• Kvalita

• Nízká cena
    • Doručení
    • Dárek zdarma

Celkove jsem velice spokojeny, rychle doruceni a sklicko nalepene rovnou na telefonu

Reakce obchodu levneiphony.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Pozitivní zpětné vazby od našich zákazníků si velice vážíme.

Věřím, že i příští objednávka ve Vás zanechá pozitivní dojem.

V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu skrze email [email protected] nebo telefonicky 721420421 .

S přáním pěkného dne,
    Nikola, Levneiphony.cz .

• Kvalita zboží

Byl jsem velice spokojen, koupil jsem v pondělí, telefon přišel už ve středu dopoledne. Odpovídalo kategorii A - jako nový . Velice potěšila i nabíječka zdarma .

děkuji za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že jste s kvalitou sortimentu a následnou rychlostí doručení Vaší objednávky plně spokojen !

Věřím, že i nadále budete mít pouze pozitivní zkušenost s nákupem na našem e-shopu.

S pozdravem,
    Nikola, Levneiphony.cz

• Rychlé dodání.
    • Vše špatně.

11.2. jsem koupil telefon kategorie A. Přišel oprýskaný upatlaný poškrábaný s nalepeným krycím sklem kapacitou baterie 84% telefon jsem obratem vrátil dne 14.2 převzali zpět. Žádal jsem o peníze nulová komunikace telefon nezvedají dnes je prvního března a stále nic. Varuji všechny před tímto obchodem.

Reakce obchodu levneiphony.cz

děkujeme za Vaši zpětné vazbu .

Velice nás mrzí pokud zboží neodpovídalo objednané kvalitě, na vrácení zboží máte nárok 14 dní od nákupu a na vrácení peněz za zboží platí 14 denní lhůta od přijetí odstoupení od kupní smlouvy .

Bohužel se nejedná o ověřenou recenzi a nemohu Vás kontaktovat skrze objednávku .

Poprosím Vás tedy abyste se nám ozval skrze email [email protected] nebo na zákaznickou linku +420721420421 .

S pozdravem,

Anička, Levneiphony.cz

• Není výhody
    • Špatně telefon
    • Baterie 87% , ale stav AA+grade
    • Špatně barva
    • neměla nabíjecí blok a kabel
    • Není záruka 12 mésec na stav AA+ grade
    • Nereaguje podpora webu

Byl mi zaslán červený iPhone, místo korálového.
    Sada neměla nabíjecí blok a kabel, jak je uvedeno na obrázku webu
    Technická podpora webu nereaguje.
    Stav AA grade +, ale má baterii 87%
    Žbytečně vyhozené peníze, jsem velmi naštvaný kvůli barvě.
    Telefon přišel v krabici od jiného modelu.
    Raději ušetřete peníze a kupte si jinde, web všechny lži.

• Podvodné jednání

Zboží jsem řádně zaplatil, ale neobdržel. Platbu nevrátili. POZOR podvodníci!!!

• Příjemný pán na výdejně
    • rychlost odpovědí na chatu

Měl jsem objednaný telefon Iphone 8 64 gb na osobní odběr, při příchodu mi ještě pán nabídnul telefon se 100% baterii, za opravdu malý příplatek. Za mě tedy naprostá spokojenost.

• Dárek
    • Sklíčko bylo nalepeno

Dobrý přístup a rychlé odeslání, za mě dobrá zkušenost

• Rychlé doručení
    • podpora odpovídá rychle
    • Derek zdarma
    • není

Vše proběhlo s maximální spokojeností, určitě mohu doporučit

• Rychle doručení beru jako PLUS!
    • Nabíjecí sada
    • Obal zdarma o který jsem si nežádal ale ušetřené peníze.. :)
    • Špatně nalepené ochranné sklo a tím nefunguje Face ID, aplikace zdarma dalo se čekat.. :)
    • Otřesná komunikace věčná ignorace a nereagování
    • Kurýr neměl peníze na vrácení!! ( btw.. 13 korun.. )
    • platil jsem 10 500 a cena balíčku 10 487
    • zabalené jak od 12 letého dítěte
    • Krabička ve kterém byl telefon byla obouchaná takže mínus

