• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 2 týdny

• Výběr velký

Ze dvou věci mi dorucili jen jednu, pracovní rukavice, co měly byt dárek tam nebyly. Přežiji to bez nich, ale proč je jako dárek nabízí, když je neposlou???

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 2 měsíci

Dobrý den Andreo,

Jsme rádi, že ve svém hodnocení zmiňujete rychlost. Náš personál vyvíjí veškerou snahu, aby byl zákazník spokojený. Tudíž nás Vaše spokojenost velice těší.

K Vašemu nákupu impregnací https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-impragnier-grund-2-5l-bezbarva je důležité vybrat ten správný štětec. Pro bezchybný výsledek Vám doporučujeme https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-stetec-50mm-lasurpinsel-hs-96120

Doufáme, že při dalším nákupu se obrátíte opět na nás.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 3 měsíci

• Zboží skladem, rychlé dodání.

Dobrý den Markéto,

Spokojenost zákazníka je naším cílem. Z Vaší recenze a 100 % hodnocení víme, že se naše snaha vyplácí. Těší nás, že řadíte rychlost mezi naše klady. Děkujeme!

Všimli jsme si, že jste si u nás objednala https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-specialni-olej-2-5l-terasovy-olej-sedy. Nezapomeňte na odšedovač dřeva OSMO https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-odsedovac-dreva-ucinny-gel-2-5l-6609-kartac. Ten obnoví přírodní charakter nezvětralého dřeva. Světlý a tepelný barevný odstín bude znovu viditelný.

Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup vybrala právě nás. Děkujeme!

Hezký den.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 5 měsíci

• dobré ceny, velký výběr
    • doručení na výdejní místo trvalo o chlup déle, než jsem čekal

Vše ok, doporučuji.

Dobrý den Michale,
    Děkujeme za doporučení obchodu a procentní hodnocení. Zároveň se omlouváme, že jste musel čekat na doručení na výdejní místo.

Víme, že jste si objednal https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-bodenol-2-5l-modrin. Na oplátku bychom Vám doporučili speciální kartáč s přírodními štětinami určený pro olejování podlah https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-kartac-k-natirani-podlahovych-oleju-220mm-96128.

Doufáme, že v případě potřeby se znovu obrátíte na nás.

• Rychlost dodani

Dobrý den Radime,

Jsme rádi, že pro svůj nákup jste si vybral právě nás. Slova chvály na rychlost dodání rádi vidíme. Moc Vám děkujeme. Na oplátku bychom vám k Vašemu nákupu https://www.artisan.cz/kotevni-patka-do-betonu-typ-u-s-prolisem-80x80x4mm rádi doporučili https://www.artisan.cz/stavebni-hrebiky-2-8x63mm-1kg nebo https://www.artisan.cz/vrut-do-tesarskeho-kovani-rapi-tec-5-40-zinek-bily.

Doufáme, že pro svůj další nákup zavítáte opět k nám.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 6 měsíci

ačkoliv zpočátku nebylo objednané zboží na skladě, obchod vyvinul opravdu velkou snahu a zboží sehnal a v krátké lhůtě ho dodal

Dobrý den Ilono,

Děkujeme Vám za krásnou recenzi a 100% hodnocení. Spokojenost zákazníka je naším cílem a každé hodnocení je pro nás důležité. Děkujeme.

Jsme rádi, že jste si pro svůj nákup https://www.artisan.cz/kotvici-botka-ctvercova-100x100x2-0mm-zar vybrala právě nás. Pro řádné ukotvení Vám doporučujeme https://www.artisan.cz/vruty.
    Těšíme se na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 6 měsíci

• Na online chatu mi paní dobře a hned poradila, poslala odkaz na určitý produkt, který jsem potřebovala. Mají velký výběr. Zboží přišlo brzy.

Dobrý den Věro,

Náš personál se snaží být nápomocen. Jsme rádi, že jste spokojená. Také děkujeme za Vaši recenzi a 100% hodnocení. Vaše slova chvály nás zahřála u srdce.

Jsme velice rádi, že jste si pro svůj velký nákup obsahující mimo jiné i https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-2-5l-original-matny vybrala právě nás.

Budeme se těšit na další spolupráci.

Rychlé doručení

Dobrý den Vratislave,

Jsme rádi, že nám zákazníci dají vědět, že naše snažení oceňují. Rychlost je jeden z faktorů, na který jsme obzvlášť hrdí.

Doufáme, že Vámi zakoupený https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-adiol-pflege-olej-na-terasy-univerzalni-5l-bangkirai-r splnil Vaše očekávání. Rádi bychom Vám na oplátku za Vaši recenzi doporučili https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-holz-entgrauer-odsedovac-dreva-ucinny-gel-2-5l-kartac. Je to účinný hustý gel, na speciální čištění a oživení zašedlého dřeva.

Těšíme se na další spolupráci.

• rychlost reakce
    • neznám

transakce proběhla podle mého očekávání

Dobrý den pane Alois,

Velice jsme rádi, že jste spokojen s rychlostí reakcí. Náš personál se snaží o maximální spokojenost zákazníků. Vaše recenze a hodnocení nám udělalo radost.

Těší nás, že jste s obchodem spokojen a že obchod proběhl tak jak má. Výsledkem má být vždy spokojenost na obou stranách.

Všimli jsme si, že jste u nás nakoupil https://www.levne-barvy-laky.cz/lignofix-silnovrstva-lazura-2-5l-dub. Nezapomeňte dokoupit https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy-r-j na jakékoliv nátěry.

Přejeme Vám krásný den.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 7 měsíci

Vynikající poradenství na chatu.

Dobrý den Ludmilo,

Jsme rádi, že jste tolik spokojena s naším personálem v poradenství na chatu. Snažíme se, aby byl každý zákazník maximálně spokojen.

Vidíme, že jste si u nás zakoupila mimo jiné i https://www.levne-barvy-laky.cz/verdunnung-v-101-remmers-redidlo-1l. Dovolíme si Vám doporučit https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy na všechny možné nátěry.

Pokud byste potřebovala poradit či dokoupit nějaké zboží, neváhejte se obrátit na nás.

Přejeme Vám krásný zbytek dne.

Dobrý den Miroslave,

Jsme rádi, že obchod proběhl tak, jak má a že výsledkem je oboustranná spokojenost.

Je skvělé, že jste si pro svůj nákup https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-eben vybral právě nás. K Vašemu nákupu bychom Vám chtěli doporučit i štětec na lazury https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-lazur-r-m-p-x-g-a.

Budeme se těšit na další spolupráci.

Krásný den.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 7 měsíci

Přehlednost nabídky, kvalitní zboží rychle dodáno. Super obchod

Dobrý den Jane,

Děkujeme za Vaši krásnou recenzi. Slova chvály nás vždy hřejí u srdce. Při každé recenzi víme, že se naše snaha vyplácí a že je každý zákazník spokojený.

Věříme, že Vámi zakoupená https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-selska-barva-0-75l-stredne-hneda splnila Vaše očekávání.

Budeme se těšit na Vaši další spolupráci s námi.

Velmi rychlí a spolehliví

Dobrý den, pane Adame,

jsme velice rádi, že jste s nákupem spokojen a shledáváte naší firmu spolehlivou. :)

O rychlost dodání se stará dopravní služba DPD, s kterou na základě dlouholetých zkušeností spolupracujeme.

Velice si vážíme toho, že jste si pro nákup speciálního oleje na terasu - Gartenholz Ölu -> https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-specialni-oleje-na-terasy-5l-bangkirai-b-p-m
    vybral právě nás.

Pro snadné natírání Vaší terasy Vám doporučujeme zakoupit i kartáč k natírání podlah ->https://www.levne-barvy-laky.cz/kartac-k-natirani-podlah-osmo-220mm-z
    který Vám určitě usnadní práci. :)

Děkujeme Vám za Váš nákup a Vaší kladnou recenzi. :)

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 8 měsíci

Vřele doporučuji nákup bez sebemenšího problému. Víc takto spolehlivých obchodů

Dobrý den, paní Libuše,

děkujeme Vám za krásné hodnocení! Velice nás těší, že jste s námi natolik spokojena.

Všimli jsme si, že jste si u nás zakoupila olej na terasy Pflege Öl -> https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-adiol-pflege-olej-na-terasy-univerzalni-5l-bezbarvy

který Vám určitě usnadní práci. :)

Děkujeme Vám za Váš nákup a těšíme se na další spolupráci.

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 8 měsíci

• pobočka blízko mého bydliště

Dobrý den, pane Michale,

těší nás, že jste s nákupem produktu Bondex extreme oil -> https://www.levne-barvy-laky.cz/bondex-extreme-decking-oil-2-5-cerveny-mahagon
    maximálně spokojený.

