• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• rychlost ,přehled a něco navíc

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Po objednání do tří dnů doma.
    • Žádné

rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Možnost vyzvednout si nákup okamžitě po objednávce na prodejně.
    • Ochotné a kompetentní jednání.

Zakoupila jsem mobil Honor View 10, se kterým jsem prozatím velmi spokojena, ostatní uvedené věci jsem od prodejce dostala zdarma jako dárek k nákupu.

• Komunikace se zákazníkem

Rychlé doručení

• Rýchle doručenie
    • Dobrá komunikácie

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Doporucuje teto obchod! Vae bylo fajn!

• Měli co jsem potřeboval. Takže OK
    • O žádně nevím

Obchod mohu jen doporučit, neboť co jsem si objednal, to mi dodali na místo, které jsem si určil v objednávce. Takže já osobně jsem spokojen. Budu-li příště něco potřebovat, tak se určitě na tento obchod obrátím.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

dobrý den, s vyřízením objednávky jsem byla velice spokojena, ikdyž první telefon byl nefunkční, tak výměna za nový proběhla velice rychle. huramobil můžu jen doporučit a příště jeho služby určitě využiji znovu.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• je to můj první nákup v obchodě a jsem spokojenej
    • obchod určitě doporučuji
    • katastrofální vyhledávač na stránce e shopu měli by na tom zapracovat

super obchod k nákupu jsem dostal i dárky k a slevu na tvrzené sklo, ale co mi hodně vadilo při nákupu to ten jejich vyhledávač katastrofa

velice děkujeme za recenzi i nákup.
    Prosím o kontaktování na dotazy@huramobil.cz s čím konkrétně jste u vyhledávače byl nespokojen.

• Dárky k nákupu
    • Ověřený obchod
    • Doručení napobočku trvalo dlouho

velice děkujeme za recenzi i nákup.
    Omlouváme se za přepravní společnost a doufáme, že se to již nebude opakovat.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

První nákup a naprosto bez problémů a rychle vyřízeno. Plus dobrá prodejní podpora.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Vyborna komunikace s obchodem,rychle dodani. Vse prislo v poradku.

Obchod mohu doporucit.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Výborná komunikace po celou dobu od objednání zboží po doručení

• Ochota

• Rychle jednání, 100% spokojenost, mohu doporučit

• Rychlost a spolehlivost
    • Nepoznal jsem

Obchod bez problémů

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• rychle, v pohodě, bez problémů

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

Objednávku mi zařizoval můj synovec a i tuto zprávu posíláme spolu z jeho e-mailu. Zásilka byla dodána 5.9.2018. Bohužel jsem musel zaslat nefunkční zboží zpět k výměně. Toho jsem se však již ujal sám.

Následovalanvelmi věcná a rychlá komunikace k této komplikaci s Vaší ochotnou a velmi vstřícnou pí Petrou Hozákovou, (které tímto vyslovuji srdečný dík), která mi při řešení této nepříjemnosti zásadně pomohla. Nyní očekávám další vývoj situace.

Žádám, aby moje e-mailová adresa, kterou uvádím níže, nebyla zveřejněna ani poskytnuta dalším subjektům.

velice děkujeme za recenzi i nákup.
    Situace bude určitě vyřešena k vaší spokojenosti.

Děkujeme

Krasný den