• Široká přehledná nabídka, dobré ceny.
    • Rychlost dodání.

• super ceny

Vřele doporučuji.

• Nízké ceny
    • Dobře zabaleno
    • Delší doba čekání není-li skladem

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za Vaši pozitivní recenzi a za to, že jste si všiml našich nízkých cen, kvality balení a rychlosti dodání, když je zboží skladem. Velmi si ceníme, že jste s námi sdílel svou zkušenost.

Jsme si vědomi, že v případě, kdy zboží není ihned skladem, může dojít k delší době čekání na odeslání objednávky. Mrzí nás, pokud to způsobilo jakékoli nepříjemnosti, a opravdu děkujeme za Vaši shovívavost a trpělivost v této situaci.

Vaše pozitivní hodnocení a pochopení jsou pro nás velkým povzbuzením a motivací k dalšímu zlepšování našich služeb. Věříme, že i přes případné prodlení se nám podaří udržet Vaši spokojenost a důvěru v naše služby.

Pokud byste měl jakékoli dotazy, přání nebo návrhy, jak můžeme naše služby ještě více zlepšit, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro Vás.

S úctou a velké díky,
    Erika, LIVERO.cz

• Skvělý výběr produktů do domácnosti za skvělou cenu. Vybrali jsme zde většinu věcí do nové koupelny a jsme moc spokojení. I přesto, že některé produkty měly být naskladněny až do 10 dní jsme měli kompletní objednávku doma do 5 pracovních dní od objednání. Velká spokojenost.

• skvělé ceny
    • kvalitní zboží
    • prvotřídní servis a pomoc po telefonu

Všem doporučuji tento obchod. Nízké ceny, profesionalita a možnost platit dobírkou, doprava zdarma při nákupu nad 10 tisíc korun. Snad podobných obchodů bude více.

• Velký sortiment
    • Slušné ceny
    • Nejasnost ohledně termínu doručení

Nakonec byl termín dodání splněn, ale ocenil bych průběžnou komunikaci o předání zboží z externího skladu k distribuci.

• Dobré ceny, rychlé doručení

• Cena výrobku
    • rychlá montáž

• výběr, dobré ceny

• Kvalita
    • Výběr obrovský

Skvělé každé nakupování. Krásné zboží. Ráda doporučuji.

• Rychlé a bezproblémové odeslání
    • Dobré ceny

Zboží se o den opozdilo, protože jsem do objednávky uvedl špatné psč. I když jsem hned obratem psal mail s omluvou a žádostí o opravu, tak jsem odpověď nedostal a bylo to s tím špatným psč odesláno. Hádám že to bylo nejspíš způsobeno předvánočním shonem. Dopravce si s tím ale poradil a vše dorazilo v pořádku. Všechny předchozí objednávky byly bezproblémové.

• Rychlé dodání, dobrá cena, přehledné stránky .

• Vše v pořádku, doprava, cena

• Rychle dodání za příznivou cenu

U zboží chyběl český návod k montáží.

• výběr
    • kvalita

Nakupuji častěji. Vždy velká spokojenost.

• sortiment
    • ceny

• velký výběr
    • relativně dobré ceny
    • doba dodání
    • komunikace s podporou

Na Livero jsem objednávala cca před 17ti dny objednávky stále nemám k dispozici. Pro polovinu jsem si musela jet osobně a druhá polovina mi měla být doručena nejpozději dnes a stále jsem zboží neobdržela. Dokonce ani email s informacemi o expedici. Komunikace s podporou je strašná. Stále říkají jedno a to samé "vaši zásilku jsme předali k expedici" a zásilka pořád nikde a to jsme si zvolili dopravu Livero Express. Takto nám to tvrdí už asi týden. A kvůli tomu nám stojí celá rekonstrukce. Moje první a poslední objednávka. Bohužel.

Vážený zákazníku,

upřímně se omlouvám za delší čekací dobu na Vaši objednávku. Kvůli rozsahu a množství požadovaného zboží nebylo možné expedovat Vaši zásilku ihned. Některé položky byly skladem přímo u nás, zatímco jiné byly dostupné pouze na objednávku ze skladu naší centrály, kde dodací lhůta může trvat až 10 dní. Velmi si vážíme Vaší trpělivosti a děkujeme za pochopení této situace. Prosím, neváhejte nás kontaktovat s jakýmikoliv dotazy nebo obavami.

za tým LIVERO, Martina

• Skvělé ve všech směrech.
    • Obrovský výběr.
    • Super ceny.

Vřele doporučuji. Vybrala jsem si zde všechno co jsem potřebovala. Termín po dohodě na den přesně.

Vážená zákaznice,

velmi si ceníme vaší pozitivní recenze a jsme potěšeni, že jste u nás našla vše, co jste potřebovala. Děkujeme za uznání naší práce a za to, že jste ocenila přesnost našeho termínu dodání. Vaše spokojenost je pro nás velkým povzbuzením a s nadšením očekáváme vaši další návštěvu.

za tým LIVERO, Martina

• Dobre ceny
    • Zbozi ktere je udajne na sklade jeste nedorazilo (17 dni)

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši recenzi. Omlouváme se za případné nedorozumění. U produktu, který jste objednal, byla v době objednávky uvedena dodací lhůta 3-5 týdnů. Pracujeme na tom, aby Vám zboží bylo doručeno co nejdříve v rámci této lhůty. Pokud máte jakékoli dotazy, jsme k dispozici.

Děkujeme za Vaše pochopení.

Tým LIVERO.cz