• Ochota
    • Dodání
    • Žádné

Nakupuji zde pravidelně PUR pěnu/lepidlo TYTYN 60 sekund a vždy vše bez problémů.

Dobrý den zákazníku,

vaše pravidelné nákupy polyuretanového lepidla TYTAN 60 SEKUND a 100% spokojenost s naší společností nás velmi těší. Jsme rádi, že jste pro výběr svých potřeb zvolil právě naši firmu, a že u nás nacházíte požadovanou kvalitu produktů i služeb.

Vaše pozitivní recenze na Heureka.cz "Nakupuji zde pravidelně PUR pěnu/lepidlo TYTAN 60 sekund a vždy vše bez problémů" je pro nás tou největší odměnou. Slova chvály od stálého zákazníka jsou pro nás signálem, že naše snaha o prvotřídní péči přináší očekávané výsledky.

Do budoucna se budeme i nadále snažit udržet vysoký standard kvality prodávaného zboží a doprovodných služeb. Našim cílem je, abyste vždy odcházeli naprosto spokojeni a měli důvod se k nám pravidelně vracet. Vaše přízeň a důvěra jsou pro nás velkým závazkem. Těšíme se na další spolupráci s vámi a děkujeme ještě jednou za krásnou recenzi. Zůstáváme vám plně k dispozici.

Dobrý den Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho skvělého hodnocení a pozitivní recenze na portálu Heureka.cz. Vaše stručné a výstižné slovo "Rychlost" nás těší, protože rychlá expedice objednávek je pro nás naprosto klíčová.

Snažíme se, aby všechny objednávky byly zpracovány a odeslány co možná nejrychleji. Je pro nás důležité, abyste jako naši zákazníci obdrželi požadované zboží v řádném a rychlém termínu dle Vašich preferencí. Vaše recenze nám dává zpětnou vazbu, že se nám expresní dodávka v tomto případě podařila. Budeme i nadále usilovat o maximální rychlost expedice všech objednávek. Je skvělé vědět, že náš zákazník oceňuje právě promptní dodávku jako jeden z klíčových faktorů dobré zákaznické zkušenosti.

Ještě jednou děkujeme za Vaši přízeň a skvělou recenzi. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi. Přejeme hezký den.

Kvalitně zabaleno, dodáno včas

Dobrý den Miloši,

velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a velmi dobrého 90% hodnocení na portálu Heureka.cz. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s kvalitním zabalením a včasným dodáním Vaší objednávky univerzální barvy na kov a dřevo, jak uvádíte ve své recenzi "Kvalitně zabaleno, dodáno včas".

Pro nás je důležité, aby veškeré zboží bylo perfektně zabaleno a chráněno před jakýmkoliv poškozením při přepravě. Zároveň klademe velký důraz na dodržování dodacích lhůt a čas dodání objednávek. Vaše recenze nám potvrzuje, že jsme v obou těchto aspektech uspěli k Vaší spokojenosti.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a pozitivní hodnocení. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi. Přejeme hezký den.

• Vše v pořádku

Dobrý den Vážený zákazníku,

děkujeme mnohokrát za Vaši pozitivní zpětnou vazbu a skvělé 100% hodnocení na portálu Heureka.cz. Těší nás, že u nás proběhlo vše podle Vašich představ, jak vystihuje Vaše stručná, ale výmluvná recenze "Vše v pořádku".

Naším hlavním cílem je poskytovat kompletní a bezproblémový servis od objednávky až po samotnou dodávku zboží. Jsme rádi, že se nám to v tomto případě povedlo a celý nákupní proces proběhl naprosto hladce, k Vaší naprosté spokojenosti. Budeme se i nadále snažit udržovat tento vysoký standard a přinášet pozitivní nákupní zážitek všem našim zákazníkům. Vaše recenze je pro nás velmi cenná a motivuje nás k další pečlivé práci.

Děkujeme ještě jednou za projevenou důvěru a skvělé hodnocení. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Rychlost dodávky.

Dobrý den Pavle,

velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a skvělého 100% hodnocení na portálu Heureka.cz. Vaše stručná, ale výstižná recenze "Rychlost dodávky" nám udělala velkou radost. Je skvělé slyšet, že jste byl spokojen s rychlostí, jakou jsme Vám lazuru na dřevo doručili.

