• Příjemná obsluha.
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

• Dobrá komunikace a rychlé doručení.
    • Bylo uvedeno, možná platba při dodání kartou. PPL musela dojet opětovně a já jsem svižně, docela horkém počasí asi 1 km k bankomatu. Jelikož mi bude 62 let , docela mě to naštvalo.

Nákup v tomto obchodě byl bez problémů, reklamaci jsem zatím neměla, tak hodnotit nemohu. Jedinou mojí výtkou je, aby si ujasnil obchod s dopravcem, proč není splněna možnost platba kartou, popřípadě tuto možnost z nabídky odstranit.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

• Přehlednost stránek, okamžité odeslání objednávky
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

Rychlé vyřízení, kvalitní zabalení, rychlá doprava

• Mají levné výrobky
    • Doručení do pár dnů
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Při objednání a vyzvednutí zboží na pobočce bez jakýchkoliv problémů.

• kvalita
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Zbozi bylo predano jen v igel.sacku a ne v originalnim obalu,ale proto maji nizsi ceny nez jinde.
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 1 měsícem

Zboží rychle a v naprostém pořádku dorazilo. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

Nakupoval jsem zde poprvé.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Super rychlost dodání, zboží je levné a kvalitní

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

Rychlé a seriozní jednání. Zboží jsem musel bohužel vrátit kvůli závadě,ale peníze byli během jednoho dne zpět na účtu.

• super komunikace
    • pohodový nákup

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Rychlost dodání, praktické dárky cca.za 1000,-Kč, komunikace. V sobotu jsem objednal a v pondělí dopoledne zboží vyzvedl !

Jsou rychlí. Při telefonickém hovoru velmi příjemná paní Petra.Kvalitní video recenze zboží.

• rychlé doručení

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci