• rychle dodani

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček - děkujeme! Jsme rádi, že se k vám zboží dostalo rychle a v pořádku. Každé objednávce se věnujeme s maximální pečlivostí. Dbáme na svižné vyřízení, kvalitní zabalení a co nejrychlejší doručení. Naším cílem je, aby u vás zboží bylo co nejrychleji a ve 100% stavu.

Objednal jste si u nás univerzální lazuru na dřevo HERBOL Offenporig Pro Decor, kterou použijte pro nové i obnovující nátěry v interiéru i v exteriéru. Herbol barva na dřevo je vhodná na všechny typy dřevěných povrchů (přístřešky pro auta, fasády, ploty, pergoly, obložení v interiéru i exteriéru atd.) kromě pochozích ploch. Výhodou této lazury na dřevo je, že jde o základní nátěr, mezinátěr i konečný nátěr v jednom.
    Díky speciální úpravě lazury je ideální k natírání nad hlavou – lazura nestéká ani nekape. Čím tmavší odstín zvolíte, tím je vyšší odolnost proti UV záření a mnohonásobně si tím prodloužíte životnost dřeva. Nářadí použité při práci ihned po skončení doporučujeme umýt ředidlem Herbol V 40 https://www.levne-barvy-laky.cz/herbol/typ-produktu--prislusenstvi/ nebo technickým benzínem.

• Rychlé dodání, kvalitě zabaleno

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

za tak vysoké hodnocení, které nás velmi potěšilo, děkujeme! Vždy se snažíme o co nejsvižnější vyřízení každé objednávky. Nikdy neopomíjíme kvalitní zabalení, chceme aby se k vám zboží vždy dostalo v top stavu. Vaše spokojenost = naše priorita.

Objednal jste si u nás ochrannou lazura na dřevo pro exteriér REMMERS HK lazura https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lazur-2-5l-orech, kterou použijete zejména na nátěr tvarově nestálého dřeva - ploty, dřevěné obklady, přístřešky pro auta, pergoly apod. Zároveň je vhodná k ochraně částečně tvarově stálého dřeva jako okenice, obklady nebo zahradní domky.
    Není vhodná pro nátěry vodorovných ploch teras, podlahových palubek atd. Na terasy použijte REMMERS Terasový olej ECO https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/REMMERS%20Gartenholz%20%C3%96l%20ECO%20-%20vodou%20%C5%99editeln%C3%BD%20terasov%C3%BD%20olej nebo REMMERS TOP Terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Pflege%20%C3%B6l%20-%20terasov%C3%BD%20olej/vyrobce--remmers/. Na podlahové palubky doporučujeme použít REMMERS Tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/REMMERS%20Hartwachs-%C3%B6l.

Pokud budete mít nějaké dotazy, se samozřejmostí se obraťte na naši zákaznickou linku nebo chat od 8 do 22 hodin. Bude nám potěšením.

super

Dobrý den Dano,

100% - děkujeme! Těší nás, že jste s naším obchodem natolik spokojena a nemusíte hodnotit jinak. Za každý názor našich zákazníků jsme velice rádi.

Zakoupila jste náhradní náplň BONA Čistič na laminátové podlahy a dlaždice https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-cistic-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-nahradni-napln-do-spray-mopu-0-85-l, který je vhodný ke každodennímu použití. Zároveň si však poradí s velmi silným znečištěním. Čistič na vodní bázi rychle schne, nezanechává šmouhy ani zbytky nečistot. Jemně odstraňuje prach, skvrny a špínu. Tento výrobek je certifikován Greenguard GOLD - splňuje nejpřísnější normy z hlediska chemických emisí. Je tedy bezpečný pro vaši rodinu a domácí mazlíčky.
    Náplň lze snadno doplnit BONA Čističem na laminátové podlahy a dlaždice 2.5 l https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-cistic-na-laminatove-podlahy-a-dlazdice-2-5-l.

Věříme, že jste byla s naším obchodem natolik spokojena, že se k nám ještě podíváte. Pokud budete potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku nebo chat. Jsme vám k dispozici denně 8 - 22 hod..

Rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za čas, který jste věnovala k napsání recenze na náš obchod. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení každé objednávky. Klademe si za cíl, aby se k vám zboží dostalo co nejrychleji a v top stavu. Naším hlavním targetem je spokojenost všech zákazníků.

Objednala jste si u nás náhradní náplň BONA Čistič na dřevěné a tvrdé podlahy https://www.levne-barvy-laky.cz/bona-cistic-na-drevene-a-tvrde-podlahy-nahradni-napln-do-spray-mopu-0-85-l, se kterým vyčistíte lakované dřevěné, korkové, voskované a olejované podlahy v interiéru. Zajisté oceníte jeho skvělé vlastnosti - jemně odstraňuje prach, skvrny a špínu, rychle schne, nezanechává šmouhy, odstraňuje 99 % bakterií a listérií. Čistič v kombinaci s Bona Spray Mopem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Bona%20Spray%20Mop%20na%20d%C5%99ev%C4%9Bn%C3%A9%20podlahy poskytuje dokonalou péči a ochranu povrchu dřevěné podlahy. Stačí jen nastříkat na podlahu a setřít mopem.

Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici je vám naše zákaznická linka nebo chat denně 8 - 22 hodin. Bude nám potěšením.

Nemělo to chybu.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček - takové hodnocení nás opravdu těší! Děkujeme. Vždy jsme velmi rádi, za každou zpětnou vazbu od našich zákazníků. Je to jako nastavené zrcadlo, ve kterém se odráží naše snaha být opravdu dobrý obchodem. Naše priorita = vaše spokojenost.

Zakoupil jste u nás, mimo jiného, REMMERS sadu - HK lazura - ochrannou lazuru na dřevo pro exteriér https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-sada-hk-lazura-ochranna-lazura-na-drevo-pro-exterier-5-l-teak-0-75-l-zdarma vhodnou zejména na nátěr tvarově nestálého dřeva - ploty, obklady, pergoly apod. Lazuru lze použít i jako základní nátěr oken a dveří. Nedoporučujeme tuto lazuru používat na nátěry vodorovných ploch teras, podlahových palubek atd. Na terasy doporučujeme použít REMMERS Terasový olej ECO https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/REMMERS%20Gartenholz%20%C3%96l%20ECO%20-%20vodou%20%C5%99editeln%C3%BD%20terasov%C3%BD%20olej nebo REMMERS TOP Terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Pflege%20%C3%B6l%20-%20terasov%C3%BD%20olej/vyrobce--remmers/. Na podlahové palubky můžete použít například REMMERS Tvrdý voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/REMMERS%20Hartwachs-%C3%B6l.
    Nezapomínejte ani na ošetření řezných hran a čelních ploch dřeva přípravkem REMMERS - ochranný nátěr příčných řezů https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/remmers%20ochrann%C3%BD%20n%C3%A1t%C4%9Br%20p%C5%99%C3%AD%C4%8Dn%C3%BDch%20%C5%99ez%C5%AF. Zamezíte tak tvorbě trhlinek, praskání krajů a průniku vlhkosti v místech řezných hran.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, obraťte se na naši infolinku nebo chat denně od 8 do 22 hodin. Bude nám potěšením.

• Rychlé jednání

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

vaše 100% spokojenost nás opravdu těší, děkujeme. Vždy se snažíme o svižné vyřízení každé objednávky. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace a zboží se k vám dostalo rychle a v pořádku.

Zakoupila jste u nás silnovrstvou lazuru Lignofix https://www.levne-barvy-laky.cz/lignofix-silnovrstva-lazura-2-5l-dub, která slouží k ochraně dřeva v interiéru a exteriéru. Je vhodná k použití na obložení balkonů, dřevěné obložení i dřevěné ploty. Skvěle se hodí na nátěr dětských hraček a barevné odstíny navíc obsahují UV filtr.
    V exteriéru nedoporučujeme používat na dřevo s vysokým obsahem pryskyřice (např. borovice). Pro snazší natírání dřeva barvami, laky a dalšími přípravky jsme pro vás připravili velký výběr štětců a válečků mnoha velikostí https://www.levne-barvy-laky.cz/stetce-valecky-a-kartace.

