• Vše co jsem potřeboval jsem sehnal na jednom místě.
    • Nakupuji zde pravidelně.

Jediné, co bych vytkl, je oblepování víčka barev lepící páskou, která při odstranění strhne část etikety a lepidlo z ní zůstane na plechovce. Daleko lepší by bylo barvu obalit strečovou folií a pak teprve lepící páskou. Bezpečnostní efekt by byl stejný a hlavně by to bylo praktičtější.

Dobrý den Vojto,

velice nás těší, že jste u nás spokojen natolik, že se k nám opakovaně vracíte. Děkujeme za zpětnou vazbu, na které nám velice záleží. Díky ní víme, co se zákazníkům líbí a kde se můžeme ještě případně zlepšit.

Objednal jste si REMMERS HK lazura https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-hk-lazur-5l-bezbarvy-o, kvalitní lazura velmi dobře oddolává vlhkosti a UV záření. Dřevo chrání před napadením plísněmi nebo houbami, snižuje riziko vzniku hniloby. Také jste zakoupil SEVEROCHEMA Ředidlo https://www.levne-barvy-laky.cz/severochema-redidlo-0-7-l-s-6006, které je směs organických rozpouštědel. Používá se při ředění olejových nebo syntetických nátěrů.

Doufáme, že se k nám podíváte i v budoucnu. V případě jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte na infolince nebo chatu https://www.levne-barvy-laky.cz/kontakt - jsme vám k dispozici každý den od 8 do 22 hodin i o víkendu.

Eliška K.

• Profesionální jednání, rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 100 % hodnocení našeho obchodu. Jsme rádi, že vyzdvihujete rychlé dodání. Chceme být dobrým obchodem od A do Z, profesionální jednání tedy nesmí chybět.

Objednala jste si ADLER Pullex Top Lasur https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-top-lasur-tenkovrstva-lazura-pro-exteriery-4-5-l-palisandr-50556, tato lazura je vhodná na listnaté a jehličnaté dřevin, ale také i na masivní desky. Můžete ji použít i jako renovační nátěr zvětralých povrchů. Také jste objednala ADLER Allwetterlack - lodní lak https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-allwetterlack-matt-750ml-lodni-lak-z-umele-pryskyrice-matny. Výhoda laku je výborná odolnost vůči tukům a krémům. Lak Allwetterlack velmi rychle schne a nezapáchá.

• prodejna je blízko
    • Velmi ochotná obsluha včetně konzultace o zboží

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za vaše kladné hodnocení. Velmi nás potěšilo. Naše prodejny můžete navštívit na nejrůznějších místech ČR https://www.levne-barvy-laky.cz/prodejny. Vždy se snažíme co nejlépe poradit a doporučit nejkvalitnější volbu.

Objednal jste si ADLER Pullex Fenster Lasur https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-fenster-lasur-renovacni-lazura-na-okna-a-dvere-0-75-l-teak-lw-01-5, která je vhodná k renovačním nátěrům dveří, oken, vrat. Ošetření je na bázi kvalitních alkydových pryskyřic bez aromatů, tůdíž je bez zápachu.

Rychlost jednoduchost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme vám za hodnocení, ve kterém náš obchod na 100 % doporučujete. Spokojenost zákazníků je pro nás důležitá a velmi si jí vážíme.
    Na rychlém vyexpedování a kvalitním balení zboží si dáváme opravdu záležet, protože nám jde o to, aby každá objednávka byla zákazníkovi doručena v pořádku a bez sebemenšího poškození.

Objednal jste si Belinka - tenkovrstvou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/belinka-lasur-tenkovrstva-lazura-2-5-l-modrin-14. Lazura zaručuje dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy, také má krásný dekorativní vzhled.
    Kvalitní štětec https://www.levne-barvy-laky.cz/stetec-spokar-universalni-plochy, který jste obdržel jako dárek, vám zaručí rovnoměrný nános a vytvoření struktury.

Eliška K.

• rychlost dodání, kvalita zabalení

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za čas, který jste věnoval recenzi a udělil 100 % hodnocení. Jsme rádi, že jste byl spokojený s kvalitou zabaleného balíku a cestou k vám se nijak nepoškodil. Objednané zboží dorazilo rychle a vy jste mohl začít s realizací vaší naplánované práce.

