• Poradenství při výběru zboží, pomoc při vyřízení objednávky, vstřícnost a navíc laskavost .
    • ---
    • ---

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

tak taková recenze opravdu potěší! Děkujeme vám za plný počet hvězdiček. Myslíme si, že je kvalitní komunikace důležitým aspektem dobrého obchodu. Proto se snažíme o co nejprofesionálnější jednání.

Zakoupila jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-2-5l-original-polomat. Olej dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Nepraská, neodprýskává se a neodlupuje se. Po uschnutí je Tvrdý voskový olej nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. I o takto ošetřený povrch je třeba se starat, tedy pokud chcete docílit co nejdelší životnosti vámi ošetřeného dřevomateriálu. K tomuto účelu doporučujeme dokoupit prostředek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l, který čistí podlahu a zároveň ji oživuje.

Jestliže si s něčím nebudete vědět rady, ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme. Můžete zavolat (774 339 700) nebo napsat - kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou. :)

Přeji hezké pondělí.

• Rychlé jednání
    • Nevím

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za hodnocení našeho obchodu. Každá recenze je pro nás velice důležitá, ať už je kladná nebo ne. Chválíte rychlost jednání. Je v naší snaze, aby zákazník na svou objednávku čekal co nejkratší dobu. Nikdy však nespěcháme na úkor kvality servisu.

Zakoupil jste si u nás rychleschnoucí olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-legno-ol-0-75-l-bezbarvy, určený pro použití v interiéru na standardně namáhané plochy a nábytek a jiný dřevomaterál z listnatého a jehličnatého dřeva. Olej má velmi dobrou plnivost a schopnost průniku. Zvýrazňuje strukturu dřeva a je odolný vůči vodě. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-adler-50mm-solvamaxx-plus. Je ideální pro nanášení barev a laků na bázi rozpouštědel. Má všechny parametry profesionálního štětce a dosáhnete s ním dokonalých povrchů.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, je vám k dispozici naše zákaznická linka - 7 dní v týdnu, 8 - 22 hodin (tel. 774 339 700 nebo chat).

Příjemný začátek týdne. :)

Bára Š.

• Rychlé dodání kvalitně zabaleno proti poškození.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za kladné hodnocení. Jsme rádi, že vám naše služby vyhovovaly. Objednávky se snažíme expedovat tak rychle, jak je to možné, nikdy však na úkor kvality našeho servisu, například odolného balení zásilek.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-dub, kterou použijete na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru jako jsou pergoly, okna a dveře, zahradní nábytek, obložení balkonů a fasád apod. Chrání dřevo před povětrnostními vlivy, stárnutím a UV zářením. Pro rovnoměrný nános lazury a vytvoření struktury doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy, vyrobený ze směsi štětin a dutých syntetických vláken.

Jestliže si s něčím nebudete vědět rady nebo se na cokoliv budete potřebovat zeptat, volejte (774 339 700) nebo pište. Bude nám potěšením. :)

Krásné pondělí.

• Dobrý výběr a cena.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Co se týče našeho sortimentu, neustále ho rozšiřujeme a zároveň také zpřehledňujeme naše webové stránky, aby každý našel přesně to, co hledá. A slevy? Ty u nás nejsou výjimkou.

Vybral jste si u nás dekorační vosk https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-dekoracni-vosk-transparentni-0-375l-bezbarvy, který použijete na dřevěné obložení stěn a stropů, dřevěné lišty i dveře v interiéru. Je velmi vhodný i pro OSB desky, spárovky a MDF desky. Vosk odpuzuje nečistoty a vodu, je otěru odolný a příjemný na dotyk. Je mikroporézní, nepraská, neloupe se, netvoří šupinky. I o takto ošetřený povrch je nutno se starat. K pravidelné údržbe doporučujeme dokoupit prostředek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l, který podlahu čistí a zároveň ji oživuje.

Doufáme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Kdyby cokoliv, volejte nebo piště. Můžete i o víkendu, mezi 8. a 22. hodinou.

Hezký začátek týdne. :)

Bára Š.

