Hurámobil.cz

Garance nákupu - Hurámobil.cz

5953 recenzí z celkového počtu 17842 hodnocení

• 98 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Hurámobil.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Hurámobil.cz

Jindřiška

Přidáno: včera, 18:28

• možnost osobního odběru, dobrá dostupnost MHD
  • nevím o nich

seriózní obchod, vstřícnost, ochota pomoci, důvěryhodný

mag.

Přidáno: 25. března 2017

• Výborná cena zboží, jednání a dodání

Vřele doporučuji.

Karolina

Přidáno: 20. března 2017

• dostupnost zboží
  • je jen v Praze

perfektní

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Jako poděkování za vyplnění recenze od nás přijměte 10 bodů do věrnostního programu, které můžete čerpat na bonusové produkty nebo třeba dopravu zdarma na Vaší další objednávku.

zita

Přidáno: 19. března 2017

• osobní odběr v centru Prahy
  • zatím pro mě žádné

velice příznivé ceny, blesková komunikace, osobní odběr bez dalších poplatků

Vašek H.

Přidáno: 17. března 2017

• Dobrá cena, rychlá dodávka, bezproblémová komunikace
  • Nevím o žádných

V e-shopu jsem 2x nakupoval baterii do mobilu, nyní mobil a gelový ochranný kryt. Potěšil mne i dárek ve formě powerbanky pro mobil.
Obchod doporučuji, objedané zboží bylo bez závad.

Michal

Přidáno: 17. března 2017

Dobrá komunikace a ochota, výborný popisek dílů, 100% shodnost dílu s nabídkou.

bajker62

Přidáno: 17. března 2017

• Platba kartou zpoplatněna Kč 30,00!!
  • Asi by se měli odpovědné osoby vyřešit vztahy s bankou, aby 21. století mohlo bez problémů fungovat i v tak sofistikovaném obchodě. Řezník v Klecanech nic takového nechce a karty akceptuje.
  • Je to prostě škodná kaňka na jinak velmi slušných službách.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup.

Odpovědné osoby to s bankou řeší, nicméně banka je trochu větší subjekt než Hurámobil a proto jsou vyjednávací možnosti omezené. Také řezník v Klecanech nemusí soutěžit na cenovém srovnávači Heuréka a nemá marži na vepřovém 1%, aby si nemohl dovolit zaplatit 3% bance provizi za platbu kartou. Veškeré poplatky přehledně v košíku uvádíme a je tedy na svobodném rozhodnutí zákazníka jaký druh platby si zvolí.

Jan Linhart

Přidáno: 15. března 2017

• Rozmanitost sortimentu a dobré ceny.
  • Specialista na Huawei.
  • O stavu objednávvky, zákazníka e-shop dobře informuje několika e-maily.
  • Žádné jsem doposud neshledal.

Obchod má dobré ceny a široký soritment zboží. Mají tu i příslušenství k zařízením od Huaweie - v mém případě to byla sluchátka k telefonu, což mě osobně potěšilo, že aspoň někdo to nabízí.

Tento obchod doporučuji všem, jsem s ním celkově spokojený.

Roman

Přidáno: 14. března 2017

• Všechno ok.
  • Žádné

Spolehlivý obchod.

Eberl

Přidáno: 13. března 2017

Zboží jsem musel vracet, ve správném obalu byla jiná baterie. Baterie vyměněna, poštovné proplaceno.