Tímto nikoho nenabádám aby na tomto E-shopu nenakupoval to rozhodně ne! Výhoda nízké ceny doporučuji pro introverty objednají a mají klid..
    Můj kus je pravděpodobně od ženy nebo výstavní kousek jako nový
    Komunikace otřesná.. od doručení telefonu se nikdo neozval na mou stížnost..
    Podpora stojí za nic..
    Dokonce lživá odpověď: ''nejbližší pobočka Praha, OC Hloubetin'' zajímavé je že vidím nejbližší dokonce v mém kraji Olomouckém
    na tomto eshopu z mé zkušenosti nikdy nenakoupím ale ať si ostatní tam kupují co chtějí ale za mě nikdy v životě.. :)
    možné je že mé zařízení které jsem koupil je možná i kradené ale kdo ví aspoň vím na koho se obrátit a poslat trestné stíhání.. :)

• nekvalitní
    • neoriginální nabíječka
    • telefon nám i po první reklamaci přišel ve stejném stavu
    • nepříjemní zaměstnanci
    • telefon v o hodně horším stavu než by měl

Zhruba dva měsíce zpátky jsem si na tomhle eshopu objednala mobilní telefon, vzhledem k dobrým cenám. Tohoto rozhodnutí doted velice lituji a chystám žalobu ještě s dalšími lidmi, kteří také přišli o peníze úplně zbytečně. Telefon přišel úplně v jiné barvě. Hned třetí den nešel nabíjet a večer na to už jsem ho ani nezapnula. Prý nějaká chyba softwaru jak mi bylo řečeno v servisu. Po první reklamaci, která trvala déle jak jeden měsíc mi přišel telefon v úplně stejném ne-li horším stavu a problém se znovu opakoval. Na emaily o vyzvání o vrácení peněz nikdo nereaguje. Zaměstnanci na telefonu jsou velice neochotní, lživí a nepříjemní. Tolik fake součástek jsem na telefonu ještě nezažila a to nemluvím o neoriginální, nefunkční nabíječce. Samozřejmě ani v servisu mi s tímhle nepomohli, takže vyhozené peníze. NEKUPUJTE !!! PŘIJDETE O PENÍZE !

• Neseriózní, lživý, klamavý obchod
    • Neochotní vyřídit reklamaci
    • Nulová komunikace

Přišel telefon jiné barvy tak jsem poslala na reklamaci, bylo zaregistrováno pod číslem XY, vyřízená a odeslaná reklamace byla registrována pod jiným číslem ZA. Přepravce GLS se vůbec neozval a reklamaci jsem tedy neobdržela. Nemám ani peníze ani telefon a obchod vůbec nekomunikuje. Podala jsem podnět na prošetření k ČOI a mám připravenou žalobu na Policii ČR. NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!! U příštího obchodu už si najdu a přečtu recenze.

• Komunikace hluboce po úrovní
    • Opakované lži v telefonu
    • Naprosto neprofesionální přístup

