• Super rychlá reakce, výborná komunikace.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že náš obchod můžete hodnotit 5 hvězdičkami! Děkujeme za odezvu. Chceme, aby od nás každý zákazník odcházel spokojen, proto se snažíme o co nejlepší a svižný servis.

Objednal jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-3l-original-matny-u-r. Tento olejovo voskový nátěr použijete v interiéru na ochranu dřevěné podlahy z masivních podlahových palubek, selských prken nebo parket. Olej dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Pro pravidelnou údržbu doporučujeme dokoupit čisticí přípravek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l, který čistí podlahu a zároveň ji oživuje. Neobsahuje rozpouštědla a rovněž barvicí a vonné látky.

Kdybyste cokoliv, v oblasti barev a laků potřeboval, jsme vám k službám. Můžete nám zavolat nebo napsat kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou. :)

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Protože chceme být dobrým obchodem od A do Z, i rychlost vyřízení objednávek je u nás samozřejmostí. :)

Zakoupil jste si u nás podlahový lak https://www.levne-barvy-laky.cz/treppen-parkettlack-polyuretanovy-lak-5l-bezbarvy. Vodou ředitelný lak použijte v interiéru na nátěr dřevěného nábytku, dveří, palubek, parket a schodů. Vhodný je i k ochraně korkových podlah, dřevěných obkladů zdí a stropů. Chrání před odřením, poškrábáním a chemikáliemi. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/verdunnung-v-101-remmers-redidlo-1l? Remmers Verdünnung je univerzální rozpouštědlo na bázi technického benzínu. Vhodný je zejména na dřevo obsahující pryskyřici, jako je například modřín. Neobsahuje xylen.

V případě jakéhokoliv dotazu využijte naší zákaznické linky na tel. 774 339 700. Budeme vám rádi nápomocni. :)

Bára Š.

• Rychlost dodání, výborně zabaleno pro transport

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za výborné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že není nic, k čemu byste měl výhrady. Svižné vyřízení všech objednávek je u nás samozřejmostí, stejně jako poctivé balení zásilek.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-zlaty-dub. Impranal Profi použijte na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru jako jsou pergoly, okna a dveře, zahradní nábytek, obložení balkonů a fasád apod. Lazura je určena i pro průmyslové aplikace na všechny dřevěné povrchy a pro interiéry s vysokými nároky na hygienu, tzn. jídelny, školy, nemocnice apod. Pro pohodlný nános doporučujeme dokoupit váleček https://www.levne-barvy-laky.cz/lakovaci-valecek-mikroplys-25-cm-ad, který je přímo určen pro kvalitní aplikaci lazur nebo vodou ředitelných laků na velké, hladce upravené plochy.

Pokud budete cokoliv v oblasti barev, laků potřebovat, neváhejte se nám ozvat. Naše zákaznická linka funguje 7 dní v týdnu, od rána, do večera. Bude nám potěšením.

Pěkný den. :)

• Sortiment
    • Ceny
    • Doprava zdarma

Naprostá spokojenost, vše na výbornou.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

taková recenze opravdu potěší! Děkujeme vám za odezvu. Chceme být dobrým obchodem od A do Z a dle toho také konáme. Potrpíme si na široké a kvalitní nabídce, na profesionálním jednání a na mnohém dalším.

Zakoupil jste si u nás ochrannou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-0-1-l-orech, kterou použijete v exteriéru zejména na nátěr tvarově nestálého dřeva - ploty, dřevěné obklady, přístřešky pro auta, pergoly apod. Lazura velmi dobře odolává vlhkosti a UV záření. Obsahuje účinné látky chránící dřevo proti modrání, plísním a řasám. Pro kvalitní nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-j, jeho směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

Pokud budete potřebovat nějak pomoci, neváhejte nás kontaktovat na tel. 774 339 700 nebo skrze webový chat. Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, mezi 8. a 22. hodinou.

Přeji klidný začátek týdne. :)

Bára Š.

