• Rychle jednani
    • doprava vytezovaci, takze nekdy trva dele doruceni zbozi, je treba objednat s predstihem

Ano, jsem spokojen, dobra cena i dobra komunikace

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní zpětnou vazbu na heureka.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým jednáním. Vytěžovací doprava je skvělý způsob, jak zákazníkům nabídnout co nejvýhodnější cenu za dopravu nadrozměrného nebo objemného zboží. Chápeme, že delší doba doručení může být nevýhodná, ale věříme, že možnost výrazně ušetřit na ceně dopravy může být pro naše zákazníky velmi přínosná. Snažíme se transparentně informovat o možných zpožděních a doporučujeme objednávat s předstihem, abyste dostali zboží včas.

Děkujeme za pochopení a pokud budete mít další otázky či požadavky, neváhejte nás kontaktovat.

Přejeme vám skvělý den!

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Rychlé dodání a bezproblémová komunikace.

Došlo k drobnému zádrhelu během objednávky, ale vše bylo velmi rychle vyřešeno k mé spokojenosti. Skvělý přístup a rychlé dodání.

Dobrý den Lukáši,

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení a za to, že jste si vybral naši službu. Jsme velmi rádi, že i přes drobný zádrhel během objednávky jste byl spokojen s rychlým řešením a přístupem našeho týmu. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pokud budete mít v budoucnu jakékoli další požadavky, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na to, že Vám budeme moci znovu poskytnout skvělý zákaznický zážitek.

• Rychlé dodání zboží.

Bohužel zboží bylo nekvalitní.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu ohledně vašeho nákupu. Mrzí nás, že jste nebyli spokojeni s kvalitou plážových skřipců.

Omlouváme se za vzniklé potíže a chceme vám nabídnout následující řešení. Mohli byste nám prosím poslat fotografie zboží s krátkym popisem, na kterém je zachycena nekvalita zboží? To nám pomůže lépe porozumět situaci a co nejrychleji ji vyřešit. Poté se budeme aktivně podílet na reklamačním procesu, abychom vám nabídli náhradu nebo vrácení peněz.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a uděláme maximum pro to, abychom vám poskytli uspokojivé řešení.

Děkujeme za trpělivost a za to, že jste si vybrali naši firmu.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• rychlost dodávky
    • dobré ceny

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitívní hodnocení vašeho nákupu na platformě Heureka.cz. Jsme velmi potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlostí dodávky a cenami našeho zboží. Snažíme se neustále nabízet férové ceny a co nejrychlejší dodání, abychom uspokojili naše zákazníky.

Ještě jednou děkujeme za vaši podporu a doufáme, že nás brzy opět navštívite.

Michal zákaznického servisu JMBonline.cz

• Rychlé jednání

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za kladné hodnocení na heurece.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým dodáním Vaší objednávky.

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Rychlé dodání, cena příznivá.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení na Heurece! Jsme potěšeni, že jsme splnili Vaše očekávání.

• rychlost nákupu

vyhoda

Michal ze zákaznického servisu JMBonline.cz

• Dobrá komunikace a rychle dodani

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za Vaše hodnocení na heurece.cz! Vaše spokojenost je pro nás nejvyšší prioritou. Ještě jednou Vám děkujeme za podporu a těšíme se na Vaši další návštěvu na JMBonline.cz.

• Skvele ceny
    • Ochotna podpora
    • Rychle doruceni

Vybiral jsem vsechny typy barev do novostavby a vse probehlo jak melo, zbozi objednano v patek a kompletne doruceno ve stredu. Dekuji a doporucuji

Dobrý den Mirku,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení na heurece.cz! Jsme rádi, že jste byl spokojen s rychlým dodáním Vaší objednávky na JMBonline.cz.

Reakce obchodu JMBonline.cz

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení na heurece.cz! Jsme potěšeni, že jste byli spokojeni s rychlým dodáním.