• rychlé vyřízení objednávky

nemám

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice si vážíme vašeho hodnocení 5 hvězdiček! Děkujeme vám za zpětnou vazbu, na které nám velice záleží. Díky ní víme, co se zákazníkům líbí a kde se ještě případně zlepšit.

Zakoupil jste u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-rapid-2-5l-bezbarvy-polomatny-3232. Tento olej je vhodný zejména na podlahy z masivu. Jeho použití je ovšem mnohem širší. Díky svému přírodnímu složení je vhodný také např. na dětské hračky. Pro údržbu dřevěných podlah by se vám mohl hodit biologicky odbouratelný čistič podlah https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l. Je to speciální čistič, který podlahu vyčistí a zároveň oživí.

Pokud byste potřeboval nějak pomoci, neváhejte se nám ozvat, bude nám potěšením kterýkoliv den mezi 8. a 22. hodinou.

Jana R.

Rychlé dodaní, perfektní komunikace

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velmi nás těší, že obchod hodnotíte tak vysoko. Jsme rádi, že obzvlášť vyzdvihujete rychlost dodání a perfektní komunikaci. Jsou to aspekty, na kterých si zakládáme.

Zakoupila jste u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-jednorazova-lazura-hs-0-75l-modrin. Jednorázová lazura je skvělá pro použití v exteriéru, např. pro přístřešky na auta, dřevěné fasády, ploty, pergoly, zahradní nábytek či zahradní domky. Pro dodatečnou ochranu proti hnilobě, zamodrání či napadení hmyzem je dobré dřevo předem natřít impregnací https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-impregnace-wr-2-5l-bezbarvy.

Věříme, že spokojena budete i při příštím nákupu. Neváhejte se obrátit na naši infolinku nebo chat s jakýmkoliv dotazem či připomínkou.

Jana R.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Protože chceme být dobrým obchodem od A do Z, i rychlost vyřízení objednávek je u nás samozřejmostí. :)

Zakoupil jste si u nás mop https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-spray-mop-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-cistic-2-5-l-zdarma. Vhodný pro každodenní použití. Poradí si ale i se silným znečištěním. Je speciálně vyvinutý k čištění a údržbě laminátových podlah a dlaždic. Použijte ho i na povrchy jako keramická dlažba, linoleum, vinyl, žulové podlahy apod. Jemně odstraňuje prach, nečistoty a špínu. Nehodila by se vám náhradní náplň https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-cistic-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-nahradni-napln-do-spray-mopu-0-85-l? Čistič na vodní bázi rychle schne, nezanechává šmouhy ani zbytky nečistot.

V případě jakéhokoliv dotazu využijte naší zákaznické linky na tel. 774 339 700. Budeme vám rádi nápomocni. :)

Jako vždy bez problému

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že náš obchod hodnotíte tak vysoko! Děkujeme vám za zpětnou vazbu, na které nám velice záleží, ať už je kladná nebo ne. Díky ní víme, co se zákazníkům líbí a kde se ještě případně zlepšit.

Objednal jste si u nás roztíradlo https://www.levne-barvy-laky.cz/anza-roztiradlo-s-gumovou-cepeli-250-mm, které je vhodné pro tmelení dřeva a povrchů, u kterých chcete zachovat strukturu povrchu. Pružná gumová čepel kopíruje strukturu i tvar povrchu a vyplní pouze nechtěné otvory. Nehodily by se vám pracovní rukavice https://www.levne-barvy-laky.cz/palawan-rukavice? Splňují normu EN388, to znamená že jsou velmi odolné proti oděru, řezu, protržení a propíchnutí.

Snad vám posloužíme i při vašem dalším nákupu. Pokud byste s něčím potřeboval pomoci, neváhejte se nám ozvat. Můžete volat na tel. 774 339 700 nebo psát skrze náš webový chat. Bude nám potěšením. :)

Bára Š.

Rychlá dodávka a výjimečná kvalita barev.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček! Vaše spokojenost nás velice těší. Jsme rádi, že vyzdvihujete hned několik věcí. Snažíme se být dobrým obchodem od A do Z a jsme rádi, že to oceňujete. :)

Vybrala jste si u nás selskou barvu https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-selska-barva-0-75l-ernoseda. Selskou barvu použijte jako krycí nátěr zejména tam, kde potřebujete vysokou odolnost proti slunci a dešti, např. na dřevěné balkóny, ploty, okna i zahradní nábytek či pergolu. Osmo Selská barva dřevěné povrchy dlouhodobě ochrání a je vhodná pro všechny druhy povětrnostních podmínek. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/severochema-redidlo-0-7-l-s-6006? Dá se použít k čištění štětců po natírání olejovými nátěry.

Kdybyste cokoliv potřebovala, se samozřejmostí se na nás obraťte. Volejte nebo pište, můžete kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

Bára Š.

• Absolutni nezajem a neochota prodavacky o zakaznika, nikdy vice tento obchod

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice nás mrzí, že náš obchod musíte hodnotit tak nízko. Bohužel, bez konkrétního popisu vaší stížnosti nedokážeme adekvátně reagovat. Protože chceme, aby od nás každý zákazník odcházel spokojen, prosíme vás o vysvětlení na email k tomu určený - [email protected]. Rádi bychom našli východisko.

Pokud budete mít nějaké dotazy, se samozřejmostí se obraťte na naši zákaznickou linku. K dispozici je vám každý den, mezi 8. a 22. hodinou. Bude nám potěšením.

Příjemný den.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-plus-lasur-0-75l-wenge-s. Lazuru použijte na nátěr dřevěných domků, přístřešků, dřevěného obložení, plotů a balkónů. Tenkovrstvá lazura je vhodná na listnaté a jehličnaté dřeviny, na masivní desky, vrstvené dřevo nebo konstrukční dřevo. Povrch dřeva je chráněn proti napadení plísněmi, modrání a houbám. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-artisan-profi-1-5, zhotovený ze směsi štětin a dutých syntetických vláken.

Bára Š.

Komunikace s obchodem velmi dobrá. Spokojen.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 100 % hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že vyzdvihujete naši komunikaci. Chceme být dobrým obchodem od A do Z, profesionální jednání tedy nesmí chybět. :)

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/lignofix-lazura-3-v-1-olejova-lazura-s-biocidem-2-2-l-wenge. Lazuru použijte na dřevěné povrchy v exteriéru, jako jsou ploty, chaty, pergoly, zahradní nábytek, okna, dveře nebo balkony. Lazura 3 v 1 znamená, že má dlouhodobý účinek proti dřevokazným houbám a hmyzu, a zároveň ji lze použít jako první, druhý i třetí nátěr. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/severochema-redidlo-0-7-l-c-6000? Ředidlo C6006 je směs organických rozpouštědel, aromatických a dalších uhlovodíků. Použijete ho k ředění nitrocelulózových nátěrových hmot určených ke stříkání i natírání.

Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici je vám naše zákaznická linka. Bude nám potěšením.

Bára Š.

• Velký výběr barev, cena, rychlé dodání.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Jsme rádi, že vám při nákupu nic nečinilo potíže a nemusíte hodnotit jinak.

Zakoupila jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-grey-protect-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-5-l-graphitgrau-ft-25416, kterou použijete v exteriéru, zejména na nátěr tvarově nestálého dřeva - ploty, dřevěné obklady, přístřešky pro auta, pergoly apod. Jedná se o ochranu proti houbám, plísním, modrání a hmyzu. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-lazur-r-m-p-x-g-a. Je velmi vhodný na nátěry dřevěných oken, rámů obrazů a dalších detailů.

Pokud budete potřebovat nějak pomoci, neváhejte se nám ozvat. Bude nám potěšením. K dispozici je vám každý den, mezi 8. a 22. hodinou naše zákaznická linka.

Krásný víkend. :)

• přehledné stránky
    • návody a tipy u produktů
    • rychlé jednání i dodávka

S tímto obchodem jsem velmi spokojen.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

tak taková recenze opravdu potěší! Děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že vyzdvihujete tolik věcí. Chceme být dobrým obchodem od A do Z, to zahrnuje i péči o naše webové stránky. Jak píšete, podrobné popisy produktů jsou u nás samozřejmostí. :)

Vybral jste si u nás, mimo jiné, i impregnaci https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-impregnace-wr-0-75l-bezbarvy. Impregnace dřeva odpuzuje vodu, snižuje bobtnání a sesychání dřeva. Obsahuje účinné látky proti modrání dřeva, hnilobě a hmyzu napadajícího dřevo. Nepřišla by vám vhod taktéž selská barva https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-selska-barva-0-75l-ernoseda? Selskou barvu použijte jako krycí nátěr zejména tam, kde potřebujete vysokou odolnost proti slunci a dešti, např. na dřevěné balkóny, ploty, okna i zahradní nábytek či pergolu.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, neváhejte se nám ozvat skrze naši zákaznickou linku. Bude nám potěšením.

Přeji klidný víkend.

• rychle dodaní

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Objednala jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-3in1-lasur-tenkovrstva-impregnacni-lazura-10-l-borovice-50554. Velkou výhodou této lazury na dřevo je, že jde o impregnaci, základní nátěr i konečné ošetření v jednom. Povrch dlouhodobě ochráníte proti vlhkosti a vodě, i když póry na povrchu zůstanou otevřené. Biocidní účinné látky, které obsahuje, jsou prevencí proti škůdcům, houbám, plísním a zamodrání dřeva. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo? Jedná se o vysoce kvalitní ředidlo k ředění syntetických barev a laků.

Bára Š.

• Nakup online, rychle a efektivne

Siroky vyber, rychla dodavka

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-teak-ochranna-lazura-na-drevo-5l. Tuto ochrannou lazuru použijte v exteriéru, zejména na nátěr tvarově nestálého dřeva - ploty, dřevěné obklady, přístřešky pro auta, pergoly apod. Jedná se o impregnaci, základní nátěr i konečné ošetření v jednom. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo? Jedná se o vysoce kvalitní ředidlo k ředění syntetických barev a laků.

Rychlost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Objednal jste si u nás impregnaci https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-lignofix-e-profi-5l-hnedy, použijete ji k povrchové ochraně dřeva v interiéru na střešní konstrukce, podlahy atd. Vhodná je také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Pro dokonalý nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-m, jehož směs dutých syntetických vláken a štětin zajistí rovnoměrné rozetření vaší impregnace.

• Rychle dodani

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Vybrala jste si u nás olej na nábytek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-topolej-bezbarvy-matny-500ml-3058-olej-na-nater-nabytku-a-kuchynskych-desek. Olejovo voskový nátěr použijete v interiéru na ochranu dřevěného nábytku a na ošetření pracovních desek z masivního nebo lepeného dřeva. Olej dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti opotřebení a je i voděodolný. Nehodila by se vám reparační pasta https://www.levne-barvy-laky.cz/reparacni-pasta-na-drevo-osmo-100g-buk? Využijete ji na malé trhliny a spáry ve dřevě v interiéru. Po uschnutí může být dodatečně upravena všemi Osmo barvami.

• na skladě

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že nemáte žádných výtek. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která je pro nás tak důležitá, ať už je kladná či nikoliv.

Objednal jste si u nás terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-pflege-ol-terasovy-olej-na-bazi-rozpoustedel-5l-palisandr, který odpuzuje vodu, reguluje vlhkost a chrání dřevo před vysušením. Je vhodný na dřeviny jako teak, bangkirai, massaranduba, iroko, dub, modřín nebo douglaska. Slouží k ochraně dřeva v exteriéru i v interiéru. Pokud budete renovovat starší povrch, doporučujeme nejprve použít odstraňovač https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-tiefenreiniger-cistic-dreva-2-5-l. Výborně odstraňuje staré a zvětralé nátěry olejů a tenkovrstvých lazur.

Pokud si s něčím nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit. Bude nám potěšením. :)

• Výběr produktů
    • Cena výrobků
    • Kvalita bezpečného balení
    • Vysvětlení a navigace sortimentem

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

Vybral jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-slabovrstva-0-75l-mahagon-c, která slouží k ochraně dřeva v exteriéru i interiéru. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a stárnutím. Pro kvalitní ošetření doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-lazur-r-m-p-x-g-a, jehož směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

Kdybyste cokoliv potřeboval, se samozřejmostí se na nás obraťte. Volejte nebo pište, můžete kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

• Rychlé odeslání
    • Položky jsou opravdu skladem
    • Sortiment a ceny

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že jste u nás nakoupil ku spokojenosti. Děkujeme vám za zpětnou vazbu. O vše co vyzdvihujete dbáme, jsme rádi, že se nám naše píle vyplácí. :)

Objednal jste si u nás lazuru na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-0-75-l-orech, jedná se o impregnaci, základní nátěr i konečné ošetření v jednom. Účinné látky chrání dřevo proti modrání, plísním a řasám. Pro kvalitní nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-j, jehož směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. Můžete nám zavolat nebo napsat - kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

• Nabízí kvalitní produkty
    • Asi nezkušenost někoho z pracovníků způsobilo, že mi byly doručeny dvě plechovky 750 ml ačkoliv jsem objednal a zaplatil za dvě 2,5 kg plechovky. Po telefonické reklamaci druhý den kurýr přivezl správné zboží a převzal malé plechovky zpět.

Zatím jsem kromě zmatku s dodáním nezaznamenal žádné nevýhody.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za kladné hodnocení našeho obchodu i přesto, že jsme pochybili. Snažíme se být dobrým obchodem od A do Z a dle toho také konáme. :)

Vybral jste si u nás ekologický olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-aqua-terra-ekologicky-olej-2-5-l-bezbarvy-53470, který použijete v interiéru na nástěnné a stropní obložení. Dřevo po ošetření je hladké, přirozeně matné a povrch je odolný vodě. Nehodila by se vám moherová stěrka https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-streichkissen-breit-moherova-sterka? Hladká stěrka s jemnými vlákny pro rychlé a rovnoměrné nanášení velkých ploch.

Pokud byste potřeboval nějak pomoci, neváhejte se nám ozvat, bude nám potěšením kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

• Nevim
    • Nedodávají zboží

Jděte raději jinam.

Příjemný den.

• nabidka lazur
    • maji neporadek v systemu
    • barvy neodpovidaji popisu

Koupil jsem si lazuru (na otestovani barvy) online a vybral vyzvednuti na prodejne (P9). Kdyz jsem si barvu prijel vyzvednout, tak tam nebyla pripravena, koupil jsem tedy barvu na miste a znovu zaplatil. U online objednavky jsem zadal zruseni a zatim se nikdo neozval.
    Dalsi problem je v tom, ze koupena barva neodpovida odstinu, byl jsem odkazan na prodejnu v Uhrinevsi kde bravy michaji. Kdyz jsem tam dorazil, tak o nicem nevedeli :) Tak jsem koupil alespon vzorek te barvy abych to porovnal zda se skutecne jedna o chybu. Prodali mi ovsem vzorek od jineho odstinu :) Zkratka je to radost pracovat s profikama :)

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

je nám líto, že vzniklo tak obrovské nedorozumění. Jak píšete, první komplikace nastala v Počernicích, kde byl t. č. zástup, který nebyl schopen objednávku dohledat. Po vaší žádosti o vrácení peněz za nevydané zboží vás obratem kontaktovala vedoucí obchodu s omluvou a prosbou o číslo účtu pro vrácení částky. Zpráva, ale bohužel zůstala bez odezvy.

Další nedopatření se událo na prodejně v Uhříněvsi, kdy vám obchodní referentky prodaly jiný odstín, než ten, který jste požadoval. Následující den, při vaší další návštěvě našeho obchodu, byl s vámi tento problém vyřešen. Ohledně vaší nespokojenosti s nekorespondujícím odstínem palisandr - obchodní referentka odstín vyhodnotila jako odpovídající. Je třeba si uvědomit, že i přes totožné označení odstínu nejsou barvy od širokého spektra firem vždy stejné.

Mrzí nás váš takto komplikovaný a nepohodlný nákup. Momentálně se má situace tak, že vám byla suma za barvu vrácena. Jsme rádi, že jste si u nás nakonec zakoupil barvy, které vám svým odstínem plně vyhovovaly.

Doufáme, že na nás nezanevřete. Věříme, že se jednalo o výjimečný a neopakovatelný sled událostí.