• Vysoké poštovné CZ- ŠK

Zboží zatím nebylo dodáno, proto nelze hodnotit-

Dobrý den, pane Jiří,
    mrzí nás, že takto negativně hodnotíte objednání lamelového roštu s termín výroby do 4 týdnů, který vyprší v tomto týdnu. Rošt nám výrobce dodal v pátek min. týden a chystáme jej do závozů zboží, které budeme plánovat v tomto týdnu, takže výroba proběhla v termínu, který výrobce uvádí a i my na našich stránkách. Věříme, že i přesto budete s dodáním roštu a jeho kvalitou spokojený a snad se budete na nás a naše služby dívat více pozitivněji :).

• vse ok

Dobrý den, pane Antoníne,
    děkujeme :) za kladnou a pochvalnou zpětnou zprávu k nákupu a dodání lamelového roštu, který jste si u nás objednal :) Věříme, že se na novém roštu bude dobře a pohodlně spát a budeme se těšit, že naše stránky nebo náš obchod v Brně rád a s důvěrou opět navštívíte. Děkujeme .)
    Pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

• Dodáno rychle a spolehlivě

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme i Vám, že jste takto kladně a 100% ohodnotila dodání čalouněné postele, kterou jste si u nás objednala. Jsme rádi, když jsou naši klienti spokojeni, tím jsme spokojeni i my. Děkujeme.
    Přejeme, aby se válenda dobře užívala a dobře se na ní spalo. Pokud bude příležitost opět něco nakoupit a bylo by to zboží např. i z naší nabídky, budeme velmi rádi, když se na naše stránky www.klik-nabytek.cz opět vrátíte :)
    Hezký a pohodový týden přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Vše proběhlo dle očekávání, zboží bylo doručeno rychle a v pořádku

Dobrý den, pane Milane,
    děkujeme i Vám za 100% hodnocení Vašeho nákupu na našich webových stránkách. :) Jsme rádi, pokud můžeme i termínově vyjít klientům co nejvíce vstříc a jim chybějící nebo nefunkční zboží v rámci náhradních dílů, které ve většině případů držíme skladem, co nejdříve dodat. Věříme, že ovladač k motorovému roštu přispěje díky svým funkcím ke komfortnímu ležení a spaní na Vaší posteli.
    Budeme velmi rádi, pokud i v případě nákupu jiného zboží využijete naše webové stránky a budeme mít možnost Vás nebo kohokoliv z Vaší rodiny potěšit např. některým z kousků nábytku, které nabízíme od našich českých a slovenských výrobců.
    S pozdravem a přáním hezkého týdne za Tým klik-nabytek.cz

Velmi spokojen.

Dobrý den, pane Radomíre,
    :) mockrát děkujeme za Vaši recenzi :) Velmi rádi čteme, že jsou naši klienti spokojení a že jsme i při prodeji drobnějšího zboží mohli potěšit. Děkujeme.
    Budeme se těšit, pokud nás zase brzy poctíte svou návštěvou a něco hezkého u nás zakoupíte a to nejen např. pro Vás samotného, ale i pro kohokoliv z Vaší rodiny nebo známých a kamarádů :).
    Pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Velmi rychlé vyřízení moji objednávky

Dobrý den, paní Mileno,
    :) děkujeme, že jste nám dala vědět, že byla rychlost vyřízení Vaší objednávky pro Vás přijatelná. Za nás věříme, že dodané zboží splnilo Vaše představy nejen svou kvalitou, ale také tvarem a barevností. Pokud bychom Vám mohli dodat v budoucnu i nějaké jiné zboží, které máme v nabídce, budeme velmi rádi, když se na nás obrátíte. S výběrem zboží Vám velmi rádi pomůžeme, pokud by bylo třeba. Děkujeme.
    Pavlína

rychlá dodávka, patky k lamelám v pohodě, spokojenost

Dobré odpoledne, paní Marie,
    i Vám bychom rádi touto cestou poděkovali, že jste si našla čas a napsala nám zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách. Děkujeme :) Vážíme si toho, když nám o své spokojenosti, popř. nespokojenosti dají naši klienti vědět, abychom věděli co je popř. třeba změnit, přenastavit nebo co neměnit a zachovat tak, jak nyní je a běží :) V každém případě budeme velmi rádi, pokud se k nám v budoucnu opět ráda vrátíte, popř. nás doporučíte nejen v rámci své rodiny, ale i přátel nebo známých .)
    Příjemné a pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Velice ochotná paní na telefonu, super rychlé odeslání (v pondělí objednáno, v úterý doručeno).

