Dobrý den, pane Tomáši,
    každé kladné hodnocení objednávky je pro nás odměnou za naši práci a snahu vyjít zákazníkům vstříc, ať již se jedná o jakékoliv zboží, přání nebo potřebu související s námi nabízeným nábytkem nebo doplňky do domácnosti. Pokud bychom Vám mohli v budoucnu jakkoliv jinak pomoci a dodat některé zboží z naší nabídky, budeme velmi rádi, pokud se na nás opět a s důvěrou obrátíte. Děkujeme :).
    Hezký víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz

• Výborná komunikace
    • Ochota
    • Sortiment
    • Vše, co mi slíbili, do puntíku dodrželi. Děkuju!
    • Když píší skladem, mají opravdu skladem
    • Vlastní doprava, ochotný a příjemný řidič

Velmi osvěžují zážitek z nákupu. Vše sedí, vše je, jak řeknou. Zboží opravdu mají ve svých skladech. Jedím slovem SUPER. Děkuji!

Dobrý den, pane Michale,
    musíme se přiznat, že takto obsáhlou recenzi v podobném duchu jsme snad ještě nikdy neobdrželi a upřímně musím za celý náš tým poděkovat a to nejen za Vaše slova, ale celé shrnutí toho, jak proběhlo vyřízení Vaší objednávky od samotného telefonátu při dotazu k dostupnosti daného zboží, až po jeho doručení na Vaši adresu. Vždy nám svítí skladem jen to zboží, které fyzické máme a na tomto si i zakládáme. Věříme, že dodaný motorový rošt české výroby slouží k Vaší maximální spokojenosti a že se Vám i díky němu pohodlně usíná a spí.
    Za Tým klik-nabytek.cz přejeme pohodové dny

• perfektní komunikace
    • dodání ve stanoveném termínu
    • cena dopravy

Paní z eshopu byla velmi ochotná a pomohla nám ujistit se, že vybraný odstín bude vyhovovat našim potřebám.

Dobrý den, paní Zuzano,
    děkujeme za Vaši velmi milou zpětnou zprávu k nákupu jídelního stolu. Těší nás, když je náš přístup k zákazníkům takto pozitivně vnímán a hodnocen. S milými a sympatickými lidmi je vždy radost cokoliv řešit, takže jsme rádi, že Vám konzultace odstínu pomohla a stůl bude sloužit dlouhé roky k Vaší maximální spokojenosti .)
    Kdybychom mohli v budoucnu pomoci s čímkoliv dalším, budeme velmi rádi, když se na nás s důvěrou zase obrátíte.
    S přáním hezkých dní za Tým klik-nabytek.cz