• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

jsem spokojen zboží mi dorazilo v pořádku.....

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• Rychlé jednání.Doba doručení super. Komunikace ok.Max spokojenost

• Dárek zdarma

• žádné

Naprostá spokojenost,
    ochotný personál,
    rýchlá dodávka zboží

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Zboží jsem vybral, objednal a bez prodlení bylo zasláno. Objednal jsem nesprávné sklo na mobil, tak jsem hned psal, zda je možná výměna. Odpověď přišla obratem a zboží bylo vyměněno :-).

ok

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 5 měsíci

• rychlé doručení

• Rychlé doručení

Perfektní.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• dobré ceny, rychlost dodání, dárečky

• Rychlé vyřízení, doručení + bonus dárky

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Široký sortiment zboží, rozumné ceny
    • Zatím nic

Široký sortiment zboží, rozumné ceny

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Super obchod.Perfektní komunikace a rychlé dodání.Jsem velmi spokojen a určitě všem tady doporučuji nakupovat .Milan Křížek ( Lovosice )

rychlý obchod

• Viz popis.

S obchodem mám druhou zkušenost a opět pozitivní. Nechce se mi to natahovat, tak uvedu jen to, že je obchod velmi seriózní a vše zde funguje tak, jak má. Vzorová komunikace, rychlost vyřízení objednávky, ochotný a vstřícný personál v prodejně, prostě obchod, jak má být.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Nákup z pohodlí domova, cena

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Obchod je blízko mého bydliště, a zboží mohu mít rychle.Obsluha je velmi slušná, vstřícná a ochotná.

Rychlé a ochotné jednání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Dobrá cena a rychlé dodání zboží.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Vše naprosto v pořádku,velký výběr,dobré ceny,rychlá komunikace a dodání zboží.Jsem velmi spokojen a doporučuji všem.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Byla to zde moje první objednávka. Vše proběhlo v pořádku.