lhůtě.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Nakoupila jsem poprvé, velikostně neodpovídá a kvalita na mně dělá dojem zboží z Vienamské tržnice.Nizká kvalita produktu plus arogantní chování.

Reakce obchodu London club

mrzí nás, že Vám velikost nesedla, avšak na webu je uvedena u každého produktu velikostní tabulka, kterou je potřeba se řídit při výběru správné velikosti, bohužel ne vždy má výrobce stejné číslování, na jaké jsme zvyklí.
    Ve Vašem případě se jednalo o obuv, produkty tohoto Evropského výrobce prodáváme již od roku 2016, jedná se o jednoho z našich nejlepších dodavatelů a s podobnou stížností na jeho produkty jsme se ještě nesetkali.
    Co se týče Vámi zmíněné arogance - nedohledala jsem žádnou komunikaci s Vámi - emailovou, telefonickou, chatovou ani facebookovou, bohužel tedy s námi jste vůbec nekomunikovala a Vaše recenze se nás tedy snaží nejspíš pouze pošpinit.

V systému vidím, že jste produkty zasílala před několika dny zpět, jakmile vratku zaevidujeme a zkontrolujeme, budou Vám vráceny za objednávku peníze.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Mikina velká, ale to by nevadilo mám ráda volnější střih. Ale tepláky tak malé že je ani neobléknu. Tričko krásné, super materiál, ale na mě je moc krátké.

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu, mrzí nás, že hodnotíte negativně celý náš obchod, přesto, že Vám pouze nesedla velikosti a vše ostatní proběhlo bez problémů.
    Při výběru velikosti je potřeba se řídit velikostními tabulkami umístěnými na webu, pod fotografií produktu. Věříme, že příště již zboží padne jak má a nákup proběhne bez nutnosti zboží vracet.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

• nechápu, nic nepřišlo, ani sms, ani email, že si mám kde a kdy vyzvednout zboží

Reakce obchodu London club

bohužel Vaší recenzi nerozumím.
    Dle systému, jste si zboží objednala na Vámi zvolenou pobočku Zásilkovny. O předání zásilky přepravci jsme Vás informovali jak emailem tak i pomocí sms. Následující pracovní den byla připravena zásilka na výdejním místě a další den jste si ji vyzvedla. Vámi zadané telefonní číslo v objednávce bylo automaticky předáno přepravci. K vyzvednutí zboží na výdejním místě je potřeba kód, ten jste tedy musela od Zásilkovny obdržet, neevidujeme s Vámi ani žádnou emailovou či telefonickou komunikaci, že by snad cokoliv nebylo v pořádku, proto považuji Vaši recenzi za chybnou, pravděpodobně jste si spletla eshop.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Na tomto e-shopu jsem si udělala objednávku, v té době jsem samozřejmě nevěděla, že budu hospitalizována v nemocnici. Zásilku jsem si na poště nevyzvedla, vrátila se jim a požadují po mě 250,-Kč. S tímto jsem se ještě nesetkala. Tak pozor na to.

Dobrý den Andreo,
    nepřevzetí zásilky bohužel není odstoupení od kupní smlouvy, a proto je z naší strany vyžadována úhrada nákladů spojených s nepřevzetím. Informace o této pokutě je uvedena i v obchodních podmínkách, které jste odsouhlasila před vytvořením objednávky a se kterými jste povinna se seznámit.
    Automaticky jsme Vám však nabídli znovu zaslání balíčku zdarma na naše náklady, v případě, že jej uhradíte předem, znovu na dobírku v takovém případě bohužel zboží nezasíláme. Stejně tak po tom, co jste nás informovala s vysvětlením Vaší situace, jsme Vám tuto možnost znovu nabídli.
    Uhradit místo toho pokutu bylo již Vaší volbou.

• rychlé jednání
    • zboží neodpovídá popisu,velikost absolutně neodpovídá tabulkám

Reakce obchodu London club

mrzí nás, že jste nám udělila takové negativní hodnocení, u Vaší objednávky došlo k chybě, avšak po tom, co jste nás kontaktovala, jsme Vám zajistili bezplatnou přepravu zpět k nám, doručení poškozeného produktu se opravdu nestává často, ani my však nejsme neomylní.
    Bohužel ohledně velikostní tabulky jste nás nijak neinformovala, velikostní tabulku máme přímo od dodavatele, tabulku jsem nyní překontrolovala a míry jsou uvedeny správně, je však potřeba brát v potaz, že se nejedná o míry postavy, nýbrž že se jedná o míry produktu, kdy je měřen po jedné straně (nejedná se tedy o obvod), tyto informace jsou však na webu uvedeny.
    Děkujeme za pochopení, věříme, že nám ještě pro příště dáte šanci.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

zboží bylo objednané mělo tu být do 3-5 prac. dní max 7 dní . Nyní uběhlo již 8 dní a zboží bylo teprve dnes předáno k přepravci . Kabát mi napsali že nebude

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu. Co se týče doručovací lhůty ta je, jak sám píšete maximálně 7 pracovních dní. Zboží jste objednal ve státní svátek 17.11., lhůta se tedy počítá následujícím pracovním dnem, zboží bylo předáno přepravci 6. pracovní den a 7. pracovní den by dle informací od přepravce mělo být doručováno.
    Omlouváme se za chybu s kabátem, bohužel při balení Vaší zásilky jsme zjistili, že je kabát poškozen, a proto jsme jej nemohli odeslat, tím se také opozdilo předání přepravci, jelikož jsme nejdřív zjišťovali, zda nebude kabát dostupný alespoň u dodavatele, bohužel však nebyl, proto jsme jej museli zcela stornovat.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

V tomto obchodě jsem nakupovala celkem dvakrát,hezké a kvalitní zboží,bohužel jsem musela vrátit,protože jsem neutrefila velikost,až potud vpořádku.Bohužel s vrácením peněz už obchod tolik nespěchá.Po čtrnácti dnech,kdy mi pošta potvrdila zprávou,že zásilku převzali,mi teprve napsali,že zboží přijali a vrátí mi peníze.Uběhl další týden a své peníze stále nemám.Po zavolání s vámi komunikuje automat a hovor ukončí.V tomto obchodě už nikdy nenakoupím a nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu London club

ověřovala jsem Vaši situaci a v obou případech byly peníze vráceny v zákonné 14ti denní lhůtě.
    V momentě, kdy jste tuto recenzi psala, jste za jednu objednávku měla peníze vráceny před čtrnácti dny a za druhou jste již byla informována o odeslané platbě.
    Veškeré vratky se snažíme zpracovat co nejrychleji a zpracováváme je postupně dle data doručení k nám, samozřejmě s narůstajícím počtem objednávek před Vánoci se tato lhůta může prodloužit, vždy však peníze vracíme v uvedené zákonné lhůtě.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Zboží bylo nekvalitní, cena nepřiměřeně vysoká.

Reakce obchodu London club

děkujeme za zpětnou vazbu. Ceny se odvíjí vždy od konkrétních výrobců a dodavatelů, které vybíráme pečlivě, tak aby zboží bylo kvalitní a cena tak byla adekvátní. Pokud Vám tedy přišel jakkoli vadný kousek, bylo potřeba nás kontaktovat emailem na [email protected], situaci bychom prověřili a věřím že vyřešili k Vaší spokojenosti.
    Zároveň nás mrzí, že nás eshop nedoporučujete, přesto, že jste u nás nakoupila již několikrát, dokonce zboží od stejného dodavatele a vždy vše proběhlo bez problému a bez nutnosti zboží vrátit.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

+Objednávka byla velmi brzy dodána k vyzvednutí. Neseděla velikost, při vracení zboží velmi dobrá komunikace s obchodem.
    - Vyobrazení zboží lepší než skutečnost, vracení zboží zpoplatněno.

Reakce obchodu London club

fotografie produktů máme přímo od dodavatelů, jsou samozřejmě foceny v profesionálním fotoateliéru, a tak mohou působit lehce jiným dojmem, zboží je to však totožné.
    Co se týče vrácení zboží, to si ze zákona hradí zákazník sám a tato skutečnost je také uvedena v obchodních podmínkách, se kterými je zákazník povinen se ze zákona seznámit.

Za tým LondonClub.cz, Štěpánka

Není to ono, budu vracet.

Reakce obchodu London club

dle informací ze systému Vám zboží nesedlo velikostně, mrzí nás, že tak hodnotíte negativně celý náš obchod, přesto, že vše ostatní proběhlo bez problémů.
    Při výběru velikosti je potřeba se řídit velikostními tabulkami umístěnými na webu. Věříme, že příště již zboží padne jak má a nákup proběhne bez nutnosti zboží vracet.