• Telefon při aktualizaci přestal fungovat. Víc není co dodat

Reakce obchodu levneiphony.cz

Dobrý den, tato situace nás mrzí ale proč nás hodnotíte negativně? Jakýkoli výrobek se může pokazit, ale pro vás je důležitá doba reklamace a způsob řešení jakým vám telefon opravíme nebo pošleme nový. Nepopsal jste nic, jestli jste telefon aktualizoval přes Wifi, nebo přes kabel připojený k počítači. Jestli jste ho náhodou po dobu aktualizace neodpojil atd. Takže naopak DODAT z vaší strany je spoustu věcí, a hlavně telefon na reklamaci na kterou máte nárok a telefon zašlemé nový nebo opravený.

Předpokládal jsem, že když inzerujete zboží, že ho také máte, dokonce když inzerujete různé barvy. Už 11 dní marně čekám na objednané a zaplacené zboží. Musel jsem vás sám kontaktovat, nikdo se mi ani neobtěžoval vysvětlit, proč to tak dlouho trvá, ačkoliv na svých stránkách máte inzerováno doručení do 1-2 dnů... Jsem zvědavý, kdy a jak kvalitní příjde.

Dobrý den pane Rozínek,
    Mrzí nás situace že vámi objednaný iPhone X nebyl v požadované variantě skladem, ale na emailu jste nám odshouhlasil že si na něj hodláte počkat a nechcete jinou barevnou variantu. určitě se za čekání odvděčíme a nebudete litovat. Samozřejmostí je okamažité vrácení sumy na účet pokud by vám čekání vadilo. Ale dne vašeho souhlasu na emailu jsme usuzovali že jsme se dohodli.

Určitě nedoporučuji cokoliv nakupovat v tomto obchodě. Dceři po měsíci přestal fungovat display a obchod odmítl reklamaci. Telefon ani display nemá žádné viditelné poškození. Přestal fungovat dotykový display. Tvrdili, že display je prasklý a že měl zapnuté softwarové tlačítko. To podle jejich "technika" jasně ukazuje na to, že byl telefon poškozen pádem a že softwarové tlačítko se dcera snažila zapnout, aby "nouzově" telefon zprovoznila. To je však úplná hloupost, protože spoustu uživatelů má softwarové tlačítko aktivované proto, aby si šetřily hlavní tlačítko, které je umístěno dole na telefonu. A navíc, když nefunguje display, tak ani není technicky možné nic udělat, nejde se přihlásit, natož něco nastavovat, když je display "mrtvý" a vůbec nereaguje. Obchod neuznal ani video na kterém bylo jasně ukázáno, že softwarové tlačítko se nezapíná v nouzovém režimu, ale normálně při běžném používání.
    To je asi tak všechno, co bych mohl o naší špatné zkušenosti s tímto obchodem napsat.
    Doufám, že je to dostatečné varování pro potenciální zákazníky před nákupem v tomto obchodě.

Rozhodně už bych tady nenakoupila!! Nejdříve přijde telefon s jinou pamětí než jakou jsem si zakoupila. Po domluvě tedy posílám zpět s tím, že mi model nevyhovuje a vymění mi ho v obchodě za jiný (paní ochotná, není s touhle variantou problém). Po týdnu mi paní volá, že telefon, na kterém jsme se domluvili, nemají, jaký tedy mají zaslat. Dohodneme se tedy na jiné variantě a do 5 minut mi volá ta samá paní zpátky, že mi ten telefon na kterém jsme se před těmi 5 minutami dohodli poslat nemohou, že mi ho nemohou vyměnit za jiný model, jak jsme se domluvili, takže posílají původní, který jsem si zaplatila. Telefon mi sice přišel za krátkou dobu po posledním telefonátu ale krabička nesouhlasí s modelem telefonu!!! Takže když to shrnu: nejdříve pošlou špatný telefon, poté naslibujou hory doly a nakonec pošlou v uplně jiné krabičce, která nepasuje k zakoupenému telefonu. Za mě tedy rozhodně ne, jsem z obchodu velmi zklamaná a vlastně i naštvaná!!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den Terezo, mrzí nás vaše negativní hodnocení, máte krásný telefon, máte nárok na jeho vrácení a negativní hodnocení 10% dáváte kvůli krabičce? Pokud byste nám napsala nebyl by problém krabičku doposlat.

