Hurámobil.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Hurámobil.cz

6599 recenzí z celkového počtu 19645 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Přidáno: 10. února 2018

Zboží bylo připraveno ještě v den objednávky. Špatný kabel mi hned vyměnili.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

Přidáno: 9. února 2018

• oceňuji rychlé jednání, možnost si osobně zboží vyzvednout, nízkou cenu i to, že jsem jinde nemohla tu nešťastnou baterii sehnat.

Tom

Přidáno: 9. února 2018

Určitě doporučuji rychle spolehlivé dokonce sloučily dvě objednávky do jedné za jedno poštovné

nalimleinad

Přidáno: 9. února 2018

Vyzvednutí objednávky hotovo asi během dvou minut. Nadiktování jméno a zboží bylo mé. Příjemně a moderně vypadající obchod.

davy55

Přidáno: 8. února 2018

• bezproblémový nákup i výměna nevhodného pouzdra. Ochotní komunikativní a milí lidé. Děkuji

Přidáno: 8. února 2018

• U koupené baterie bylo napsáno, že je originální a přišel nějakej čínskej neznačkovej šunt.
  • Koupený USB kabel propustil sotva 300mA nabíjecí proud takže nepoužitelný.

Přidáno: 8. února 2018

Rychlost dodání a spolehlivost.

Petra Hozakova

Přidáno: 7. února 2018

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Přidáno: 6. února 2018

• široká nabídka, rychlá dodávka i neskladového zboží

Přidáno: 6. února 2018

• Naprostá spokojenost