Ivona B.

rychlé dobře fungující plnící účel bez chyby

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček a tak pěkné hodnocení nás opravdu těší, děkujeme. Váš názor je pro nás velmi důležitou zpětnou vazbou. Je jako nastavené zrcadlo, ve kterém se odráží naše snaha poskytovat kvalitní služby a sortiment. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Objednal jste si, mimo jiného, olejovou tenkovrstvou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/xyladecor-standard-olejova-tenkovrstva-lazura-na-drevo-5-l-dub, která je vhodná pro nátěry dřevěných povrchů - obklady domů, altány, ploty, pergoly, balkóny, dveře, okna, chaty apod. Skvěle proniká do povrchu dřeva a zároveň ho nechá dýchat. Neloupe se a neodprýskává. Poskytuje dřevu ochranu až na 6 let. Pro dosažení maximální ochrany doporučujeme dřevěný povrch v exteriéru předem ošetřit impregnací Xyladecor Xylamon HP BPR https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/XYLADECOR%20Xylamon%20HP%20BPR. Ta dřevo chrání před hnilobou způsobenou houbami a zamodráním.

Ivona B.

• Zaplatila jsem o 2 ks lepidla více, než jsem v balíku obdržella nespokojena a nedoporučuji

Dobrý den Zuzano,

vaše nemilá zkušenost nás opravdu velmi mrzí. Již jsem kontaktovala příslušné oddělení, aby vzniklou situaci prověřilo.
    Jak jste psala, objednala jste si 3 kusy lepidla, bohužel zboží nebylo skladem a bylo vám nabídnuto, že zatím zašleme to, co skladem je a následně po naskladnění zbytek dopošleme. Bohužel nastala chyba v systému a jak se objednávka rozdělila, doběrečná částka se propsala k oběma balíčkům.
    Naše kolegyně vás po zjištění této skutečnosti kontaktovala s prosbou o uvedení vašeho čísla účtu, abychom vám mohli zaslat přeplatek. Bohužel jste ji na e-mail nereagovala. Tím celá situace skončila i přesto, že jsme ji chtěli ochotně řešit.

Doufáme, že při dalším nákupu bude vše bez problémů. Pro další případné reklamace a připomínky nás, prosím, kontaktujte skrze email [email protected]. Chceme, aby byl zákazník spokojen ve všech směrech. Nic nebereme na lehkou váhu.

• spokojenost

Dobrý den Luboši,

jsme rádi, že vše proběhlo v pořádku a vy můžete být na 100% spokojený. Naši zákazníci a jejich spokojenost je na prvním místě.

Zakoupil jste u nás olej na nábytek a kuchyňské desky https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-topolej-bezbarvy-matny-500ml-3058-olej-na-nater-nabytku-a-kuchynskych-desek, který dodá dřevu potřebnou odolnost proti běžným domácím chemikáliím, chrání ho proti vlhku a opotřebení. Po zaschnutí je Top olej nezávadný pro lidi, zvířata i rostliny, proto je zároveň vhodný i na dětské hračky a pro styk s potravinami. Pokud potřebujete, aby byla kuchyňská pracovní deska obzvláště odolná vůči vodě, doporučujeme aplikovat po druhém nátěru Osmo Top oleje ještě jeden nátěr OSMO Vosková údržba https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/osmo%20voskov%C3%A1%20%C3%BAdr%C5%BEba.

• Rychle doručeno

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za vysoké hodnocení. Vždy se snažíme o co nejrychlejší vyřízení a vyexpedování každé objednávky. Zároveň nám záleží na kvalitním zabalení, chceme aby se k vám zboží dostalo v pořádku.

Objednal jste si lepidlo na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/soudal-lepidlo-na-drevo-67a-vodostale-5kg, které použijete k lepení dřeva, dřevotřísek, dřevěných šablon, lepenky, papíru, kartonu atd. Hodí se pro interiérové aplikace s častým krátkodobým působením vody, nebo pro aplikace s dlouhodobým působením vysoké vlhkosti.
    Lepidlo lze použít i pro exteriérové aplikace, které nejsou vystaveny přímému povětrnostnímu působení. Toto lepidlo nabízíme v objemu 250 g, 750 g a 5 kg https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/SOUDAL%20Lepidlo%20na%20d%C5%99evo%2067A%20vodost%C3%A1l%C3%A9.

Věříme, že se k nám ještě podíváme. Pokud budete potřebovat pomoci, neváhejte se nám ozvat. K dispozici je vám infolinka denně 8 - 22 hodin.

v pohodě

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme, že jste si našel čas a vyplnil hodnocení. Vážíme si každé zpětné vazby, kterou od našich zákazníků obdržíme. Je pro nás hnacím motorem ke stálému zlepšování nabízených služeb a produktů.

