Přihlásit se a přidat příspěvek
 • Tento obchod je PODVOD !!! Nic tam nekupujte!!!
  Dcera si objednala iPhone za 12 tisíc, ihned ho vrátila protože poslali jinou barvu. Peníze jí zpět nepřišly ( už je to téměř měsíc - mají v obchodních podmínkách, že peníze pošlou do 14 dnů). Telefony neberou.
  Podali jsme predžalobní výzvu k úhradě dlužné částky.

 • Koupil jsem si iPhone 7 128 Gb,
  Telefon mi přišel se 100% kondicí baterie a v top stavu i přes objednanou kategorii B.
  Děkuji za obchod
  Tomáš

 • Tento obchod nedoporučuji, telefon za 5 tisíc fungoval 3/4 roku a při reklamaci nebyl znát nejmenší zájem aby ho zprovoznili, ..reklamace 2x zamítnutá ,opakovaně jsem chtěla mluvit s technikem..... Nepodarilo se mi to.... Katastrofa... stačilo přehrát sw... Toho však nejsou schopni..

 • Dobrý den,
  tento obchod rozhodně NEdoporučuji! Koupil jsem zde iPhone SE v té době ještě označen jako kvalita A+, tudíž jenom vystavený kousek. Po dvou letech mi teď zničeho nic odešel a když jsem ho dal do servisu, tak mi bylo řečeno, že mi odešla základní deska a telefon byl už jednou vylitý a repasovaný. Komunikace s obchodem pak nulová, naprostá ignorace.

 • Dobrý den takže nefunkční telefon jsem poslala Na reklamaci a byl poslán zpět jako funkční ze strany operátora nemáme žádný problém tudíž nechápu Jak můžete prodat telefon třídy A bez toho aby fungoval! Bohužel jsem naletěla a nejsem jediná druhá dcera telefon vrátila ve 14 denní lhůtě a peníze jí ještě nebyly vráceny po datumu splatnosti ( obchod rozhodně nedoporučuji!

 • Dobrý den, zakoupila jsem si zde iPhone 8 plus kategorie B, jelikož A byla vyprodána. Hned po rozbalení a asi dvou dnů používání mi vadilo rychlé vybíjení (baterie stav 88%) ale jinak byl telefon v top stavu co se týče vzhledu a funkčnosti, proto jsem zažádala o výměnu telefonu za kategorii A jelikož byl už na skladě a s lepší baterií. Telefon mi přišel asi za týden, ale s tím, že mi poslali místo kategorie A kategorii Bplus, což mi ale vůbec nevadilo protože mobil vypada i tak, jako nový. I baterie byla ve stavu 91% za což jsem byla ráda. Ale asi po měsíci používání mi stav baterie klesl opět na 88% a od té doby už se to nehne. Takže dle mého v telefonu pouze něco nastavili, aby tam bylo tak ten měsíc 91% a pak to šlo dolů. Nevím co si o tom myslet. Každopádně co se týče funkčnosti si nemůžu stěžovat. Mobil opravdu funguje skvěle a nikdy jsem neměla problém (až na tu baterii) ale to je u IPhonů známo. Ale děkuji za obchod. Spokojenost tady opravdu je.
  Co se týče personálu, tak komunikace je naprosto skvělá a rychlá, takže za mě doporučuju:)

 • Dobrý den, chci se zeptat, jak dlouho může trvat zpracovávání objednávky ? Docela nerad bych na mobil čekal 2 týdny. Dál se chci zeptat, jak je možný, že když na stránkách píší, že je poslední kus a objednám si ho, klidně si potom můžu objednat další ?

 • Naše zkušenost - Nakoupili jsme dva telefony, tvářili se jako nové. U prvního, v kategorii "1" byl chybný reproduktor. Opravili jej do 5 dnů. O týden později odešel displej u druhého v kategorii "2". Nešel nastartovat, sám se vypínal a zapínal, pak se rozjela grafika, šrafování. Pak umřel. Odnesli jsme jej nejdříve na kabel na napojení na diagnostiku do autorizovaného Apple servisu a bylo nám řečeno, že je vyřízený. Bez zásahu jsme jej poslali zpět na reklamaci. Z levneiphony.cz nám však sdělili, že byly porušeny bezpečnostní plomby a že telefon vrací zpět s tím, že na něj už záruka neplatí. Bez opravy, údajně funkční.
  1. Plomby neměly být z naší strany jak/kým porušeny, protože jsme byli celou dobu u telefonu a byl pouze byl napojen na kabel.
  2. Dva telefony, dva problémy a ještě závažná komplikace se zárukou.
  Jiří Macháček.

 • V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI.
  08/2018 objednán iphone 7 v kat. A, dorazil poškrábaný telefon. Reklamace trvala přibližně měsíc, proběhla výměna displeje. 12/2018 displej zčernal a konec, bez pádu, bez jakéhokoliv mechanického poškození. Navštíven iWant Apple Premium Reseller, abych věděla, zda to není jen nějaká prkotina. Ze servisu okamžitě přišla odpověď, NEORIGINÁLNÍ DISPLEJ a neautorizovaný zásah. Na základě tohoto sdělení jsem telefon odeslala na reklamaci společně s odstoupením od kupní smlouvy. Kupovala jsem totiž originál, ale s neoriginálním displejem to moc originál není, že? V pá odesláno, v po u obchodníka, v út info, že se mojí reklamací zabývají a ve čt jsem telefon měla zpět. Docela rychlost oproti předchozí reklamaci. Takže si myslím, že telefon ani žádného servisáka neviděl. Nicméně mě firma odbyla jednou větou "Vaše reklamace byla zamítnuta z důvodu poškození plomb." Žádná fotka jako důkaz, žádné vyjádření ohledně odstoupení od kupní smlouvy protože zaslali neoroginální kus namísto originálu. Nic. 12 tis, pryč. Takže v tuto chvíli se tím bude zabývat právník a následně bude kontaktována i ČOI.
  A ještě jednou, NEDOPORUČUJI :)
  Děkuji levnéiphony, děkuji

