• Dobrá cena
    • Kvalita

• Komunikace, ceny, rychlé dodání. Prostě super

Jako vždy jsem nadmíru spokojen.

• Dobré ceny,
    • Rychlé doručení

Je v e-shopu hodně zboží na výběr, ale buď není skladem nebo nejsou velikosti u obuvi a oblečení.

• Přijatelné ceny

S obchodem jsem spokojena, jen barva prostěradla, které jsem si objednala neodpovídala barvě na obrázku. Naštěstí můžu použít k jinému povlečení

• Cenově dostupné výrobky
    • Eshop nekomunikuje.

Objednal jsem si mimo jiného aku dobíjecí šroubovák se zásobníkem bitů. Výrobek došel nefunkční. Obchod odpověděl a poté přestal na emaily reagovat již přes týden!
    V popisu výrobku na eshopu je napsáno že má dobíjecí kabel C. To samé Vám napíšou i s eshopu dobijejte jakoukoliv běžně dostupnou nabíječkou z Elektra která se používá k mobilům. Tohle je ovšem lež. Protože v návodu je jasné napsáno že se smí použít jen z nabíječkou určenou přímo pro tento výrobekk dostani jen na eshop Lidl. Jsou tam poté čísla jakou pro EU a jakou pro Angliji. Tuto nabíječku na eshopu nenabízejí a eshop o tom nemá ani ponětí.

Reakce obchodu Lidl-shop.cz

děkujeme za Vaši recenzi.

Situaci jsme ověřili. Kolegové Vám nabídli možnosti řešení, avšak nemají Vaše vyjádření, s jakou variantou řešení souhlasíte.

Hezký den
    Váš tým Lidl

spolehlivý, rychlý, dobrý a velký výběr za dobré ceny, dobré ceny dopravného

• Rychlé doručení, přijatelné ceny.

• Množstvo tovaru
    • Výhodné ceny

• Nakupuji pravidelně a nikdy nebyl žádný problém, vždy v pohodě. Spokojenost jak s cenou, lhůtou dodání i se zbožím.

• Rychle jednání dobré ceny

• Velký sortiment zboží
    • Přijatelné ceny
    • Výborná komunikace a rychlost dodání
    • Žádná

Jsem naprosto spokojený. Spolehlivý prodejce. Nakupuji zde často a mohu pouze doporučit.

• Výhodné ceny.
    • Nikdy nevíte předem při objednání, kdo vám to doručí.
    • Několik zbytečných, duplicitních emailů o stavu doručení. Když oznámí obchod, komu předal dopravu s odkazem na sledování, je úplně zbytečné oznamovat, kdy bude doručeno a naprostá absurdita je sdělit mi, že bylo doručeno.

• Rychlé dodání a dobrá cena

• Dobré ceny, časté akce

rychlý, spolehlivý, dobrý a velký výběr za dobré ceny dobré ceny, dopravného

• přehledný obchod
    • levnější ceny
    • dobrá komunikace, rychlé doručení

• Velký výběr
    • Možnost zboží bezplatně odeslat zpět v případě nespokojenosti a nebo reklamace.
    • Dobré ceny
    • Nedostatečný, nebo zmatečný popis a málo detailní fotografie u některého zboží.

Spolehlivý e-shop s velkým výběrem a s možností odeslat zboží bezplatně zpět v případě nespokojenosti, nebo reklamace.

• Kvalitní výrobek za solidní cenu

• kvalita za cenu

• Rychlé doručení