• Vše v ppořádku

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.
    Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým Landema Group s.r.o.

• Objednané zboží došlo bez problémů.. Spokojenost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Rychlé dodání,dobré ceny,skvělá komunikace obchodu.

• Rychle vyřízená objednávka

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Vaše spokojenost nás moc těší a budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň.

rychlé doručení výrobku

rychlost, cena

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Byla a jsem velmi spokojená jak s jednáním a rychlosti doručení. Zboží jsem měla na dobírku a ještě mi od vás nepřišlo potvrzení o zaplacení a to mě znepokojuje.Dekuji laskave za kladné vyřízení, s pozdravem Hana Skalská

Vážená paní Skalská,
    děkujeme Vám za nákup v našem internetovém obchodě. Těší nás Vaše spokojenost a kladné hodnocení. Budeme rádi, když nám i do budoucna zachováte přízeň. Potvrzení o úhradě zásilky vydává přepravní společnost. Kontrolou Vám ale mohu sdělit, že jsme úhradu za Vaši objednávku od přepravní společnosti přijali.

• široký sortiment zboží
    • celkově profesionální přístup

Rychlý a bezproblémový obchod. Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu LANDEMA.cz

• Ceny, velký výběr zboží na prodejně

• Tovar skladem na prodejne v Praze
    • Dobre ceny a siroke portfolio produktu

• Rychlost, spolehlivost

Reakce obchodu LANDEMA.cz

Přejeme Vám pěkný den, s pozdravem, Pavla Morávková, za tým obchodů Landema Group s.r.o.

vyzkoušeno a jsme velmi spokojeni

Rychlost, jsem velmi spokojena

• Rychlé a spolehlivé zaslání