• Ochota,výborná komunikace ,rychlé dodání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu, které nás velmi těší. Na komunikaci se zákazníky si zakládáme a vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Naším cílem jsou spokojení zákazníci.

Zboží máte možnost si vyzvednou na 11 prodejnách Artisan nebo si ho poslat přímo domů.

Rychlost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

těší nás Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Naším cílem jsou spokojení zákazníci, proto děláme vše proto aby každá objednávka byla vyřízena co nejrychleji.

Nevíte si rady s odstínem barvy - půjčte si od nás vzorník barev pro lepší představu odstínu.

Klára E.

Rychlost dodání a kvalita výrobku.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete kvalitu výrobků a rychlost dodání. Vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici každé objednávky. Naším cílem je aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojení.

Klára E.

• Mohl jsem si vyzvednou v době kdy jsem měl čas.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Ke každému zákazníkovi se snažíme přistupovat individuálně a vyhovět mu v jeho požadavkách. Naším cílem je aby se k nám zákazníci rádi vraceli.

• Odborné poradenstvi

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Našim cílem je aby od nás zákazníci odcházeli spokojení, proto rádi poradíme při výběru zboží.

• rychlost dodání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše kladné hodnocení našeho obchodu. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost dodání, vždy se snažíme o co nejrychlejší expedici zboží.

Každý registrovaný senior nad 60 let a držitel kartičky ZTP u nás nakoupí s výhodami!

Rychlost,spoelhlivost,dobře zabalené

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaší recenzi. Těší nás, že vyzdvihujete rychlost vyřízení objednávky a spolehlivost. Na balení objednávek si dáváme záležet, aby při přepravě nedošlo k poškození.

Klára E.

• Nikdo se z obchodu neozval proč tak dlouho musím čekat na doručení zboží
    • Doporučil bych objednávku rozdělit

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

mrzí nás Vaše negativní zkušenost. Cílem našich zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli vždy spokojeni.

Po prověření Vaší objednávky mi bylo sděleno, že Vás kolegyně informovala o nekompletnosti objednávky. Zboží z objednávky bylo odesláno částečně. První část byla doručena na prodejnu dne 11.7 a druhá část dne 14.7. Chceme zdůraznit, že závozy na prodejnu se uskutečňují v pravidelných závozech. Snažili jsme se udělat vše pro to, aby jste měl zboží co nejdříve. V případě, že máte zájem rozdělit objednávku, prosím kontaktujte naši zákaznickou linku a rádi Vám s tím pomůžeme.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Zajímavé produkty za výhodné ceny. Opakované potíže při platbě kartou. Vynikající telefonická podpora. Po změně objednávky na dobírku, vzhledem k tomu, že nebylo možné platit kartou jsem obržel e-mail o nedostupnosti produktu skladem a jeho naskladněním přibližně za týden. Trvalo to cca. 4 týdny, než produkt došel - mezitím žádná další komunikace. Produkt nakonec byl doručen, dobře zabalený.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za hodnocení našeho obchodu, vážíme si Vaší zpětné vazby. Velice nás mrzí, že došlo k potížím, které popisujete. Cílem našich zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojení, někdy ale může nastat nepředpokládaná změna skladových zásob a v tom případě jsme odkázáni na dodavatele, kdy zboží doručí.

V případě jakéhokoliv dotazů nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme Vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

• OK

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaše pozitivní hodnocení, těší nás když od nás zákazníci odcházejí spokojeni. Snažíme se dělat maximum pro to, abychom našim zákazníkům poskytli vysokou kvalitu služeb.

Klára E.

Vřele doporučuji všem, rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme Vám za vřelé doporučení a pozitivní hodnocení rychlosti dodání našeho zboží. Vždy se snažíme aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni.

Dobrá cena, rychlé dodání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme Vám za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že jste byla spokojená s našimi cenami a rychlým dodáním. Snažíme se nabízet konkurenceschopné ceny a zároveň zajistit rychlé zpracování a doručení Vašich objednávek. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá, a proto si vážíme Vaší zpětné vazby.

Klára E

• Velmi slušné jednání a vše bylo vyřízeno rychle a spolehlivě.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že vyzdvihujete naše profesionální jednání. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky.

V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu. Jsme vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

Eliška K.

• Špatná komunikace, orientace v menu eshopu, nefunkční platební brána, 8.6. uhrazeno- dosud nemám zprávu

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice nás mrzí Vaše negativní zkušenosti. Vždy se snažíme zákazníkům vyhovět pro jejich nejlepší spokojenost. S naší platební branou již máme dlouhodobý problém, který se snažíme řešit. Lhůta vrácení peněz je 30 dní.

Eliška K.

Spokojenost, komunikace s obchodem.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi, která nás vždy potěší. Vážíme si toho, že vyzdvihujete komunikaci s naším obchodem. Cílem všech zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni.

Vyhoda

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za Vaší pozitivní recenzi, která nás vždy potěší. Snažíme se nabízet kvalitní a profesionální služby za co nejlepší cenu, aby byli naši zákazníci spokojeni a mohli využívat našich služeb opakovaně.

• Velký výběr, rychlé doručení

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že náš obchod na 100% doporučujete. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Doufáme, že se k nám vrátíte i v budoucnu.

BARVA JE SUPER BILA,RYCHLE VYRIZENI

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za čas, který jste věnovali vyplnění recenze. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Jsme rádi, když se k nám zákazníci vrací spokojeni.

Eliška K.

Rychlé a kvalitní provedení objednávky

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že vyzdvihujete náš profesionální přístup. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Neustále pro vás rozšiřujeme sortiment i doplňkové služby.

Vše OK

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice nás těší Vaše spokojenost. Hlavním cílem všech zaměstnanců je, aby od nás zákazníci odcházeli spokojeni.