bleskove dodani, velky vyber

Dobrý den Vážená zákaznice,

moc nás těší Vaše krásná recenze a 100% pozitivní hodnocení na portálu Heureka.cz po objednávce barvy ve spreji. Jsme rádi, že jste byla spokojena s bleskovou dodávkou a širokou nabídkou v našem e-shopu.

Snažíme se vždy o co nejrychlejší vyřízení a odeslání objednávek, aby zboží bylo zákazníkům doručeno opravdu expresně. Zároveň klademe velký důraz na bohatý a pečlivě sestavený sortiment, abychom dokázali uspokojit různorodé potřeby všech klientů. Vaše slova chvály nám dávají zpětnou vazbu, že se nám obojí daří naplňovat.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru a krásnou recenzi, která je pro nás velkým povzbuzením do další práce. Přejeme hezký zbytek dne.

perfektní jednání,rychlé doručení

Dobrý den Petře,

velmi nás potěšilo Vaše 100% pozitivní hodnocení a pěkná recenze na portálu Heureka.cz po objednání BALAKRYL METAL 2v1 základní a vrchní barvy na kov. Jsme rádi, že jste byl spokojen s perfektním jednáním našich zaměstnanců a rychlostí doručení objednávky.

Snažíme se vždy o maximálně profesionální a přívětivý přístup ke všem zákazníkům a zároveň dbáme na rychlé vyřízení a doručení objednaného zboží. Vaše slova chvály potvrzují, že se nám daří tyto priority plnit na nejvyšší úrovni. Zpětná vazba od spokojených klientů jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením do další práce.

I nadále budeme klást velký důraz na prvotřídní jednání celého týmu a rychlé dodací lhůty u všech objednávek. Doufáme, že si i při případném dalším nákupu zasloužíme Vaši přízeň. Budeme se těšit na možnou další spolupráci.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Zboží bylo dodáno rychle, pečlivě zabaleno

Dobrý den Ivano,

velice nás potěšilo Vaše 100% pozitivní hodnocení a pěkná recenze na portálu Heureka.cz po objednání malířské interiérové barvy. Jsme rádi, že jste byla spokojena s rychlostí dodání objednaného zboží a pečlivým zabalením.
    Snažíme se vždy o maximální profesionalitu v oblasti expedice a dopravy zboží. Dbáme na to, aby objednávky byly vyřízeny co nejrychleji a zároveň řádně a bezpečně zabaleny pro přepravu. Vaše slova chvály jsou zpětnou vazbou, že se nám daří naplňovat tato kritéria.

Zpětná vazba od spokojených zákazníků jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením k další pečlivé práci. Budeme i nadále klást důraz na rychlé dodací lhůty spojené s kvalitním balením každé objednávky. Moc děkujeme za projevenou důvěru v náš e-shop. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Přejeme hezký zbytek dne.

• Rychlost doručení

Dobrý den Libuše,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a pěkné recenze na Heureka.cz po objednání univerzální barvy na kov a dřevo. Jsme potěšeni, že jste byla spokojena s rychlostí doručení Vaší objednávky.

Snažíme se objednávky vyřizovat a expedovat v co nejkratším možném termínu, aby zákazníci obdrželi zboží rychle a pohodlně. Vaše slova chvály nám dávají zpětnou vazbu, že se nám tato priorita daří plnit. Zpětná vazba od spokojených klientů jako jste Vy je pro nás velkým povzbuzením do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a přejeme hezký zbytek dne.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

Naprostá spokojenost, doporučuji všem.

Dobrý den Tomáši,

Vaše 100% pozitivní hodnocení a krásná recenze "Naprostá spokojenost, doporučuji všem" na portálu Heureka.cz nám udělaly obrovskou radost. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl se službami našeho e-shopu JMBonline.cz při objednávce lazury a napouštědla na dřevo naprosto spokojen a rozhodl jste se nás doporučit i ostatním zákazníkům.

