• rychlost dodání
    • kvalitní zboží za dobrou cenu
    • přehledné stránky

Již podruhé jsem objednávala z obchodu. Nyní jako dárek k Vánocům Iphone 6s kvality B. Je v super stavu, žádné oděrky či nijak poškozený. Doufám že bude spokojenost i po předání dárku a delším užívání.

V minulosti jsem na levneiphony koupil iPSE 64GB a iP7 128GB varianta A,byly bez známky opotřebení a fungují na 100%.Nyní jsem koupil opět iPSE 64GB, ale variantu B,měl malý ťukanec na kovovém rámu,ale nic strašného,funguje opět na 100%.Takže jak jsem již psal v minulém hodnocení,nákup hodnotím kladně a doporučuji kupovat na levneiphony.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Děkujeme za pochvalu a za důvěru a jsme velmi rádi že jste s našim eshopem spokojen.

Vše v pořádku

Děkujeme za pochvalu

• V dobry

Děkujeme za pozitivní hodoncení

• Vyborna komunikace,pece o zakaznika.Telefon vypada vazne jak novy,bez chybicky.Velmi rychle dodani.

Zatim zadna,doufam,ze to tak zustane.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Za celý team levných iPhonů děkujeme za pochvalu.

• I kdyz použitý , je mobil jako nový

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení

Vynikající komunikace ze strany obchodu...při mé objednávce již nebyl k dispozici telefon řady B...hned se mi ozvali a nabídli jinou variantu.Po té,když jsme si vše odsouhlasili,bleskurychle zboží dorazilo.

Děkujeme vám za pozitivní hodnocení

• Rychlé dodání, telefon jak nový.

• Škoda, že už není prodejna v Praze
    • Doručování i jinam, než na udanou adresu (pošta, Zásilkovna, ...) by usnadnilo převzetí zboží
    • Udávaných několik dnů, za které bude zboží naskladněno, trvalo týdny
    • Systém udával, že jde o poslední kus, což nebyla pravda

Výborná komunikace personálu i kvalita zboží

Reakce obchodu levneiphony.cz

V první řadě vám děkujeme za pochvalu našeho teamu i kvality zboží.
    Co se týká dopravy využíváme kurýrní služeby GLS která vám doručí balíček kam si určíte nebo po domluvě sveze na jejich parcel shopy. Mrzí nás jestli jste čekal na vybrané zboží déle ale pokud bylo poslední na skladě možná před vámi někdo dokončil svou objednávku. Věříme že se na nás obrátite i v budoucnu.

• Opravdu bleskové doručení
    • Stav odpovídá kategorii
    • Aplikace tvrzeneho skla v pořádku

Už jsme odtud zakoupili dva iPhony a další dva máme ještě v plánu :) za super cenu :) skvělý stav a rychlé dodání :) doporucuji

Děkujeme za pozitivní hodnoceni

Komunikace s obchodem byla bez potíží. Na to, že jsem použitý TLF kupovala poprvé, jsem velmi spokojena. Popis použití opravdu odpovídal skutečnosti a rady které jsem dostala po chatu mi velmi pomohly. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Díky za Vaši pochvalu a přejme ať vám iPhone od nás slouží k vaší plné spokojenosti.

• kvalita - zatim v poradku, ale na nejake vetsi hodnoceni je jeste brzo
    • rychlost ve vyrizeni reklamace pri zaslani spatne varianty (v pondeli dorazila na pobocku, v patek jsem jiz mela telefon doma)
    • dloooouha cekaci doba
    • zmatek v objednavce - chtela jsem variantu A, po dlouhem cekani dorazila varianta B, kterou jsem okamzite reklamovala
    • komunikace pres fb i mailem vcelku dlouha
    • neaktualizovane webovky, cekala bych, ze kdyz je uvedeno, ze je neco skladem, tak to skladem opravdu bude a ne, ze se budu muset predem jeste informovat o tom (telefonicky, mailem nebo na fb), zda tomu tak skutecne je
    • ackoliv pisou, ze postovny je zdarma, v momente, kdy clovek reklamuje, ho stejne musi zaplatit, ale to je uz jen drobnost

S timhle obchodem jsem predtim nemela zkusenost, nicmene me zaujala cena produktu a tak jsem vyuzila jejich sluzeb. Fakt, ze jsem na zbozi (resp. na spravne zbozi) cekala mesic, je na dnesni dobu silena. V dobe objednavky jsem se koukala na stranky a mnou zvolena varianta se tvarila, ze je skladem (patek 14.9. nekdy vecer), v pondeli mi vsak volala slecna, ze tuto variantu nemaji (!!) a nabidla mi telefon s polovicni kapacitou a v horsi kvalite, kterou jsem s diky odmitla, ze si pockam na to, co jsem si objednala. Pote se temer tyden nic nedelo, tak jsem napsala pres fb, kdy tak mohu ocekavat balicek, ktery jiz byl zaplacen. Na to mi bylo sdeleno, ze naskladnuji zhruba co 7-14dni a at cekam. Po dalsim tydnu mi volala slecna, ze variantu A nemaji, ale maji variantu B, tak jestli nechci tu. Nechala jsem si teda poslat fotky telefonu a nakonec to odsouhlasila. Nicmene par minut pote mi ta stejna slecna volala, ze dorazila i varianta A a jestli teda chci radsi tu, samozrejme jsem chtela. Expedice tedy probehla ve stredu a v patek (5.10.) byl balicek u me. Jake vsak bylo me prekvapeni, kdyz misto one avizovane varianty A mi poslali variantu B. Opet jsem tedy psala, ze mi dorazilo jine zbozi, slecna mi (asi po trech dnech!) napsala, ze podle emailove komunice jsem schvalila variantu B a co se tedy divim. To, ze probehla i telefonicka komunikace ona nevedela, takze jsme se domluvily, ze jim to tedy poslu zpet, ze poslou spravnou variantu (nastesti byla skladem). To jsem tedy udelala (v patek) a opet cekala. V pondeli mela byt objednavka dorucena na pobocku, jenze mi od nich nedosel zadny potvrzujici mail, tak jsem se opet zacala pidit po tom, kde je chyba. Chyba byla ve spatne opsanem emailu, na kterou melo prijit potvrzoveni o prevzeti. Nakonec se vsak k me spokojenosti vyresilo, (spravne) zbozi mam doma (od 19.10.) a zatim si nemuzu na kvalitu telefonu stezovat.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Dobrý den, ano omlouváme se za vzniklé komplikace. Snažili jsme se Vám vyjít co nejrychleji vstříc, bohužel trh je nevyzpytatelný a někdy kapacity které jsou nejvíce žádané velmi rychle vymizí. Doufáme, že budete se zbožím již spokojená. Kdyby cokoliv kontaktujte nás.

• rychlost dodání,veliký výběr telefonu,velmi příznivé ceny

Díky za pochvalu

Dlouho sem čekala než se nasklanilo zboží,ale vyplatilo se......nechala sem si hlídacího psa a dali jste mi vědět.

Reakce obchodu levneiphony.cz

Děkujeme za pochvalu i za trpělivost při čekání na váš vybraný model. Pěkný den

• rychlost, ochota, spolehlivost

Reakce obchodu levneiphony.cz

Děkujeme ta pozitivní hodnocení.

Zboží, které se tvářilo že je skladem, tak skladem nebylo skladem. Nicméně musím říct, že vše bylo vyřešeno ke spokojenosti zákazníka.

• Snadnost nákupu
    • Množství telefonů ve vysoké kvalitě
    • Komunikace po emailu rychlá

Z nákupu tady jsem rád. Parádní služby pro zákazníky a já doporučuji

Reakce obchodu levneiphony.cz

Díky za Vaši pochvalu, vážíme si toho.

• Snadná objednávka, doručení bez problému
    • Ceny proti jiným obchodům

Chtěl jsem koupit svůj první iPhone, ale za nový se mi nechtělo utrácet, tak jsem zvolil tuhle možnost a nelituji.

• Vše proběhlo v pořádku

• TOP obchod
    • Skvělá komunikace

Příště budu nakupovat jednoznačně tady.