Rychlost, výběr, dobrá cena

Dlouhá dodací doba.

• Po zaplacení a vybalení zboží sem zjistil, že chybí návod k sestavení a tak není možné namontovat zajišťující zámky k prodloužení stolní desky. Po upomínce nikdo nereagoval, ani prodejce a ani výrobce. Je to výrobek tzv. DODO (doma dodělej).
    • Máte o čem přemýšlet při sestavování !!!

Mrzí to, že se s vámi nikdo nechce již bavit potom co obdrží peníze.

Dobrý den, pane Kryskiv,
    mrzí nás co uvádíte, protože jsou Vaše informace zavádějící a nepravdivé a o to hůře se nám Vaše recenze čte. Striktně odmítáme, že jste nás jakkoliv upomínal a že nás zajímá jen to, abychom od klienta převzali peníze a následně ho jakkoliv odbyli. Žádný email jste nám neposlal, zavolal jste nám 1x a to v Út 9.7. před 9 hod. ranní, kdy kolegyně po x minutách telefonátu s Vámi předala telefon kolegovi, který nábytek různého provedení montuje a s tím jste hovořil cca 10-15 min.. Protože na kolegu čekali další kolegové ohledně montáže zakázky skříní a komod, šla jsem osobně kolegu požádat, aby telefonát, který po tolik minutách nikam nesměřoval, promiňte mi tato slova, přerušil a domluvil se s Vámi na zaslání tel. čísla na výrobce, který má tento stůl zkompletovaný na své prodejně a dodává jich ročně 100ky kusů, takže Vám sofistikovaněji poradí i s případným uvedením centimetrů a milimetrů, kam jednotlivé díly pojezdů výsuvu/rozkladu stolu umístit. Kolega Vám sms zprávu odeslal v 9:14 a to hned, jakmile telefon s Vámi ukončil.
    Po letech dodávání tohoto stolu jste JEDINÝ, kdo si neuměl stůl sám složit a to jsme stůl dodávali klientům všech pohlaví a různých věkových a profesních zaměření. Věřte, že kdybychom po každé dodávce tohoto stolu měli absolvovat x-desítek trvající hovory s klienty, kteří budou rozhořčeni, apod. a byl s montáží stolu jakýkoliv problém, že bychom toto s výrobcem řešili i např. formou video-návodu, který bychom na své stránky přidali.
    Zda jste výrobci telefonoval nebo ne, to bohužel nevíme. Jediné, co můžeme z naší strany ještě udělat je to, abychom do výroby zavolali a zeptali se, zda byl jakýkoliv problém při telefonátu nebo zda jste se domluvili na nějakém doplnění informací. Ale zdá se nám divné, že by výrobce, který vždy komunikuje a nikdy se nestalo, abychom my nebo kdokoliv z klientů nedostali zpětné informace, které bychom k výrobkům potřebovali doplnit nebo upřesnit.
    Opravdu nás Vaše recenze upřímně mrzí.
    Každopádně věříme, že budete se stolem spokojený a to včetně všech jeho výhod a to nejen rozměrových.
    Pohodové léto přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Vše v pořádku, jsem spokojená

:) Hezké letní dopoledne přejeme, paní Marie,
    děkujeme za Vámi zaslané hodnocení "Spokojenosti zákazníka". Jsme velmi rádi, že jste byla s vyřízením a dodáním objednaného konf. stolku spokojená .) Přejeme, aby se konferenční stolek české výroby dobře a dlouho užíval a to ke spokojenosti celé Vaší rodiny.
    Budeme velmi rádi, pokud se k nám kdykoliv v budoucnu opět a s důvěrou vrátíte a nakoupíte jakékoliv jiné zboží, kterým uděláte radost nejen sobě, ale i komukoliv jinému z Vašeho okolí.
    S pozdravem a přáním pohodových letních dní za Tým klik-nabytek.cz

je to dárek,takže nevím

Dobrý den, paní Hano,
    děkujeme za Vámi zaslané hodnocení k nákupu na našich webových stránkách. Každého nákupu si ceníme, ať je proveden z jakéhokoliv důvodu nebo potřeby - pro osobní účely, pomoci nebo usnadnit život při sezení/spaní a nebo udělat radost nákupem něčeho, co potěší malé děti, větší a nebo dospělé :).
    Věříme, že skládací matrace v maskáčové barvě udělala obdarovanému radost a že dobře poslouží a slouží svému účelu a to nejen na příležitostné spaní "na výletech", ale i pro přespání dětské návštěvy, popř. kohokoliv jiného.
    PS: Podle Vašeho "né příliš obvyklého" příjmení a adresy, kam jsme balíček s matrací zasílali, si myslím, že máte v rodině Petra, se kterým jsem studovala na VŠ, takže ho touto cestou srdečně zdravím :). Pokud se díky shodě příjmení pletu, tak se touto cestou omlouvám.
    S pozdravem a přáním pohodového léta za Tým klik-nabytek.cz

dobrá komunikace, vstřícnost

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme za Vaše objednávky roštů a kvalitních českých matrací s latexem, které si necháváme zakázkově vyrábět, protože jsme na ně měli vždy velmi dobré zpětné reference. Věříme, že se na matracích dobře a pohodlně spí a že jsou všichni, pro které byly matrace určeny, spokojeni :) Ještě jednou děkujeme, že jste si našla prostor na zpětné hodnocení nákupu na našich stránkách, protože je pro nás spokojenost zákazníků tím nejdůležitějším výstupem naší práce.
    Pokud budete v budoucnu cokoliv potřebovat, budeme velmi rádi, pokud nám zavoláte nebo napíšete, popř. pošlete rovnou objednávku z našich stránek www.klik-nabytek.cz :)
    Pohodové letní dny a večery přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Měli zboží za dobrou cenu a odeslali jej skutečně obratem. Druhý den už bylo ve výdejně.

Dobrý večer i Vám, pane Pavle,
    i Vám bychom rádi a upřímně poděkovali, že jste si našel prostor, abyste ohodnotil nákup na našich webových stránkách www.klik-nabytek.cz a navíc jste byl s průběhem vyřízení Vaší objednávky spokojený. Těší nás, že je naše práce takto pozitivně hodnocena a to i včetně služeb ČP pošty, přes kterou drobné zakázky odesíláme. Nechceme Vám touto cestou přát, aby se ve Vašem lůžku cokoliv v budoucnu porouchalo a opět jste měl důvod u nás nakoupit, ale budeme každopádně rádi, pokud byste naše služby nebo kdokoliv z Vaší rodiny, přátel nebo kamarádů a kolegů opět využili a pořídili si i něco objemnějšího co Vám udělá radost, uleví unaveným zádům, krku nebo nohám :)
    Pohodové letní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

Dobrý večer, pane Stanislave,
    :) děkujeme za kladně hodnocený nákup na našich webových stránkách, za který jsme velmi rádi. Objednávky drobného zboží, které máme skladem, se snažíme realizovat v co možná nejkratším možném termínu a to i s ohledem na zadaný způsob úhrady zboží. Věříme, že zboží posloužilo a slouží svému účelu a že se Vám, popř. některému ze členů Vaší rodiny dobře a pohodlně spí :)
    Budeme rádi, pokud se na nás kdykoliv v budoucnu opět a s důvěrou obrátíte a nakoupíte i jiné zboží, kterým Vám budeme moci udělat radost nebo zpříjemnit chvíle odpočinku :)
    Dobrou noc a pohodový zbytek týdne přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Při objednávání zboží , které muselo být uhrazeno předem, bylo prezentováno , že je skladem. Po uhrazení faktury bylo následně sděleno, že zboží je dáno do výroby a bude za 2-4 týdny.

Zatím nemohu objektivně posoudit , počkám na další vývoj realizace objednávky.

Dobrý večer, pane Honzo,
    mrzí nás, že došlo k tomuto nedorozumění, ale u křesílek Gruvyer máme v popisu produktu ve spodní části textu u poznámky "SKLADEM" uvedeno, které barvy a kolik kusů zboží je aktuálně skladem. Kolegyně Vás při zpracování objednávky zapomněla na tuto skutečnost upozornit. Bohužel není v eshopových řešeních možné mít nastavenu dostupnost a počty kusů u "obrázků barev", takže je dostupnost položky společná pro celou položku. Z tohoto důvodu využíváme poznámek v textu a na dostupné odstíny židlí, křesel, sedaček, postelí, skříní, konf. stolků, aj. skladového zboží upozorňujeme. Pokud je Vámi objednaný odstín židlí u výrobce skladem, je dodání zboží navíc v rámci Brna, kde máme prodejnu, termínově kratší. Kolegové zítra dostupnost a naskladnění Vaší zakázky prověří a budou Vás informovat, zda bude zboží k dispozici do 2 týdnů od objednání nebo v zaslaném termínu 2-4 týdnů, jak uvádí výrobce.
    Hezký večer přeje za Tým klik-nabytek.cz

• Vysoké poštovné CZ- ŠK

Dobrý večer, pane Ladislave,
    bohužel, u prodeje náhradních dílů na rošty, které stojí řádově pár desítek korun, není prostor, abychom dopravu do zahraničí u přepravců, kteří dodávají mimo ČR jakkoliv dotovali. Pokud by se jednalo řádově o zboží v řádech stovek nebo tisíců korun, byl by prostor jistě lepší. Vycházíme z toho, že nabízíme klientům, kteří ve 100% nakoupili rošty, sedačky, postele, aj. zboží u jiných výrobců a dodavatelů, než u nás v našem obchodě a nyní hledají řešení, jak dané výrobky opravit, aby nemuseli kupovat nové rošty nebo často i celou postel a nebo sedačku. Je to náš vstřícný krok pro klienty, nikterak hlavní část obživy a opravdu nemáme prostor, abychom jiným zbožím přispívali na prodej náhradních dílů.
    I přesto věříme, že s dodanými pouzdry a čepy budete spokojeni a vše bude opět a dlouho fungovat tak, jak má.
    Pohodový týden přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Zboží zatím nebylo dodáno, proto nelze hodnotit-

Dobrý den, pane Jiří,
    mrzí nás, že takto negativně hodnotíte objednání lamelového roštu s termín výroby do 4 týdnů, který vyprší v tomto týdnu. Rošt nám výrobce dodal v pátek min. týden a chystáme jej do závozů zboží, které budeme plánovat v tomto týdnu, takže výroba proběhla v termínu, který výrobce uvádí a i my na našich stránkách. Věříme, že i přesto budete s dodáním roštu a jeho kvalitou spokojený a snad se budete na nás a naše služby dívat více pozitivněji :).
    S pozdravem za Tým klik-nabytek.cz

• vse ok

Dobrý den, pane Antoníne,
    děkujeme :) za kladnou a pochvalnou zpětnou zprávu k nákupu a dodání lamelového roštu, který jste si u nás objednal :) Věříme, že se na novém roštu bude dobře a pohodlně spát a budeme se těšit, že naše stránky nebo náš obchod v Brně rád a s důvěrou opět navštívíte. Děkujeme .)
    Pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

• Dodáno rychle a spolehlivě

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme i Vám, že jste takto kladně a 100% ohodnotila dodání čalouněné postele, kterou jste si u nás objednala. Jsme rádi, když jsou naši klienti spokojeni, tím jsme spokojeni i my. Děkujeme.
    Přejeme, aby se válenda dobře užívala a dobře se na ní spalo. Pokud bude příležitost opět něco nakoupit a bylo by to zboží např. i z naší nabídky, budeme velmi rádi, když se na naše stránky www.klik-nabytek.cz opět vrátíte :)
    Hezký a pohodový týden přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Vše proběhlo dle očekávání, zboží bylo doručeno rychle a v pořádku

Dobrý den, pane Milane,
    děkujeme i Vám za 100% hodnocení Vašeho nákupu na našich webových stránkách. :) Jsme rádi, pokud můžeme i termínově vyjít klientům co nejvíce vstříc a jim chybějící nebo nefunkční zboží v rámci náhradních dílů, které ve většině případů držíme skladem, co nejdříve dodat. Věříme, že ovladač k motorovému roštu přispěje díky svým funkcím ke komfortnímu ležení a spaní na Vaší posteli.
    Budeme velmi rádi, pokud i v případě nákupu jiného zboží využijete naše webové stránky a budeme mít možnost Vás nebo kohokoliv z Vaší rodiny potěšit např. některým z kousků nábytku, které nabízíme od našich českých a slovenských výrobců.
    S pozdravem a přáním hezkého týdne za Tým klik-nabytek.cz

Velmi spokojen.