Rychlé dodání, doprava zdarma.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že vše proběhlo podle vašich i našich představ. Děkujeme vám za zpětnou vazbu. Pokud zákazník zvolí dopravu na Zásilkovnu, neplatí za dodání nic! Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Zakoupil jste si u nás tmel na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/soudal-tmel-na-drevo-250g-smrk, je to snadno použitelný tmel s velmi jemnou konzistencí pro opravy dřevěných povrchů. Rychle zasychá a je snadno brousitelný. Je ředitelný a čistitelný vodou. Tmel je určen pro všechny obvyklé dřevěné povrchy a podklady kompozitních a vrstvených desek na bázi dřeva. Nehodila by se vám brusná houbička https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/brusn%C3%A1? Houbičkou dokonale vyrovnáte a očistíte dřevěný povrch. Vybírejte ze 4 hrubostí.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás se samozřejmostí obraťte. Můžete využít naši zákaznickou linku. Bude nám potěšením.

Přeji pěkné pondělí. :)

Rychlé dodání,celková spokojenost.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za vyzdvižení naší rychlosti. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Je v naší velké snaze, aby byl náš servis co nejprofesionálnější.

Objednal jste si u nás impregnaci https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-lignofix-e-profi-5l-hnedy. Impregnaci použijte k povrchové ochraně dřeva v interiéru na střešní konstrukce, podlahy atd. Vhodná je také k ochraně zdiva a omítek proti prorůstání dřevokaznými houbami. Chrání před: Dřevokazným hmyzem, dřevokaznými houbami, dřevozbarvujícími houbami a plísněmi. Pro co nejčistší práci doporučujeme dokoupit rukavice https://www.levne-barvy-laky.cz/harrier-rukavice-d. Splňují normu EN388, to znamená, že jsou velmi odolné proti oděru, řezu, protržení a propíchnutí.

Pokud byste potřeboval jakkoliv pomoci, obraťte se na nás. Můžete nám zavolat nebo napsat. Jsme vám k dispozici každý den, mezi 8. a 22. hodinou.

Přeji příjemný začátek týdne. :)

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za kladné hodnocení. Každá odezva je pro nás velice důležitá, ať už je kladná či negativní. Víme tak, co zákazníci vyzdvihují nebo kde se ještě případně zlepšit. Chceme totiž, aby byli všichni naši zákazníci spokojení.

Objednal jste si u nás vzorky oleje https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-topolej-bezbarvy-polomat-0-5l-3028-vzorek. Olej dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti opotřebení a je i voděodolný. Použijete ho v interiéru na ochranu dřevěného nábytku a na ošetření pracovních desek z masivního nebo lepeného dřeva, ale i na korek či OSB desky. Pokud vám bude olej vyhovovat, vybírejte u nás ze 2 objemů a několika odstínů https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/OSMO%20Top%20olej/velikost-baleni--0-125-l--0-50-l/.

Kdybyste potřeboval pomoci, se samozřejmostí se na nás obraťte, volejte, pište. Jsme vám k dispozici 7 dní v týdnu, od 8 do 22 hodin.

Pěkný den. :)

• Se

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste s nákupem spokojen. Je v naší velké snaze, aby od nás zákazník odcházel přesně s tím, co sháněl. Snad vám hledání ulehčily naše webové stránky, které neustále dolaďujeme, aby byly co nejpřehlednější.

Zakoupil jste si u nás impregnaci https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-impregnace-wr-2-5l-bezbarvy, která odpuzuje vodu, snižuje bobtnání a sesychání dřeva. Obsahuje účinné látky proti modrání dřeva, hnilobě a hmyzu napadajícího dřevo. Použijte ji na dřevo, které není v kontaktu se zeminou, jako jsou například okna, žaluzie, dveře, pergoly, zahradní nábytek apod. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-osmo-50mm, speciálně vytvořený pro nanášení nátěrů založených na bázi oleje a vosku.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit (774 339 700). Bude nám potěšením. :)

Pěkný den.

• Rychle jednání vše ok.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za kladné hodnocení. Jsme rádi, že vám naše služby vyhovovaly natolik, že je můžete doporučit ostatním zákazníkům. Snažíme se, aby byla naše komunikace na opravdu profesionální úrovni. Ochota je u nás samozřejmostí. :)

Objednal jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-3l-original-matny-u-r, který dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Nepraská, neodprýskává se a neodlupuje se. Po uschnutí je Tvrdý voskový olej nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny. Pečujte i o ošetřený povrch, k tomu doporučujeme prostředek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l, který podlahu čistí a zároveň ji oživuje.

Kdybyste potřeboval pomoci, ozvěte se nám. Můžete volat (774 339 700) nebo psát skrze chat, jehož okénko naleznete na našich webových stránkách.

Přeji klidný začátek týdne.

• Kvalitní sortiment, rychlost, ochota

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček! Jsme rádi, že nemáte žádných výtek. Co se týče našeho sortimentu, na jeho kvalitě si potrpíme, nechceme nabízet to, co není osvědčené.

Zakoupil jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-barevny-0-75l-med, který dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Olej na dřevěné podlahy použijete v interiéru na ochranu podlah z masivních podlahových palubek, selských prken, parket, ale i nábytku. Po natření doporučujeme povrch pravidelně čistit prostředkem https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l. Čistí podlahu a zároveň ji oživuje. Neobsahuje rozpouštědla a rovněž barvicí a vonné látky.

Kdybyste potřeboval s čímkoliv pomoci, neváhejte se nám ozvat. Využijte naší zákaznické linky nebo webového chatu. Budeme se těšit kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

Přeji odpočinkový víkend. :)

vstřícnost ,ochota,výborná komunikace, vše Ok

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za doporučení našeho obchodu ostatním zákazníkům. Snažíme se, aby byla naše komunikace na profesionální úrovni. Vstřícnost a ochota je u nás samozřejmostí. :)

Zakoupil jste si u nás Selskou barvu https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-selska-barva-0-75l-stredne-hneda, kterou použijete jako krycí nátěr zejména tam, kde potřebujete vysokou odolnost proti slunci a dešti. Selská barva je vhodná pro renovaci starých nátěrů a zvětralých povrchů. Nátěr překryje barvu a přirozené žilkování dřeva, ale zanechá jeho strukturu. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-osmo-50mm, který je přímo určen pro nátěry založené na bázi oleje a vosku.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit. Naše zákaznická linka (774 339 700) funguje i o víkendu a to od 8 do 22 hodin. Bude nám potěšením.

Přeji krásný den. :)

Kvalitní výrobek !!

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za 5 hvězdiček! Jsme rádi, že nemáte žádných výtek. Co se týče kvality výrobku, kterou chválíte, potrpíme si na ní. Náš sortiment neustále rozšiřujeme, ale zároveň dbáme na to, aby dané zboží bylo vždy ověřené.

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-innenlasur-vodou-reditelna-lazura-na-drevo-pro-interiery-0-75-l-monolith-lw-12-4, kterou použijte na nátěr dřevěného obložení stěn a stropů v interiéru. Díky hedvábně lesklým odstínům zůstává zachován přirozený vzhled dřeva. Tato vodou ředitelná lazura se lehce zpracovává a příjemně voní. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-adler-50mm-solvamaxx-plus, který je též odolný proti rozpouštědlům a lze jej tak použít pro všechny laky a lazury obsahující rozpouštědla.

Kdybyste potřeboval nějak pomoci, jsme vám k dispozici. Můžete nám buď zavolat (774 339 700), nebo napsat. Naše zákaznická linka funguje od 8 do 22 hodin, i o víkendu.

Přeji pěkný den.

Vše rychle a v pohodě

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojen. Děkujeme vám za odezvu. Jak bychom byli rádi, kdyby byla každá recenze taková. Je to v naší velké snaze. :)

Vybral jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-0-75l-original-hedvabny-polomat. Tento olej dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Nepraská, neodprýskává se a neodlupuje se. Je vhodný i na dětské hračky. Pro pravidelnou údržbu podlahy, tímto prostředkem ošetřené, doporučujeme dokoupit prostředek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l. Čistí podlahu a zároveň ji oživuje. Neobsahuje rozpouštědla a rovněž barvicí a vonné látky.

Doufáme, že se k nám ještě podíváte. Pokud budete cokoliv, v oblasti dřevomateriálu, barev, laků nebo montážního materiálu potřebovat, ozvěte se nám. Bude nám potěšením.

