• Ochotná obsluha, která poradí
    • Požadavek na minimální výši objednávky

Rychlé vyřízení objednávky + ochotná obsluha v prodejně.

Dobrý den, pane Ivo,
    děkujeme, že jste zaslal své hodnocení k nákupu u nás. Jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen, i když, jak píšete, se Vám nelíbí min. částka k nákupu u nás a to ve výši 100,- Kč za objednané zboží. Nastavili jsme tento limit nejen s ohledem na to, že vyřídit objednávku náhradních dílů na rošty pro 1 ks za např. 20 Kč a nebo za 4/20/50 ks je pro nás stejně pracné a časově nákladné, ale je to především v dobré víře, že si tím zákazníci ušetří hlavně své fin. prostředky, protože si nemyslíme, že nákupem 1 ks (např. za 25 Kč) x náklad na poštovné nebo cestu k nám do Brna, se vyplatí zakoupit jen jedno jediné pouzdro/lamelu/objímku, apod.. Pokud praskne jedno pouzdro/objímka/lamela, je velmi pravděpodobné, že může v následujících týdnech nebo měsících prasknout i další díl. Takto máte za jedno poštovné/cestu alespoň 4 kusy, které máte do rezervy a můžete je kdykoliv použít. Samozřejmě je to o rozhodnutí každého z nás a naší představě o tom, za co se nám vyplatí naše vydělané peníze dát a za co ne a do jaké výše. I tak věříme, že díly dobře poslouží a budete s fungování svého roštu nadále spokojen.
    Pohodové dny nejen v roce 2023 přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Byl to můj první nákup. Vše proběhlo bez problémů.

Nic

Dobrý den, pane Stanislave,
    děkujeme, že jste nám dal zpětnou vazbu k nákupu u nás :) Jsme rádi za každou zpětnou vazbu, která nám řekne nebo nás utvrdí v tom, že svou práci děláme co nejlépe umíme a že je to i pozitivně vnímáno ze strany zákazníků, což je pro nás prioritou. Budeme se těšit na další nákup u nás, ať to bude zboží jakéhokoliv druhu.
    Hezké a pohodové dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Velmi rychlé a příjemné jednání. Včetně telefonického hovoru.

Dobrý den, pane Dalibore,
    i Vám děkujeme, že jste poskytl zpětnou vazbu k nákupu výrobků, které nabízíme a to nejen nám, ale i všem, kteří se rozhodují, zda využít našich služeb či nikoliv :) Budeme rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte a to jak telefonicky, emailem nebo např. i osobně.
    Klidný konec roku 2023 a vše nejlepší do Nového roku přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Skvělý a hlavně rychlé dodání

Dobrý den, pane Zdeňku,
    děkujeme Vám za pozitivní hodnocení nákupu na našich webových stránkách. Jsme rádi, že jste byl spokojený a věříme, že budete i příště, pokud se na nás s důvěrou opět obrátíte a zakoupíte výrobky i třeba z jiné kategorie .)
    Přejeme pohodový konec roku.
    Za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Perfektní přístup obou dam, kdy jsem potřeboval informaci o zboží.

Jsem spokojen.

Dobrý den, pane Jaroslave,
    děkujeme :) za Vaši zpětnou vazbu. Velmi si Vašich slov vážíme a jsme za ně všichni upřímně rádi. Budeme se těšit, že se na nás zase brzy obrátíte :) pokud budete potřebovat i nějaký jiný kousek nábytku nebo cokoliv jiného. Pohodové stolování přejeme .)
    Hezké podzimní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Po objednávce zboží bylo dodáno ve velmi krátké době asi 1 nebo2dny.Jste nejlepší.

Dobrý den, paní Ivano,
    děkujeme za pozitivní odezvu k nákupu na našich stránkách:). Těší nás, že jste byla s rychlostí vyřízení objednávky spokojená a budeme velmi rádi, když se na nás zase v budoucnu s důvěrou obrátíte a zakoupit něco nejen třeba pro sebe, ale i pro své blízké nebo známé :)
    S pozdravem a přáním hezkého víkendu za Tým klik-nabytek.cz

• rychle dodanie
    • prijemna komunikacia
    • siroky sortiment

Dobrý den, paní Alexandro,
    i Vám bychom rádi poděkovali za zpětnou zprávu k nákupu na našich webových stránkách :), která je důležitá nejen pro nás, ale věříme, že i pro další zákazníky, kteří u nás již nakoupili nebo se k nákupu teprve chystají.. Ať dodané zboží dobře a dlouho slouží.
    Budeme se těšit, že nás zase brzy navštívíte.
    Hezký a pohodový víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Jsem s obchodem scela spokojen, nakonec vše velmi dobře dopadlo. Obsluhující personál velmi ochotný a příjemný, zvlášť bych chtěl pochválit paní Michaelu. Věnovala se od samého začátku, až do konce při výběru barových židlí s maximálním usilím co bylo v jejích silách a možnostech.Závěrem jednoznačně doporučuji.

Dobrý den pane Pavle,
    :) i za kolegyni bych ráda touto cestou poděkovala za Vaše zhodnocení nákupu a to nejen zde, ale i u nás na prodejně v Brně, kde jsme měly možnost se s Vámi setkat :). Designové barové židličky i za nás vypadaly velmi hezky a to včetně všech detailů jejich zpracování a načalounění. Věříme, že jste s nimi nebyl po jejich dovozu domů spokojen jen Vy, ale i celá Vaše rodina. Spoustu pohodových chvil nejen při sezení na barových židlích přejeme a věříme, že se na nás zase někdy v budoucnu obrátíte a nakoupíte třeba i nějaké jiné zboží do Vaší domácnosti.
    Pohodový konec roku přeje za Tým klik-nabytek.cz

• dodáno rychle
    • přehledné a podrobné informace o zboží

Reakce obchodu Klik-nabytek.cz

:) děkujeme pane Stanislave a to jak za komentáře ve Vaší recenzi, tak i čas, který jste zpětné vazbě k nákupu u nás věnoval :) Budeme rádi, když se nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte a to i při nákupu jiného sortimentu :)
    Hezký a odpočinkový víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

Velmi dobrá komunikace. Bleskové dodání. Naprostá spokojenost.

Dobrý den, pane Jiří,
    jsme velmi rádi, že jste byl s vyřízením své objednávky spokojený a to dle Vašich slov snad, dovolíme si říci, "ve všech směrech" :), děkujeme za to.
    Pokud budeme moci v budoucnu pomoci s dodáním jakéhokoliv jiného zboží, budeme velmi rádi, když se na nás opět obrátíte. Děkujeme :).
    Pohodové podzimní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Kvalitní zboží, široký sortiment, rychlé jednání

Dobrý den, pane Přemysle,
    děkujeme :) za Vaše hodnocení a pozitivní slova, za která jsme rádi a vážíme si jich. Budeme velmi rádi, když se na nás v budoucnu opět obrátíte a zakoupíte jakékoliv zboží, které potěší Vás nebo kohokoliv z Vaší rodiny nebo blízkých. Děkujeme.
    S pozdravem a přáním hezkého dne za Tým klik-nabytek.cz

• Rychlé dodání.

Dobrý den, pane Jiří,
    i Vám děkujeme za zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách, které si vážíme a o to více, když je hodnocení v pozitivním duchu. Věříme, že zakoupený přehoz udělal radost nejen Vám, ale i případně dalším členům Vaší rodiny. Budeme velmi rádi, když se na nás v budoucnu opět s důvěrou obrátíte a zakoupíte jakékoliv další zboží.
    Pohodové podzimní dny přeje za Tým klik-nabytek.cz

rychlost, spolehlivost

Dobrý den, paní Jano,
    děkujeme i Vám, že jste si našla prostor na zpětnou zprávu k nákupu na našich stránkách, která je velmi důležitá nejen pro nás, ale předpokládáme, že i pro další zákazníky. Věříme, že nakoupené zboží udělalo radost Vám i případně dalším členům Vaší rodiny a že se k nám někdy v budoucnu opět vrátíte a znovu nakoupíte :).
    Přejeme hezký a pohodový večer.

