• důkladně zabaleno

Reakce obchodu JMBonline.cz

velice si vážíme Vaší pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste ocenila pečlivé zabalení objednaného zboží.

Je pro nás prioritou, aby k zákazníkovi dorazilo zboží v naprosto bezchybném a neporušeném stavu. Věnujeme proto velkou pozornost kvalitnímu a důkladnému zabalení každé objednávky. Vaše hodnocení a spokojenost nám dává cennou zpětnou vazbu, že se nám to daří. Naším cílem je, aby zákazník obdržel perfektně ochráněný a nepoškozený produkt.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme hezký zbytek dne.

S přátelským pozdravem

• Komunikace rychlost

Reakce obchodu JMBonline.cz

velice si vážíme Vaší pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste ocenil naši komunikaci a rychlost vyřízení objednávky.

Pro nás je klíčová vstřícná a rychlá komunikace se zákazníky stejně jako rychlé a bezproblémové vyřízení každé objednávky. Snažíme se, aby celý proces od objednání po doručení proběhl hladce a v co nejkratším termínu. Vaše hodnocení nám dává zpětnou vazbu, že se nám to daří.

I do budoucna se budeme snažit udržet vysoký standard rychlé komunikace a rychlého vyřizování objednávek. Můžete se spolehnout, že veškeré Vaše požadavky budou rychle a profesionálně vyřešeny.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi, která je pro nás velkým závazkem i motivací do další práce. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Vše OK

Dobrý den Vladimíre,

velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí dodání objednaného zboží a zanechal jste nám pozitivní recenzi na Heurece. Jak jste správně uvedl, Vaši objednávku jsme přijali ve čtvrtek 29.2. a hned následující pracovní den 1.3. jsme zboží předali dopravci. Ten Vám objednávku doručil 5.3., což bylo kvůli víkendu čtvrtý den od objednání.

Snažíme se, aby byly všechny objednávky vyřízeny a odeslány co nejrychleji. Jsme rádi, že i ve Vašem případě proběhlo vše hladce a zboží bylo doručeno v přijatelném čase, jak jste potvrdil ve Vaší recenzi.

Děkujeme za přízeň a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• prvni nakup, jsem spokojená

doporučuji, dobré ceny

Reakce obchodu JMBonline.cz

velmi nás potěšila Vaše pozitivní recenze na portálu Heureka.cz. Jsme rádi, že jste byla s Vaší první objednávkou u nás spokojená a že jste ocenila naše férové ceny.

Snažíme se, aby byla kvalita našich služeb vždy na vysoké úrovni a každý zákazník odcházel maximálně spokojen. Vaše doporučení je pro nás velkou motivací do další práce a budeme se i nadále snažit udržovat vysoký standard, na který jste zvyklá.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

rychlé jednání, zboží s dobrým poměrem kvalita/cena

nevýhody-žádnou neznám

Reakce obchodu JMBonline.cz

velmi si ceníme Vašeho pozitivního hodnocení naší služby na platformě Heureka.cz. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí našeho jednání a zbožím, které nabízíme za férovou cenu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se snažit i nadále vám poskytovat kvalitní služby.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že brzy budeme moci znovu uspokojit Vaše nákupní potřeby.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Rychlé dodání za dobrou cenu.

Dobrý den Jaroslave,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu na platformě Heureka.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým dodáním a cenou našeho zboží. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a budeme se snažit udržet tuto úroveň služeb i nadále.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že se brzy opět uvidíme!

• Rychle jednani
    • doprava vytezovaci, takze nekdy trva dele doruceni zbozi, je treba objednat s predstihem

Ano, jsem spokojen, dobra cena i dobra komunikace

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu na heureka.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým jednáním. Vytěžovací doprava je skvělý způsob, jak zákazníkům nabídnout co nejvýhodnější cenu za dopravu nadrozměrného nebo objemného zboží. Chápeme, že delší doba doručení může být nevýhodná, ale věříme, že možnost výrazně ušetřit na ceně dopravy může být pro naše zákazníky velmi přínosná. Snažíme se transparentně informovat o možných zpožděních a doporučujeme objednávat s předstihem, abyste dostali zboží včas.

Děkujeme za pochopení a pokud budete mít další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme vám skvělý den!

Super.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme za vaši pozitivní zpětnou vazbu na platformě heureka.cz! Jsme rádi, že jsme mohli splnit vaše očekávání ohledně rychlosti dodání a že jste s našimi službami spokojeni.

Přejeme vám skvělý den!

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Rychlé dodání a bezproblémová komunikace.

Došlo k drobnému zádrhelu během objednávky, ale vše bylo velmi rychle vyřešeno k mé spokojenosti. Skvělý přístup a rychlé dodání.

Dobrý den Lukáši,

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení a za to, že jste si vybral naši službu. Jsme velmi rádi, že i přes drobný zádrhel během objednávky jste byl spokojen s rychlým řešením a přístupem našeho týmu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že Vám budeme moci znovu poskytnout skvělý zákaznický zážitek.

• Byl to první nákup
    • 12.12.23 objednáno
    • 18.12.23 doručeno -dopravci asi nestíhali..

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a současně nás mrzí, že Vaše první nákupní zkušenost nebyla naprosto bezproblémová. Omlouváme se za zpoždění, které nastalo při Vánočním doručení zboží.

Děkujeme za Vaši trpělivost a porozumění.

Rychlé dodání, dobře zabalené

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za vaše pozitivní hodnocení! Jsme velmi potěšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a kvalitním zabalením. Snažíme se vždy dodávat nejen rychle, ale také s péčí o bezpečnost zboží.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Obchod je ok, velice ochotný a vstřícný, u mé strany došlo k trochu ukvapenému jednání.

Dobrý den Pavle,

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení a za zpětnou vazbu. Jsme velmi rádi, že jste s našimi službami spokojeni a že jste ocenili naší ochotu a vstřícnost.

Děkujeme za důvěru a těšíme se na vaši další návštěvu.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• komunikace se zákazníkem, ochota poradit

Skvělá komunikace, poradenství, cena.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení na platformě heureka.cz. Jsme rádi, že jste byl spokojen s naší komunikací a poradenstvím. Snažíme se vždy poskytovat nejen kvalitní produkty, ale i profesionální služby, které zákazník ocení. Vaše spokojenost je pro nás velkým povzbuzením a motivací pokračovat v poskytování skvělého servisu.

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• super veci, vyborne zabalene.
    • Prima stuk :vyborna a sikovna vec,ale ve spatnem obalu,trochu vytekl,to same bila zakladni barva,ale nejvice do vseho vyztekla nadobka s mikostop cisticem ve spreji. Jinak super veci ,vyborne kvality skvele zabalene ,ale mokro vsude v krabici z mykostop cistice.Krasny den

super obchod doporucuji.jsou bezva, za obaly nemuzou.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za krásné hodnocení a pozitivní zpětnou vazbu k našim produktům na plaftormě Heureka.cz. Velmi nás těší, že jste s kvalitou našich výrobků a způsobem jejich balení spokojena. Současně se omlouváme za jakékoliv nepříjemnosti způsobené únikem obsahu v krabici. Vaše připomínky bereme vážně a budeme věnovat zvýšenou pozornost zlepšení balení, aby se podobné situace nestaly v budoucnu.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Dopravce nic nedovezl,ale ulozil v parcel schopu.Nechapu proc platim dopravu?

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za sdílení Vašich zkušeností ohledně dopravce. Souhlasíme s vámi, že placená doprava by měla zahrnovat bezproblémové doručení k Vám domů a jsme zklamaní, že doručení v tomto případě neproběhlo podle Vašich očekávání. I přes naši pečlivou kontrolu dopravců se mohou vyskytnout nepředvídatelné situace, na něž nemáme vliv.

Omlouváme se za všechny nepříjemnosti, které tato situace způsobila a Vaši zkušenost vykomunikujeme s dopravcem, aby se podobné situace v budoucnu nestali.

Děkujeme za Vaši trpělivost a porozumění.

• Dobrá komunikace, vše ok

Dobrý den Rostislave,

děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu na platforme heureka.cz! Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s naší komunikací a průběhem objednávky.

Ještě jednou Vám děkujeme za podporu a těšíme se na Vaši další návštěvu na JMBonline.cz.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Zdlouhavé jednání o doručení objednaného zbozi.na všecko mají vela času.tojsem se nepletu,že píši slovensky .už nikdy žádný kontakt,I kdyby bylo vše zadarmo.

Dobrý den Josefe,

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu, byť nás velmi mrzí, že jste měl jiné očekávaní ohledně doručení objednaného zboží.

Rádi bychom Vás informovali, že právě u objednávek, které nenaplní objem nákladního vozidla, si klademe za cíl nabídnout zákazníkům co nejvýhodnější ceny dopravy. Omlouváme se, pokud to pro Vás znamenalo zbytečné nepříjemnosti, ačkoliv jsme Vás předem informovali.

Vaše připomínky bereme vážně a budeme se snažit v budoucnosti zlepšit náš systém doručování.

Děkujeme za Vaše trpělivé pochopení a důvěru.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Bleskové vyřízení,produkt jsem jinde nenašla

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za vaši pozitívní zpětnou vazbu na platforme Heureka.cz! Jsme velmi rádi, že jste byla s našimi službami spokojená a že jsme Vám mohli poskytnout bleskové vyřízení objednávky. Vaše slova nás velmi těší, a jsou pro nás velkým povzbuzením.

• Rychlé dodání zboží.

Bohužel zboží bylo nekvalitní.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně vašeho nákupu. Mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s kvalitou plážových skřipců.

Omlouváme se za vzniklé potíže a chceme vám nabídnout následující řešení. Mohli byste nám prosím poslat fotografie zboží s krátkym popisem, na kterém je zachycena nekvalita zboží? To nám pomůže lépe porozumět situaci a co nejrychleji ji vyřešit. Poté se budeme aktivně podílet na reklamačním procesu, abychom vám nabídli náhradu nebo vrácení peněz.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli uspokojivé řešení.

Děkujeme za trpělivost a za to, že jste si vybrali naši firmu.

• rychlost dodávky
    • dobré ceny

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení vašeho nákupu na platformě Heureka.cz. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí dodávky a cenami našeho zboží. Snažíme se neustále nabízet férové ceny a co nejrychlejší dodání, abychom uspokojili naše zákazníky.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a doufáme, že nás brzy opět navštívite.