• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Rychlost až překvapivá.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• v dosahu MHD
    • problém s parkováním

Obchod je pěkný a přehledný , s příjemnou atmosférou . Pan prodavač je vstřícný a ochotný pomoci a poradit .

Spokojenost s výběrem.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 měsíci

• Široká nabídka všeho možného, dokonce i baterie do iPhone

• Rychlá komunikace a dodání
    • Výhodné ceny

Za mne naprostá spokojenost. Mohu vřele doporučit.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Jako první zkušenost- super !!! Spokojenost s jednáním a vyřízením moji objednávky .

• rychlost dodani

rychlé a korektní jednání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

vše proběhlo super, zásilka přišla dříve než jsem počítala, děkuji

• Spolehlivost

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Perfektní jednání při osobní návštěvě

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

vyhovuje mi osobní převzetí na prodejně

• Rychlost, kvalita, mnoho bonusů

• Skvělá komunikace
    • Co slíbili, dodrželi
    • Zboží jsem měl do druhého dne doma
    • Super orientace v eshopu
    • X dárků navíc, v rámci objednávky, která byla za velmi dobrou cenu

Velká spokojenost. Několikrát jsem volal s dotazy kolem produktu a přesto byl obchodník příjemný a vše ochotně vysvětlil.
    Jako bonus hodnotím to, že pokud vyhledávám příslušenství, mám možnost jeho sortace, dle produktu, který jsem si zakoupil. To jsem u jiných obchodů nenašel a tak pro mě "neznalce" to byla velká úspora času a přemýšlení.

Takových eshopů víc. :)

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Zboží sice rychle odesláno, ale doprava zdarma je bohužel přes Geis takže mi zboží dorazilo až po týdnu.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Moc se omlouváme za nepříjemnosti s přepravní společností.
    Bohužel toto nejsme schopni ovlivnit.

Děkujeme

Krasný den

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Vše proběhlo v naprostém pořádku,také informace o průběhu zboží byli dobré. Zboží jsem převzal na poště po rozbalení bylo vše v pořádku. Obchod mohu jen doporučit ostatním zákazníkům.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Opravdu profesionalni a neskutecne mily a lidsky pristup na pobocce na Belehradske! Velka pochvala!

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Bleskový obchd.Zboží v pořádku.Příjemná cena.Doporučuji.