Zakoupil jste si ADLER Pulex Bodenöl terasový olej https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-bodenol-0-75l-kongo, který použijete v exteriéru na vodorovné dřevěné plochy jako jsou například balkónové podlahy, přechodové lávky a dřevěné terasy. Olej dřevo nechá dýchat a zabraňuje rozměrovým změnám dřeva. Silně penetruje a chrání před zamodráním a napadením dřevokazným hmyzem.
    Na řezné hrany terasových prken použijte ADLER Allwetterlack lodní lak z umělé pryskyřice https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/Allwetterlack, který výborně odolává vodě a mastnotě a zabraňuje odření barvy a zamezuje tvorbě trhlinek a prasklin. Je rychleschnoucí a bez zápachu.

Pokud budete s čímkoliv potřebovat pomoci nebo doplnit nějaké jiné informace, neváhejte nás kontaktovat. K dispozici máte na výběr ze dvou služeb. Tou první je chat a druhá je infolinka, na které vám operátorky zodpoví otázky každý den i o víkendu od 8 do 22 hodin.

• Ceny

Super obchod

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme velmi rádi, že jste si našel čas na vyplnění recenze a udělil 100 % hodnocení. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. Těší nás, že oceňujete cenovou přístupnost a rychlé dodání objednaného zboží. Děláme vždy maximum pro to, aby vámi vybraný produkt dorazil co nejdříve a vy jste mohl začít s realizací projektu, který jste si naplánoval.

Objednal jste si REMMERS terasový olej na bázi rozpouštědel https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-olej-na-terasy-univerzalni-5l-modrin-0-75-l-zdarma, který nyní nabízíme v akci 1 + 1 zdarma. K velkému balení plechovky dostanete dárek v podobě malého balení v objemu 0,75 l. Dekorativní olej použijte na terasy a dřevěný nábytek. Olej odolává vůči povětrnostním vlivům, odpuzuje vodu, reguluje vlhkost a chrání dřevo před vysoušením.
    Nářadí po práci doporučujeme očistit ředidlem REMMERS https://www.levne-barvy-laky.cz/verdunnung-v-101-remmers-redidlo-1l. Po natírání nátěrových hmot nechte štětec v ředidle přes, neztvrdne a vyčistí se. Je to univerzální rozpouštědlo na bázi technického benzínu.

Pro další informace či dotazy nás neváhejte kontaktovat. Slouží vám k tomu služba chat a infolinka, kde jsou operátorky k dispozici každý den i o víkendu od 8 do 22 hodin.

Pavlína N.

• zkušenosti s obchodem velice špatné jednu plechovku barvy nebyli schopni do týdne dodat, předpokládám že neuvidím ani peníze

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

po přečtení vaší recenze jsem se spojila s kolegyní, která měla na starosti vaši objednávku. Celou situaci prověřila a zjistila, že jste jako způsob úhrady zvolila bankovní převod. Objednávku jsme přijali 2. 8. 2022 a z důvodu nepřipsání částky za zboží vás kolegyně 5. 8. 2022 kontaktovala přes e-mail s prosbou o zaslání potvrzení o úhradě. Bohužel bez odezvy.
    Prosím, zkontrolujte si, zda jste správně vyplnila platební příkaz a nezaslala peníze na jiný účet. I taková situace může nastat.

Opravdu nám vždy záleží na spokojenosti každého zákazníka a snažíme se vzniklou situaci řešit k jeho spokojenosti.

Doufáme, že se vše vysvětlí a vy si třeba barvu objednáte znovu. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. K dispozici je vám chat nebo infolinka denně i o víkendu od 8 - 22 hodin.

S přáním hezkého dne

Pavlína N.

• Velký výběr kvalitních barev.
    • Není otevřeno v sobotu.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

potěšilo nás, že jste si našel čas na vyplnění recenze a udělil 100 % spokojenost s nákupem. Sortiment barev se snažíme stále rozšiřovat, aby měli zákazníci ještě větší výběr než doposud. Pokud vám nevyhovuje otevírací doba prodejny, na které jste si vyzvedával objednané zboží, můžete v budoucnu využít i jiný druh dopravy. Nabízíme jich hned několik.

Koupil jste si ADLER sadu na renovaci dřevěných oken Janošík https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-sada-renovace-drevenych-oken-janosik-0-75-l-mahagon, se kterou zvládnete ošetření zcela sami. V sadě najdete základní nátěr ADLER Pullex Aqua-Deco a vodou ředitelnou lazuru na dřevo ADLER Pullex Aqua DSL. Pro dosažení požadovaného vzhledu musíte tedy použít vždy oba výrobky.
    Před ošetřením oken sadou ADLER odstraňte starý nátěr pomocí ADLER Abbeizer Express https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-abbeizer-express-odstranovac-nateru-0-5-l-83130. Při delším působení dokáže odstranit silné vrstvy nátěru v jednom pracovním kroku. Z důvodu rychlého zasychání se při aplikaci odstraňovače vyvarujte vystavení nátěru přímým slunečním paprskům.

