• nepříjemná komunikace

Obchod není schopný zajistit náhradní díly a není ani schopen říct, kdy náhradní díly budou. Přijde mi to jako drzost prodávat něco, na co ještě neexistují žádné náhradní díly.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

děkujeme za recenzi a nákup. Pochopitelně v době uvádění telefonu na trh se nemůžeme informovat u výrobce, zda na telefon již má, jako na novinku, k dispozici náhradní díly. Ty standardně chodí lehce po uvedení produktu na trh. Pochopitelně není vinou prodejce, že vám telefon upadl a rozbila jste si zadní sklo. Chápeme vaše rozhořčení, nicméně telefon se dá i chvíli používat s prasklým zadním sklem a odhadujeme, že zhruba do 14 dnů by měl být díl běžně v servisu dostupný. Pokud bychom pro vás mohli cokoli udělat, neváhejte se na nás obrátit.

Ondřej Sedláček: ondrej.sedlacek@huramobil.cz

Ondřej Sedláček
    Huramobil.cz

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

První nákup bez problému. Měli co jsem chtěl, dodali to přiměřeně rychle a za přiměřenou cenu. Tedy doporučuji :-)

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Dobré zboží za dobré ceny

• výhodná nabídka

vše v pořádku, bez jakýchkoliv problémů s objednávkou

• DOBRÁ CENA
    • RYCHLÁ REAKCE E-SHOPU
    • KOMUNIKACE,OCHOTA

Rychlé dodání,vše v pořádku,doporučuji

• rychlost, cena apod.

Spokojen.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Stará baterie,nedrží kapacitu.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Stavte se prosím u nás a baterie vám bude vyměněna.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• S objednavkou byl sice problem nic mene k me spokojenosti vyresen

• Dodání za 2 dny

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Rychlé dodání zboží, které je skladem
    • Dobrý výběr
    • Možnost osobního odběru na kamenné pobočce v Praze
    • Ochotný personál na pobočce

• padající (nefunkční) web
    • dlouhá doba dodání zboží k osobnímu odběru

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Omlouváme se za delší čekací dobu na baterii. Chyba byla na naší straně.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Velmi rychlé jednání,příkladná komunikace a rychlé dodání objednaného zboží. Také jsem velice spokojený s cenou.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Bezproblémový běžný internetový obchod.

• Informovanost,přehlednost,rychlost dodání.
    • Žádnou jsem neshledal.

Určitě doporučuji. Maximální spokojenost.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

• Dobrá komunikace a rychlost doručení, dárky ke zboží vše dorazilo ok

• velký výběr zboží
    • rozumné ceny
    • zajímavé akce

Přehledný výběr produktů za zajímavé ceny. Poměrně rychlé dodání i s dárkem k nákupu. Upozornění na akce na Instagramu, zaujme.

• Ceny
    • Výběr zboží