• Dobre ceny. Osobni vyzvedavka blizko I.P.Pavlova. Doporucuji.

Reakce obchodu Huramobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

• Dobrá cena
    • Rychlá doprava

Krásný den

Vynikající přehled na webu, rychlé dodání

polecam, wszystko super

• Rychlý ,ochota

Krásný den

Rychlé dodání a dobrá cena.

• Široký výběr zboží
    • Kvalitní komunikace

Krásný den

• Absolutní spokojenost se vším.

Doporučuji.

• Spolehlivost

• Szybkość realizacji zamówienia
    • Fachowa obsługa

Sklep na 5 gwiazdek ! Szybka bezproblemowa obsługa. Wysyłka poza granice Czech bez najmniejszego problemu. Tak trzymać. Na pewno wrócę po kolejny telefon !

• Dobré ceny
    • možnost osobního odběru
    • komunikace obchodu

Krásný den

Hodně sleduji na youtube recenze od Huramobilu a líbí se mi. Když jsem teď potřeboval něco koupit, tak jsem neváhal a nakoupil u nich, i když by se to stejné zboží dalo jinde pořídit o pár desítek korun levněji.

Krásný den

• Rychlost dodání zboží a cena

Krásný den

Towar został szybko spakowany i wysłany , że sprzedającym jest bardzo dobry kontakt inne sklepy powinny brać przyklad i się uczyć, pozdrawiam z Polski Artur

Krásný den

Kvalita a rychlost doručení zboží

• Vše v pohodě

• Rychlé dodání, dobré ceny

Krásný den

• Nakupoval jsem zde poprvé a zboží bylo vyexpedováno i doručeno velmi rychle .

Kvalitní eshop , na který se budu rád vracet .