Snažíme se, aby všechny objednávky byly expedovány co nejrychleji a zboží dorazilo k zákazníkům v požadovaném termínu. Vaši objednávku jsme přijali 8.5., což byl státní svátek (středa). Přestože to byl svátek, nezaháleli jsme a objednávku jsme zpracovali a hned následující den 9.5. (čtvrtek) jsme objednávku předali dopravci k expedici. Víkend 11.-12.5. tedy způsobily, že se termín doručení posunul na pondělí 13.5. místo obvyklých 2 dnů. Za normálních okolností bez svátků a víkendu dodáváme objednávky skutečně do 2-3 pracovních dnů od přijetí. Tentokrát nešťastná shoda svátku a víkendu dodání mírně zdržela. Ale i tak vše proběhlo v souladu s našimi podmínkami.

Vaše recenze nám dává zpětnou vazbu, že se nám to v tomto případě podařilo. Budeme i nadále usilovat o co možná nejrychlejší dodací lhůty. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi. Děkujeme ještě jednou za projevenou důvěru a skvělé hodnocení.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Výborná komunikace a rychlost dodáni.

Dobrý den Aleši,

velice si vážíme Vaší pozitivní zpětné vazby a skvělého hodnocení na portálu Heureka.cz. Vaše slova chvály "Výborná komunikace a rychlost dodání" nás velice těší. Je pro nás radostí, že jste byl spokojen s naší komunikací a rychlostí dodávky PIR desky tepelné izolace 2400x1200mm s nadrozměrnou dopravou.

Snažíme se vždy poskytovat profesionální a vstřícný přístup, rychlé vyřízení objednávek a bezproblémovou dopravu i u nadrozměrného zboží. Vaše recenze je důkazem, že se nám to daří, a zároveň motivací do budoucna.

Budeme rádi, když se k nám i nadále budete při svých dalších potřebách vracet. Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a vystřelení té nejlepší možné recenze. Těšíme se na případnou další spolupráci.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Můžu jen doporučit,rychlé dodání a kvalita zabalení zásílky.

Dobrý den Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a recenze na portálu Heureka.cz. Jsme potěšeni, že jste byla spokojena s rychlým dodáním a kvalitním zabalením zásílky. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou.

Rád bych vysvětlil důvod mírného zpoždění v dodávce. Objednávku jste učinila 3.5., což byl pátek. Téhož dne jsme zboží předali dopravci. Bohužel 8.5. připadl na státní svátek, což způsobilo jednodenní prodlevu v doručení. Proto Vám zásílka dorazila až 9.5. Omlouváme se za toto drobné zdržení způsobené státnim svátkem. Ještě jednou Vám děkujeme za přízeň a budeme se těšit na další spolupráci.

S přátelským pozdravem,

Vše ok

Dobrý den Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a stručné, ale výstižné zpětné vazby "Vše ok" na portálu Heureka.cz po nákupu v našem e-shopu JMBonline.cz.

Je pro nás velkou radostí, že jste byl se vším naprosto spokojen - od samotného průběhu objednávky, přes rychlost dodání, až po kvalitu obdržného zboží. Vaše slova nám dávají zpětnou vazbu, že se nám daří naplňovat naše hlavní cíle - přinášet prvotřídní produkty a služby na té nejvyšší úrovni.

Budeme se i nadále snažit udržet nastavenou laťku vysokých standardů, abychom si zasloužili Vaši přízeň i při dalších případných nákupech. Jsme připraveni Vám opět poskytnout to nejlepší zákaznické zážitky. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• široký výběr a rychlost dodání

Dobrý den Vážený zákazníku,

velice si vážíme Vašeho skvělého 100% hodnocení a pěkné recenze na portálu Heureka.cz. Jsme potěšeni, že jste byl spokojen s naší širokou nabídkou zboží a rychlostí dodání Vaší objednávky.

Snažíme se udržovat bohatý a pečlivě sestavený sortiment kvalitních produktů tak, abychom dokázali naplnit různorodé potřeby všech našich zákazníků. Vaše slova chvály na široký výběr nám dávají zpětnou vazbu, že se nám tato snaha daří naplňovat.

Zároveň pro nás rychlost vyřizování a doručování objednávek patří mezi nejvyšší priority. Jsme rádi, že i v tomto ohledu jste byl s našimi službami spokojen. Zpětná vazba od klientů, jako jste Vy, je pro nás velkým povzbuzením do další práce.

