Hurámobil.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Hurámobil.cz

6599 recenzí z celkového počtu 19645 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Přidáno: 31. ledna 2018

• bezproblémová komunikace

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

Veny

• Rychlost a spolehlivost

Profesionalita na prvním místě.

Přidáno: 30. ledna 2018

• rychlá odpověď, rychlé vyřízení

• zboží na prodejně
  • o vystaveni faktury k zakoupenému zboží jsem musel žádat
  • i když objednáne zboží jé skladem na prodejně v Praze 2 - dlouhá doba čekaní na přípravu zboží k osobnímu odběru na prodejně v Praze 2
  • Na chatu i po hodině čekaní nikdo neodpoví na váš dotaz ohledně dostupností zboží čí provedené objednávky

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup.

K vaší poznámce: Bohužel v celé Praze vypadly v onu středu, kdy jste objednával, služby poskytovatele internetu UPC. Z toho důvodu jsme nebyli na online chatu, dlouho trvala příprava zboží (informace o pozicích uložého zboží je také na serveru na internetu) a nemohli vám vystavit fakturu a poskytnout další služby, které právě na funkčnosti internetu závisí. To jsme vám také s omluvou vysvětlili. Jakmile byl internet zprovozněn, fakturu jste dostal do emailu.

Přidáno: 29. ledna 2018

Vše super.Zboží dorazilo v pořádku a rychle a k tomu ještě super dárky

Martin

Přidáno: 29. ledna 2018

marvelfan

Přidáno: 28. ledna 2018

• Rychlé odeslání (druhý den jsem obdržela zásilku)

stoura

Přidáno: 27. ledna 2018