 • V tomto tragickem obchode jsem zakoupil pouzity mobil iPhone 7. Doruceni pozde, ale aspon ze prisel. Po 2 mesicich posilam na reklamaci, ktera byla zamitnuta z duvodu porusenych plomb uvnitr telefonu. Sam nevim, jak se do telefonu jako je iPhone leze, ale udajne jsem tam vlezl a telefon si sam poskodil. Tohle je vysmech. Po precteni v diskuzich koukam ze nejsem sam. Nechapu jak mohou takovyto podvodnici fungovat. Telefon za 10 000 v ******.

  • Pěkný den, všechny naše telefony jsou v roční záruce u nás, z tohoto důvodu máme v telefonu plomby na stěžejních komponentech, když člověk s telefonem neodborně manipuluje a něco poškodí zaniká tak nárok na reklamaci.

 • Dobry den,
  jen se chci zeptat. Když jsem si objednala iphone 23.04.2018, kdy asi tak bude připraven? Jen netuším, proč to tak dlouho trvá, když je už 01.05.2018. Předem děkuji za odpověď

  • Dobrý den,

   omlouváme se, že reagujeme až nyní, ale bohužel jsme si tohoto dotazu nevšimli. Pro rychlejší komunikaci příště použijete náš Facebook, mail, telefon. Navíc nemůžeme z tohoto dotazu absolutně nic dohledat, není uvedeno jméno či kod objednávky.

   Hezký den přeje tým

   Levne iPhony

 • Nedoporučuji !!!
  Místo kategorie A byl poslán poškrábaný telefon. Výměna trvala skoro měsíc a ještě poslali telefon kterému nejde reprak při volání!!! Takže další reklamace....

  • Dobrý den, paní Nováková,

   Pokud se stala chyba a byl Vám poslán telefon kategorie B místo A, tak se samozřejmě moc omlouváme a vše jsme se snažili vyřešit k Vaší spokojenosti. Jsme taky jen lidé a lidský faktor může selhat. Pokud máte pocit, že je telefon opět potřebujete reklamovat, budeme toto řešit a omlouváme se za vzniklé problémy.

   Hezký den přeje tým

   Levne iPhony

  • Bacha na plomby paní xD

 • Nedoporučuji!!!!! To, že jsem namísto kategorie A dostal celkem obouchaný telefon s poškrábaným LCD bych ještě překous. Ale to, že mi fungoval cca 4 týdny a poté mi byla reklamace zamítnuta údajně z důvodu mechanického poškození, ač jsem tak telefon již dostal, mi zvedlo mandle. Telefon byl celou dobu v gumovym krytu a bez jakéhokoliv poškození. Řeším nyní vše s ČOI. Příště raději nový telefon, popřípadě jiné prodejce použitého zboží. šmejdi !!!!!

  • Dobrý den, anonymní uživateli,

   je nám líto, že jste se nepodepsal/a abychom mohli řešit tuto stížnost. Mrzí nás to, ale pokud je telefon mechanicky poškozen, zaniká veškerý nárok na uplatnění reklamace. Je to běžný postup. Litujeme, ale v takovém případě se nedá nic dělat. Pokud i technik naznal, že se jedná o mechanické poškození, je to porušení našich obchodních podmínek a reklamace na telefon zaniká. Vaše urážky nejsou na místě a hodnocení není objektivní.

   Hezký den přeje tým

   Levne iPhony

  • Přijde vám rozbitý telefon, vrátíte ho na reklamaci ale pošťák asi porušil plomby xD VÝSMĚCH FIRMA

 • [email protected]: Dobrý den, paní Lebedová,

  jsme opravdu velmi potěšeni za přímo nádherný komentář:)
  Kolegyni vyřídíme Vaši pochvalu. Jsme velice rádi, že jsme mohli pomoci vyřešit s Vámi koupi telefonu.

  Hezký den přeje tým

  Levne iPhony

 • Skvělý přístup a rady, jsem technický antitalent a velice děkuji Markétce, která se mnou měla trpělivost, byla velice milá a se vším perfektně poradila, je to profesionálka na svém místě, takže pomohla vybrat super mobil pro přítele k Vánocům :-) Zboží i veškeré služby perfektní, všem doporučuji :-) Iva L.

 • : Dobrý den, chtěli bychom Vám mnohokrát poděkovat za pěknou recenzi :)
  Hezký den

 • Objednal jsem si zde nový iPhone 7 128 GB a očekával jsem, že bude z americké distrubuce, ale eshop mě mile překvapil tím, že se jednalo o EU distribuci (konkrétně z Francie). Doporučuji všem.

 • Dobrý den, jsme velmi rádi za pozitivní ohodnocení a vážíme si ho.
  Hezký den přejeme

 • Velmi vstřícné a rychlé jednání. Naprostá spokojenost s telefony, které jsem zakoupil.

 • Denis Klimeček: Dobrý den, omlouváme se, že reagujeme nyní, bohužel jsme si dotazu všimli až ted. Pro rychlejší komunikaci použijte příště chat, FB, mail nebo nám volejte :) Pro kategorii B platí to, co pro A. To znamená, že vždy dostanete nabíječku, jehlu na sim a to vše v krabičce. Pokud jste vložil kod na sluchátka a kod byl již použit, asi nastala technická chyba, měl jste se nám ozvat a vše bychom vyřešili k Vaší spokojenosti. Přejeme hezký den.