Hurámobil.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Hurámobil.cz

6599 recenzí z celkového počtu 19645 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

karlos

• rychlost , cena

hledání GeisPointu VM-54801 nijak neoznačené místo , které sem našel spíše náhodou

• super, dobrá komunikace

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• Zboží cz distribuce

Přidáno: 24. ledna 2018

Rychlé jednání , ochotný, příjemný personál

Kubula20

• Rychlost dodani
  • Skvělé ceny (kupovan samsung s8 plus) A kryt
  • Dárky za dva a půl tisíce ,ne jako alza která dá předplatné časopisu k telefonu kde člověk dostane časáky za 7000,-
  • Přehlednost, všechny info o mobilech na youtubu
  • Zatím nic

korytnačka

Přidáno: 23. ledna 2018

• Dobré ceny, perfektná komunikácia a rýchlosť dodania... Nad rámec svojich povinností objednali a dodali urýchlene i CPL filter ku kamere!

Dobrý výber, popis produktov, výborná komunikácia, dobré ceny a veľmi ochotný personál!

Přidáno: 23. ledna 2018

• rychlá komunikace, rychlé dodání

K

Přidáno: 22. ledna 2018

S nákupem jsem byl velmi spokojen,dobrá komunikace a mnoho dárkú které jsem dostal k zakoupenému mobilu. Zboží bylo odesláno ještě týž den ale dorazilo za dva dny za což obchod nemůže i když mnělo být doručeno příští den ale to je Geis.

Přidáno: 22. ledna 2018

• Dobré ceny, ochotně poradí v případě dotazu.

S tímto obchodem jsem velmi spokojená.

Petr

• Nevím