• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Kvalitní a rychlá komunikace se zákazníkem
    • Pokud se vyskytne nějaký problém např. s dodávkou zboží, je vše řešeno rychle ke spokojenosti zákazníka.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Nabízí doručení kurýrem druhý den po Praze a není to pravda. Dodávka přes dopravce trvá strašně dlouho.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Objednala jste u nás 14/5 v 8 večer a následující den 15/5 jsme balík odeslali. Rychleji to odeslat opravdu nešlo. Chyba bohužel vznikla na straně Geisu a tam zůstal balík 2 dny na depu, ale s tím toho moc dělat nejde. Každopádně 18/5 se balík doručoval a byl odmítnut viz: https://www.geis-group.cz/cs/sledovani-zasilky?p=01073596432

Mrzí nás jak objednávka dopadla, ale z naší strany bylo uděláno maximum, aby byl termín do druhého po Praze splněn.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Bezproblémový nákup, ochota, dobrá dostupnost prodejny

• Výborne ceny
    • Přehledné stranky
    • Vše co potrebuju na jednom místě
    • Dobra dostupnost prodejny při osobním odberu

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Výborná komunikace, odbornost, rychlost dodání

Nemám žádných připomínek, e-shop je na profesionální úrovni

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• nulová komunikace - jen automatické maily...

Po objednání došel automatický e-mail o přijetí objednávky. Pak už nic. V pondělí odpoledne jsem přes live chat oslovil operátorku, která se mi neustále v mailu i na stránkách nabízela. Ač psali že jsou online, tak se mi až do zavírací doby nikdo neozval. Ani na vzkaz offline. V úterý pak ráno přišla sms od dopravce a vše bylo doručeno dle slibu. Proto spokojenost, jen mi vadí, že jsem jim nestál za reakci...

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Zjišťujeme, kde se stala chyba a dle našeho programu na chat máme 96% zvednutých chatů. Váš vidím nezvednutý a ani se nám nezapsal dotaz do mailů. Prověříme chybu u poskytovatele aplikace.

Omlouvám se za nejistotu s objednávkou.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Vstřícnost, ochota řešit nečekaně vzniklou komplikaci...perfektní profesionální a zároveň lidské jednání.

• je spolehlivý

je spolehlivý obchod

• Přehledné web stránky
    • Dobrá komunikace ze strany obchodu
    • Poměrně rychlé dodání zboží
    • Nevím o ničem

Tenhle obchod doporučuji.Libi se mi také,že mají video recenze.Hodne to pomůže při výběru např. mobilních telefonů.Za to velký palec nahoru.

• Neskutecne rychla doprava
    • Ucta k zakaznikovi
    • Uzasny servis
    • Youtube recenze, ktere nemaji chybu
    • Vsechno je naprosto paradni

• Komunikace na vysoké úrovni
    • Spousta dárků k objednávce
    • V pohodě ceny
    • Online chat
    • Neposílá na zásilkovnu a DPD

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Výborná komunikace a kvalitní výrobky, někdy i s dárkem, který není jen blbost, ale užitečný.

Tento obchod rád navštěvuji, nejen proto, že zde jsou opravdu odborníci a příjemné prostředí, ale také mají určité výrobky první na trhu, což je pro nedočkavě zákazníky velká výhoda. Ale i jinak je celková spokojenost s tímto obchodem..

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Spokojenost, bez problému. Doporučuji.

• Velmi rychlé odeslání
    • Skvělá komunikace
    • Cena v kombinaci s exluzivním předprodejem
    • Férové jednání - reklamace mobilu s nefunkční přední kamerou ihned na prodejně (během 10 minut jsem odcházel s novým kusem domů)
    • Snad jen, že mají pobočku pouze v Praze ale to by se s růstem firmy mohlo změnit

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Rychlé vyřízení objednávky,velice ochotní a milí zaměstnanci a skvělé ceny!!!!

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• přehledný web, rychlé reakce, relevantní nabídky do mailu

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

velký výběr, držák na telefon Celly držák FLEX12 o 100 Kč levnější než v Globusu

• Levné v kvalitní zboží
    • Ochota
    • komunikace

Obchod proběhl v pořádku, levné, kvalitní zboží jsem zcela spokojen až na dopravu, ale to s Vámi jakožto prodejcem nemá nic společného.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

super ceny, rychlé, spolehlivé. Doporučuji!

• rychlé vyřízení objednávky
    • perfektní komunikace