• Rychlé jednání a druhy den od objednání bylo doručeno!

Dobrý večer, pane Přemysle,
    děkujeme za Vaši recenzi po nákupu náhradních dílů na lamelové rošty. Pokud je to časově jen trochu možné, snažíme se objednávky vyřizovat ještě ten den, kdy bylo zboží objednáno, takže jsme velmi rádi, že jste tento náš přístup ocenil.
    Budeme se těšit na Váš další nákup na našich stránkách :)

• Rychlá reakce.
    • Práce udělaná přesně a podle požadavku.
    • Doručení jen přes Českou poštu, což je velmi často "sázka do loterie" kdy zboží dojde, pokud dojde...

Komunikace, servis, rychlost naprosto skvělá, ale kupovala jsem jen lamely, takže nemám zkušenost s něčím komplikovanějším, i když lamely byly upraveny podle mého požadavku přesně.
    Trochu mě odrazovalo doručení přes Českou poštu, se kterou mám vyloženě špatné zkušenosti. Nakonec jsem to riskla, protože se nejednalo o tak nákladnou investici, kdyby nebyla doručena, oželila bych to.
    Rozhodně bych doporučila sjednat ještě druhého dopravce.

Dobrý večer, paní Stáňo,
    i Vám velmi děkujeme za Vaši zpětnou zprávu, které si velmi ceníme a jsme za ni velmi rádi. Díky přechodu na nový web jsme zatím nechali v nabídce dopravců Českou poštou a to díky jejich ochotě doručovat různé typy zásilek (velikosti, váha, způsob balení, atypické zásilky, aj.), ale především díky množství míst, kam je možné dodat balíky do Balíkoven, apod., které klienti velmi často a rádi využívají. Služby dopravců jsou dle lokalit s různými ohlasy a nejde asi najít přepravce, který by byl tím nej. V následujících týdnech přidáme do nabídky další dopravce, kteří budou přiřazeny ke zboží, které je možné díky nim přepravovat. Věříme, že nabídka bude pro většinu klientů dostatečná a zakázky budou dodávány ke vzájemné spokojenosti všech zúčastněných stran :)
    Budeme velmi rádi, pokud si u nás v budoucnu zakoupíte i nějaké jiné zboží, kterým si uděláte radost nebo někomu Vám blízkému.
    S pozdravem a přáním hezkého víkendu za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Zboží bylo dodáno v termínu , dobrá komunikace, vše v pořádku.

Dobrý večer, paní Vlasto,
    :) i Vám chceme touto cestou poděkovat za kladnou recenzi k nákupu nábytku do předsíně. Velmi nás těší, pokud je způsob našeho přístupu k zákazníkům a vyřizování objednávek kladně hodnocen.
    Přejeme, aby zakoupené zboží dlouho a ke spokojenosti sloužilo všem členům rodiny a pokud budete v budoucnu cokoliv dalšího potřebovat a bude to některé ze zboží, které nabízíme, budeme velmi rádi, když se k nám opět s důvěrou vrátíte a zboží nakoupíte :)
    Pohodové podzimní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Mame moc dobrou zkusenost s timto obchodem. Zbozi nam bylo dodano dle objednavky v poradku. Velice mile a vstricne jednani pani prodavacky. Opravdu doporucujeme.

Dobrý večer, paní Jiřino,
    děkujeme za velmi milou recenzi, ze které máme upřímně radost :) Když slyšíme milý a příjemný hlas i na druhé straně telefonu, je vzájemné vstřícné jednání tak nějak automatické :). Pokud to jen trochu jde, vždy se snažíme vyhovět různým přáním a potřebám a často i dodat velmi specifické zakázky a to v řadě oblastí vybavení domácností.
    Přejeme, aby se na židlích dobře a pohodlně sedělo a i dodané návleky na polštářky dělaly díky své krásné barvě radost.
    Pohodové a klidné dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

Super rychlé dodání.

Dobrý večer, paní Růženo,
    děkujeme za Vaši recenzi a čas, který jste jejímu vyplnění věnovala :)
    Budeme velmi rádi, pokud se na nás kdykoliv v budoucnu opět a s důvěrou obrátíte.

• Rychlost, komunikace, cena
    • nevím o niíčem

Dobrý den, pane Milane,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu zboží na našich stránkách. Jsme rádi, že jste byl nejen s rychlostí vyřízení Vaší objednávky spokojený :)
    Pohodové podzimní dny přejeme a budeme velmi rádi, pokud u nás zase v budoucnu rád a s důvěrou nakoupíte. Děkujeme.

• vynikající komunikace
    • bleskový servis (telefonický, mailový, osobní)
    • hned u prodejny se dá rozumně zaparkovat ;-)
    • maximální ochota a snaha poradit

Dobrý den, paní Radano,
    i Vám děkujeme za čas, který jste věnovala vyplnění dotazníku. Je pro nás radostí, když zákazníci ocení náš přístup nejen k vyřízení objednávky, ale i lidskou stránku vztahu "zákazník x prodejce" :)
    Kdykoliv bude třeba, velmi rádi Vás u nás zase s úsměvem na tváři přivítáme :) Děkujeme.
    Hezký zbytek víkendu přejeme.

• Dobrá komunikace
    • Krásné, kvalitní věci
    • Nabízené služby
    • Doporučuju si předem ověřit, jaká je montáž daného výrobku

Věci krásné, obecně jsem spokojená, jediné nemilé překvapení bylo, když mi přišla sedačka v demontu, tak musím shánět někoho, kdo mi ji smontuje. Pracovníci byli ochotní, ale montáž neměli "zaškrtlou" a na místě pak na ni neměli čas. Kdybych věděla, že montáž není v ceně, tak bych si ji zaplatila navíc. Ale to jsem nevěděla.

Dobrý den, paní Anno,
    jsme velmi rádi, že se Vám dodaná sedačka, potahy, podnožka a noční stolek líbí a to i kvalitou zpracování, vybranými odstíny, atd.. Omlouváme se za nedorozumění v několika emailových komunikacích ohledně variant, ze kterých jsme Vám nabízeli a Vy jste vybírala "výnos/výnos a montáž/výnos s výpomocí klienta/ výnos a montáž s výpomocí klienta", které se kombinovaly mezi oběma objednávkami a zboží s rozdílnými termíny výroby se pro urychlení dodání jednotlivého zboží dodávalo 2x. Věříme, že intuitivní montáž proběhla v pořádku.
    Většina sedacího nábytku je dodávána vcelku a to cca z 95% našeho sortimentu, kde jsou max. odděleny područky, samostatné polštáře, apod.. Před dodáním zboží, pokud nebylo komunikováno dříve, se snažíme klienta na "zkompletované nebo demontované zboží" upozorňovat, aby zákazník s tímto faktem počítal.
    Věříme, že i přes toto dorozumění, jste, jak píšete, spokojená, tím i my. Děkujeme.
    Pohodové chvíle strávené nejen na sedačce přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• široký sortiment, většina zboží skladem

Dobrý den, pane Jiří,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu zboží v našem eshopu a prodejně. Budeme se těšit na další nákup u nás :)
    Pavlína

• Obchod je vynikající suprová poradna velmi se mi věnovali i mimo pracovní dobu fantastické ceny velký výběr a hlavně česká výroba.
    • nic!!!

Mohu jedině doporučit.

Dobrý den, paní Evo,
    bylo radostí s Vámi telefonovat a psát si, ať jsme řešily cokoliv, co se týkalo Vaší poptávky a následné objednávky :) Věříme, že jste i s dodaným setem pohovek/sedaček a doplňků do obývacího pokoje po naší vzájemné konzultaci spokojeni a dobře se Vám zboží užívá. Pevně věřím, že i odstín potahové látky a barva konf. stolku ladí do Vašeho interiéru tak, jak bylo preferováno :).
    PS: Když je na druhé straně srdečný a příjemný člověk, tak je vzájemná komunikace oboustranně přínosná a děkujeme za ní.
    Budeme velmi rádi, pokud nás budete doporučovat i své rodině, známým a kamarádům a nebo, za což budeme také šťastní, se k nám zase časem vrátíte a nakoupíte nějaký další nábytek, který Vám udělá radost.
    Pohodový podzim a konec roku 2023 přejeme za Tým klik-nabytek.cz

• Velký výběr zboží

Dobrý den, paní Drahomíro,
    děkujeme :) Budeme se těšit na případný další nákup některého zboží z naší nabídky, kterou se snažíme neustále rozšiřovat. Věříme, že nově připracované kolekce nábytku, sedaček, obývacích stěn a křesel různého typu a charakteru, osloví nejednoho zákazníka.
    Přejeme hezký den a pohodový start týdne nového.