• Na stránkách nepravdivě inzerují. U telefonu, který jsem objednala a hned zaplatila, inzerovali, že je skladem. Poté mi telefonicky sdělili, že skladem není a nabízeli, že mi pošlou jiný (s menší pamětí) nebo pošlou ten objednaný o týden později. Nepřišel žádný.
    Inzerují dodání do druhého dne! Já čekám přes dva týdny byť jen na zprávu o stavu objednávky.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Danielo dle čísla objednávky zde v systému byl vámi objednaný telefon poslední kus, tohle jsme vám sdělili telefonicky a nabídli alternativu.

• rychlost dopravy
    • komunikace
    • bohužel přišel neodzkoušený telefon.
    • závady které odhalí malé dítě

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, pokud vám dorazil dle vás špatný telefon není problém vám ho vyměnit za nový, či jiný model. Zcela jistě to s vámi řešíme tak prosím nezapomeňte následně zdělit vaše hodnocení sem na heureku. Pěkný den,

• To , že jde o zboží z druhé ruky informujte hned u obrázků nabízeného zboží a ne až někde hluboce pod čarou. Je to velmi podlé.

Obchod vám nabídne skvělé zboží za skvělé ceny,ale už se zapomene zmínit,že jde o zboží z druhé ruky. Tuto informaci vám dají až hluboce dole
    pod danou nabídkou , kde tyto informace nepředpokládáte, protože před
    tím zboží vychvalují a zaručují jeho bezzávadovost prověřenou jejich techniky . Což silně zavání praktikami šmejdů. Nedělám si iluze , že tuto
    recenzi zveřejní , ale měl jsem potřebu vám toto zdělit .
    Doufám, že se alespoň chytnete za nos vy hoštapléři.

S pozdravem Beznoska.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, první informace uvedená na našem webu, tedy to první info na titulní straně zní "nejkvalitnější použité iPhony". U každého telefonu máme na výběr z variant A nebo B, tyto varianty mají taktéž podrobný popis na našem webu. Jak uvádíte, a jak jste se tedy evidentně dočetl pane Bezmozka naše zboží je opravdu důkladně prověřeno techniky - proč by technik měl kontrolovat nové zboží, z toho opět vyplývá prodej telefonu použitého či zánovního. Ceny telefonů jsou taktéž drasticky nižší než produkt nový, v kontaktu máme opět popsano že prodáváme použité telefony. Takže to, že se zabýváme prodejem použitých a zánovních telefonů prvotřídní kvality máme popsáno opravdu všude jasně, stručně, vše máme doplněné i reálnými fotografiemi výrobků co prodáváme. Veškeré zboží nám můžete taktéž vrátit bez udání důvodů a dostanete zpět své peníze. Takže opravdu nerozumíme vašemu negativnímu hodnocení a opravdu nechápeme jak člověk může přehlédnout tak jasné, stručné a výstižné informace. Je třeba se občas zamyslet nad sebou samým, než svádět vinu na jiné.
    Tak se na nás zítra obraťte pane Bezmozka a situaci dořešíme k vaší spokojenosti

Eshop neodpovídá, objednala a zaplatila jsem telefon, který není. Ani jeho alternativy a dosud mi nebyla vráceny peníze!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, absolutně nesouhlasíme že se zákazníky nekomunikujeme, jsme k dispozici na všech kanálech jako telefon, email, facebook a náš chat na eshopu. Pokud váš telefon aktuálně není skladem a vy nechcete čekat vracíme vždy peníze a zákazník je o věci řádně informován. Obraťte se na nás na již zmíněných informačních kanálech a věc zcela jistě dořešíme.

• Prehledne a presvedcive stranky

Kdyz jsem provedl objednavku, po dvou dnech jsem psal na chat jak to vypada, v zapeti mi zavolali ze nemaji pozadanou barvu, takze jsme udelali zmenu. Pote prisel mobil, ktery mel velke oderky a patril do skupiny B a nasledne byl nefunkcni (neslo volat psat a baterka byla na vymenu). Doslo k odstoupeni od smlouvy. Do dnesniho dne (7dni) nebyli vraceny penize

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, zboží vám dorazilo za 3 dny, pokud jste s kvalitou zboží nebyl spokojen samozřejmě vám peníze zašleme zpět, ale jak sám uvádíte zboží dorazilo za 3 dny, k nám na zpět to trvalo další dva dny a vy v pátek ( 5. ty den ) píšete že čekáte týden.
    Peníze samozřejmě máte zaslány.

• I když zboží bylo skladem ani po 10 dnech nedorazilo
    • Kontaktovala mne operátorka eshopu a i když mi telefon byl do pátku přislíben tak nedorazil! Od té doby mne nikdo nekontaktoval, doposud bez omluvy a jakéhokoli vysvětlení...