• krátká dodací lhůta

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

vážíme si vašeho času na vyplnění recenze. Ač jste pochválil krátkou dodací lhůtu, na které si velmi zakládáme, plný počet hvězdiček nám unikl jen o vlásek. Je velká škoda, že jste nebyl konkrétnější v nedostatku z naší strany. V budoucnu jsme se mu mohli vyvarovat a být tak díky vám lepší.

Objednal jste si silnovrstvou lazuru Impranal Profi https://www.levne-barvy-laky.cz/stachema-impranal-lazura-profi-silnovrstva-0-75l-zlaty-dub, která lze ředit vodou. Můžete ji použít na nátěr všech dřevěných povrchů v interiéru a exteriéru jako jsou pergoly, okna a dveře, zahradní nábytek, obložení balkonů a fasád. Nátěr můžete použít i v prostředí, kde přijde do občasného styku s potravinami, ale není však k tomuto účelu určen.
    Pokud se vám na povrchu objeví pryskyřice, odstraňte ji pomocí nitroředidla https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/SEVEROCHEMA%20%C5%98edidlo%20C%206000. Můžete ho použít i na vyčištění nářadí, které jste použili při práci.

Pokud budete mít jakýkoliv jiný dotaz, neváhejte nás kontaktovat. K dispozici je chat i infolinka. Operátorky jsou na nich připravené odpovídat denně od 8 do 22 hodin. Pevně věříme, že i přes malý nedostatek na nás nezanevřete.

S přáním hezkého dne

• rychlé vyřízení objednávky
    • šíře prodávaného sortimentu
    • praktický dárek k objednávce
    • barva byla perfektně zabalená

Dodávka jako vždy perfektně vyřízená, spokojenost.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice si vážíme vašich slov chvály a udělení 100 % hodnocení. Děkujeme. Jsme velmi rádi, že jste náš věrný zákazník, který se rád vrací. Rychlé vyřízení objednávky, aby k vám dorazila co nejdříve, je pro nás důležité. Sortiment se pro vás snažíme často rozšiřovat a jsme rádi, že praktický dárek v podobě štětce umí potěšit. Dbáme na to, aby byl každý balík řádně zabalený a při převozu se nijak nepoškodil.

Koupila jste si OSMO selskou barvu https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-selska-barva-2-5l-bila, kterou použijte jako krycí nátěr zejména tam, kde potřebujete vysokou odolnost proti slunci a dešti. Je to také vhodná barva na fasádu z dřevěného obkladu. Barva je na bázi přírodních olejů a vosků a po natření je nátěr hedvábně lesklý, ale postupně nabude vzhled pololesklý.
    Při každé práci je důležité dbát na svou ochranu zdraví a proto doporučujeme použít ochranné pracovní rukavice, například MAGPIE https://www.levne-barvy-laky.cz/magpie-rukavice. Jsou všestranné pro kutily i profesionály. Jsou vyrobené z hovězí štípenky s podšívkou a velmi odolné vůči oděru, řezu, protržení a propíchnutí.

Pro další informace nebo dotazy nás můžete kontaktovat prostřednictvím infolinky a chatu. Tyto služby jsou vám k dispozici denně od 8 do 22 hodin.

Pavlína N.

• perfektní rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

100 % hodnocení - děkujeme. Jsme rádi, že objednávka na váš vybraný produkt, který jste si vybral, proběhla velmi rychle. Zboží k vám dorazilo v krátkém čase a vy jste mohl začít s realizací projektu, který jste měl naplánovaný. Dbáme na to, aby byl každý balík pečlivě zabalený a při cestě k majiteli se nijak nepoškodil.

Objednal jste si XYLADECOR classic 3v1 tenkovrstvou olejovou lazuru na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/xyladecor-classic-hp-bpr-3v1-ochranna-olejova-tenkovrstva-lazura-na-drevo-0-75-l-orech, skvěle proniká do povrchu dřeva a přitom ho nechá dýchat. Lazura 3v1 znamená, že má dlouhodobý účinek proti houbám způsobující modrání dřeva, a zároveň ji lze použít jako první, druhý i třetí nátěr.
    Pro dosažení maximální ochrany a prodloužení životnosti dřevěný povrch předem ošetřete impregnací XYLADECOR xylamon impregnaci na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/XYLADECOR%20Xylamon%20HP%20BPR. Chrání dřevo před hnilobou způsobenou houbami a zamodráním. Použitím impregnace omezíte vsakování dalších nátěrů do dřeva a tím snížíte jejich spotřebu.

Pavlína N.

Byla jsem velmi spokojena, zaměstnanci obchodu byli velmi ochotní. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

moc děkujeme za vyplnění recenze a udělení 100 %. Velice si vážíme každého spokojeného zákazníka, který veřejně pochválí služby, které nabízíme a ochotu zaměstnanců. Vy jste to udělala na jedničku. Jsme rádi, že jste byla velmi spokojená s nákupem a s klidným svědomím byste obchod doporučila dalším zákazníkům. Vždy se snažíme dělat maximum pro to, aby byl každý spokojený, jako vy.

Objednala jste si vodou ředitelný lak na schody ADLER Aqua Step https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-aqua-step-silent-g30-vodou-reditelny-lak-na-schody, který je vysoce odolný nejen na dřevěné schody, ale i podlahy. Speciální transparentní lak zmírňuje vrzání schodů a je protiskluzový. Velmi dobře odolává oděru a klasickým domácím chemikáliím při čištění.
    Pro běžné čištění doporučujeme ADLER clean sadu https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-hausturen-pflegeset-w, se kterou můžete umývat nejen schody a parkety, ale i korkové a PVC podlahy nebo dřevěný nábytek. Čistit vytváří na povrchu odolný ochranný film, díky kterému budou vaše dřevěné plochy každým použitím odolnější vůči zanechání skvrn.

Pro další informace a dotazy neváhejte kontaktovat naše operátorky pomocí chatu nebo infolinky. Obě služby jsou vám k dispozici denně i o víkendu od 8 do 22 hodin.

Pavlína N.

• rychlost dodání , výborná komunikace

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za 100 % hodnocení obchodu a služeb, které nabízíme. Jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlým dodáním objednaného zboží. Na výborné komunikaci se zákazníkem si dáváme velmi záležet a je od vás moc hezké, že jste to uměla ocenit. Je pro nás důležité, aby byl každý zákazník spokojený. Pokud služby využije opakovaně, je nejlepší možná varianta.

Objednala jste si u nás REMMERS Udržovací sada na okna https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-udrzovaci-set-na-okna-250-ml, která je určená do interiéru i exteriéru. Použijte ji k čištění a ochraně dřevěných okenních rámů natřených lazurou nebo krycím nátěrem. Uzavírá drobné trhlinky a póry ve vrstvě lazury. Výrazně oddaluje čas pro renovaci nátěru. Sada obsahuje čistič, údržbový balzám a dva speciální hadříky pro nanášení přípravku, které nepouští chlupy.
    Při každé práci doporučujeme chránit ruce. Posloužit by vám mohly MAGPIE pracovní ochranné rukavice https://www.levne-barvy-laky.cz/magpie-rukavice, které jsou vyrobené z hovězí štípenky a jsou podšité. Na dlaních mají zesílenou vrstvu a jsou z bílé bavlněné tkaniny na hřbetu s tuhou manžetou. Mají všestranné využití jak pro domácí kutily, tak pro profesionály.

Pokud se budete chtít ještě na něco zeptat, neváhejte využít naše služby chat a infolinku. Obě jsou vám k dispozici denně od 8 do 22 hodin včetně víkendu.

• Dobrý výběr
    • Kvalitní a důkladný popis zboží
    • Dárek zdarma
    • Nejdříve mi psali, že nebudou schopni dodržet avizovanou dobu dodání, ale nakonec to zvládli vyřešit
    • Zdá se, že avizované doby dodání neplatí vždy

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice nás těší, že i přes menší problém jste ohodnotil služby, které nabízíme, velmi kladně. Moc si toho vážíme a děkujeme vám. Jsme rádi, že bylo zboží nakonec doručené včas. Bohužel se občas u některého výrobku objeví výpadek dostupnosti. Většinou jsme ale schopni ho do dvou dnů od dodavatele objednat a poslat ho zákazníkovi v tolerovaném zpoždění.

Objednal jste si ADLER krycí barvu na dřevo https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pullex-color-kryci-barva-na-drevo-2-5-l-rehbraun-svetle-zlutohneda-ral-8007, je určena jak na neošetřené dřevo, tak i pro renovační nátěry dřeva v exteriéru. Použít ji lze například na dřevěné domy, přístřešky, dřevěné obklady, balkóny a ploty. Jelikož nezapáchá, lze ji použít na okna, okenice, dveře a garážová vrata.
    Při práci s barvou doporučujeme chránit ruce ochrannými rukavicemi. Skvěle vám poslouží například rukavice PALAWAN https://www.levne-barvy-laky.cz/palawan-rukavice, které jsou pletené, nylonové a bezešvé. Na dlaních a na prstech mají vrstvu mikroporézního paropropustného latexu a pružný náplet na zápěstí. Tyto rukavice jsme si sami vyzkoušeli při rekonstrukci oken na naší prodejně, proto víme, že se vám s nimi bude dobře pracovat.

Věříme, že i přes malou komplikaci, kterou se nakonec podařilo vyřešit, se k nám rád v budoucnu podíváte znovu. V případě dotazů se obracejte na naši zákaznickou linku nebo chat. Jsou vám k dispozici denně 8 -22 hod. Rádi vám pomůžeme.

Pavlína N.

Fofr doručení do druhého dne.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za čas, který jste věnoval napsáním recenze. Udělením 100 % jste nám udělal velkou radost a my si toho moc vážíme. Je pro nás velmi důležité, aby byl každý zákazník spokojený stejně tak, jako vy. Skvělá zpráva, jak rychle objednané zboží dorazilo a mohl jste začít s realizací naplánovaného projektu.

Zakoupil jste si OSMO UV Olej extra pro exteriéry https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-uv-olej-extra-2-5l-bezbarvy, který jako samostatný nátěr po 2 nánosech zamezuje procesu šednutí na svislém povrchu s ochranným UV faktorem 12. Olej je snadno roztíratelný bez znatelných okrajů a nánosů a jednoduše ho přetřete bez obrušování.
    Je-li povrch dřeva před ošetřením olejem již zašedlý, doporučujeme použít OSMO Odšeďovač dřeva https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/osmo%20od%C5%A1e%C4%8Fova%C4%8D. Přípravek krásně zesvětlí a oživí původní barvu dřeva. Je bez obsahu formaldehydu a rozpouštědel. Jeho hustá gelová konzistence se snadno nanáší i na svislé dřevěné plochy.

+ komunikace, rychlost, odbornost
    - nic

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

jsme velmi potěšeni, že jste si udělal čas na vyplnění recenze a udělil nám 100 % - děkujeme. Těší nás spokojenost při komunikaci vyřízení objednávky a ocenění odbornosti personálu. Jsme rádi, že vše proběhlo v naprostém pořádku a vy jste nenašel nic, co byste mohl vytknout. A jako super zprávu považujeme i to, že se balík nikde na cestě k vám nezdržel a dorazil rychle.

Koupil jste si u nás OSMO Tvrdý voskový olej barevný pro interiér https://www.levne-barvy-laky.cz/tvrdy-voskovy-olej-osmo-barevny-0-75l-hneda-zem. Olej použijte na dřevěné podlahy v interiéru na ochranu podlah z masivních palubek, selských prken nebo parket. Využít ho ale můžete i na ošetření nábytku ze dřeva.
    Pro čištění ošetřeného povrchu doporučuje uvažovat o koupi speciálního čistícího prostředku OSMO Wisch-Fix https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-wisch-fix-1l, který je k tomu přímo určený. Jemně odstraňuje prach, skvrny a mastnotu. Při pravidelném používání vytváří hladký neklouzavý povrch.

Pro další informace a dotazy nás neváhejte kontaktovat na infolince 774 339 700 nebo je vám k dispozici chat. Obě služby pro vás slouží denně i o víkendu od 8 - 22 hodin.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za čas, který jste věnoval napsání recenze a udělil nám 100 %. Velmi si vážíme každé zpětné vazby, která přichází od našich zákazníků. Jsme rádi, že se množí kladné hodnocení za rychlé dodání objednaného zboží. Vždy se snažíme o rychlou expedici každé zakázky. Chceme, aby k vám balíček dorazil co nejdříve a vy jste se mohli vrhnout na realizaci vašich projektů.

Objednal jste si REMMERS udržovací sadu k ošetření dveří https://www.levne-barvy-laky.cz/remmers-pflege-set-udrzbovy-set-pro-dvere-250ml, která poskytuje dveří ochranu proti povětrnostním vlivům. Ošetřovanému povrchu dodá lehký odlesk a oddaluje časový interval pro obnovu nátěru. Vhodný jak do interiéru, tak i do exteriéru.

• Dobré ceny
    • velký výběr
    • výdejní místa

V obchodě jsem nakupoval už vícekrát,absolutní spokojenost.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

velice si vážíme času, který jste věnoval napsání tak krásné a velmi pochvalné recenze. Za 100 % - děkujeme. Jsme moc rádi, že se k nám pro dobrou zkušenost vracíte a jste spokojen s našimi službami i sortimentem. Každá zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. V tomto případě víme, že to co děláme, děláme správně.

Objednal jste si ADLER Pullex tenkovrstvou impregnační lazuru 3v1 https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-pulex-3-v-1-lasur-2-5l-borovice, která je určená zejména na nové dřevo v exteriéru. Použijete ji například na dřevěné domy, přístřešky, dřevěné obklady, balkony a ploty, ale i na OSB desky a překližky. Její velkou výhodou je, že vám poslouží jako impregnace, základní nátěr i konečné ošetření v jednom.
    Po skončení vaší práce doporučujeme použité nářadí ihned omýt ředidlem ADLER Adlerol https://www.levne-barvy-laky.cz/adler-adlerol-1l-redidlo, které využijete nejen při úklidu, ale i k ředění syntetických barev a laků. Jeho předností je, že nezapáchá.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz nebo budete potřebovat doplnit nějaké informace, neváhejte nás kontaktovat na infolince. K dispozici je vám také chat. Obě služby jsou tu pro vás každý den i o víkendu od 8 - 22 hodin.

S přáním krásného dne

Pavlína N.

• Kvalitně zabalené zboží.
    • Zboží dodáno v neporušeném obalu.

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

100 % hodnocení - děkujeme. Těší nás, že k vám objednané zboží dorazilo v pořádku. Na kvalitním zabalení každé zásilky si dáváme opravdu záležet. Vždy nám jde o to, aby se k vám balíček dostal v TOP stavu.

Koupil jste LUXOL Originál tenkovrstvou lazuru, u které jste využil akce 3 l za cenu 2,5 l https://www.levne-barvy-laky.cz/luxol-original-dekorativni-tenkovrstva-lazura-na-drevo-3-l-palisandr-20-zdarma. Má široké využití jak v exteriéru, tak interiéru. Je vhodná pro nátěry stavebních součástí a dřevěných konstrukcí, jako například obklady domů, ploty, pergoly, zahradní nábytek, dveře, okenice, chaty apod.
    Pro dosažení maximální ochrany dřevěného povrchu v exteriéru doporučujeme předem ošetřit impregací LUXOL https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/luimpr. Ochrání dřevo před houbami, které způsobují zamodrání a zlepší přilnavost vrchního nátěru. Nezapomínejte na důkladné natření všech hran.

rychlost

Reakce obchodu Levné Barvy Laky

děkujeme za napsání recenze. Vážíme si každé zpětné vazby, která se k nám dostane. Díky ní víme, v čem jsou naše silné stránky a kde musíme ještě zabrat. Vždy se snažíme o spokojenost všech našich zákazníků.
    U každé objednávky si dáváme záležet na rychlém vyřízení a zároveň na kvalitním zabalení. Chceme, aby se k vám zboží dostalo v TOP stavu.

Zakoupil jste OSMO ochrannou olejovou lazuru https://www.levne-barvy-laky.cz/osmo-ochranna-olejova-lazura-na-drevo-teak-3l-708, kterou použijete ve venkovním prostředí na dřevěné fasády, přístřešky pro auta, balkóny, ploty, pergoly, zahradní domky i zahradní nábytek. Touto lazurou skvěle ošetříte všechny typy dřeva v exteriéru i např. dveře, okna, okenice a rámy oken. Povrch ošetřený lazurou je odolný povětrnostním vlivům a chrání proti UV záření, zároveň odpuzuje vodu, nechává dřevo dýchat, snižuje bobtnání a sesychání. Snadno se roztírá bez znatelných okrajů a nánosů. Pro prodloužení životnosti doporučujeme po důkladném uschnutí druhého nátěru natřít OSMO UV olejem https://www.levne-barvy-laky.cz/vyhledat-produkt/UV%20olej.

Věříme, že se k nám ještě podíváte. V případě dotazů se obracejte na naši zákaznickou linku nebo chat. Jsou vám k dispozici denně 8 -22 hod. Rádi vám pomůžeme.

Ivona B.