• Vstřícnost jednání, kvalitní zboží.

• skvělé ceny
    • kvalitní zboží
    • prvotřídní servis a pomoc po telefonu

Všem doporučuji tento obchod. Nízké ceny, profesionalita a možnost platit dobírkou, doprava zdarma při nákupu nad 10 tisíc korun. Snad podobných obchodů bude více.

• rychlé dodání, kvalitní zboží

• ryche a kvalitně

• Kvalita
    • Výběr obrovský

Skvělé každé nakupování. Krásné zboží. Ráda doporučuji.

• výběr
    • kvalita

Nakupuji častěji. Vždy velká spokojenost.

• kvalitní zboží
    • nebylo v popisu zboží, že křesílko si musi člověk dodělat sám. Zvlášť došel obal na křeslo (vak) a výplň taky zvlášť.

• Krásný sortiment za rozumnou cenu, kvalitu jsem ještě nezjistila.
    • Expedice e-shopu a má zkušenost s ní je dosti nedotazena. E-shop uvádí zboží skladem, již na druhou objednávku čekám přes měsíc. Jedine co mě odrazuje od příštího nákupu.

Reakce obchodu LIVERO

Hezký den, Anet,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu a upřímně se omlouváme za komplikace s expedicí Vaší objednávky. Bohužel nás v tomto případě zklamal náš systém a objednávku automaticky přeřadil do jiného stavu a k expedici objednávky na našem skladě nedošlo.

Jakmile jsme se o této chybě dozvěděli, snažili jsme se situaci co nejrychleji vyřešit. Po telefonické domluvě s Vámi jsme zboží ihned odeslali.

Chápeme Vaše zklamání a opravdu nám je líto této nesrovnalosti. Věřte, že se budeme snažit, aby se podobná situace v budoucnu neopakovala a děláme vše pro to, abychom poskytovali nejlepší možnou službu našim zákazníkům.

Doufáme, že nás i přesto v budoucnu oslovíte a dáte nám šanci vynahradit Vám tento nepříjemný zážitek.

S pozdravem, za tým Livero,
    Erika

• přehledný web
    • kvalitní zboží za nízké ceny
    • o žádné nevím