Spokojený a loajální zákazník je tou největší odměnou pro naši práci. Neustále se snažíme poskytovat prvotřídní produkty a služby na té nejvyšší úrovni. Vaše slova chvály jsou pro nás zpětnou vazbou, že se nám naše úsilí daří zhmotnit do reálných výsledků.

Velice si vážíme Vaší přízně a rozhodnutí nás doporučit i ostatním potenciálním klientům. Je pro nás závazkem držet nastavená vysoká kritéria kvality a poskytovat našim zákazníkům to nejlepší možné zážitky i do budoucna. Budeme se těšit na případnou další spolupráci s Vámi.

Děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

• rychlé doručení

Dobrý den Vážená zákaznice,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a pěkné recenze na portálu Heureka.cz po objednání malířské barvy a lazury na dřevo. Vaše slova chvály týkající se rychlého doručení nás velmi potěšila.

Snažíme se vždy o co nejrychlejší vyřízení a odeslání objednávek, aby zákazníci obdrželi zboží v těch nejkratších možných dodacích lhůtách. Zpětná vazba od spokojených klientů, jako jste Vy, nám dává zpětnou vazbu, že se nám tato priorita daří naplňovat. Je pro nás velkou motivací vydržet na této cestě i nadále.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi. Přejeme hezký zbytek dne.

• Přehledné
    • S dostatečným popisem
    • Skvělá cena

Reakce obchodu JMBonline.cz

Vaše 100% pozitivní hodnocení a nadmíru příznivá recenze na Heureka.cz nás velice těší. Jsme rádi, že jste byl se vším naprosto spokojen - s přehledností našeho e-shopu, dostatečnými informacemi o produktech, výhodnou cenovou hladinou i rychlostí doručení objednané malířské barvy.

Snažíme se, aby byl celý nákupní proces co nejpříjemnější - od snadno dosažitelných detailů k požadovanému výrobku, přes férové ceny až po samotnou rychlou expedici. Vaše kladné hodnocení všech těchto aspektů je pro nás skvělou zprávou a motivací do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a vřelou pochvalu našich služeb. Takové pozitivní recenze nás nesmírně těší a zavazují do budoucna. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• dobré ceny, rychlé dodání

doporučuji-spolehlivý

Dobrý den Evko,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a vřelé recenze na portálu Heureka.cz ohledně nákupu malířských barev v našem obchodě.

Těší nás, že jste byla spokojena s našimi výhodnými cenami a zároveň jste ocenila rychlost, s jakou bylo zboží doručeno. Snažíme se nabízet kvalitní produkty za férové ceny a zároveň klást důraz na expresní vyřízení a doručení objednávek. Vaše pochvalná slova jsou pro nás potvrzením, že se nám daří tyto priority úspěšně skloubit.

Velice si ceníme také Vašeho doporučení a označení našeho e-shopu za spolehlivý. Budeme i nadále usilovat o to, abychom si zaslouženou důvěru a spokojenost našich zákazníků udrželi poskytováním prvotřídních služeb.

Děkujeme Vám za projevenou přízeň a vřelá slova chvály. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Rychlé dodání, vše perfektně zabaleno. Rozhodně doporučuji.

Dobrý den Marku,

velice si vážíme Vašeho 100% pozitivního hodnocení a vřelé recenze na portálu Heureka.cz. Těší nás, že jste byl naprosto spokojen s rychlým dodáním objednaných malířských potřeb a s perfektním zabalením celé zásilky.

Snažíme se, aby byl proces od objednání po doručení maximálně hladký a rychlý. Zároveň dbáme na to, aby veškeré zboží bylo řádně a bezpečně zabaleno, aby k vám doputovalo v naprosté kvalitě. Vaše spokojenost s těmito aspekty našeho servisu je pro nás skvělou zprávou a motivací do další práce.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi. Vaše slova chvály jsou pro nás velikou odměnou. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi.

