• o žádné nevím
    • IGNORACE při řešení problému
    • otázka zda je i příslušenství originál

ABSOLUTNÍ NESPOKOJENOST.
    V květnu 2024 zakoupen telefon pro syna, 10x žádáno o opravu chybně vystavené faktury. Dnes je červenec a obchod absolutně neraguje ani na mail, ani na telefon, tedy mám stále chybně vystavený doklad..... Po měsíci užívání se v zásuvce zdeformoval adaptér na dobíjení......došlo k přehřátí a plast je zcela poničen, tedy nevím, zda jsme vůbec dostali originál (o možnosti vznícení ani raději neuvažuji). Na reklamaci obchod taktéž nereaguje! Obchod mi byl doporučen, nyní už vím, že se zřejmě služby změnily a už nikdy v obchodě nic nepořídím a hlavně jej NEDOPORUČÍM. Ignorantský přístup mne přesvědčil o tom, že i servis dělá cenu.
    Gabriela

Vůbec mě takoví podvodníci nebaví.
    Na základě jimi vystavené faktury jsem převodem uhradil více než 20tis a nemám ani telefony ani peníze.
    Telefony nezvedají a na emaily neodpovídají.
    O údajně podaném balíčku dopravce GLS nic neví, asi to nějak falšují.
    Stejně jako předchozí recenzenti podávám trestní oznámení na PČR a předávám advokátovi k podání žaloby.

• Nedoporučuji

Obchod nedoporučuji. Dne 1. 4. 2024 jsem zde zakoupil Iphone 14 pro max. Po přečtění negativních recenzí jsem stornoval objednávku, storno proběhlo 4. 4. 2024 a dodnes mi nebyly vráceny peníze. Urgoval jsem je pořád ale stále jen dokola výmluvy typu že už to řeší, několik výmluv na platební bránu atd... Případ předám policii ČR.

• cena top
    • spokojenost

Spokojenost.
    komunikace,přístup, cena vše OK.

• čistota na prodejně

za mě super obchod, telefon jsem objednal v pondělí a v úterý jsem si ho už vyzvednul v Zásilkovně .

• kvalita

Kupovala jsem iPhone 15 Pro a mohu jen a jen doporučit. Za mě naprostá spokojenost. Velice slušné chování a přístup.

• komunikace

Skvělá komunikace, rychlé dodání a příjemné překvapení – iPhone třídy B měl 96 % kondici baterie. Další iPhone určitě koupím zase zde.

• - velký výběr všeho zboží
    • - příznivé ceny
    • - slevové akce
    • - rychlé dodání zboží

Velice spokojen s celým nákupem!!! Určitě všem doporučuji !!

• dlouhé dodání
    • příšerná komunikace
    • stav telefonu neodpovídal

Nejhorší eshop na kterém jsem nakupovala. Komunikace otřesná. Na telefon jsem čekala skoro měsíc, neustále mi lživě odpovídali na e-maily. Přislíbili sdělení kapacity baterie, ale místo toho mi raději napsali, že už telefon odeslali, ale přitom telefon nepřevzela žádná společnost a ani po 5 dnech nepřišel. Když konečně přišel, tak s kapacitou baterie 80%, nevydržel nabitý ani jeden den a přitom byl z kategorie A. Zboží jsem vrátila - informovali mě o přijetí mé žádosti o odstoupení od smlouvy a přislíbili navrátit peníze. Ačkoliv zákon udává navrácení peněz do 14 dnů, tak již to je víc než 3 týdny a peníze nikde. Lituji, že jsem si nepřečetla recenze o tomto obchodu dříve. Nikomu nákup nedoporučuji.

• profesionalita

Ochotní, milí, rychlí, takovou mám já zkušenost, jsem velmi spokojená, můžu jenom chválit,perfektně opravili můj rozbitý .

• Kvalita zboží
    • Balení

Jsem naprosto nadšená! dodání bylo neuvěřitelně rychlé, zboží perfektně zabaleno, aby nedošlo k poškození, a samotný iPhone 8 pro mou dcerku k předčil veškerá očekávání!
    opravdu vřele doporučuji tento obchod a příště už budu nakupovat pouze u Vás :))

• Kvalita

• Nízká cena
    • Doručení
    • Dárek zdarma

Celkove jsem velice spokojeny, rychle doruceni a sklicko nalepene rovnou na telefonu

Reakce obchodu levneiphony.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi.

Pozitivní zpětné vazby od našich zákazníků si velice vážíme.

Věřím, že i příští objednávka ve Vás zanechá pozitivní dojem.

V případě jakýkoliv dotazů se neváhejte obrátit na zákaznickou podporu skrze email [email protected] nebo telefonicky 721420421 .

S přáním pěkného dne,
    Nikola, Levneiphony.cz .

• Kvalita zboží

Byl jsem velice spokojen, koupil jsem v pondělí, telefon přišel už ve středu dopoledne. Odpovídalo kategorii A - jako nový . Velice potěšila i nabíječka zdarma .

děkuji za Vaši recenzi.

Jsme rádi, že jste s kvalitou sortimentu a následnou rychlostí doručení Vaší objednávky plně spokojen !

Věřím, že i nadále budete mít pouze pozitivní zkušenost s nákupem na našem e-shopu.

S pozdravem,
    Nikola, Levneiphony.cz

• Rychlé dodání.
    • Vše špatně.

11.2. jsem koupil telefon kategorie A. Přišel oprýskaný upatlaný poškrábaný s nalepeným krycím sklem kapacitou baterie 84% telefon jsem obratem vrátil dne 14.2 převzali zpět. Žádal jsem o peníze nulová komunikace telefon nezvedají dnes je prvního března a stále nic. Varuji všechny před tímto obchodem.

Reakce obchodu levneiphony.cz

děkujeme za Vaši zpětné vazbu .

Velice nás mrzí pokud zboží neodpovídalo objednané kvalitě, na vrácení zboží máte nárok 14 dní od nákupu a na vrácení peněz za zboží platí 14 denní lhůta od přijetí odstoupení od kupní smlouvy .

Bohužel se nejedná o ověřenou recenzi a nemohu Vás kontaktovat skrze objednávku .

Poprosím Vás tedy abyste se nám ozval skrze email [email protected] nebo na zákaznickou linku +420721420421 .

S pozdravem,

Anička, Levneiphony.cz

• Není výhody
    • Špatně telefon
    • Baterie 87% , ale stav AA+grade
    • Špatně barva
    • neměla nabíjecí blok a kabel
    • Není záruka 12 mésec na stav AA+ grade
    • Nereaguje podpora webu

Byl mi zaslán červený iPhone, místo korálového.
    Sada neměla nabíjecí blok a kabel, jak je uvedeno na obrázku webu
    Technická podpora webu nereaguje.
    Stav AA grade +, ale má baterii 87%
    Žbytečně vyhozené peníze, jsem velmi naštvaný kvůli barvě.
    Telefon přišel v krabici od jiného modelu.
    Raději ušetřete peníze a kupte si jinde, web všechny lži.

• Podvodné jednání

Zboží jsem řádně zaplatil, ale neobdržel. Platbu nevrátili. POZOR podvodníci!!!

• Příjemný pán na výdejně
    • rychlost odpovědí na chatu

Měl jsem objednaný telefon Iphone 8 64 gb na osobní odběr, při příchodu mi ještě pán nabídnul telefon se 100% baterii, za opravdu malý příplatek. Za mě tedy naprostá spokojenost.

• Dárek
    • Sklíčko bylo nalepeno

Dobrý přístup a rychlé odeslání, za mě dobrá zkušenost

• Rychlé doručení
    • podpora odpovídá rychle
    • Derek zdarma
    • není

Vše proběhlo s maximální spokojeností, určitě mohu doporučit