• super spolupráce

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček, to opravdu potěší! Děkujeme, že jste věnovala čas k vyplnění recenze. Spokojenost všech zákazníků je naše priorita. Myslíme si, že profesionální jednání a ochota k dobrému obchodu prostě patří.

Zakoupila jste u nás rychleschnoucí olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-legno-ol-5-l-bezbarvy, který je určený k použití v interiéru. Jeho speciální složení zvýrazňuje strukturu dřeva a je vhodný i na nátěr dětských hraček. K nátěru větších ploch doporučujeme použít moherovou stěrku https://www.artisan.cz/adler-streichkissen-breit-moherova-sterka. Její výhodou je, že po nátěru nejsou vidět tahy štětcem.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na naši infolinku nebo chat denně od 8 do 22 hodin. Bude nám potěšením.

Krásný den

Velký výběr, rychlý nákup

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc vám děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste si našla čas na vyplnění recenze. Naším cílem je vaše spokojenost, proto se stále snažíme rozšiřovat nabídku sortimentu i poskytovaných služeb.

Objednala jste si u nás silnovrstvou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-pinie, která je vhodná na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru. Díky složení bude dřevo chráněné před povětrnostními vlivy, stárnutím i UV zářením. Při nátěru nového dřeva v exteriéru doporučujeme preventivní ošetření proti dřevokazným houbám a plísním https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/lignofix%20E-Profi.

Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte se nám ozvat. K dispozici je vám infolinka denně 8 - 22 hodin.

Ivona B.

Zatím můj první nákup a určitě nebyl poslední. Velmi pozitivní zkušenost.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za chvilku, kterou jste věnoval k hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak.

Objednal jste, mimo jiného, tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-barevny-0-005l-jantar, který skvěle odolává tekutinám, oděru i běžným domácím chemikáliím. Je vhodný i na nátěr dětských hraček. Pokud jsou na povrchu malé trhliny, spáry nebo otvory doporučujeme vyplnit pastou na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/osmo%20pasta%20na%20d%C5%99evo, stačí nechat zaschnout a můžete se vrhnout na nátěr.

Věříme, že se pro dobrou zkušenost k nám ještě podíváte. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na naši infolinku nebo chat denně od 8 do 22 hodin.

Ivona B.

• Rychlost doručení, snadné vyzvednutí v zásilkovně

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že jste si našel čas na vyplnění recenze. Zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Jste rádi, že vše proběhlo bez komplikací a zboží se k vám dostalo rychle a v pořádku.

Objednal jste si u nás silnovrstvou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-zlaty-dub, která je vhodná na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru. Díky složení bude dřevo chráněné před povětrnostními vlivy, stárnutím i UV zářením. Lazuru nepoužívejte jako samotný nátěr pochozích ploch. Pro finální úpravu těchto ploch doporučujeme polyuretanový lak https://www.levne-barvy-laky.cz/podlahy/typ-produktu--lak/, který vytváří vysoce odolnou ochrannou vrstvu.

Věříme, že se k nám ještě podíváte. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte využít naší zákaznické linky, která pro vás funguje 7 dní v týdnu od 8 do 22 hodin. Volejte nebo pište. Bude nám potěšením.

Ivona B.

Výborná rychlost dodání i balení.
    Výborná komunikace s paní na telefonu.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 5 hvězdiček, takové hodnocení udělá vždy radost. Těší nás, že chválíte tolik věcí. Naším cílem je dostávat kladnou odezvu od všech zákazníků.

Koupila jste, mimo jiného, olejovou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/ochranna-olejova-lazura-osmo-0-75l-oregon-pinie-731, která je vhodná k použití v exteriéru. Touto lazurou skvěle ošetříte všechny typy dřeva ve venkovním prostředí i např. dveře, okna, okenice a rámy oken. Snadno se roztírá, neodlupuje se a nepraská. Po důkladném zaschnutí druhého nátěru doporučujeme dřevo přetřít UV olejem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/UV%20olej, který uchová cenné vlastnosti dřeva.

v elmi dobrý

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme potěšeni, že jste si našel čas na vyplnění recenze. Zpětná vazba je pro nás velice důležitá.

Objednal jste si https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-plus-lasur-lazura-na-ochranu-dreva-v-exterieru-0-75-l-prirodni-50315 vhodnou pro renovaci starých nátěrů a zvětralých povrchů v exteriéru. Skvěle odolává vlhkosti a UV záření. Po zaschnutí je lazura zcela bez zápachu. Lazura obsahuje základní impregnaci, proto v případě použití na měkké dřevo, doporučujeme použít https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Pullex%20Impr%C3%A4gnier%20Grund, která uchová cenné vlastnosti dřeva.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. Jsme Vám k dispozici denně od 8:00 do 22:00 hodin.

Ivona B.

• Vše bylo v pořádku a rychle vyřízeno.

Dobrý den Aleno,

děkujeme za zpětnou vazbu a 100% hodnocení. Velice nás těší, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak. Doufáme, že vám při hledání toho správného zboží pomohly naše webové stránky, jejichž přehlednost neustále zdokonalujeme.

Zakoupila jste si https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-top-lasur-tenkovrstva-lazura-pro-exteriery-4-5-l-sipo-50560, vhodnou pro renovaci starých nátěrů a zvětralých povrchů v exteriéru. Skvěle odolává vlhkosti a UV záření. Po zaschnutí je lazura zcela bez zápachu.
    Nezapomeňte ani na důkladné očištění natíraného materiálu, pro odstranění nečistot můžete použít https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Adler%20Pullex%20Holz%C3%B6l.

Ivona B.

Zboží nebylo na skladě i když bylo napsáno, že je,tak jsem objednávku zrušil. Peníze ale ani po 12ti dnech nemám zpět.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

mrzí nás vaše negativní zkušenost. Nicméně, prosíme o konkrétní vyjádření k vaší výtce, abychom mohli situaci adekvátně vyřešit. Pište prosím na email [email protected].
    Domníváme se, že by se mohlo jednat o situaci, kdy jste zboží vložil do košíku a dříve, než jste jej stačil závazně objednat, bylo vyprodáno.

Předem se omlouváme za vzniklé problémy a věříme, že se situace vyřeší ku spokojenosti všech.

Přeji klidný den.

Ivona B.

• Rychle dodání a velmi dobrá komunikace po celou dobu + dobrá cena

Dobrá komunikace ,cena + rychlé dodání + doprava zdarma + velký výběr dopravců + dobře zabaleno

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že jste si našel chvilku na vyplnění recenze. Těší nás, že jste byl s nákup spokojen a nemusíte hodnotit jinak. Spokojenost všech zákazníků je naše priorita. Myslíme si, že dobré ceny, profesionální jednání a ochota k dobrému obchodu prostě patří.

Koupil jste u nás https://www.levne-barvy-laky.cz/ochranna-olejova-lazura-osmo-2-5l-eben vhodnou do exteriérů. Skvěle odolává vlhkosti a UV záření. Po zaschnutí je lazura zcela bez zápachu. Pro prodloužení životnosti doporučujeme po důkladném uschnutí druhého nátěru natřít ochranným olejem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/UV%20olej.

Ivona B.

• Velká paleta barev a typů barev

jsou schopni Vám online poradit a vybrat to co potřebujete

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak. Co se týče našeho jednání, myslíme si, že dobrá komunikace je jeden z nejdůležitějších aspektů dobrého obchodu, proto dbáme o co největší profesionalitu.

Objednal jste si dekorativní lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/langzeit-lasur-uv-remmers-dekorativni-lazura-2-5l-teak , která je určená na nátěr dřeva v exteriéru. Jistě oceníte, že se skvěle roztírá, nepraská a je prodyšná. Pro ošetření teras bychom doporučili speciálně k tomu určený terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/regaol.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Pokud budete mít nějaké dotazy, zavolejte na naši infolinku nebo napište na náš chat.

Ivona B.

Jako obvykle perfektní přístup a služby. Všem kutilům mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček. Jsme rádi, že jste si našel chvilku na vyplnění recenze. Naším cílem je dostávat kladnou odezvu od všech zákazníků.

Objednal jste si terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-bodenol-2-5l-bezbarvy-u-r, u kterého oceníte jeho silnou penetrační schopnost. Skvěle chrání dřevo před zamodráním a napadením dřevokazným hmyzem. Po skončení nátěru nezapomínejte ani na své nářadí, i to si zaslouží péči. Řádně všechny štětce umyjte v ředidle https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo, a tím bude vše připraveno na další práci.

Budete-li mít na nás otázky, nebo budete chtít poradit, rádi vám vše zodpovíme na infolince nebo chatu denně mezi 8. a 22. hodinou.

• Profesionální komunikace
    • Rychlost vyřízení objednalvky

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc děkujeme za 100% hodnocení. Snažíme se být dobrým obchodem ve všech ohledech a k tomu jistě dobrá komunikace patří. Jsme potěšeni, že oceňujete rychlé vyřízení objednávky. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení.

Objednal jste si mop https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-spray-mop-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-cistic-2-5-l-zdarma, který je skvělým pomocníkem při každodenním úklidu. Hodí se na údržbu a čištění dlaždic, vinylových, laminátových i keramických podlah. Se silným znečištěním si hravě poradí i náhradní náplň https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-cistic-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-nahradni-napln-do-spray-mopu-0-85-l, kterou lze k mopu doobjednat.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Pokud budete mít dotaz, zavolejte na naši infolinku nebo napište na náš chat.

• Rychlost doručení

Dobrý den Heleno,

moc děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že oceňujete rychlé dodání. Snažíme se o svižné vyřízení všech objednávek.

Objednala jste si napouštěcí olej https://www.levne-barvy-laky.cz/bondex-extreme-decking-oil-2-5-teak, u kterého oceníte jeho vysokou penetrační schopnost, je rychleschnoucí a zcela bez zápachu. Pro nátěř větších ploch doporučujeme zakoupit https://www.levne-barvy-laky.cz/anza-terasove-naradi-na-nater-oleju-a-lazur.

Věříme, že se k nám pro dobrou zkušenost vrátíte.

Ok

Dobrý den Ivane,

velmi si ceníme 100% hodnocení. Těší nás, že jste byl s nákupem spokojen natolik, že nemusíte hodnotit jinak.

Zakoupil jste si u nás impregnační olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-wpc-impragnier-ol-impregnacni-olej-na-wpc-0-75-l-hneda. Tento olej je zejména vhodný na ošetření teras, plotů a zahradního nábytku. Pro udržení stále pěkného vzhledu doporučujeme aplikovat 1x ročně. Pro odstranění zbytků starých nátěrů použijte speciální čistič https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-tiefenreiniger-cistic-dreva-2-5-l.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím infolinky nebo chatu denně od 8 do 22 hodin.

Pěkný den

• Rychle a spolehlive doruceni

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc děkujeme za hodnocení 5 hvězdiček! Vždy se snažíme o co nejrychlejší dodání objednávek, zároveň dbáme na kvalitní zabalení produktů.

Objednala jste u nás lazuru pro natírání dřeva v exteriéru https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-jednorazova-lazura-hs-0-75l-modrin. Povrch ošetřený lazurou je odolný vůči povětrnostním vlivům, vodě i UV záření. Olejová lazura na dřevo nepraská, neloupe se, netvoří šupinky a je mikroporézní – nechá póry otevřené. Lazura se vám bude dobře nanášet plochým štětcem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Osmo%20%C5%A1t%C4%9Btec/typ-produktu--prislusenstvi.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 100% hodnocení našeho obchodu. Velmi nás těší, že vyzdvihujete rychlé dodání.

Koupil jste terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-adiol-pflege-olej-na-terasy-univerzalni-2-5l-bezbarvy, který skvěle odpuzuje vodu a zároveň brání vysychání dřeva. Odolává povětrnostním vlivům a také je bezpečný pro hračky. Pokud budete renovovat starší povrch, doporučujeme nejprve použít odšeďovač https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-tiefenreiniger-cistic-dreva-2-5-l. Výborně odstraňuje staré a zvětralé nátěry olejů a tenkovrstvých lazur.

Snad si u nás i v budoucnu vyberete nějaký produkt. S čímkoliv Vám poradíme, pomůžeme. Stačí se obrátit na naši infolinku nebo chat jakýkoliv den mezi 8 - 22 hod.

Jana R.

• Po objednaní a zaplacení mi bylo oznámeno, že nemají vše, co jsem si objednal skladem, i když tak bylo uvedeno a jestli chci poslat to co mají a až naskladní zbytek tak že zašlou v druhém balíku nebo počkat, až budou mít všechno. Vybral jsem si první možnost... Od té doby klid a nedostal jsem nic.
    • Je týden po objednání (zaplacení) a zboží nedošlo.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc se vám omlouváme. Velmi nás mrzí tato situace, za kterou neseme plnou zodpovědnost. Bohužel nedošlo k předání informace, že upřednostňujete dodání objednávky po částech. Po přečtení vaší recenze se zde ihned rozeběhla všechna kolečka. První část zásilky by již v této chvíli měla být na cestě k vám, nebo přímo u vás. Jakmile bude naskladněný i chybějící produkt, budete hned informován.

Ještě jednou se velmi omlouváme za toto nedopatření.

Jana R

Vše perfektní.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za krásné hodnocení. Jsme rádi, že jste si našel chvilku pro vyplnění recenze, velmi si toho vážíme.

Zakoupil jste u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-mahagon-5l-ochranna-lazura-na-drevo. Lazura chrání dřevo v exteriéru před modráním, plísněmi a vlivy UV záření. Lazuru je vhodné doplnit přípravkem pro ošetření řezných hran https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-ochranny-nater-pricnych-rezu-extra-0-75-l. Přípravek brání pronikání vlhkosti do dřeva a tím ho chrání před praskáním.

Věříme, že k nám znovu brzy zavítáte. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naši infolinku nebo pište na chat denně mezi 8. a 22. hodinou.

• cena,rychlost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 100% hodnocení. Těší nás, že jste spokojená s našimi cenami, a protože chceme být dobrým obchodem od A do Z, i rychlost vyřízení objednávek je u nás samozřejmostí.

Zakoupila jste u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-0-1-l-pinie. Jde o lazuru určenou na nátěr dřeva v exteriéru. Natřený povrch je chráněn před plísní, řasou a UV zářením. Pro delší ochranu dřeva v exteriéru použijte jako vrchní nátěr speciální dekorativní lazuru proti UV záření https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/dauerschutz-lasur%20UV.

Vaše případné dotazy směřujte, prosím, na naši zákaznickou linku. Na tel. 774 339 700 nebo a chatu jsme vám k dispozici i o víkendu od 8 do 22 hodin.

Jana R.

• K mojí objednávce zboží chybí u nabízeného připsat že se musí vše přelakovat. Lak bych si také objednala, žiji sama v důchodu, technické věci doma nemám, nic se ovšem nestalo, přelakovala jsem vše bezbarvým lakem na nehty, účel splněn a jsem spokojená.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velmi nás těší vaše 100% hodnocení. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, na které nám velice záleží, ať už je kladná nebo ne. Je pravdou, že v popisku produktu není přímo uvedeno čím ošetřit zatmelený povrch, ale jen skutečnost, že zatmelený povrch v exteriéru je nutno ošetřit vhodným nátěrem. Tuto informaci doplníme a omlouváme se za komplikaci vzniklou při vaší práci. Nevíme, zda jste pracovala uvnitř, či venku, ale jsme rádi, že jste si i tak skvěle poradila.

Zakoupila jste u nás tmel https://www.levne-barvy-laky.cz/soudal-tmel-na-drevo-250g-smrk. Snadno použitelný tmel s velmi jemnou konzistencí pro opravy dřevěných povrchů. Vhodný pro lokální opravy a tmelení vrypů, děr a prasklin.

Pokud budete cokoliv potřebovat, dejte nám vědět. Jsme vám k dispozici na našem chatu nebo infolince a to každý den od 8 do 22 hodin.

Přeji krásný den.