Jsme rádi, že oceňujete i jednu z našich prodejen. Snažíme se mít pobočky rozmístěné tak, aby byly co nejvíce dosažitelné pro zákazníky. :)

Pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás od 8 do 22. hod na chatu a hotline na čísle 774 339 700.

Děkujeme Vám za Váš nákup a Vaše krásné hodnocení! :)

Přejeme krásný zbytek dne

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 8 měsíci

+ on line téměř pořád, poradí, rychlé jednání i doručení

Dobrý den, paní Michaelo,

náš personál se snaží být zákazníkům co nejvíce nápomocen, proto jsme na na chatu i na hotline od 8 do 22 hod denně. Jsme rádi, že naší snahu oceňujete. Děkujeme! :)

O rychlé doručení se stará dopravní firma DPD, s kterou už dlouho spolupracujeme na základě dobrých zkušeností.

Holzschutz Creme od Remmers -> https://www.levne-barvy-laky.cz/holzschutz-creme-remmers-lazurovaci-krem-5l-borovice
    je skvělá volba pro ochranu dřeva v exteriéru.

Nezapomínejte i na ochranu řezných hran - doporučujeme Induline -> https://www.levne-barvy-laky.cz/induline-sw-910-remmers-ochrana-pricnych-rezu-0-5l-bezbarvy

Děkujeme Vám za Váš nákup a krásné hodnocení. :)

• široký sortiment
    • příznivé ceny
    • skvělá komunikace obchodu

všechno v nejlepším pořádu, doporučuji

Dobrý den, paní Hano,

Vaše slova chvály nás přímo zahřála u srdce! :) Děkujeme za krásnou recenzi. Velice nás potěšilo, že kromě cen a sortimentu kladně hodnotíte i komunikaci s naším personálem. :)

Všimli jsme si, že jste si u nás zakoupila OSMO Top olej -> https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-top-olej-0-5l-bezbarvy-m

Víte, že prodáváme i štětce stejné značky? Doporučuji Vám tento -> https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-osmo-25mm
    S takovým štětcem se Vám podaří Top olej dostat do každé skulinky. :)

Děkujeme Vám za Váš nákup a těšíme se na další spolupráci.

S přáním krásného dne

rychost

Dobrý den, paní Iveto,

těší nás, že ve svém hodnocení zmiňujete rychlost.

Rychlost dopravy je jedním z klíčových faktorů pro spokojenost zákazníka. Proto spolupracujeme s dopravní firmou DPD, která je spolehlivá a zároveň rychlá. Děkujeme, že naší snahu oceňujete. :)

Všimli jsme si, že jste si u nás zakoupila Hartwachs Öl -> https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hartwaschs-olej-na-podlahy-0-75l-teak-z

Pro dřevo v interiéru je to ideální volba. Ochrání dřevo před vodou a špínou.

Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, napište - jsme tu pro Vás od 8 do 22 hod na chatu a nebo na čísle 774 339 700.

Děkujeme Vám za Váš nákup a Vaše kladné hodnocení.

Krásný zbytek dne přeje

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 8 měsíci

• Rychlost dodání,přehledné objednání,ochota personálu při vyřízení problému s platbou pomocí karty

Dobrý den, pane Pavle,

jsme rádi, že jste u nás zakoupil HK Lasur Remmers -> https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/hk%20lasur

Vaše recenze nás velice potěšila. Děkujeme že kladně hodnotíte (mimo jiné) i ochotu personálu. :)

Rádi bychom Vám na oplátku dali takový malý tip. Pro přesný výsledek natírání použijte papírovou pásku -> https://www.levne-barvy-laky.cz/papirova-paska-50mm-33m

která zabrání nežádoucímu potřísnění od barev. :)

Děkujeme Vám za nákup a Vaše pěkné hodnocení.

S přáním krásného dne

• nakoupil v obchodě Levné Barvy Laky před 8 měsíci

Vše bez problémů.... rychle doručeno.

Dobrý den, pane Jiří,

jsme rádi, že vše proběhlo bez problému a Vy jste s nákupem Pullex Holzöl-u -> https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-holzol-2-5l-bezbarvy

spokojen.

Pokud byste potřeboval dokoupit nějaké zboží nebo snad poradit s výběrem - neváhejte a kontaktujte nás.

Děkujeme Vám za Váš nákup a Vaší kladnou recenzi. :)

Krásný zbytek dne přeje