Objednány dva telefony. Černý a fialový. Přišel černý a červený. Telefon na výměnu barvy za správnou. Příslib vyřízení obratem ve stejném týdnu. Na konci týdne telefon a na druhé straně omluvy, že telefon není a že další přijdou následující týden.
    Týden na to v telefonu, že přišly, probíhá výstupní kontrola a následující den odesílají. Týden na to naprosto stejná slova jak přes kopírák. Další týden naprosto stejné. A to jsem pokaždé vysvětloval celou situaci znovu i následujících telefonátech. Další týden opět stejná slova a tentokrat, s tím, že telefon leží na stole a je připraven k odeslání ještě ten den. Druhý den jsem pro jistotu volal a telefon není, ale může být černý. Po slušných dohadech o chování a příslibu odeslání kývnu na černý co se ještě ten den odesílá. Nedá mi to a další den telefon večer. Odpověď na dotaz jestli poslali, je samozřejmě. Ještě dnes vám přijde. Otázka jestli myslí, že večer ještě někdo přijede a zda může dotyčný na telefonu ověřit zda byl opravdu odeslán. Po chvíli ticha hloupé výmluvy, že telefon leží na stole a že ihned odesílají. Další den opět nic a tak upozorňuji na blížící se konec zákonné lhůty pro vyřízení reklamace. Následující den telefon na cestě.
    Objednán byl stav A, přišel telefon na dvou místech dost odřený a kondice baterie 87%.
    Jsem v hodně pokročilém stavu vzteku.
    Chlapci z firmy by potřebovali návštěvu zubaře a z celého srdce jim přeji aby přestřelili u někoho kdo to má za rohem.
    V žádném případě nikomu nedoporučuji zde cokoliv pořídit.
    Podávám podnět k šetření na ČOI.

• Při telefonátu se ihned dovoláte.
    • přes e-mail nekomunikují
    • při reklamaci nedávají informace
    • telefon přišel s poškozenou baterií

Dne 10.1.2023 jsem si u e-shopu levneiphony.cz zakoupil Iphone Xs ve variantě A přišel s poškozenou baterii. Telefon hlásil že ji nelze rozeznat a rychle se vybíjela. Po telefonátu s panem Markem který byl ochotný vše vyřešit jsem se dozvěděl že reklamaci po 6 dnech prý nepřijali a že telefon nemají že ještě nebyli na zasilkovně pro vrácené zásilky. Dnes 17.1.2023 jsem šel na zasilkovnu, pres kterou jsem zásilku vracel a byla mi poskytnuta informace, že telefon přijali již 12.1.2023. Po telefonátu jsme se dohodli na odstoupení od kupní smlouvy, kterou jsem zaslal mailem. Dnes je 17.1.2023 a bylo mi slíbeno, že peníze přijdou podle zákona nejpozději do 14 dnů. Byl jsem ujištěn, že se nemůže stát že by peníze do 14ti dnů nepřišly. Teď už budu jen čekat a modlit se. Obchod nedoporučuji a po přečtení ostatních recenzí lituji nákupu u tohoto e-shopu.

• zboží nedorazilo ani po 14 dnech od objednání
    • psali, že telefon je na skladě, po 3 dnech mi napsali, že telefon neprošel technickou kontrolou

S obchodem jsem naprosto nespokojena, již nikdy nebudu nakupovat. Objednávku která mi tedy nepřišla, jsem po 14 dnech zrušila.

Naprosto nespolehlivý obchodník, nabízené zboží "iPhone8 - skladem" skladem není, proto jsem 5.10. mailem odstoupil od smlouvy. Týž den přišla mailem "vratka" kupní ceny, 7.10. požadovali vyplnění formuláře "oznámení o odstoupení od kupní smlouvy" a žádali vrácení telefonu, který nedodali!!! Formulář jsem vyplnil a odeslal 8.10. Slečna nebo paní Nikola uvedla v mailu, že peníze obdržím do 14 dnů od obdržení vyplněného formuláře. Do 25.10. kupní cenu nevrátili, věc postupuji bance.

• v žádném případě nekujte jejich levné iphony

Dne 19.5.2022 jsem koupil iPhone X varianta "A", který po 10 dnech hlásil servis baterie a následně o pár týdnů později se objevily další vady (Odlepila se obrazovka, zbarvil se displej, vynechávalo internetové připojení přes data, nešlo se připojit na smartlink, špatné nabíjení(vynechávalo)

Dne 27.7.2022 jsem telefon odeslal na reklamaci s popisem vad a přijetí reklamace z jejich strany proběhlo až 17.8.2022 bez vyjádření. Telefonicky mě kontaktovali až v tomto měsíci a to 12 září 2022 se sdělením, že je reklamace neuznána a telefon opraví za 5 000,-Kč.

Nezbývá mně nic jiného než předat neřešení reklamace ČOI a následně právníkovi. Rozhodně tento obchod nedoporučuji, vyhýbejte se mu, jinak budete bez telefonu, peněz a k tomu ještě naštvaní.

• .
    • Naprosto neprofesionální přístup
    • Balení v neoriginální krabičce
    • Neznalost zaměstnanců na infolince
    • Neochotní a nepříjemní
    • Naprostá hrůza reklamace

Objednal jsem si skrze levneiphony.cz Iphone 8, kdy ten mi přišel v krabičce Iphone XS Max, kdy všude, kde byl nápis XS Max, prodejce vyřešil tento problém začerněním těchto nápisů černou fixou. Mobil v obalu samozřejmě skákal a bylo mu po čas dopravy příjemně.
    Dále jsem chtěl tento neoriginální obal řešit, přičemž jsem se od zaměstnance na infolince dozvěděl, že vůbec neví, jak tento problém má dále řešit a nastalo z jeho strany trapné ticho. Řekl mi, že se do konce příštího týdne ozve a problém vyřešíme a to tak, že na své náklady pošlu obal zpět a oni mi pošlou ten správný. - Žádný telefonát ze strany levneiphony se neuskutečnil.

Dále jsem mobil reklamoval do 14 dnů bez udání důvodu, kdy jsem obdržel SMS od pošty, že balíček si levneiphony.cz převzalo. Čekal jsem 2 týdny na odpověď společně s vícero telefonáty na levneiphony, přičemž se mi žádné kladné odpovědi o obdržení telefonu nedostalo. Opět jsem telefonicky urgoval levneiphony, kde mi jejich profesionální zaměstnanec sdělil, že tento balíček nemůže nikde najít a tak nemá jak vyřešit můj problém. Po vysvětlení, že to není můj problém, že dodací číslo pošty mám, mi byla konečně navržena platba na můj účet, která se SNAD uskuteční.

Lituji všech, kteří vrací vadný mobil po lhůtě 14 dnů a taktéž lituji těch, kteří si neumí prosadit svůj názor a "vyhádat" si to, na co májí jako zákazník nárok. Bohužel jsem si recenze nepřečetl před objednáním zboží.

Děkuji a snad tímto někomu pomůžu od budoucího trápení.

• Opravdu levné Iphony
    • Kvalitní mobil
    • Neměli barvu, kterou jsem chtěl

Koupil jsem Iphone 12 mini v pobočce v Praze a s telefonem úplně spokojen, ale jsem chtěl zelenou barvu, která ve stavu A nebyla. Baterie má 100%, displej je naprosto ideální, a jsou pár škrábnutí vzadu, což mi nevadí.
    Screenshot ověření stavu v 3uTools: https://imgur.com/a/jFql5Wm

• Přístroj jako nový
    • Na první 2 reklamace byla vcelku rychlá reakce
    • Přístroj 2x reklamován, stejná závada se vyskytla po 3. Prodejce nechce odstoupit od kupní smlouvy, nabízí jiný přístroj.

Telefon, příslušenství i krabice byla v pořádku, jako nový.

Telefon se co 1-2 dny samovolně vypnul, nebo restartoval. Bylo možno dohledat i v panic reportu telefonu - podezření na vadnou základovou desku.

Prodejce se telefon snažil 2x marně opravit (takže z dosavadních 3 měsíců užívání byl cca 3 týdny u prodejce) a při oznámení 3 reklamace nabízí jiný přístroj.

Prodejce na svých stráknách tvrdí, že je na spotřebiteli, zda-li si nechá přístroj vyměnit, nebo odstoupí od smlouvy. Na odstoupení od smlouvy ale nechce přistoupit.

Doporučuji lidem, co chtějí problémy.
    Použitou elektroniku již nikdy více.