• výběr, přehlednost a opravdu fofr doručení

super obchod, doporučuji!

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým Landema Group s.r.o.

Vyborna komunikace a ochota

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Rychlé dodání, kvalitní zboží a dobré ceny. Jsem velmi spokojená.

• Rychost
    • Ceny
    • Velký výběr

bez výhrad

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

• Rychlé dodání maximální spokojenost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Kreslo je hezke, ale doslo rozbite, vada z vyroby, moc nechapu ze to vubec nekdo zabali a odesle - krabice dosla tez otevrena a potrhana, ale vada je urcite z vyroby. Prijde mi, jako kdyby mi poslali lehatko, které uz nekdo predtim kvuli teto vade vratil a doufali, ze si toho nevsimnu.

• Obchod doporučuji, vše proběhlo v pořádku.

Rychlost dodání

Výhoda

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Ochota při tel. komunikaci, velký výběr na e-shopu de

Vše v naprostém pořádku.
    Úžasné jednání zaměstnanců.

• Vše v ppořádku

• Objednané zboží došlo bez problémů.. Spokojenost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Rychlé dodání,dobré ceny,skvělá komunikace obchodu.

• Rychle vyřízená objednávka

rychlé doručení výrobku