Hurámobil.cz

Garance nákupu - Hurámobil.cz

5982 recenzí z celkového počtu 17949 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Přidáno: 25. dubna 2017

• osobní vyzvednutí zdarma

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

gamb11

Přidáno: 25. dubna 2017

Skvělá komunikace, rychlé dodání, naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit.

Luca

Přidáno: 24. dubna 2017

• osobní odběr bez poplatku

Obal na můj typ mobilu už není tak často nabízen, ale tento obchod měl ještě docela velkou nabídku a k vybranému obalu ještě nabídl dárek ( datový kabel USB )

Přidáno: 24. dubna 2017

• mám to blízko

Ondřej

Přidáno: 23. dubna 2017

• Velký sortiment, rychlost, příjemný persovál
  • Bohužel budu zboží vracet, kvůli jeho nefunkčnosti, ale to je spíš věc daného kusu, nemění to celkový názor na obchod

Obchod samotný z venku vypadá dost přehlédnutelně, prošel jsem kolem něho 2x než jsem ho našel, o to víc mě překvapilo jak uvnitř vypadá, moderní, velmi pěkně vybavený

Přidáno: 22. dubna 2017

• Rychlost, komunikace, přehlednost.

:-)

Jiří

Přidáno: 21. dubna 2017

• Dobrý obchod s dobrými cenami.

Obchod vřele doporučuji všem potencionálním zákazníkům.

Přidáno: 20. dubna 2017

• rychlost a dobré ceny
  • nevím o žádných

Přidáno: 19. dubna 2017

• přehledné stránky
  • rychlé a bezproblémové dodání

Jiří.

Přidáno: 17. dubna 2017

• Rychlost a zasílání informace o provedeném nákupu.
  • Nevím o nich.

Vřele doporučuji.