Pěkný den,
    mrzí nás že nebyl mobilní telefon skladem, nicméně jsme s vámi komunikovali a nabídli vám i alternativu, v pátek jsme vám volali s omluvou že vámi vybraná kombinace kapacita-barva-kvalita opravdu není na trhu dostupna.

Vzadu odřený lak. Evidentně dost dlouho používaný mobil. To bych u typu A neočekával. Tolik peněz za mobil z druhé ruky... :-(

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, pokud se vám nezdá stav vaseho telefonu můžete nám ho přece vrátit nebo vám ho můžeme vyměnit. Stačí nám zavolat nebo napsat email nebo na chat a domluvíme se. Jsme tu pro vás.

• do dnešního dne nebyla objednávka vyřízena a proto se už se zasláním zboží nemusíte obtěžovat

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den pane Pepíno 56, dle přezdívky nemůžeme dohledat vaši objednávku, ale jsme vám k dispozici na našem emailu, chatu, telefonu nebo facebooku, když se nám ozvete tam určitě společně dohledáme problém.

Komunikace s obchodem ne příliš dobrá. Na produkt čekám už skoro 14 dní a dnes mi bylo po 9 dnech oznámeno, že se zásilka zítra dodá dopravci, který zboží doručí během příštího týdne. :(

Reakce obchodu levneiphony.cz

Pěkný den, velmi nás mrzí pokud nebyl váš telefon aktuálně skladem a vznikla prodleva s dodáním. Nicméně říkáte že po 9 dnech vám bylo oznámeno že telefon zítra expedujeme, a vy uvádíte že čekáte dní 14. Myslíme si že 10% není adekvátní hodnocení.

špatně komunikují, na jasný dotaz, kdy budou vracet peníze (objednávka byla zaplacena, ale hned zrušena a zásilka nebyla odeslána). Následně jsem dostal potvrzení, že bude platba vrácena na stejný účet a již přes 10 dní se nic neděje. Pouze odpověď, že požadavek byl předán účetnímu oddělení. Principiálně mi nejde hned o peníze, ale o jasnou odpověď kdy - tento případ nemají ani v obchodních podmínkách. (vše doložitelné mailovou komunikací)

Pěkný den,
    velmi se omlouváme a mrzí náš vaše rozhořčení, ale opravdu při množství v jakém náš e-shop prodává není možné řešit dobropisy na denní bázi. Peníze ale vracíme vždy, jen účetnímu oddělení opravdu může někdy trvat pár dní než toto zprocesují. Rozhodně vám ale můžeme při dalším nákupu poskytnou zajímavý dárek či slevu abychom vám zlepšili náladu.

• Iphone byl přivezen polepený od lepidla ze samolepky

Pěkný den,
    všechny telefony vždy pečlivě připravujeme před odesláním k zákazníkovi, pokud se stalo že vám něco zůstalo po samolepce z IMEI kódu na zadním krytu velmi se omlouváme. Věříme ale že si telefon náležitě užíváte a bude vám sloužit k plné spokojenosti.

• špatná komunikace
    • slibují věci, které nedokáží splnit

Vážená paní Gabrielová,
    je nám velice líto, že nás takto hodnotíte. Je pro nás nejdůležitější, aby dané zboží bylo v co nejlepším stavu. Prochází kontrolou, která má 52 bodů, pokud toto nesplňuje, zboží neodesíláme, aby zákazník nebyl nespokojený. Ve Vašem případě telefon vstupní kontrolou neprošel tudíž jsme Vám ho nemohli zaslat a k dalšímu naskladnění bohužel ještě nedošlo . Velice se omlouváme za komplikace.

Moje druhá a asi i poslední objednávka v tomto internetovém obchodě. Na moji výzvu o stavu zboží nikdo dosud nereagoval. Celkově mi zboží přišlo s třídenním zpožděním, hrůza. Těžko říct, co za tím bylo. Prázdniny, dovolené, nevím. Pak ale nechápu, proč se prodejce chlubí dodáním zboží do 1-2 dnů od objednávky. Jinak vše v pořádku.

Vážený pane Jelínku,
    jsme toho názoru, že jsme Vás dostatečně informovali o dodání zboží. Zboží našim zákazníkům zasíláme co možná nejdříve a to i ve spolupráci s naším dopravním partnerem společností GLS. Vždy se snažíme, aby dodání bylo co nejrychlejší. Jak jste sám uvedl, tak jsou prázdniny, dovolené atd. Bohužel občas zapůsobí chyba lidského faktoru. Věříme, že jste s dodaným zbožím spokojený, že je vše v pořádku a že jste jistě ocenil kvalitu výrobku.