Rychle a všechnoOK

Dobrý den, pane Jardo,
    děkujeme :) Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás a dodaným zbožím spokojený.
    Pohodový podzim Vám a Vaší rodině přejeme.
    Pavlína

Rychlé dodání vše v pořádku

Dobrý den, pane Ivo,
    děkujeme :) Budeme se těšit na další nákup v našem eshopu a prodejně.
    Pavlína

• Skvělá komunikace a velmi milý personál.

Měla jsem štěstí, že mnou poptávané sedačka byla skladem a vystavena na prodejně. Oceňuji personál, že mi ji nabídl se slevou k odběru okamžitě. Komunikace a doladění doručení byla perfektní a rychlá. Obrovskou výhodou byla platba kartou na místě odběru.

Dobrý den, paní Ilono,
    velmi si vážíme Vašich slov a zpětné zprávy k nákupu u nás. Jsme velmi rádi, že celý proces našeho přístupu takto vnímáte a hodnotíte.. taková spojenost zákazníka je pro nás odměnou za každodenní práci a jsme šťastní, když je pocit z nákupu u nás takový, jak popisujete.
    Věříme, že se na rohové sedačce Elis pro každodenní spaní velmi dobře a pohodlně spí a že v případě, kdy se kdykoliv budoucnu vyskytne potřeba něco si pořídit a bude ta daná věc součástí naší nabídky, že se na nás ráda a s důvěrou opět obrátíte. Děkujeme i za Váš přístup.
    Je radostí komunikovat s veselými a pohodovými lidmi :)
    Příjemné a ničím nerušené podzimní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

• rychlé vyřízení objednávky

Dobrý večer, paní Jaroslavo,
    děkujeme za Váš čas, který jste věnovala vyplnění dotazníku a za Vaše milé hodnocení. Vážíme si toho. Budeme se těšit, že se na nás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátíte. Pohodové letní dny přejeme.

• rychlost vyrizeni

Dobrý večer, paní Lucie,
    děkujeme za Vámi zaslané hodnocení :) a pochvalu za rychlé vyřízení Vaší objednávky. Jsme za taková hodnocení velmi rádi a vážíme si jich. Budeme se těšit, že se na nás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátíte a nakoupíte něco, co Vám udělá radost nebo někomu Vám blízkému.
    Pavlína

Objednávka byla bez problémů obratem vyřízena.

Dobrý večer, paní Alice,
    Vašeho zpětného hodnocení si velmi vážíme a děkujeme za něj i za čas, který jste nad vyplněním dotazníku strávila a poskytla tak informace nejen nám, ale i dalším zákazníkům. Každopádně děkujeme za Váš nákup na našich stránkách. Budeme se těšit, že se na nás někdy v budoucnu opět s důvěrou obrátíte.

rychlé jednání a doručení

Dobrý večer, paní Hano,
    děkujeme i Vám za Váš nákup v našem obchodě a Vaši zpětnou vazbu. Věříme, že dodané náhradní lamely posloužily svému účelu a Váš rošt je opět jako nový a zcela funkční. Budeme se těšit, že se na nás někdy v budoucnu opět a ráda obrátíte.
    Pavlína

• Dovezení nábytku na adresu bydliště.

Byla to moje první objednávka.

Dobrý večer, paní Danuše,
    děkujeme za Váš nákup v našem obchodě a Vaši zpětnou vazbu, které si vážíme a to i včetně hodnocení, které jste nám dala. Je to nejlepší odměna za naši práci. Rovněž věříme, že jste s dodanou jídelní lavicí spokojená a že se nejen Vám na ní dobře a pohodlně sedí. Budeme rádi, když Vám i v budoucnu budeme moci vyjít vstříc při objednání nějaké jiného zboží, které nabízíme.

• rychlá reakce
    • okamžité vyřízení
    • široká nabídka

Dobrý večer, pane Vladimíre,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu k nákupu na našich stránkách. Jsme rádi, že Vám naše služby vyhovovaly. Rovněž věříme, že jste s dodaným zbožím spokojený a že se k nám opět s důvěrou vrátíte a znovu nakoupíte. Pohodové léto přejeme.