Dobrý den Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za 100% pozitivní hodnocení a recenzi na Heureka.cz, kde jste ocenil rychlost dodání objednaného zboží. Maximální rychlost expedice objednávek je pro nás prioritou, jsme tedy rádi, že jsme Vaše očekávání v tomto ohledu naplnili. Budeme se i nadále snažit udržet vysoký standard expresního vyřizování a doručování všech objednávek. Děkujeme za projevenou důvěru.

Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Rychlé dodaní a kvalitně zabalené.

Reakce obchodu JMBonline.cz

velice si vážíme Vaší 100% pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste ocenila rychlé dodání objednaných malířských barev a kvalitní zabalení zásilky.

Pro nás je maximální rychlost vyřízení a doručení objednávky zásadní prioritou. Snažíme se, aby od přijetí objednávky do doručení uplynul opravdu jen minimální čas. Jsme rádi, že v případě Vaší objednávky se nám podařilo dostát Vašemu očekávání rychlého dodání.

Zároveň věnujeme velkou pozornost pečlivému a bezpečnému balení všech zásilek, aby zboží dorazilo v naprostém pořádku, jak jste sama ocenila. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a vřelou pochvalu. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Budeme se i nadále snažit držet vysoký standard expresního vyřizování objednávek a precizního balení.

Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi a přejeme hezký den.

• NEJRYCHLEJŠÍ CO JSEM KDY ZAŽIL VŠE JAK BYLO DOMLUVENO DOPORUČUJI

Dobrý den Vážený pane Stašáku,

Vaše 100% pozitivní hodnocení a nadšená recenze na Heurece jsou pro nás tou největší odměnou. Velice si vážíme Vašich vřelých slov chvály ohledně rychlosti dodání objednaného zboží a profesionálního přístupu zcela v souladu s dohodnutými podmínkami.

Snažíme se, aby celý proces od objednání po doručení proběhl naprosto hladce a v co možná nejkratším termínu. Jsme nesmírně rádi, že se nám to v případě Vaší objednávky podařilo naplnit, a dokonce jste náš expresní servis označil za "NEJRYCHLEJŠÍ CO JSTE KDY ZAŽIL". Vaše nadšená slova a doporučení jsou pro nás velkým závazkem do budoucna.

Ještě jednou děkujeme za projevenou důvěru, nadšenou recenzi a vřelé doporučení našich služeb. Jsme rádi, že jste byl naprosto spokojen. Těšíme se na případnou další spolupráci s Vámi.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• Kvalita za rozumnou cenu a rychlé vyřízení objednávky.

Dobrý den Vážený pane Anděli,

velice si vážíme Vaší 100% pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste vyzdvihl kvalitu námi dodaného zboží, férovou cenovou hladinu a rychlé vyřízení Vaší objednávky.

Pro nás je klíčové nabízet kvalitní produkty za férové ceny, což jste ocenil. Zároveň klademe veliký důraz na to, aby objednávky byly zpracovány a odeslány v co možná nejkratším termínu. Vaše slova chvály pro rychlé vyřízení jsou pro nás potvrzením, že se nám daří tyto priority úspěšně naplňovat.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a vřelé doporučení. Jsme rádi, že jste byl se všemi aspekty obchodu naprosto spokojen. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme hezký zbytek dne.

• důkladně zabaleno

Reakce obchodu JMBonline.cz

velice si vážíme Vaší pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste ocenila pečlivé zabalení objednaného zboží.

Je pro nás prioritou, aby k zákazníkovi dorazilo zboží v naprosto bezchybném a neporušeném stavu. Věnujeme proto velkou pozornost kvalitnímu a důkladnému zabalení každé objednávky. Vaše hodnocení a spokojenost nám dává cennou zpětnou vazbu, že se nám to daří. Naším cílem je, aby zákazník obdržel perfektně ochráněný a nepoškozený produkt.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi. Vaše spokojenost je pro nás tou největší odměnou. Těšíme se na další spolupráci s Vámi a přejeme hezký zbytek dne.

• Komunikace rychlost

Reakce obchodu JMBonline.cz

velice si vážíme Vaší pozitivní recenze na portálu Heureka.cz, kde jste ocenil naši komunikaci a rychlost vyřízení objednávky.

Pro nás je klíčová vstřícná a rychlá komunikace se zákazníky stejně jako rychlé a bezproblémové vyřízení každé objednávky. Snažíme se, aby celý proces od objednání po doručení proběhl hladce a v co nejkratším termínu. Vaše hodnocení nám dává zpětnou vazbu, že se nám to daří.

I do budoucna se budeme snažit udržet vysoký standard rychlé komunikace a rychlého vyřizování objednávek. Můžete se spolehnout, že veškeré Vaše požadavky budou rychle a profesionálně vyřešeny.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru a pozitivní recenzi, která je pro nás velkým závazkem i motivací do další práce. Přejeme hezký zbytek dne a těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Vše OK

Dobrý den Vladimíre,

velmi nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí dodání objednaného zboží a zanechal jste nám pozitivní recenzi na Heurece. Jak jste správně uvedl, Vaši objednávku jsme přijali ve čtvrtek 29.2. a hned následující pracovní den 1.3. jsme zboží předali dopravci. Ten Vám objednávku doručil 5.3., což bylo kvůli víkendu čtvrtý den od objednání.

Snažíme se, aby byly všechny objednávky vyřízeny a odeslány co nejrychleji. Jsme rádi, že i ve Vašem případě proběhlo vše hladce a zboží bylo doručeno v přijatelném čase, jak jste potvrdil ve Vaší recenzi.

Děkujeme za přízeň a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• prvni nakup, jsem spokojená

doporučuji, dobré ceny

Reakce obchodu JMBonline.cz

velmi nás potěšila Vaše pozitivní recenze na portálu Heureka.cz. Jsme rádi, že jste byla s Vaší první objednávkou u nás spokojená a že jste ocenila naše férové ceny.

Snažíme se, aby byla kvalita našich služeb vždy na vysoké úrovni a každý zákazník odcházel maximálně spokojen. Vaše doporučení je pro nás velkou motivací do další práce a budeme se i nadále snažit udržovat vysoký standard, na který jste zvyklá.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký zbytek dne.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

rychlé jednání, zboží s dobrým poměrem kvalita/cena

nevýhody-žádnou neznám

Reakce obchodu JMBonline.cz

velmi si ceníme Vašeho pozitivního hodnocení naší služby na platformě Heureka.cz. Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlostí našeho jednání a zbožím, které nabízíme za férovou cenu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a budeme se snažit i nadále vám poskytovat kvalitní služby.

Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že brzy budeme moci znovu uspokojit Vaše nákupní potřeby.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

Rychlé dodání za dobrou cenu.

Dobrý den Jaroslave,

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu na platformě Heureka.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým dodáním a cenou našeho zboží. Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a budeme se snažit udržet tuto úroveň služeb i nadále.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že se brzy opět uvidíme!

• Rychle jednani
    • doprava vytezovaci, takze nekdy trva dele doruceni zbozi, je treba objednat s predstihem

Ano, jsem spokojen, dobra cena i dobra komunikace

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu na heureka.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým jednáním. Vytěžovací doprava je skvělý způsob, jak zákazníkům nabídnout co nejvýhodnější cenu za dopravu nadrozměrného nebo objemného zboží. Chápeme, že delší doba doručení může být nevýhodná, ale věříme, že možnost výrazně ušetřit na ceně dopravy může být pro naše zákazníky velmi přínosná. Snažíme se transparentně informovat o možných zpožděních a doporučujeme objednávat s předstihem, abyste dostali zboží včas.

Děkujeme za pochopení a pokud budete mít další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme vám skvělý den!