• Neochotná zákaznická podpora
    • Špatně informovaná zákaznická podpora (jednou tvrdí že zboží bude za dva dny, podruhé že za dva týdny, potřetí přiznali že vůbec netuší kdy a jestli vůbec požadované zboží dorazí)
    • Nemožnost rezervace

Chtěla jsem v eshopu nakoupit, opravdu chtěla, ale laxní a neochotný přístup zákaznické podpory mě úplně odradil a proto jsem objednávku nakonec zrušila. Pokud se takto chovají již před nákupem, jak by se asi chovali v případě závady na zařízení..

Vážená paní Dvořáková,
    dle našeho systému vidíme, že Vaše objednávka byla zrušena do druhého dne. Ke zrušení došlo pravděpodobně na náš popud, když jsme Vás informovali o tom, že dané zboží neprošlo vstupní kontrolou. Je pro nás nejdůležitější, aby dané zboží bylo v co nejlepším stavu. Prochází kontrolou, která má 52 bodů, pokud toto nesplňuje, zboží neodesíláme, aby zákazník nebyl nespokojený.
    Co se týče rezervací, tak máme zkušenost, že lidé si telefon rezervují a pak tady u nás leží třeba 10 dní a v tom případě si telefon nemůže objednat někdo jiný, kdo na něj třeba také čeká. Z toho důvodu rezervace neděláme.

Prodejce měl v nabídce telefon, o který jsem měla zájem. Vytvořila jsem objednávku, odeslala peníze, přišel email, že platba byla přijata. Na svých stránkách avizují dodání do druhého dne. Druhý den jsem stále nedostala žádné informace o mé objednávce, tak jsem psala email o info. V odpovědi (na kterou jsem taky čekala dost dlouho) mi bylo oznámeno, že mi zboží nemůžou odeslat, jelikož neprošlo kontrolou. Ale sami od sebe informace žádná, a kdybych tam nepsala, tak vlastně nic nevím. Hlavně, že peníze si poslat nechají. Mají štěstí, že na můj požadavek peníze vrátili, to ovšem taky trvalo déle, než by dle mého bylo třeba.

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že nás takto hodnotíte. Naše zboží musí projít servisní kontrolou, jinak by k Vám mohl dorazit vadný kus. Nabídli jsme Vám jinou alternativu telefonu, se kterým jste nesouhasila. Určitě bychom Vás informovali ihned, jak jsme danou skutečnost zjistili, ale tím, že jste se s námi snažila spojit jsme Vám tuto skutečnost oznámili, jak říkáte, v odpovědi na Váš e-mail.
    Doručení máme do 2 pracovních dnů, nikoli do druhého dne. Vaše peníze dorazily na Váš bankovní účet do 3 dnů. Vždy se snažíme zákazníkovi vyjít maximálně vstříc.

• Příjemná paní na telefonu
    • Zmatek
    • Zaslání špatného telefonu
    • Nabízí zboží, které není na skladě

První objednávka v tomto obchodě byla naprosto v pořádku. Nyní jsem si chtěl koupit druhý telefon,který jsem si také v tomto obchodě koupil. Telefon však došel úplně jiný, než jsem si objednal. Ihned jsem zavolal na reklamaci, že mi poslali špatný telefon. Paní uznala chybu a nabídla mi, že jako omluvu mi ke správnému telefonu jako dárek dají sluchátka a správný telefon mi zarezervuje aby ho nikdo nekoupil . Když jsem čekal 3 dny na nový telefon a furt nic, zavolal jsem opět na obsluhu a paní říkala, že telefon dnes odevzdají kurýrovi. Za 5 minut mi volala jiná paní z obsluhy a řekla, že telefon který jsem měl týden objednaný si koupil už někdo jiný.

Vážený zákazníku,
    je nám velice líto, že máte s druhým nákupem špatnou zkušenost a že nás takto hodnotíte. Bohužel zapůsobila chyba lidského faktoru a omylem byla změněna barva telefonu z Jet Black na Mate Black. Danou situaci jsme vyřidili nejrychleji jak jsme mohli, zboží jsme ihned přijali a zaslali Vám vratnou částku na Váš bankovní účet.
    Ještě jednou se za tuto nepříjemnost omlouváme a doufáme, že se do našeho e-shopu opět vrátíte.