• Super rychlé dodání

Dobrý den, paní Drahoslavo,
    děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme rádi, že jste byla s rychlostí vyřízení Vaší objednávky spokojená. Budeme rádi, když u nás opět a ráda znovu nakoupíte. Děkujeme.
    S pozdravem a přáním hezkých podzimních dní za Tým klik-nabytek.cz

• perfektní komunikace
    • dodání ve stanoveném termínu
    • cena dopravy

Paní z eshopu byla velmi ochotná a pomohla nám ujistit se, že vybraný odstín bude vyhovovat našim potřebám.

Dobrý den, paní Zuzano,
    děkujeme za Vaši velmi milou zpětnou zprávu k nákupu jídelního stolu. Těší nás, když je náš přístup k zákazníkům takto pozitivně vnímán a hodnocen. S milými a sympatickými lidmi je vždy radost cokoliv řešit, takže jsme rádi, že Vám konzultace odstínu pomohla a stůl bude sloužit dlouhé roky k Vaší maximální spokojenosti .)
    Kdybychom mohli v budoucnu pomoci s čímkoliv dalším, budeme velmi rádi, když se na nás s důvěrou zase obrátíte.
    S přáním hezkých dní za Tým klik-nabytek.cz
    Pavlína

• Obchod velice dobře komunikoval, zboží donáno včas.

S tímto obchodem jsem nadmíru spokojen.

Dobrý den, pane Aleši,
    vážíme si Vaší zpětné zprávy k nákupu na našich stránkách a jsme velmi rádi, že jste byl spokojený nejen s komunikací s námi, ale také s rychlostí dodání zboží.
    Budeme se těšit na další nákup u nás :). Děkujeme.
    S pozdravem a přáním hezkého dne za Tým klik-nabytek.cz

• super obchod spokojenost

Dobrý den, paní Aleno,
    .) děkujeme za Vaši zpětnou zprávu k nákupu na našich webových stránkách :) Věříme, že jste i s dodaným zbožím spokojená a že udělalo radost Vám nebo někomu blízkému, komu jste jej popř. pořizovali. Budeme rádi, když se k nám v budoucnu zase vrátíte a nakoupíte jakékoliv další zboží .)
    S přáním hezkého dne za Tým klik-nabytek.cz

• šíře sortimentu

Dobrý den, pane Jiří,
    nabídku zboží se snažíme neustále rozšiřovat, takže jsme velmi rádi, že v dané kategorii zboží, které jste hledal, jste našel to, co jste potřeboval :) Těší nás, že jste byl s vyřízením Vaší objednávky spokojený.
    Budeme se těšit, že nás v budoucnu opět a s důvěrou navštívíte. Děkujeme.
    Pavlína

Velmi rychlé odeslání,vše bez problémů

Dobrý den, paní Gábino,
    děkujeme .) za Vaši zpětnou zprávu k nákupu na našich webových stránkách. Jsme velmi rádi, že jste byla s vyřízením své objednávky spokojená .).. tím jsme i my spokojeni.
    Budeme se těšit na případný další nákup u nás. Děkujeme.

Rychlé vyřízení, pořádku.

Dobrý večer, paní Františko,
    děkujeme za Vaši recenzi. Jsme potěšeni, že jste byla s vyřízením a dodáním objednávky spokojená. Budeme velmi rádi, pokud se k nám v budoucnu opět s důvěrou vrátíte a nakoupíte něco pro sebe nebo pro kohokoliv z Vašich blízkých nebo přátel.
    Pohodový víkend přeje za Tým klik-nabytek.cz