• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 lety

• ceny
    • velký výběr příslušenství i na starší typy

Můj neoblíbenější obchod s příslušenstvím v Praze.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 8 měsíci

• rychlost vybavení objednávky
    • bezkonkurenční ceny

• komunikace

• "Výdejn" blízko mého bydliště

Široká nabídka, rychle jednání a rychlé doručení zboží. Lze objednávat vcelku bez obav, zboží Vám doručí na místo a způsobem, jaký si zvolíte. Plná spokojenost.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 4 týdny

• Rychlé doručení do druhého pracovního dne.
    • Skvělá informovanost o pohybu zboží.

• přijatelné ceny
    • dárky k objednávce

• Dostupnost na trase metra

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Rychlé dodání zboží, dobré ceny, pěkná prodejna
    • Malé problémy s webem při objednávce, nepřišel mi potvrzovací email

Reakce obchodu Hurámobil.cz

Za problémy s naším webem se omlouváme. Děláme maximum proto, aby vše bylo v pořádku.

• rychlé zpracování objednávky

Dobrá cena, rychlé jednání :-)

• Zboží bylo skladem.
    • Rychle expedováno.
    • Dobře zabaleno.
    • Nevím, jak se staví k reklamacím, snad nebudu muset využít.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Super rychle vyřízeno!!!

• Vše OK

rychlé vyřízení

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• rychlá reakce při objednání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Velký výběr produktů, rychlost dodání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• česká distribuce výrobku(mobilu)
    • doprava zdarma
    • garance Heureky
    • slušná cena
    • rychlé jednání

Nakupoval jsem poprvé, jsem maximálně spokojený,vše proběhlo jak má. Určitě doporučuji, a pokud bude nabídka zboží, které v budoucnu budu potřebovat, rád se vrátím :-). Děkuji

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Vše ok. Rychlé, přehledné, pěkná prodejna.

Cena
    Doprava