Zakoupil jste u nás impregnaci na dřevo do exteriérů https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-impregnace-wr-0-75l-bezbarvy, která obsahuje účinné látky proti modrání dřeva, hnilobě a hmyzu napadající dřevo. Je vhodná k použití na dřevo, které není v kontaktu se zeminou, jako jsou např. okna, žaluzie, dveře, pergoly, zahradní nábytek apod. U této impregnace oceníte, že odpuzuje vodu, snižuje bobtnání a sesychání dřeva. Pro celkovou ochranu a trvale pěkný vzhled dřeva, doporučujeme po úplném zaschnutí nanést konečný nátěr s lazurami OSMO https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo/typ-produktu--lazura/.

rychlost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

100% - tak takové hodnocení nás opravdu velmi těší. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak.

Objednal jste si, mimo jiného, podlahový lak https://www.levne-barvy-laky.cz/treppen-parkettlack-polyuretanovy-lak-0-75l-bezbarvy, který je vhodný na použití v interiéru na nátěr dřevěného nábytku, dveří, palubek, parket a schodů. Skvěle ochrání korkové podlahy, dřevěné obklady zdí i stropů. Pro dosažení barevného odstínu doporučujeme použít na schodiště a parkety jako barevný základ voskovou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/rewola.

Pokud budete potřebovat, neváhejte se na nás obrátit. K dispozici je vám naše infolinka nebo chat denně od 8 do 22 hodin.

Ivona B.

• Rychlé dodání za skvělou cenu a zboží si můžu vyzvednout jak potřebuji.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček - to opravdu zahřeje u srdíčka! Těší nás, že náš obchod hodnotíte takto vysoko. Vaše spokojenost je naši prioritou.

Objednala jste si olej na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/belinka-oil-food-contact-olej-na-drevo-ve-styku-s-potravinami-0-5-l-bezbarvy. Jde o unikátní BIO impregnaci, kterou použijete na nátěr masivních a dýhovaných dřevěných povrchů, které přicházejí do styku s potravinami. Je vhodný zejména na kuchyňské desky, stoly, tácy apod.. Olej proniká hluboko do dřeva a díky svému složení vytváří voděodolný povrch, nikoliv však viditelný film.
    Případný zaschlý přebytečný olej doporučujeme následně očistit ředidlem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/SEVEROCHEMA%20%C5%98edidlo%20S%206006.

Věříme, že se pro dobrou zkušenost k nám ještě podíváte. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na naši infolinku nebo chat denně od 8 do 22 hodin.

BEZ CHYBY

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za tak vysoké hodnocení. Jsme potěšeni, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak.
    Spokojenost každého zákazníka je naši prioritou.

Zakoupil jste u nás krycí olejovou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/luxol-dekor-kryci-olejova-lazura-na-drevo-2-5-l-palisandr, která je vhodná k použití pro nátěry všech dřevěných konstrukcí v exteriéru. Díky minimálnímu zápachu a kratší době schnutí ji lze použít i v interiéru. Speciální složení zanechává přirozeně viditelnou strukturu dřeva. Pro dosažení maximální ochrany doporučujeme dřevěný povrch v exteriéru předem ošetřit impregnací https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/luimpr, tím ochráníte dřevo před vlhkostí, houbami i plísněmi.

Ivona B.

První nákup, ale naprostá spokojenost - objednávka obratem vyřízena, zboží pečlivě zabaleno.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

100% tak to opravdu potěší! Moc děkujeme za takto kladnou recenzi. Na spokojenosti každého zákazníka nám opravdu záleží.

Zakoupil jste u nás antikorozní barvu https://www.levne-barvy-laky.cz/eternal-na-kovy-antikorozni-barva-na-kov-0-35-l-kovarska-tmave-seda-454, kterou lze použít v prostředí s vyšším korozním zatížením a k nátěrům pozinkovaného plechu i bez předchozí oxidace. Barva dodá povrchu hedvábně matný vzhled, poskytne vysokou ochranu proti korozi a zároveň získá odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům.
    Natíraný povrch musí být suchý, čistý, zbavený prachu. K odmaštění doporučujeme použít přípravek Enteral https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/eternal%20odma%C5%A1%C5%A5ova%C4%8D, který je vhodný jak pro ruční odmašťování, tak pro namáčecí vany a strojní zařízení.

Ivona B.

Super obchod, příště určitě budu psát novou objednávku

Dobrý den Heleno,

moc si vážíme tak vysokého hodnocení. Jsme rádi, že nenastala žádná komplikace a vy nemusíte hodnotit jinak. Zpětná vazba je opravdu důležitá, záleží nám na spokojenosti každého zákazníka.

Objednala jste si silnovrstvou vodou ředitelnou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-pinie, která ochrání dřevo před povětrnostními vlivy, stárnutím i UV zářením. Oceníte snadnou manipulaci, tato lazura je lehce přetíratelná a pružná. Je-li dřevo již napadeno plísněmi a houbami, nepřetírejte ho lazurou Impranal Profi. Doporučujeme ho ošetřit přípravky z řady STACHEMA Lignofix https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/lignofix%20napaden%C3%A9%20d%C5%99evo, které dřevu poskytují ochranu před dřevokazným hmyzem, larvami i plísněmi.

• RYCHLOST

Dobrý den Jaroslave,

děkujeme, že jste si našel čas na vyplnění hodnocení našeho obchodu. 100 % opravdu potěší. Co se týče rychlosti vyřízení objednávky, vždy se snažíme o co nejrychlejší vyexpedování každé zásilky. Chceme, aby se k vám zboží dostalo rychle a zároveň v pořádku, proto nám záleží i na kvalitním zabalení veškerého zboží.

Objednal jste si ošetření a údržbu pro exteriéry https://www.levne-barvy-laky.cz/bondex-satin-5l-teak, která poskytuje dřevu ochranu proti UV záření, vodě a nepříznivému počasí. Tato silnovrstvá syntetická lazura je speciálně vyvinutá pro natírání oken a dveří. Po natření zanechává viditelnou kresbu dřeva.
    Nejste si jisti výběrem správného odstínu barvy, oleje či vosku na dřevo? Rádi vám zašleme vzorníky https://www.levne-barvy-laky.cz/pujcovna-vzorniku-barev.

Ivona B.

Ochota, spolupráce, prostě jsou super.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

taková slova chvály opravdu potěší! Jsme rádi, že jste s naším obchodem natolik spokojena a nemusíte hodnotit jinak. Vždy se snažíme o spokojenost každého zákazníka.

Zakoupila jste, mimo jiného, voskový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-0-75l-original-leskly, který je vhodný zejména na dřevěné podlahy a nábytek v interiéru. Olej dodá dřevu odolnost proti běžných domácím chemikáliím, oděru a je voděodolný. Též je vhodný pro korek nebo OSB desky. Použité nářadí při nátěru doporučujeme ihned omýt čističem na štětce https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Severochema%20%C5%98edidlo%20S%206006.

Věříme, že se k nám pro dobrou zkušenost ještě podíváte. Pokud budete mít nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku nebo chat. K dispozici je vám denně 8 - 22 hodin.

Hezký den

• super spolupráce

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

5 hvězdiček, to opravdu potěší! Děkujeme, že jste věnovala čas k vyplnění recenze. Spokojenost všech zákazníků je naše priorita. Myslíme si, že profesionální jednání a ochota k dobrému obchodu prostě patří.

Zakoupila jste u nás rychleschnoucí olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-legno-ol-5-l-bezbarvy, který je určený k použití v interiéru. Jeho speciální složení zvýrazňuje strukturu dřeva a je vhodný i na nátěr dětských hraček. K nátěru větších ploch doporučujeme použít moherovou stěrku https://www.artisan.cz/adler-streichkissen-breit-moherova-sterka. Její výhodou je, že po nátěru nejsou vidět tahy štětcem.

Velký výběr, rychlý nákup

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc vám děkujeme za 100% hodnocení. Jsme rádi, že jste si našla čas na vyplnění recenze. Naším cílem je vaše spokojenost, proto se stále snažíme rozšiřovat nabídku sortimentu i poskytovaných služeb.

Objednala jste si u nás silnovrstvou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-2-5l-pinie, která je vhodná na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru. Díky složení bude dřevo chráněné před povětrnostními vlivy, stárnutím i UV zářením. Při nátěru nového dřeva v exteriéru doporučujeme preventivní ošetření proti dřevokazným houbám a plísním https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/lignofix%20E-Profi.

Krásný den.