Dobrý den, pane Radomíre,
    :) mockrát děkujeme za Vaši recenzi :) Velmi rádi čteme, že jsou naši klienti spokojení a že jsme i při prodeji drobnějšího zboží mohli potěšit. Děkujeme.
    Budeme se těšit, pokud nás zase brzy poctíte svou návštěvou a něco hezkého u nás zakoupíte a to nejen např. pro Vás samotného, ale i pro kohokoliv z Vaší rodiny nebo známých a kamarádů :).
    Pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Velmi rychlé vyřízení moji objednávky

Dobrý den, paní Mileno,
    :) děkujeme, že jste nám dala vědět, že byla rychlost vyřízení Vaší objednávky pro Vás přijatelná. Za nás věříme, že dodané zboží splnilo Vaše představy nejen svou kvalitou, ale také tvarem a barevností. Pokud bychom Vám mohli dodat v budoucnu i nějaké jiné zboží, které máme v nabídce, budeme velmi rádi, když se na nás obrátíte. S výběrem zboží Vám velmi rádi pomůžeme, pokud by bylo třeba. Děkujeme.
    Za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

rychlá dodávka, patky k lamelám v pohodě, spokojenost

Dobré odpoledne, paní Marie,
    i Vám bychom rádi touto cestou poděkovali, že jste si našla čas a napsala nám zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách. Děkujeme :) Vážíme si toho, když nám o své spokojenosti, popř. nespokojenosti dají naši klienti vědět, abychom věděli co je popř. třeba změnit, přenastavit nebo co neměnit a zachovat tak, jak nyní je a běží :) V každém případě budeme velmi rádi, pokud se k nám v budoucnu opět ráda vrátíte, popř. nás doporučíte nejen v rámci své rodiny, ale i přátel nebo známých .)
    Příjemné a pohodové jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Velice ochotná paní na telefonu, super rychlé odeslání (v pondělí objednáno, v úterý doručeno).

Dobrý den, paní Evo,
    za každou kladnou recenzi a milá slova jsme velmi rádi a vážíme si jich :). Děkujeme. Je to úžasná odměna za naši práci, přístup a snahu vyjít vstříc nebo i často najít řešení pro zdánlivě neřešitelné věci. Kdybychom Vám mohli udělat radost i čímkoliv dalším, budeme velmi rádi, když naše stránky www.klik-nabytek.cz opět a s důvěrou navštívíte nebo nám přímo zavoláte, popř. napíše na některou z emailových stránek. Ještě jednou děkujeme :)
    Za celý Tým klik-nabytek.cz přejeme pohodové a ničím nerušené dny

První nákup

Dobrý den, pane Lumíre,
    děkujeme i Vám za Váš čas strávený zpětnou odezvou k nákupu na našich stránkách. Budeme rádi, když Váš první nákup u nás nebyl a nebude i posledním, ale zase se k nám časem vrátíte a nakoupíte i cokoliv dalšího z našeho sortimentu českých a slovenských výrobců a to i např. v zakázkově upravených rozměrech nebo čalounění, atd..
    S pozdravem za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Židle Paysane -moc krásné a bytelné.

Dobrý den, paní Evo,
    děkujeme, jsme šťastní, že i Vám se dodané židle Paysane líbí a že nejen zvolený typ židlí, ale i jejich odstín splnil všechna Vaše očekávání a že se na židlích určitě i dobře a pohodlně sedí. Přejeme, aby židle sloužily dlouhé roky nejen k Vaší spokojenosti, ale i celé Vaší rodiny a všech Vašich blízkých a pokud bude kdykoliv v budoucnu prostor, abychom Vám mohli dodat jakékoliv další zboží z naší nabídky, budeme velmi rádi, když se na nás opět s důvěrou obrátíte a zboží nakoupíte.
    Hezké jarní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz