• Výborná komunikace
    • Ochota
    • Sortiment
    • Vše, co mi slíbili, do puntíku dodrželi. Děkuju!
    • Když píší skladem, mají opravdu skladem
    • Vlastní doprava, ochotný a příjemný řidič

Velmi osvěžují zážitek z nákupu. Vše sedí, vše je, jak řeknou. Zboží opravdu mají ve svých skladech. Jedím slovem SUPER. Děkuji!

Dobrý den, pane Michale,
    musíme se přiznat, že takto obsáhlou recenzi v podobném duchu jsme snad ještě nikdy neobdrželi a upřímně musím za celý náš tým poděkovat a to nejen za Vaše slova, ale celé shrnutí toho, jak proběhlo vyřízení Vaší objednávky od samotného telefonátu při dotazu k dostupnosti daného zboží, až po jeho doručení na Vaši adresu. Vždy nám svítí skladem jen to zboží, které fyzické máme a na tomto si i zakládáme. Věříme, že dodaný motorový rošt české výroby slouží k Vaší maximální spokojenosti a že se Vám i díky němu pohodlně usíná a spí.
    Za Tým klik-nabytek.cz přejeme pohodové dny
    Pavlína

• slušné a ochotné jednání řidiče

Dobrý den, pane Karle,
    děkujeme, že i Vy oceňujete přístup našich zaměstnanců a to v podstatě v posledním kroku vyřízení každé objednávky a to její dopravu na adresu, kterou si zákazník určí, pokud se jedná o zboží, kde je uvedena a nutná naše doprava našimi vozy, aby nedošlo k poškození zboží během jeho případné nevhodné manipulaci. Věříme, že dodaná křesílka nejen potěšila svou kresbou dřeva a zpracováním, ale také velmi pohodlným sezením a jejich celkovým designem, který se snad hodí téměř do jakéhokoliv interiéru. Přejeme, aby se křesílka dobře a dlouho užívala.
    Pohodový začátek roku 2024 přeje za Tým klik-nabytek.cz

• Ochotná obsluha, která poradí
    • Požadavek na minimální výši objednávky

Rychlé vyřízení objednávky + ochotná obsluha v prodejně.

Dobrý den, pane Ivo,
    děkujeme, že jste zaslal své hodnocení k nákupu u nás. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen, i když, jak píšete, se Vám nelíbí min. částka k nákupu u nás a to ve výši 100,- Kč za objednané zboží. Nastavili jsme tento limit nejen s ohledem na to, že vyřídit objednávku náhradních dílů na rošty pro 1 ks za např. 20 Kč a nebo za 4/20/50 ks je pro nás stejně pracné a časově nákladné, ale je to především v dobré víře, že si tím zákazníci ušetří hlavně své fin. prostředky, protože si nemyslíme, že nákupem 1 ks (např. za 25 Kč) x náklad na poštovné nebo cestu k nám do Brna, se vyplatí zakoupit jen jedno jediné pouzdro/lamelu/objímku, apod.. Pokud praskne jedno pouzdro/objímka/lamela, je velmi pravděpodobné, že může v následujících týdnech nebo měsících prasknout i další díl. Takto máte za jedno poštovné/cestu alespoň 4 kusy, které máte do rezervy a můžete je kdykoliv použít. Samozřejmě je to o rozhodnutí každého z nás a naší představě o tom, za co se nám vyplatí naše vydělané peníze dát a za co ne a do jaké výše. I tak věříme, že díly dobře poslouží a budete s fungování svého roštu nadále spokojen.
    Pohodové dny nejen v roce 2023 přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Velmi rychlé a příjemné jednání. Včetně telefonického hovoru.

Dobrý den, pane Dalibore,
    i Vám děkujeme, že jste poskytl zpětnou vazbu k nákupu výrobků, které nabízíme a to nejen nám, ale i všem, kteří se rozhodují, zda využít našich služeb či nikoliv :) Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte a to jak telefonicky, emailem nebo např. i osobně.
    Klidný konec roku 2023 a vše nejlepší do Nového roku přeje za Tým klik-nabytek.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Mame moc dobrou zkusenost s timto obchodem. Zbozi nam bylo dodano dle objednavky v poradku. Velice mile a vstricne jednani pani prodavacky. Opravdu doporucujeme.

Dobrý večer, paní Jiřino,
    děkujeme za velmi milou recenzi, ze které máme upřímně radost :) Když slyšíme milý a příjemný hlas i na druhé straně telefonu, je vzájemné vstřícné jednání tak nějak automatické :). Pokud to jen trochu jde, vždy se snažíme vyhovět různým přáním a potřebám a často i dodat velmi specifické zakázky a to v řadě oblastí vybavení domácností.
    Přejeme, aby se na židlích dobře a pohodlně sedělo a i dodané návleky na polštářky dělaly díky své krásné barvě radost.
    Pohodové a klidné dny přeje za Tým klik-nabytek.cz