• Telefon mám již nějaký měsíc a funguje výborně
    • prostě kvalitní telefony
    • ceny!

Prodávají ověřené iPhony, kdy se člověk nemusí vůbec bát závad. Jednoznačně doporučuji.

• Výběr z nabídky
    • Dobré ceny
    • Výborná domluva

Maximální spokojenost!

Reakce obchodu levneiphony.cz

Moc děkujeme za kladné hodnocení

Je to moje první zkušenost s tímto obchodem. Zboží dorazilo v pořádku, proto není důvod k nespokojenosti.

Děkujeme za kladné hodnocení

Čekala jsem na naskladnění požadovaněho mobilu. Měla jsem obavy z technického stavu B, ale zbytečně. Spokojenost s rychlým jednáním.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Technický stav A i B je u nás identický, B může obsah pouze nějaké kosmetické nedostaky které se stejně běžným používáním telefonu po čase vytvoří. Děkujeme za skvělé hodnocení a přejeme spokojené chvíli s našim iPhonem.

• rychlost dodání
    • výborný stav zboží (odpovídá popisu)

Rychlost dodání (2 dny) mě příjemně překvapila. K telefonu jsem objednal tvrzené sklo, které před odesláním automaticky nalepili na displej (myslel jsem, že si ho budu lepit sám, takže o starost míň). Jediný drobný zádrhel nastal, když jsem si objednal iPhone SE 64 GB, který navzdory popisu již nebyl na skladě. Nicméně z obchodu mi obratem zavolali a dohodli jsme se na verzi 32 GB a vrácení přeplatku, takže vše ihned vyřešeno.

• rychlost,komunikace a spolehlivost.Take slusna cena.
    • O zadne nevim,byl jsem spokojen.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Děkujeme za pozitivní ohodnocení a přejeme spokojené užívání telefonu z našeho eshopu.

Rychlí dovoz a super kvalita ! jen doporučuji

Reakce obchodu levneiphony.cz

Mockrát děkujeme za vaši pochvalu.

Velmi dobrá spolupráce po zjištění ,že objednaný tip a model neni na skladě byl nabídnut jiný stejné třídy a ještě jako mala omluva dárek -kryt.Děkujeme úplná spokojenost.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Mockrát děkujeme za vaši pochvalu.

Děkuji objednávka dorazila bez komplikací , ale bohužel jsem ho musela reklamovat. Reklamace dnes odešla . Přístup zatím hodnotím pozitivně

Reakce obchodu levneiphony.cz

Díky za pochvalu a mrzí nás chyba v zařízení, a reklamaci samozřejmě vyřídíme co nejrychleji

• Rychlé doručení a kvalitní a rychlá komunikace s prodávajícím.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Mockrát děkujeme za pozitivní ohodnocení.

• Aplle 7 red v A kvalitě -Jako nový.Mám telefon týden a funguje jak má. Jsem rada,ze jsem si ho koupila,snad mi bude fungovat a dělat radost doooost dlouho.
    • Na zákaznické lince příjemná a ochotna slečna.
    • Dodání do týdne,ale čekání stalo za to,trosku vazla konverzace přes Facebook,ale jak říkám, nakonec jsem spokojena.

Pěkný den Kristýno
    Děkujeme za pozitivní hodnocení a přejeme ať vám Redko slouží k plné spokojenosti.

• Příjemná komunikace, vše fungovalo bez problémů
    • Logicky ne všechny typy telefonů jsou hned dostupné

Děkujeme za pěkné hodnocení

• Vše dobré
    • Zásilka došla o 4 dny později

Reakce obchodu levneiphony.cz

Moc děkujeme za pozitivní ohodnocení

• Rychlé jednání
    • Telefon v naprosté pořádku
    • Jinak vše v pořádku
    • Nabíječku co mi doručili mi nefunguje s telefonem

Reakce obchodu levneiphony.cz

Díky za pozitivní hodnocení, pokud byl nabíjecí adaptér vadný určitě nám pošlete email a zašleme vám nový.

• Rychlé dodání(zhruba dva dny)
    • V balíčku nebyl dárek jak je slibováno. Ale dá se bez něj obejít ;)

Líbilo se mi, jak rychle mi byl iphone dodán. Jen mě mrzí, že baterie byla na 88% své kondice. Nevím, zda je to normální, či ne. Jinak mobil kategorie A je krásný a super :) Obchod doporučuji

• Kdyby to bylo kompletní i se sluchátky,byla by to bomba

Díky za pozitivní hodnocení,
    Sluchátka je u nás možné dokoupit za více než příznivou cenu 250,- tak se mrkněte do sekce příslušenství. A ještě jednou děkujeme za pochvalu. Přejeme spokojené chvíli při užívání telefonu od nás.

• Perfektní přehlednost webových stránek

Perfektní komunikace,paní na zákaznickém servisu ohledně naskladnění Iphone a podrobných informací týkajících se telefonu.Přehledné webové stránky.Syn si vybral Iphone 7 plus a druhý den po zaplacení dorazil.Má ho týden,spokojenost,Vybrali jsme variantu A a telefon je jako nový,Všem tento obchod doporučuji!!!!!

• Poměrně dlouho se “nic nedělo”

Pěkný den,
    e-shop stěhoval své zázemí proto bylo kratší období kdy nám trvalo vyshipovat zásilku, nicméně je již vše v pořádku a děkujeme za pozitivní hodnocení.

vše bez problémů