Hurámobil.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Hurámobil.cz

6599 recenzí z celkového počtu 19645 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Kliper

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

Srnka

• velky vyber
  • dobre ceny
  • moznost osobniho vyzvednuti

JOZIN

Přidáno: 5. února 2018

naprostá spokojenost s již několikátým nákupem. všechno v pořádku,rychlé a hlavně bez problémů.

• Rychlé doručení

MARTIN DRIETOMSKÝ

Přidáno: 4. února 2018

SUPER JEDNÁNÍ,RYCHLÉ DORUČENÍ!HURÁ MOBIL DOPORUČUJI VŠEM!

Přidáno: 4. února 2018

Perfektní komunikace, byli velmi ochotní.

Jan

Přidáno: 3. února 2018

Kvalitní E-Shop s širokým sortimentem a skvělými cenami. Prehledny,rychly,spolehlivy.

• Dobrá komunikace
  • Rychlé vyřízení objednávky
  • Rychlé doručení

Světla

• Výběr
  • Přehlednost e-shopu
  • Hodnotné a hezké dárky k nákupu
  • Sleva při prvním nákupu
  • Možnost doručení na Geis pobočku

Obchod jsem vybrala proto, že zboží bylo za podobnou cenu jako na jiných e-shopech, ale navíc byly k nákupu hezké, hodnoté a užitečné dárky. Komunikace s e-shopem je perfektní a doba dodání byla opravdu rychlá. Navíc jsem si mohla zvolit doručení na pobočku Geis, což je pro mě obrovská výhoda.

Zdeněk

Přidáno: 1. února 2018