Dobrý den, paní Evo,
    za každou kladnou recenzi a milá slova jsme velmi rádi a vážíme si jich :). Děkujeme. Je to úžasná odměna za naši práci, přístup a snahu vyjít vstříc nebo i často najít řešení pro zdánlivě neřešitelné věci. Kdybychom Vám mohli udělat radost i čímkoliv dalším, budeme velmi rádi, když naše stránky www.klik-nabytek.cz opět a s důvěrou navštívíte nebo nám přímo zavoláte, popř. napíše na některou z emailových stránek. Ještě jednou děkujeme :)
    Za celý Tým klik-nabytek.cz přejeme pohodové a ničím nerušené dny

První nákup

Dobrý den, pane Lumíre,
    děkujeme i Vám za Váš čas strávený zpětnou odezvou k nákupu na našich stránkách. Budeme rádi, když Váš první nákup u nás nebyl a nebude i posledním, ale zase se k nám časem vrátíte a nakoupíte i cokoliv dalšího z našeho sortimentu českých a slovenských výrobců a to i např. v zakázkově upravených rozměrech nebo čalounění, atd..
    Pavlína

Židle Paysane -moc krásné a bytelné.

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme, jsme šťastní, že i Vám se dodané židle Paysane líbí a že nejen zvolený typ židlí, ale i jejich odstín splnil všechna Vaše očekávání a že se na židlích určitě i dobře a pohodlně sedí. Přejeme, aby židle sloužily dlouhé roky nejen k Vaší spokojenosti, ale i celé Vaší rodiny a všech Vašich blízkých a pokud bude kdykoliv v budoucnu prostor, abychom Vám mohli dodat jakékoliv další zboží z naší nabídky, budeme velmi rádi, když se na nás opět s důvěrou obrátíte a zboží nakoupíte.
    Hezké jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

Doručení podle domluvy.

Dobrý den, paní Marleno,
    děkujeme za Vámi zaslanou recenzi k nákupu na našich eshopových stránkách a jsme velmi rádi, že jste spokojená. Mimo jiné věříme, že dodaná luxusní čalouněná postel s dalšími doplňky nejen potěšila potahovou látkou a jednotlivými detaily jejího provedení a zpracování (čelo, korpus. rošt), ale hlavně, že se na posteli dobře a pohodlně spí a že i taburet před postel svým vzhledem, rozměry a čalouněním splnil všechna Vaše očekávání. Přejeme příjemné spaní a odpočívání a budeme se těšit na případný další nákup na našich stránkách :)
    Hezké jarní dny přejeme.
    Pavlína

• dobrá rôznorodá ponuka posteľných lamiel
    • drahé poštovné na Slovensko

Dobrý den, pane Ondreji,
    děkujeme, že jste si našel prostor a čas na zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách. Každé zpětné vazby si ceníme, ať jsou informace v hodnocení jakékoliv. Při expedicích do ciziny musíme bohužel vycházet z ceníků dopravců a ceny "zprůměrovat", protože není možné mít nastavený ceník, který zohlední hmotnost, vzdálenost a způsob úhrady zásilky, která má být za hranice ČR doručena. S ohledem na prodej drobných položek, kam patří i prodej náhradních dílů, nemáme finanční prostor na to, abychom dopravu jakkoliv dotovali, protože si myslíme, že již přidanou hodnotu k tomuto zboží poskytujeme a to min. při zakrácení lamel na požadovanou délku zdarma. I přesto věříme, že dodané lamely do Vašeho roštu zapadly, jak měly a vše funguje k Vaší max. spokojenosti.
    Pohodový zbytek týdne přejeme a věříme, že kdyby bylo třeba cokoliv dokoupit a to nejen u rozbitého roštu, že využijete i nákup zboží, kdy je doprava nad určité částky zdarma i v rámci Slovenské republiky :)

Vše OK.

Dobrý den, paní Alice,
    děkujeme za Váš čas, který jste věnovala zpětné vazbě k nákupu u nás, která je důležitá nejen pro nás, ale také pro naše zákazníky a popř. i ty, kteří se nakoupit teprve rozhodují :)
    Přejeme pohodové a ničím nerušené chvíle nejen strávené u nového jídelního stolu a budeme velmi rádi, když se na nás v budoucnu opět as důvěrou obrátíte a budeme Vám schopni udělat radost a dodat jakékoliv další zboží do domácnosti nebo na chatu, chalupu, balkón nebo terasu.
    Pavlína

• Jde objednat lamely a úchyty po kusech.
    • Specializovaný sortiment, rozumná cena
    • Velice rychlé odeslání

Přes víkend jsem objednal a v úterý jsem měl zásilky doma. Rozumná cena, žádný problém.

Dobrý den, pane Milane,
    Vaší zpětné vazby k nákupu náhradních dílů si vážíme a to i s ohledem na to, že jste rozepsal svou zpětnou vazbu podrobně, takže i víme, co bylo pro Vás tím nejdůležitějším při nákupu na našich stránkách a jsme za to rádi. Přejeme, aby vše nově nakoupené fungovalo co nejdéle, dobře a pohodlně se spalo a pokud bude v budoucnu příležitost, tak jste naše stránky www.klik-nabytek.cz znovu navštívil :)
    S pozdravem a přáním pohodových dní za Tým klik-nabytek.cz

• Děkuji , jsem velmi spokojena

Dobrý den, paní Bronislavo,
    :) to jsme moc rádi, děkujeme.. tím i my :) jsme spokojeni. Kdybychom Vám mohli vyjít vstříc i s jakýmkoliv dalším zbožím, budeme velmi rádi, když se na nás opět obrátíte a zboží nakoupíte.
    Hezké slunečné dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Personál velice vstřícně a ochotně poradil s výběrem matrace.

Dobrý den, paní Marcelo,
    děkujeme za Vaše milé zhodnocení komunikace s námi a vyřízením Vaší objednávky. Věříme, že jste s dodaným typem matrace spokojeni a že se na ní dobře a pohodlně spí. Kdybychom mohli být v budoucnu nápomocni s nákupem jakéhokoliv jiného zboží z naší nabídky, budeme velmi rádi, pokud se na nás opět a s důvěrou obrátíte.
    Přejeme hezké a pohodové dny.
    Za tým klik-nabytek.cz

• rychlost, poradenství

Dobrý den, paní Blanko,
    děkujeme i Vám za Vaši zpětnou zprávu k nákupu na našich webových stránkách. Jsme rádi, že jste byla s našim přístupem a rychlostí vyřízení objednávky spokojená.
    Budeme rádi, když nás opět v budoucnu navštívíte a objednáte jakékoliv jiné zboží z naší nabídky, kterým potěšíme nejen sama sebe, ale i např. někoho z Vaší rodiny nebo okruhu přátel a kamarádů.
    S pozdravem a přáním pohodových jarních dní za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Vše v pořádku, obchod doporučuji.

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme za zpětné hodnocení nákupu na našem eshopu. Jsme velmi rádi, že jste byla s vyřízením, odesláním a doručením balíčku spokojená.
    Budeme se těšit na případný další nákup na našich stránkách, ať již to bude z jakékoliv kategorie zboží, které nabízíme :)
    Přejeme pohodový víkend.

Dobrý den, pane Zdeňku,
    děkujeme za Vaše hodnocení, ze kterého máme upřímně radost. Objednávky ze sortimentu zboží, které jste si objednal, se snažíme expedovat co nejdříve je to možné, takže jsme velmi rádi, že jste toto takto pozitivně ohodnotil, čímž jsme spokojeni i my :)
    Hezký víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz