Hurámobil.cz

Ověřeno zákazníky
Garance nákupu - Hurámobil.cz

6611 recenzí z celkového počtu 19673 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Přidáno: před 11 hodinami

Dva operátoři se starali o moji objednávku a oba můj problém nevyřešili

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Bohužel nastal zmatek v tom kterou objednávku jsme měli stornovat. Kolegyně z podpory pro zákazníky vás bude kontaktovat, aby vše bylo dořešeno k vaší spokojenosti.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

Alča

Přidáno: před 12 hodinami

• Rychle,spolehlivě a vše bylo v pořádku.

Rychle,spolehlivě vše bylo v pořádku,doporučuji.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Přidáno: před 15 hodinami

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Bohužel Vámi objednané zboží nebylo skladem ani u nás ani u našeho dodavatele. Omlouváme se za tuto komplikaci.

doktor

Přidáno: včera, 18:56

Rychlý a cenově dostupný

Hannah

Přidáno: včera, 12:33

• vstřícný prodavač
  • dobré ceny
  • příjemné prostředí
  • bezva poloha blízko centra
  • nevím o žádné nevýhodě

Nakupovala jsem zde poprvé a ráda se vrátím, už se na to chystám.

Jane

Jana Marešová

Přidáno: 20. února 2018

• absolutně rychlé spolehlivé diky Jana M,

Přidáno: 19. února 2018

objednávka byla vyřízena velmi rychle. Část zboží vracím, zatím ještě nemám zpět peníze, tudíž nemohu hodnotit v této oblasti. Komunikace obchodu ohledně vrácení zboží byla dobrá.