• rychlost dodávky
    • dobré ceny

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení vašeho nákupu na platformě Heureka.cz. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí dodávky a cenami našeho zboží. Snažíme se neustále nabízet férové ceny a co nejrychlejší dodání, abychom uspokojili naše zákazníky.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a doufáme, že nás brzy opět navštívite.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• Dodací lhůta

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení na platformě Heureka.cz. Jsme rádi, že jste byli spokojeni s cenou našeho zboží, kvalitou naší komunikace a dodací lhůtou. Snažíme se nabízet konkurenceschopné ceny a zároveň udržovat výbornou komunikaci s našimi zákazníky. Rychlá dodávka je pro nás také důležitá, a proto se snažíme zasílat objednávky co nejrychleji. Vaše pozitivní hodnocení nám dává potvrzení, že jdeme správným směrem.

Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že brzy budeme moci znovu uspokojit Vaše nákupní potřeby.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• JSME NAPROSTO NADŠENI a skutečně vřele doporučujeme !!! Balíky, byť těžké, byly v naprostém pořádku, precizně zabalené, v maximálně tvrdých a kvalitních kartonech, nic nepoškozeno, odesláno, jako křehké, byť jsme příplatek za tuto službu neplatili. Zboží čisté, parádní !!! Obchod komunikuje na 100%, neváhají ani sami zavolat, o zákazníka se opravdu starají. Ceny super, není důvod hledat jiného prodejce, budeme nakupovat vždy jen tady.
    • Doporučujeme změnit dopravce z 123kuryr.cz na kohokoliv jiného, klidně i Českou poštu, protože i ta je při svých pofidérních službách 100x kvalitnější, než 123kuryr. Na dopravu i ta půl hvězda je moc, ale míň dát nejde :-( Délku dodací lhůty ovlivnil dopravce, jinak bychom to měli do druhého - třetího dne max. Prodejcem bylo odesláno týž den, co byla učiněna objednávka.

Jednoznačně doporučujeme - ceny vynikající, přístup k zákazníkovi bezkonkurenční, kvalitní zboží, výborně zabaleno, takže odpadá strach z poškození zásilky, jako bonus zasláno jako křehké bez příplatku.

Dobrý den Petr,

velice jste potěšili celý náš tým při čtení vaší nadšené recenze na JMBonline.cz na platformě heureka.cz! Velice si ceníme vašeho kladného hodnocení a toho, že jste si našli chvíli napsat tak podrobný a užitečný komentář a celkově nasdílet vaší pozitivní zkušenosti. Vaše slova nás těší a dodávají nám energii ke zlepšování našich služeb.

Je skvělé slyšet, že jste byli spokojeni s balením, kvalitou zboží a naší komunikací. Vaše poznámky ohledně našeho týmu jsou pro nás velmi důležité a potvrzují nám, že naše úsilí o maximální spokojenost zákazníků má smysl.

Co se týče vaší připomínky ohledně dopravce, velmi si ji vážíme. Chceme, aby vaše zkušenosti s dodávkou byly co nejlepší. Na základě vašého názoru provádime revizi našeho partnerství se zmíněným dopravcem a hledáme nové možnosti pro zlepšení. Vaše zpětná vazba nám pomáhá získat cenné informace o tom, kde a jak můžeme udělat pokroky.

Celý tým JMBonline.cz vám ještě jednou děkuje za vaši podporu a za to, že jste si vybrali právě nás. Těšíme se na další příležitost, kdy vám budeme moci opět sloužit.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Rychlé dodání, cena příznivá.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení na Heurece! Jsme potěšeni, že jsme splnili Vaše očekávání.

• Skvele ceny
    • Ochotna podpora
    • Rychle doruceni

Vybiral jsem vsechny typy barev do novostavby a vse probehlo jak melo, zbozi objednano v patek a kompletne doruceno ve stredu. Dekuji a doporucuji

Dobrý den Mirku,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení na heurece.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým dodáním Vaší objednávky na JMBonline.cz.