Příjemný začátek týdne.

Bára Š.

Trochu nižší cena, rychle posláno a perfektně zabaleno.

Dobrý den Richarde,

děkujeme vám za 5 hvězdiček. O vše a nejen to, co jste vypsal, pečlivě dbáme. Myslíme si totiž, že to jsou jedny z hlavních věcí, které jsou pro zákazníka stěžejní. Na vaší spokojenosti nám záleží. Myslíme i na pravidelné slevy. Stále probíhá třeba zimní akce.

Objednal jste si u nás univerzální lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/herbol-offenporig-pro-decor-2-5l-rustikalni-dub. Výhodou je, že jde o základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr v jednom. Díky speciální úpravě je ideální k natírání nad hlavou – lazura nestéká ani nekape. Nátěr je po natření hedvábně lesklý. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-artisan-profi-2-d. Jedná se o univerzální kvalitní štětec s dřevěnou nelakovanou rukojetí.

V případě jakéhokoliv dotazu je vám k dispozici naše infolinka (774 339 700) nebo chat. Pište nebo volejte, můžete i o víkendu. :)

Přeji hezký zbytek dne.

Dobrý den Milado,

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Těší nás, že byste náš obchod doporučila ostatním zákazníkům. Vzhledem k nižšímu hodnocení bychom byly rádi, kdybyste nám dala konkrétně vědět, co bychom ještě mohli zlepšit. (Pište nejlépe skrze náš email [email protected].) Chceme, aby od nás každý zákazník maximálně spokojený.

Zakoupila jste si u nás také krycí barvu https://www.levne-barvy-laky.cz/deckfarbe-remmers-kryci-barva-0-75l-kralovska-modra, kterou použijete v interiéru na dřevěný nábytek a dětské hračky. Povrch ošetřený touto barvou je odolný povětrnostním vlivům. Je vysoce krycí, elastická a neloupe se. Barva je na bázi vody s minimálním obsahem rozpouštědel, to znamená, že výrazně nezapáchá po ředidle a můžete ji bez obav použít i v interiéru. Pro rovnoměrný nános doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-m, vyrobený ze směsi štětin a dutých syntetických vláken.

Pokud budete potřebovat s něčím pomoci, neváhejte se na nás obrátit. Naše zákaznická linka funguje mezi 8. a 22. hodinou. Volejte (774 339 700) nebo pište skrze náš webový chat.

Přeji příjemný začátek týdne. :)

• Rychlost dodání, objednání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

těší nás, že náš obchod můžete doporučit ostatním zákazníkům. Děkujeme. Chceme, aby všichni naši zákazníci našli přesně to, co hledají. Proto neustále zdokonalujeme náš webový vyhledávač. Rychlá expedice je u nás samozřejmostí, tedy pokud nenastane něco nenadálého. :)

Objednal jste si u nás lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-plus-lasur-lazura-na-ochranu-dreva-v-exterieru-0-125-l-orech-50323, použijte ji na nátěr dřevěných domků, přístřešků, dřevěného obložení, plotů a balkónů. Odpuzuje vodu a reguluje vlhkost. Povrch dřeva je po natření chráněn proti napadení plísněmi, modrání a houbám. Pokud renovujete povrch ještě se starým nátěrem, mohl by se vám hodit odstraňovač https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-abbeizer-spray-400ml-barvozrout-ve-spreji, který při delším působení dokáže odstranit silné vrstvy nátěru v jednom pracovním kroku.

Pokud budete cokoliv v oblasti dřevomateriálu, barev, laků nebo montážního materiálu potřebovat, jsme vám k dispozici. Volejte i o víkendu, mezi 8. a 22. hodinou. (Hotline 774 339 700).

Přeji odpočinkový víkend.

Bára Š.

Za mě spokojenost. Zboží placeno kartou a ačkoliv nebylo skladem, tak následně přišlo velmi rychle a navíc jsem o veškerém pohybu byl informován.

Dobrý den Martine,

děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že vám naše služby vyhovovaly natolik, že je můžete doporučit ostatním zákazníkům. Je v naší velké snaze, aby byl zákazník spokojen se vším od A do Z.

Objednal jste si u nás top olej https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-topolej-bezbarvy-polomat-500ml-3028-olej-na-nater-nabytku-a-kuchynskych-desek, použijete ho v interiéru na ochranu dřevěného nábytku a na ošetření pracovních desek z masivního nebo lepeného dřeva. Dřevu dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti opotřebení a je i voděodolný. Nepraská, neodprýskává se a neodlupuje se. Pro kvalitní nános oleje doporučujeme dokoupit štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-osmo-25mm, který je přímo určen pro nanášení nátěrů založených na bázi oleje a vosku.

Doufáme, že se k nám v budoucnu ještě podíváte. Pokud budete cokoliv potřebovat, stačí nám zavolat (774 339 700) nebo napsat. :)

Příjemný začátek týdne.

Bára Š.

Po registraci je okamžitá sleva, při nákupu na firmu ( to je super).
    Rychlé dodání ( zboží bylo skladem).
    Dobrá cena.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za odezvu. Těší nás, že nám můžete udělit plný počet hvězdiček! Pro každou u nás registrovanou firmu nebo živnostníka máme mnoho výhod. Slevy na naše produkty mohou dosáhnout až 20%!

Zakoupil jste si u nás tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-3l-original-matny-u-r. Olejovo voskový nátěr použijete v interiéru na ochranu dřevěné podlahy z masivních podlahových palubek, selských prken nebo parket. Dodá odolnost proti běžným domácím chemikáliím, proti oděru a je i voděodolný. Pro nutnou pravidelnou údržbu doporučujeme dokoupit prostředek https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l. Čistí podlahu a zároveň ji oživuje.

Pokud budete cokoliv potřebovat, se samozřejmostí se na nás obraťte. Můžete nám zavolat (774 339 700) nebo napsat, kterýkoliv den, mezi 8. a 22. hodinou.

Pěkné pondělí.

Rychlost, ochota cena

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za příznivé hodnocení. Jsme rádi, že jste s nákupem u nás spokojená. Chválíte věci, které by každý dobrý obchod neměl postrádat. A i my snažíme, aby měl náš zákazník plnou zákaznickou podporu, aby u nás nakoupil opravdu výhodně, a v neposlední řadě dbáme také svižnou expedici objednávek.

Vybrala jste si u nás olej na pracovní desky https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-arbeitsplatten-ol-0-75-l-bezbarvy, který použijete v interiéru na dětské hračky a dětské židle, stolní a pracovní desky. Je vhodný na dřevěné kuchyňské nářadí a vysoce kvalitní nábytek z masivních dřevin. Prosakuje do hloubky dřeva a zvýrazňuje přirozenou strukturu materiálu. Nehodila by se vám ochrana příčných řezů https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hirnholzschutz-ochrana-pricnych-rezu-0-75-l? Prostředek zabrání pronikání vlhkosti v místech řezných hran, které následně nebudou praskat.

V případě jakéhokoliv dotazu se na nás se samozřejmostí obraťte. Volejte na tel. 774 339 700 nebo nám napište skrze chat.

Přeji odpočinkový víkend. :)

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za zpětnou vazbu. Vědět, jak spokojený od nás zákazník odchází, je pro nás velice důležité. Co se týče cen, slevy u nás nejsou výjimkou. Aktuálně probíhá zimní akce na vybraný dřevomateriál, barvy, laky a také montážní materiál.

Zakoupil jste si u nás tmel na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/soudal-tmel-na-drevo-250g-smrk, který má velmi jemnou konzistenci. Rychle zasychá, po vytvrzení je snadno brousitelný, je ředitelný a čistitelný vodou. Tento tmel je určen pro všechny obvyklé dřevěné povrchy a podklady kompozitních a vrstvených desek na bázi dřeva. Nehodila by se vám brusná houbička https://www.levne-barvy-laky.cz/brusna-houbicka-4-str-zrno-180-y-n-k? Po zaschnutí tmelu zajistí dokonale hladký a čistý povrch dřeva.

Kdybyste potřeboval jakkoliv pomoci, obraťte se, prosím, na naši zákaznickou linku (774 339 700). Bude nám potěšením. :)

Přeji krásný den.