Budeme potěšeni, pokud svou přízeň zachováte i při dalších nákupech. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Objednané zboží důkladně zabaleno a velmi rychle dodáno.

Dobrý den Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho pozitivního hodnocení a pěkné recenze na portálu Heureka.cz po objednání zboží v našem e-shopu JMBonline.cz. Vaše slova uznání ohledně důkladného zabalení objednaného zboží a rychlosti jeho dodání nás velmi těší.

Bezpečné a pečlivé zabalení každé objednávky má pro nás tu nejvyšší prioritu, abychom předešli jakémukoli riziku poškození zboží při přepravě. Zároveň klademe velký důraz na rychlost vyřízení a odeslání objednávek, aby zákazníci obdrželi své zboží v co nejkratším termínu. Zpětná vazba od spokojených klientů, jako jste Vy, nám dává jistotu, že se nám tyto priority daří plnit.

Budeme i nadále dbát na precizní balení zásilek a hladký průběh expedice, abychom si i při příštích objednávkách zasloužili Vaši přízeň. Děkujeme za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

bleskove dodani, velky vyber

Dobrý den Vážená zákaznice,

moc nás těší Vaše krásná recenze a 100% pozitivní hodnocení na portálu Heureka.cz po objednávce barvy ve spreji. Jsme rádi, že jste byla spokojena s bleskovou dodávkou a širokou nabídkou v našem e-shopu.

Snažíme se vždy o co nejrychlejší vyřízení a odeslání objednávek, aby zboží bylo zákazníkům doručeno opravdu expresně. Zároveň klademe velký důraz na bohatý a pečlivě sestavený sortiment, abychom dokázali uspokojit různorodé potřeby všech klientů. Vaše slova chvály nám dávají zpětnou vazbu, že se nám obojí daří naplňovat.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a krásnou recenzi, která je pro nás velkým povzbuzením do další práce. Přejeme hezký zbytek dne.

perfektní jednání,rychlé doručení

Dobrý den Petře,

velmi nás potěšilo Vaše 100% pozitivní hodnocení a pěkná recenze na portálu Heureka.cz po objednání BALAKRYL METAL 2v1 základní a vrchní barvy na kov. Jsme rádi, že jste byl spokojen s perfektním jednáním našich zaměstnanců a rychlostí doručení objednávky.

Snažíme se vždy o maximálně profesionální a přívětivý přístup ke všem zákazníkům a zároveň dbáme na rychlé vyřízení a doručení objednaného zboží. Vaše slova chvály potvrzují, že se nám daří tyto priority plnit na nejvyšší úrovni. Zpětná vazba od spokojených klientů jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením do další práce.

I nadále budeme klást velký důraz na prvotřídní jednání celého týmu a rychlé dodací lhůty u všech objednávek. Doufáme, že si i při případném dalším nákupu zasloužíme Vaši přízeň. Budeme se těšit na možnou další spolupráci.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Zboží bylo dodáno rychle, pečlivě zabaleno

Dobrý den Ivano,

velice nás potěšilo Vaše 100% pozitivní hodnocení a pěkná recenze na portálu Heureka.cz po objednání malířské interiérové barvy. Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání objednaného zboží a pečlivým zabalením.
    Snažíme se vždy o maximální profesionalitu v oblasti expedice a dopravy zboží. Dbáme na to, aby objednávky byly vyřízeny co nejrychleji a zároveň řádně a bezpečně zabaleny pro přepravu. Vaše slova chvály jsou zpětnou vazbou, že se nám daří naplňovat tato kritéria.

Zpětná vazba od spokojených zákazníků jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením k další pečlivé práci. Budeme i nadále klást důraz na rychlé dodací lhůty spojené s kvalitním balením každé objednávky. Moc děkujeme za projevenou důvěru v náš e-shop. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Přejeme hezký zbytek dne.

• Rychlost doručení

Dobrý den Libuše,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a pěkné recenze na Heureka.cz po objednání univerzální barvy na kov a dřevo. Jsme potěšeni, že jste byla spokojena s rychlostí doručení Vaší objednávky.

