• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Dodávka proběhla rychle ještě v den objednání.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Doporučuji,rychlé dodání a bez závad.

• dobrá nabídka
    • pěkná prodejna
    • vstřícný přístup
    • pomalejší chod e-shopu pod IE11

dobrá volba pro nakupování

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Rychlost, dobre ceny, příjemný personál.

vše ok.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Objednávka byla vyřízena obratem, zboží přišlo v pořádku, vše super.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Výborná komunikace se zákazníkem.

Při koupi baterie, jsem měl dotaz na nabíječku k tabletu, kterou jsem sháněl delší dobu a v obchodě mi ji nabídli a udělali mi radost a ještě nebyla drahá.Tak jsem byl opravdu spokojen. Díky.

• Velmi rychle vyřízení objednávky

S objednávkou jsem spokojený a doporučuji tento obchod vše.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

V 10 objednáno, druhý den v ruce (PPL tuším)

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Rychlé dodání, příjemná komunikace, dárky

Byl to můj druhý nákup na Hurámobil.cz
    Obchod doporučuji ostatním.

• rychlost vyřízení objednávky
    • vše v pořádku

• cenové relace

• rychlá komunikace
    • termín dodání
    • spokojenost

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

+++ V sobotu jsem si na HURAMOBIL objednal baterku do mobilu, dnes (= pondělí) mně ji Geis Parcel doručil v předem dohodnuté době.
    Chtěl bych vyjádřit svou maximální spokojenost s tím, že
    1- baterii máte na skladě (typ BL-5C patří do mobilů Nokia, které se přestaly vyrábět před víc než 10ti lety) ; Nokia je sice stále nabízí, ale protože je o ně malý zájem, má je na skladě jediný další český e-shop - ten však nabízí jen takové způsoby dodání, které mně nevyhovují.
    2- baterie není skladový ležák (podle kódu byla vyrobena 1/2018)
    3- k dodání nabízíte také služby Geis Parcel - ta služba je opravdu perfektní.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------
    Firmě Geis Parcel jsem již svou spokojenost vyjádřil. Před chvílí jsem firmy HURAMOBIL i Geis Parcel doporučil při hromadném chatu cca 10ti osob na Skype. ALE : rád bych svou maximální spokojenost se službami HURAMOBIL vyjádřil i na vašem webu. Opakuji : nejde jen o spokojenost s kvalitou výrobku (protože za tu nemůžete 100%ně zodpovídat), ale zejména o spokojenost s kvalitou vašich služeb (včetně toho, že nabízíte také alternativu dodání pomocí Geis Parcel).

• Rychlý obchod, sympatická obsluha
    • V Praze špatné parkování

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Velmi rychlé doručení a skvělá komunikace

Vše v pohodě.

• Vše v pořádku a včas.

Mohu jen doporučit.

• Velmi rychlé odeslání

Celkově jsem velmi spokojen s obchodem i uvedeným výrobkem.

Kvalita rychlost