• Velmi pečlivě zabalená zásilka.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku. Na svižném vyřízení objednávek si potrpíme, nikdy však na úkor kvality našeho servisu - například balení zboží.

Objednal jste si u nás olejovou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-ochranna-olejova-lazura-0-75l-teak, kterou použijete ve venkovním prostředí na dřevěné fasády, přístřešky pro auta, balkóny, ploty, pergoly, zahradní domky i zahradní nábytek. Odpuzuje vodu, nechává dřevo dýchat, snižuje bobtnání a sesychání. Nehodil by se vám vosk na řezné hrany https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-vosk-na-rezne-hrany-0-375l-bezbarvy? Použijete ho pro navoskování řezných hran terasových, fasádních nebo střešních prvků z tvrdých a měkkých dřevin. Navoskované řezné hrany jsou chráněny před pronikáním vlhkosti a současně před vysušováním.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. K těmto účelům slouží naše zákaznická linka od rána do večera, každý den. Bude nám potěšením.

Příjemný začátek týdne. :)

Bára Š.

• Způsob zabalení zásilky - místo kilometru lepící pásky a bublinkové folie bych byl raději za krabičku. Takto zabalené zboží se strašně špatně rozbaluje a přiložená faktura přijde úplně zmuchlaná.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Co se týče balení zásilek, potrpíme si na jeho kvalitě. Jak píšete, používáme bublinkovou fólii a lepicí pásku. Balení do krabic probereme s kolegy, kteří mají balení zásilek na starosti.

Vybral jste si u nás lepidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/soudal-konstrukcni-lepidlo-60a-300ml, je to pasta vhodná k lepení a opravování různého materiálu. Je vhodná pro průmyslové lepení dřevěných částí, nábytku a lepení izolačních materiálů včetně polystyrenu. Je rychleschnoucí s vysokou lepící sílou a výtečnou vodovzdorností. Pro bezpečnou a čistou práci doporučujeme dokoupit rukavice https://www.levne-barvy-laky.cz/magpie-rukavice. Splňují normu EN388, to znamená, že jsou velmi odolné proti oděru, řezu, protržení a propíchnutí. Na dlaních mají zesílenou vrstvu.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás obraťte. K dispozici je vám naše zákaznická linka. Můžete nás kontaktovat kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

Přeji příjemný den. :)

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že náš obchod hodnotíte tak vysoko! Děkujeme vám za zpětnou vazbu, na které nám velice záleží, ať už je kladná nebo ne. Díky ní víme, co se zákazníkům líbí a kde se ještě případně zlepšit.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-3in1-lasur-tenkovrstva-impregnacni-lazura-10-l-borovice-50554. Velkou výhodou této lazury na dřevo je, že jde o impregnaci, základní nátěr i konečné ošetření v jednom. Povrch dlouhodobě ochráníte proti vlhkosti a vodě, i když póry na povrchu zůstanou otevřené. Biocidní účinné látky, které obsahuje, jsou prevencí proti škůdcům, houbám, plísním a zamodrání dřeva. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo? Jedná se o vysoce kvalitní ředidlo k ředění syntetických barev a laků.

Snad vám posloužíme i při vašem dalším nákupu. Pokud byste s něčím potřeboval pomoci, neváhejte se nám ozvat. Můžete volat na tel. 774 339 700 nebo psát skrze náš webový chat. Bude nám potěšením. :)

Bára Š.

• Velmi rychlé doručení, zboží přepečlivě zabaleno.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček! Jsme rádi, že nenastala žádná nenadálá situace, která by zkomplikovala průběh vyřízení vaší objednávky. Na pečlivém balení si dáváme záležet, používáme hned několik vrstev bublinkové fólie.

Vybral jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-slabovrstva-0-75l-orech-m, je to slabovrstvá, voudouředitelná lazura. Slouží k ochraně dřeva v exteriéru i interiéru. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy a stárnutím. Pro bezpečnou a čistou práci doporučujeme dokoupit rukavice https://www.levne-barvy-laky.cz/harrier-rukavice-d, které splňují normu EN388, to znamená, že jsou velmi odolné proti oděru, řezu, protržení a propíchnutí. Na dlaních mají protiskluzovou úpravu a pružný náplet na zápěstí.

V případě nejasností, dotazů nebo čehokoliv jiného v oblasti barev, laků aj., využijte naší infolinky nebo chatu. Rádi vám pomůžeme. :)

Dobrý výběr,rychlost odeslání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Těší nás, že můžete naše služby hodnotit pouze kladně. Co se týče našeho sortimentu, snažíme se jej neustále rozšiřovat. Na našich webových stránkách pak nechybí podrobný popis všech produktů. Chceme, aby od nás každý zákazník odcházel přesně s tím, co sháněl.

Vybral jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/lignofix-lazura-3-v-1-olejova-lazura-s-biocidem-2-2-l-zlaty-dub. Lazura skvěle proniká do natíraného povrchu dřeva a má zvýšenou odolnost vůči vodě. Je vhodná pro snadné obnovení starého nátěru díky dobré přilnavosti dalšího nátěru. Pro kvalitní nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy. Jeho směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, k dispozici je vám naše infolinka nebo chat. Volejte nebo pište, bude nám potěšením. :)

Příjemný den.

Bára Š

rychlost, spolehlivost, dobrá kvalita

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček! Jsme rádi, že vyzdvihujete vše, na čem nám záleží, víme tak, že se nám píle vyplácí. Chceme, aby od nás každý zákazník odcházel spokojen, dle toho také konáme.

Vybral jste si u nás ošetřující přípravek na okna https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-top-care-osetrujici-prostredek-na-okna-250-ml. Tento pečující prostředek na vodní bázi použijete k ošetření lakovaných povrchů oken, vchodových dveří a zahradního nábytku. Uzavírá menší trhliny a póry, díky tomu získává dřevo delší životnost. Pro dokonalý nános doporučujeme dokoupit houbičku https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-fenster-tool-houbicka-na-okna, jedná se o speciální nástroj na nanášení povrchových úprav a ošetřování dřevěných oken pro čistou a časově úspornou práci.

Pokud budete potřebovat, ozvěte se nám. K dispozici je vám naše infolinka (774 339 700). Bude nám potěšením.

Krásný den. :)

• Rychlost vyřízení objednavky

Doporučuji všem dalším novým zakaznikum

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Jsme rádi, že nemáte žádných výtek. Co se týče rychlosti - snažíme se o svižné jednání i dodání zboží, nikdy však na úkor kvality našeho servisu, jako například balení zásilky.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lasur-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-0-1-l-palisandr, která velmi dobře odolává vlhkosti a UV záření. Na povrchu vytváří paropropustný ochranný film - vlhkost tak může volně unikat a mokrý povrch rychle schne. Pro rovnoměrný nános doporučujeme použít štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-j, vyrobený ze směsi štětin a dutých syntetických vláken.

Pokud budete cokoliv, v oblasti barev, laků olejů, potřebovat, bude nám potěšením. Využijte naší zákaznické linky, která je vám k dispozici mezi 8. a 22. hodinou.

Hezký den. :)

kvalitní zabalení zboží

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že náš obchod můžete hodnotit tak vysoko. Děkujeme vám za zpětnou vazbu. Na balení zboží si dáváme záležet, používáme několik vrstev bublinkové fólie.

Objednal jste si u nás také lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/lignofix-lazura-3-v-1-olejova-lazura-s-biocidem-2-2-l-orech. Lazura 3 v 1 znamená, že má dlouhodobý účinek proti dřevokazným houbám a hmyzu, a zároveň ji lze použít jako první, druhý i třetí nátěr. Nátěr nepraská, neodprýskává se a neodlupuje se. Nehodila by se vám ochrana příčných řezů https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-ochranny-nater-pricnych-rezu-extra-0-75-l? Prostředek zabrání pronikání vlhkosti v místech řezných hran. Obklady, plotovky, přístřešky, nebudou praskat.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás se samozřejmostí obraťte. Můžete volat na tel. 774 339 700 nebo psát skrze náš webový chat. Bude nám potěšením. :)

• rychlé vyřízení

Rychlé jednání, bezproblémová komunikace

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za odezvu. Jsme rádi, že náš obchod můžete doporučit ostatním zákazníkům. Protože si myslíme, že základem dobrého obchodu je, mimo jiné, také profesionální komunikace, dbáme o její kvalitu.

Objednal jste si u nás terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-adiol-pflege-olej-na-terasy-univerzalni-0-75l-teak-f. Jedná se o dekorativní olej na dřevěné terasy a zahradní nábytek. Odpuzuje vodu, reguluje vlhkost a chrání dřevo před vysušením. Olej odolává vůči povětrnostním vlivům. Pro dokonalé ošetření dokupte čistič https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-tiefenreiniger-cistic-dreva-2-5-l, který slouží k odstranění zbytků nátěrů olejů a tenkovrstvých lazur z teras z palubkového dřeva.

Pokud budete cokoliv potřebovat, obraťte se na naši zákaznickou linku (tel. 774 339 700 nebo chat). K dispozici jsme vám i o víkendu, mezi 8. a 22. hodinou.

Přeji krásný den. :)

Bára Š.

Dobrý obchod, rychlé dodání, dobrá komunikace. Doprava zdarma.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

taková recenze opravdu potěší! Děkujeme vám za doporučení našeho obchodu. Je v naší snaze, aby u nás každý zákazník našel tu nejlepší podporu, široký výběr produktů, ale i dobré ceny.

Vybral jste si u nás terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-adiol-pflege-olej-na-terasy-univerzalni-0-75l-teak-f, který slouží k ochraně dřeva v exteriéru i v interiéru. Dekorativní olej je určen na dřevěné terasy a zahradní nábytek. Terasový olej odpuzuje vodu, reguluje vlhkost a chrání dřevo před vysušením. Pokud renovujete starou, již zašedlou terasu, doporučujeme nejprve použít odšeďovač https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-entgrauer-odsedovac-dreva-ucinny-gel-2-5l-kartac. Odstraňuje znečištění, šedé zbarvení, stopy rzi, řasy a mech. Je biologicky rozložitelný.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, využijte služeb naší zákaznické linky, která funguje i o víkendu, mezi 8. a 22. hodinou. Bude nám potěšením.

Pěkný den. :)

Bára Š.

Rychle, profesionální jednání a kvalitně zabalené zboží.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen. Vyzdvihujete naše jednání, na jehož profesionalitě nám velice záleží. Kvalitně zabalené zboží je u nás samozřejmostí, používáme několik vrstev bublinkové fólie.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-mahagon. Tato silnovrstvá lazura chrání dřevo před povětrnostními vlivy, stárnutím a UV zářením. Lazura po zaschnutí nezmění barvu. Bude se vám s ní dobře pracovat, je snadno přetíratelná a pružná. Nehodil by se vám lakovací váleček https://www.levne-barvy-laky.cz/lakovaci-valecek-mikroplys-25-cm-ad? Tento váleček je určen pro kvalitní aplikaci lazur nebo vodou ředitelných laků na velké, hladce upravené plochy

Kdybyste potřeboval jakkoliv pomoci, se samozřejmostí se na nás obraťte. Naše zákaznická linka funguje každý den, mezi 8. a 22. hodinou. Volejte (774 339 700) nebo pište. Bude nám potěšením. :)

Bára Š.

• Velmi pečlivě zabalené jednotlivé kusy dodávky
    • Operativní domluva na dodávce
    • Rychlost dodávky

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

tak to nás moc potěšilo! Děkujeme vám za tak přívětovou recenzi. Na rychlé expedici si potrpíme, ne však na úkor odolného balení. Pokud má zákazník nějaké individuální přání, rádi mu vyhovíme, tedy v rámci možností.

Zakoupil jste si u nás impregnační olej https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-wpc-impragnier-ol-impregnacni-olej-na-wpc-0-75-l-hneda, Tento impregnační olej je vodoodpudivý a odpuzuje i olej, mastnotu a nečistoty. Impregnaci použijte pro dřevoplastové obklady, ploty, terasy, rolety a jiné dílce z tohoto materiálu. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy, jehož směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás se samozřejmostí obraťte. Můžete nám buď zavolat, nebo napsat. Těšíme se kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou. :)

• Spolehlivost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že v nás máte důvěru. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která je pro nás velice důležitá. Chceme, aby u nás každý zákazník našel přesně to, co shání. Pro pomoc s výběrem tak funguje naše zákaznická linka nebo se můžete zeptat přímo našich šikovných obchodních referentek.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pulex-3-v-1-lasur-0-7-5-l-modrin. Velkou výhodou této lazury na dřevo je, že jde o impregnaci, základní nátěr i konečné ošetření v jednom. Lazura je určena zejména na nové dřevo v exteriéru. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo? Využijete ho Vysoce k ředění syntetických barev a laků. Umožňuje optimální nastavení viskozity povrchů.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, neváhejte se nám ozvat. Bude nám potěšením. :)
    Přeji krásný den.

• Vše o.k.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za odezvu. Těší nás, že jste s nákupem u nás spokojen. Je v naší velké snaze, aby od nás každý zákazník odcházel přesně s tím, co sháněl. Proto dbáme nejen na profesionální a odborné poradenství.

Zakoupil jste u nás univerzální lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/herbol-offenporig-pro-decor-0-75l-mahagon. Výhodou této lazury na dřevo je, že jde o základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr v jednom. Lazura na dřevo Herbol dlouhodobě chrání dřevo před povětrnostními vlivy, je prodyšná a elastická. Nehodilo by se vám ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/herbol-kunstharz-verdunnung-v-40-redidlo? Je ideální pro umytí pracovního nářadí a k odstranění skvrn.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, ozvěte se nám. K těmto účelům slouží naše zákaznická linka (tel. 774 339 700) každý den - mezi 8. a 22. hodinou. Bude nám potěšením. :)

Přeji krásný začátek týdne.

Bára Š.

• Vše proběhlo "bleskově". Super obchod.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za kladné hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace, která by vás nutila hodnotit níže. Na vaší spokojenosti nám záleží a dle toho také konáme. :)

Objednal jste si u nás univerzální lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/herbol-offenporig-pro-decor-0-75l-teak. Výhodou této lazury na dřevo je, že jde o základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr v jednom. Pohlcuje až 99,9 % UV záření, díky tomu několikanásobně prodlužuje životnost dřeva. Díky speciální úpravě lazury je ideální k natírání nad hlavou – lazura nestéká ani nekape. Pro rovnoměrný nános lazury doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-artisan-profi-2-d. Směs štětin a dutých syntetických vláken zajišťuje také vytvoření struktury.

Kdybyste potřeboval nějak pomoci, k dispozici je vám naše zákaznická linka. Můžete nám zavolat nebo napsat kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou. Bude nám potěšením.

Pěkný začátek týdne.

• Dlouhá doba odeslání.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice se vám omlouváme. Jedná se o chybu z naší strany. Zboží, které jste si objednal, bylo ve chvíli vašeho nákupu již vyprodáno. Buď tato informace nebyla do systému zavedena, nebo byl o zboží v danou chvíli větší zájem. Každopádně se čekalo na naskladnění, což byl důvod prodlení. Aby toho nebylo málo, referentky vás o tomto zapomněly informovat. Budeme apelovat na větší pozornost při vyřizování objednávek a věříme, že taková situace již nenastane.

Doufáme, že na nás nezanevřete. Ještě jednou promiňte. Kdybyste potřeboval odbornou radu z oblasti barev, laků, olejů, lazur apod. vsaďte na nás! Naše zákaznická linka pro vás funguje každý den, mezi 8 a 22 hodinou.

Přeji hezký den.