Snažíme se objednávky vyřizovat a expedovat v co nejkratším možném termínu, aby zákazníci obdrželi zboží rychle a pohodlně. Vaše slova chvály nám dávají zpětnou vazbu, že se nám tato priorita daří plnit. Zpětná vazba od spokojených klientů jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Naprostá spokojenost, doporučuji všem.

Dobrý den Tomáši,

Vaše 100% pozitivní hodnocení a krásná recenze "Naprostá spokojenost, doporučuji všem" na portálu Heureka.cz nám udělaly obrovskou radost. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl se službami našeho e-shopu JMBonline.cz při objednávce lazury a napouštědla na dřevo naprosto spokojen a rozhodl jste se nás doporučit i ostatním zákazníkům.

Spokojený a loajální zákazník je tou největší odměnou pro naši práci. Neustále se snažíme poskytovat prvotřídní produkty a služby na té nejvyšší úrovni. Vaše slova chvály jsou pro nás zpětnou vazbou, že se nám naše úsilí daří zhmotnit do reálných výsledků.

Velice si vážíme Vaší přízně a rozhodnutí nás doporučit i ostatním potenciálním klientům. Je pro nás závazkem držet nastavená vysoká kritéria kvality a poskytovat našim zákazníkům to nejlepší možné zážitky i do budoucna. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

• rychlé doručení

Dobrý den Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a pěkné recenze na portálu Heureka.cz po objednání malířské barvy a lazury na dřevo. Vaše slova chvály týkající se rychlého doručení nás velmi potěšila.

Snažíme se vždy o co nejrychlejší vyřízení a odeslání objednávek, aby zákazníci obdrželi zboží v těch nejkratších možných dodacích lhůtách. Zpětná vazba od spokojených klientů, jako jste Vy, nám dává zpětnou vazbu, že se nám tato priorita daří naplňovat. Je pro nás velkou motivací vydržet na této cestě i nadále.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi. Přejeme hezký zbytek dne.

• Přehledné
    • S dostatečným popisem
    • Skvělá cena

Reakce obchodu JMBonline.cz

Vaše 100% pozitivní hodnocení a nadmíru příznivá recenze na Heureka.cz nás velice těší. Jsme rádi, že jste byl se vším naprosto spokojen - s přehledností našeho e-shopu, dostatečnými informacemi o produktech, výhodnou cenovou hladinou i rychlostí doručení objednané malířské barvy.

Snažíme se, aby byl celý nákupní proces co nejpříjemnější - od snadno dosažitelných detailů k požadovanému výrobku, přes férové ceny až po samotnou rychlou expedici. Vaše kladné hodnocení všech těchto aspektů je pro nás skvělou zprávou a motivací do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a vřelou pochvalu našich služeb. Takové pozitivní recenze nás nesmírně těší a zavazují do budoucna. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• dobré ceny, rychlé dodání

doporučuji-spolehlivý

Dobrý den Evko,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a vřelé recenze na portálu Heureka.cz ohledně nákupu malířských barev v našem obchodě.

Těší nás, že jste byla spokojena s našimi výhodnými cenami a zároveň jste ocenila rychlost, s jakou bylo zboží doručeno. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za férové ceny a zároveň klást důraz na expresní vyřízení a doručení objednávek. Vaše pochvalná slova jsou pro nás potvrzením, že se nám daří tyto priority úspěšně skloubit.

Velice si ceníme také Vašeho doporučení a označení našeho e-shopu za spolehlivý. Budeme i nadále usilovat o to, abychom si zaslouženou důvěru a spokojenost našich zákazníků udrželi poskytováním prvotřídních služeb.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň a vřelá slova chvály. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Rychlé dodání, vše perfektně zabaleno. Rozhodně doporučuji.

Dobrý den Marku,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a vřelé recenze na portálu Heureka.cz. Těší nás, že jste byl naprosto spokojen s rychlým dodáním objednaných malířských potřeb a s perfektním zabalením celé zásilky.

Snažíme se, aby byl proces od objednání po doručení maximálně hladký a rychlý. Zároveň dbáme na to, aby veškeré zboží bylo řádně a bezpečně zabaleno, aby k vám doputovalo v naprosté kvalitě. Vaše spokojenost s těmito aspekty našeho servisu je pro nás skvělou zprávou a motivací do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi. Vaše slova chvály jsou pro nás velikou odměnou. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi.