Velmi rychlé vyřízení moji objednávky

rychlá dodávka, patky k lamelám v pohodě, spokojenost

• Velice ochotná paní na telefonu, super rychlé odeslání (v pondělí objednáno, v úterý doručeno).

První nákup

Židle Paysane -moc krásné a bytelné.

Doručení podle domluvy.

Dobrý den, paní Marleno,
    děkujeme za Vámi zaslanou recenzi k nákupu na našich eshopových stránkách a jsme velmi rádi, že jste spokojená. Mimo jiné věříme, že dodaná luxusní čalouněná postel s dalšími doplňky nejen potěšila potahovou látkou a jednotlivými detaily jejího provedení a zpracování (čelo, korpus. rošt), ale hlavně, že se na posteli dobře a pohodlně spí a že i taburet před postel svým vzhledem, rozměry a čalouněním splnil všechna Vaše očekávání. Přejeme příjemné spaní a odpočívání a budeme se těšit na případný další nákup na našich stránkách :)
    Hezké jarní dny přejeme.
    Za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• dobrá rôznorodá ponuka posteľných lamiel
    • drahé poštovné na Slovensko

Dobrý den, pane Ondreji,
    děkujeme, že jste si našel prostor a čas na zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách. Každé zpětné vazby si ceníme, ať jsou informace v hodnocení jakékoliv. Při expedicích do ciziny musíme bohužel vycházet z ceníků dopravců a ceny "zprůměrovat", protože není možné mít nastavený ceník, který zohlední hmotnost, vzdálenost a způsob úhrady zásilky, která má být za hranice ČR doručena. S ohledem na prodej drobných položek, kam patří i prodej náhradních dílů, nemáme finanční prostor na to, abychom dopravu jakkoliv dotovali, protože si myslíme, že již přidanou hodnotu k tomuto zboží poskytujeme a to min. při zakrácení lamel na požadovanou délku zdarma. I přesto věříme, že dodané lamely do Vašeho roštu zapadly, jak měly a vše funguje k Vaší max. spokojenosti.
    Pohodový zbytek týdne přejeme a věříme, že kdyby bylo třeba cokoliv dokoupit a to nejen u rozbitého roštu, že využijete i nákup zboží, kdy je doprava nad určité částky zdarma i v rámci Slovenské republiky :)
    S pozdravem za Tým klik-nabytek.cz

Vše OK.

• Jde objednat lamely a úchyty po kusech.
    • Specializovaný sortiment, rozumná cena
    • Velice rychlé odeslání

Přes víkend jsem objednal a v úterý jsem měl zásilky doma. Rozumná cena, žádný problém.

• Děkuji , jsem velmi spokojena

Personál velice vstřícně a ochotně poradil s výběrem matrace.

• rychlost, poradenství

• Vše v pořádku, obchod doporučuji.

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme za zpětné hodnocení nákupu na našem eshopu. Jsme velmi rádi, že jste byla s vyřízením, odesláním a doručením balíčku spokojená.
    Budeme se těšit na případný další nákup na našich stránkách, ať již to bude z jakékoliv kategorie zboží, které nabízíme :)
    Přejeme pohodový víkend.
    Za Tým klik-nabytek.cz

Dobrý den, pane Zdeňku,
    děkujeme za Vaše hodnocení, ze kterého máme upřímně radost. Objednávky ze sortimentu zboží, které jste si objednal, se snažíme expedovat co nejdříve je to možné, takže jsme velmi rádi, že jste toto takto pozitivně ohodnotil, čímž jsme spokojeni i my :)
    Hezký víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz

Super rychlé :)

Dobrý den, paní Magdaléno,
    :) těší nás, když jsou naši zákazníci spokojeni a také o tom dají vědět nejen nám, ale i popř. dalším zákazníkům, kteří se teprve rozmýšlí, zda u nás nakoupí či nikoliv, ať již jakékoliv zboží z naší nabídky :). Jak se říká: "Pozitivních zpráv není nikdy dost", takže každé vlídné slovo, příjemné hlasy v telefonu nebo na u nás prodejně v Brně s radostí vítáme :)
    Pohodové dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

Dobrý den, paní Melanie,
    i Vám touto cestou děkujeme za Váš čas, který jste strávila nad vyplněním zpětné recenze k nákupu na našich stránkách. Těší nás, že přístup kolegů k vyřízení Vaší objednávky byl a je takto pozitivně hodnocen. Budeme rádi, pokud se k nám opět a s důvěrou zase někdy v budoucnu vrátíte a nakoupíte i jakékoliv jiné zboží z naší nabídky a uděláte tak radost např. nejen sobě, ale i někomu Vám blízkému.
    Za Tým klik-nabytek.cz přeje pohodové dny
    Pavlína

Rychlost. Ve středu objednáno a ve čtrtek ráno jsem vyzvedával. Super

Dobrý den, pane Pavle,
    :) děkujeme i Vám, že si ceníte našeho aktivního přístupu k vyřizování objednávek, ať se jedná o jakékoliv zboží z naší nabídky. Budeme rádi, když se k nám v rámci nákupu opět a s důvěrou vrátíte. Děkujeme ještě jednou za Vaše kladné hodnocení a přejeme hezké "zimní a jarní" dny.
    S pozdravem za Tým klik-nabytek.cz

vše super.

Dobrý den, paní Dano,
    děkujeme Vám. Každá zpětná zpráva po vyřízení a doručení objednávky k zákazníkovi je pro nás důležitá a za pozitivní odezvy jsme vždy rádi 2-násobně :), ať se jednalo o drobnější zboží nebo velké skříně, různé typy stolů, židlí, aj. zboží z naší nabídky.
    Budeme se těšit, že u nás opět někdy v budoucnu nakoupíte a budete min. stejně spokojená .)
    Pohodový víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Velice rychlé jednání, spolehlivost.

Dobrý den, paní Ludmilo,
    děkujeme i Vám za Vašeho zhodnocení nákupu na našem eshopu. Zboží skladem se snažíme i dle termínu objednání expedovat co nejrychleji je to možné, takže i ve Vašem případě jsme velmi rádi, že toto kladně hodnotíte. Vaši odezvu ráda kolegům sdělím :), protože i toto je odměna za naši práci a náš přístup k zákazníkům.
    Hezké slunečné dny přejeme a budeme se těšit na případný další nákup u nás na stránkách www.klik-nabytek.cz.
    Za celý náš tým srdečně zdraví

Dobrý den, pane Tomáši,
    každé kladné hodnocení objednávky je pro nás odměnou za naši práci a snahu vyjít zákazníkům vstříc, ať již se jedná o jakékoliv zboží, přání nebo potřebu související s námi nabízeným nábytkem nebo doplňky do domácnosti. Pokud bychom Vám mohli v budoucnu jakkoliv jinak pomoci a dodat některé zboží z naší nabídky, budeme velmi rádi, pokud se na nás opět a s důvěrou obrátíte. Děkujeme :).
    Hezký víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz