• prodavaji levne a kvalitne zbozi...

jsem spokojena, oni maji moc kvalitne zbozi a hlavne ze maji nejnizssi ceny...

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážená zákaznice, děkujeme za krásné hodnocení. :)

Vše proběhlo naprosto v pohodě :)

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení :)

Spokojenost, vše ok

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za krásné hodnocení. :)

• Rychlé jednání
    • Doručení do 2 dnů
    • Skvělá kvalita
    • Nemohu si stěžovat

Na tomto e-shopu jsem si koupila iPhone 6s, který skvěle funguje nemohu si stěžovat, pozdeji jsem si koupila sluchátka, které hrají a také jsou skvělé. K iPhonu jsem dotala originální krabičku a nabíječku. Jako dárek k nákupu jsem dostala ještě nabíječku do auta, takže si nemohu stěžovat. Naprostá spokojenost. Webové stránky jsou přehledné takže fajn. Komunikace také skvělá, byly mi zodpovězeny všechny mé otázky.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážená zákaznice, jsme opravdu moc rádi, že jste s naším e-shopem spokojená a budeme se těšit na Vaši další objednávku. :)

• iPhone byl opravdu levný a v dobrém stavu. :)
    • Na žádnou nevýhodu jsem zatím nepřišel.

Všechno v Toopu!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení :)

• mega moc přijemný kurýr
    • komunikace na jedničku, odpověďi na mé doplňující dotazy přicházely okamžitě
    • telefon z kategorie A ve vynikajícím stavu, na sklíčku ani jeden otisk

Levneiphony.cz vyvolávám a chválím do nebeských výšin. Luxusní ceny za prakticky nové zboží jinde prostě nenajdete.. když bych mohla, koupím si na každý prst tři iPhony a napíšu sem třicet pozitivních recenzí, aby to mělo pořádný grády.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, vaše recenze nás velmi potěšila. Děkujeme za krásné hodnocení. :)

• Žádné výmluvy při reklamacích, jako jiné e-shopy
    • Skvělé ceny
    • Velmi rychle dodání
    • Skvělý personál, milý k zákazníkům

Já jsem s tímto e-shopem měla jen samé dobré zkušenosti.
    Telefon který jsem si objednala jsem měla následující den doma.
    Měla jsem pouze jednou problém s telefonem a ochotně mi pomohl zákaznický servis, bez placení, bez jakéhokoliv problémů, a vyřešila jsem vše z pohodlí domova. Poté jsem zde zakoupila sluchátka, které byli za takovou skvělou cenu velice kvalitní a byla jsem nadmíru spokojena. Po nějakém čase se mi stalo, že sluchátka přestaly fungovat a e-shop mi obratem hned zaslal nové. Jsem s tímto e-shopem velice spokojená, a telefony budu kupovat už pouze tady. Opravdu vřele doporučuji.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážená zákaznice, jsme velice rádi, že jste s naším e-shopem spokojená. :) Budeme se těšit na Vaši další objednávku. :)

• Spolehlivé jednání a jednoduché zrušení objednávky v případě nespokojenosti

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za krásné hodnocení :)

• funkčnost
    • stav

Za mě jasná volba kde koupit jetý iPhone. Bez risku, regulérní e-shop. Dobrá komunikace, jak telefonická tak email. Znám více lidí, co brali z tohoto e-shopu vždy přišel funkční telefon a v pořádku. Já bral B stav, nicméně jak jsem jej otevřel vypadal jako nepoužitý, ani jedna oděrka.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za krásné pozitivní hodnocení :)

• Dobrá komunikace ze strany eshopu
    • Super kvalita zboží
    • Ochota

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, moc Vám děkujeme za hezké hodnocení :)

• Vstřícné jednání, proaktivní přístup
    • Slabší zásobování
    • Dlouhé naskladňovací lhůty

Se vším všudy super obchod, kde pořadí, pomůžou a to všechno s úsměvem, ze začátku jsem měl trochu strach, ale moje 7plus běží jako švýcarské hodinky ☺️

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za hodnocení :) jsme velmi rádi, že jste s Iphonem spokojený. :)

• Rychlé a spolehlivé jednání, telefon v super stavu

Levné ale kvalitní

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za pozitivní hodnocení :)

• Rychlé dodání zboží
    • Možnost osobního převzetí na prodejně
    • Přehlednost internetového obchodu

Potřeboval jsem telefon do druhého dne a jak jinak než, že jsem ho druhý den opravdu měl, vše bylo tak jak být mělo (nový kus, nepoškozená krabice, aj.), ceny v obchodě jsou příznivé pro všechny kategorie. Obchod jsem už několikrát doporučil známým.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený pane Stejskale, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení :)

• Jednoduchost
    • Spolehlivost
    • Kvalitní

E-shop je opravdu bezvadný, sám mám od něj dva výrobky a musím říct že takovéhle ceny se jen tak nevidí. iPhony jsou plně funkční a ve výborném stavu! Plně doporučuji.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, jsme velice rádi, že se Vám líbí náš E-shop a děkujeme za krásné hodnocení. :)

• Ochotné jednání, rychlost dodání a v první řadě kvalita zboží

Při výběru telefonu jsem si nechal po telefonu poradit. Paní/slečna byla velice příjemná. Ochotně se mnou vybírala varianty a já měl hned lepší rozhled při nákupu. Kupoval jsem přítelkyni tehdy novinku iPhone 5s. Doteď ho přítelkyně vlastní a funguje na 100%. Všem doporučuji.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme Vám za krásné pozitivní hodnocení. :)

• skvělé ceny
    • osobitý přístup a příjemné jednání
    • mnoho zboží skladem
    • rychlost vyřízení objednávky
    • zákaznická péče
    • neustálá inovace obchodu
    • výběr z kategorií telefonů
    • dáreček k telefonu
    • skvěle zabalený telefon

Obchod Levneiphony.cz je úžasný. Nabízí kvalitní zboží za úžasné ceny. Výběr je veliký, ceny jsou malé. Mají skvělé jednání, rychle vyřizují objednávky a rychle odesílají. Telefony jsou výborně zabaleny a tím jsou ochráněny před pády při přepravě. Neustále inovují svůj obchod a to je skvělé ! Je úžasné, že mají výběr z jednotlivých kategorií telefonů.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený pane Tůma, děkujeme za krásnou recenzi :) Jsme velice rádi, že jste s našimi službami spokojený.

• Kvalita

Vše proběhlo na jedničku!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za krásnou recenzi :)

• Rychlé doručení
    • Výborná komunikace
    • Ochotný personál, rychlé reakce na dotazy
    • Funkční komunikace i přes FB stránku
    • Přehledný eshop
    • Široká nabídka produktů
    • Nabízené produkty jsou ve špičkové kvalitě

Když jsem se poprvé rozhodl, že přejdu z Androidu na iOS, narazil jsem na levneiphony.cz. Stránka působila příjemně, na výběr bylo z velké spousty produktů. Na několik mých dotazů mi bylo ze strany obchodu odpovězeno velmi rychle.

Dvakrát jsem již objednával telefon v kvalitě A, telefon dorazil vždy v perfektním stavu, bez jakýchkoliv známek používání, telefon 100% výkonný, baterie naprosto fit, telefon mě ještě za více jak rok nikdy nezklamal, funguje perfektně :)

Reakce obchodu levneiphony.cz

Vážený zákazníku, jsme velice rádi, že nás takto kladně hodnotíte a že jste spokojený :) Budeme se těšit na Vaši další objednávku. :)

• Příjemní a hodní zaměstnanci
    • Obchod je příliš schovaný

děkujeme za recenzi !

Vaše levneiphony.cz

• Kvalita, Rychlé doručení

iPhone v naprostém pořádku, zatím funguje bez problému. Pár šrabanečků které časem stejně přijdou když nepoužíváte kryt a ochranné sklo. Za mě obchod všem doporučuji. Již jsem pár známým doporučil a také jsou spokojeni

Reakce obchodu levneiphony.cz

děkujeme za recenzi a věříme, že i nadále budete se svým iPhonem spokojený .

Vaše levneiphony.cz