Ceny zboží

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení :)

• komunikace
    • zboží odpovídá nabídce

Koupila jsem si odtud iPhone 6s třída B. Byla jsem víc než nadšená, telefon byl jako nový, nezaznamenala jsem žádné oděrky ani vlásečnice. Určitě kdybych měla měnit telefon vrátím se opět k tomuto prodejci. :)

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážená zákaznice, jsme velice rádi, že jste spokojená. Děkujeme za hodnocení

Rychlé jednání, možnost prohlédnutí telefonu

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za hodnocení. :)

Objednavka byla zrusena se strany obchodu, protoze telefon neprosel vstupni prohlidkou. Obchod me hned kontaktoval a situaci vysvetlil. Penize mi byli vracene zpet na ucet, takze slusne a poctive jednani.

Vážená zákaznice,
    velice Vám děkujeme za krásné hodnocení. Bohužel se občas stane, že telefony kontrolou neprojdou. Kontrola je natolik přísná, abychom zákazníky zbytečně nezatěžovali reklamacemi. Věříme, že u Vaší příští objednávky tento problém nenastane. :)

• iphone krásný
    • plně funkční
    • žádný problém
    • prostě všechno super
    • škoda že nebyly k iphonu sluchátka

Super obchod, všechno proběhlo v pořádku, iphone došel skoro nový (možná jen rozbalený) plně funkční , super

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za krásné hodnocení. :)

Kvalitní nákup i produkt a ochotný telepersonál.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujem Vám za krásné hodnocení.

• Kvalita zboží - pouzdra na Iphone 7
    • Široký sortiment
    • Rychlá doprava
    • Příjemná komunikace
    • Vstřícnost
    • Vysoká kvalita produktu za dobrou cenu
    • stav zboží
    • komunikace na jedničku s operátory v Chatu
    • Skvělý personál, milý k zákazníkům
    • Žádné výmluvy při reklamacích - Bezproblémový reklamační servis
    • Ochota
    • neustálá inovace obchodu
    • zákaznická péče
    • hodně zboží skladem
    • Funkční komunikace i přes Facebook stránku
    • Příjemní a hodní zaměstnanci - Hodně ochotný personál !
    • Expresní dodáni, platba dobírkou
    • Webové stránky (vzhled)
    • Dobrá komunikace firmy
    • Možnost vrácení zboží
    • Pro- zákaznický přístup
    • Obal skvěle sedí a dobře se sním pracuje
    • Záruka (12 měsíců)
    • Nízké ceny

S obchodem levneiphony.cz jsem na 100 % spokojená a můžu jedině všem doporučit ! Pouzdro mě dorazilo ve kvalitním provedením a zpracováním za přijatelnou cenu !!
    Michaela Králová
    [email protected]

Vážená zákaznice,
    jsme opravdu nadšeni z Vaší nádherné recenze. Snažíme se zákazníkům vždy maximálně vyhovět.
    Jsme rádi, že jste spokojená a budeme se těšit na Vaší další případnou objednávku. :)
    Vaše Levnéiphony

• Komunikace na vynikající úrovni. Vše ok. Kvalita výrobků na velmi dobré úrovni. Doporučují.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, velice děkujeme za krásné hodnocení. :)

• Dodání za 2 dny
    • Dobra komunikace přes chat na webu
    • Telefon kat B vypadá jak novy
    • Aplikace tvrzeneho skla provedena na výbornou
    • Baterie se na telefonu vybije poměrně brzy
    • Nabíječka trosku “bzučí” při nabíjení iPhonu

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákaznice, děkujeme za hodnocení :) Každopádně 12 měsíců záruka se vztahuje i na baterii i na příslušenství, tudíž se nás obraťte a problém s nabíječkou a s rychlým vybíjením rádi vyřešíme.

V obchodě jsem nakoupil již potřetí. A opět za Výborně! Pracuji v IT a musím se na telefon spolehnout, ale nový je na mě příliš drahý. Kupuji zde. Vše je v naprostém pořádku i rok po koupi.
    Dnes narazit na obchod s kloudnými mobily a přístupem profesionálů je jak najít výherní los. Dá to práci, ale prostě je :-) Děkuji a doporučuji.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, opravdu moc jste nás potěšil svým krásným hodnocením, děkujeme :) Jsme velice rádi, že jste s námi spokojený :)

Obchod bych rozhodně doporučil, nabízí kvalitní telefony za nižší cenu.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojený :) Děkujeme za hodnocení

Rychlé dodání a příznivá cena

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení :)

• Kvalitní zboží
    • Dobrá komunikace
    • Rychlá doprava
    • K objednávce mi nepřišel dárek ale co už

Bál jsem se použitého iPhonu ale po týdnu užívání zatím není problém. Vypadá jako nový.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou recenzi. Pokud Vám nedorazil dárek, nejspíš zapůsobila lidská chyba, ale napište nám e-mail a rádi Vám dárek dopošleme. :)

• Rychlá komunikace

Objednávku jsem dělala na dvakrát, jelikož telefon nebyl na skladě, což bylo předvídatelné v době Vánoc. Skutečnost mi telefonicky oznámila milá slečna skrz telefon. Objednávku jsem znovu uskutečnila v půlce ledna a zadařilo se.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážená zákaznice, děkujeme za krásné hodnocení. :)

vše OK

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za 100% hodnocení :)

• Nízké ceny

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za hodnocení

• Rychlost objednávky
    • Vstřícnost
    • Cenová dostupnost
    • Kvalita zboží
    • Dárek k nákupu
    • Přehlednost webových stránek
    • Široký sortiment

Chtěl jsem si pořídit nový mobil, a protože mám dobré zkušenosti s iPhony, tak jsem se rozhodl, že si koupím opět jablíčko. Nechtěl jsem ale investovat tolik peněz do vlajkových lodí a celkově se mi nechtělo utrácet tolik peněz za naprosto nový model. Tak jsem si našel levneiphony.cz, kde prodávají solidní třeba rozbalené nebo vystavené modely. Tam jsem hledal šestkovou verzi a objednal. S obchodem jsem ještě řešil verzi modelu a podobné věci a čekal na vyzvednutí. Obchod se mnou komunikoval na solidní úrovni a vše proběhlo podle představ. K překvapení mi to ještě přivezl kurýr, za což jsem byl rád, že jsem ušetřil cestu na poštu. Ke všemu jsem dostal ještě jako dárek průhledný obal a hodně pěkné černé tvrzené sklo. Takže za mě stoprocentní spokojenost. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě, a proto jsme velice rádi, že jsem stoprocentně spokojený. Moc Vám děkujeme za překrásné hodnocení a budeme se těšit na Vaši další případnou objednávku.:)

• Výborný stav zboží
    • Super ceny

Objednal jsem už dva telefony z této stránky a u obou případů byla maximální spokojenost. Byl to iPhone SE 32GB a iPhone 6s 32GB distributor EU. Kompletní balení + dárek. Stránku mužu jen doporučit.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za pozitvní hodnocení :)

• Kvalita

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, moc děkujeme za krásnou recenzi.

• iPhone je jako nový!
    • Originálně zabalen!
    • Absolutně žádný problém s doručením.
    • Škoda že jsem stránku levneiphony.cz neobjevil dříve !

Stránka levné iPhony je opravdu super hodně lidí mi psalo že je to podvod že mi nic nedojde nebo že iPhone bude poškozený a nepůjde ho reklamovat já si ale však na takové věci rád dělám názor sám a taky se stalo objednal jsem si Apple iPhone 6s 32GB Space grey - Varianta : A, a musím říct že jsem na to neměl co říct originálně zabalený na iPhonu jsem nenašel jediný škrábanec no prostě nic. Měl jsem na stránku levneiphony i hodně otázek které mi byly na sociálních sítí zodpovězeny do méně než hodiny takže opravdu super! Můžu jen doporučit 11/10.

Martin Bujok
    [email protected]

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, velice jste nás potěšil svým hodnocením, děkujeme. :) Budeme se těšit na Vaši další objednávku.