• výběr zboží (20)
  • ochota (19)
  • nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

Takto by měli vypadat všechny eshopy na jedničku

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 měsíci

bohužel tentokrát zklamání, ze začátku sice obchod komunikoval, protože byl problém s jednou položkou. Domluvila jsem se s pánem, že nevadí, že počkám a dají mi vědět až zboží naskladní, což mělo být 2 týden v lednu. Když jsem se po 2 měsících čekání na zboží zkusila kouknout do mého profilu u nich na stránkách, zjistila jsem, že moje objednávka byla stornována. Bez jediného slova nebo mailu a to jsem o zboží, které měli skladem fakt stála a čekala na něj:( Stačilo se jen zeptat a mohli mi odeslat alespoň skladové věci:(

Reakce obchodu Hurámobil.cz

děkujeme za recenzi a omlouváme se za naši chybu. Objednávka byla chybně stornována z důvodu naší chybné poznámky.

Objednávku po telefonické dohodě dodáme.

Huramobil.cz

• Bleskové dodání

Velmi spokojen.

Reakce obchodu Hurámobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

• Při dotazu vstřícná komunikace zaměstnanců. Velká nabídka zboží, rychlé odeslání.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

vše proběhlo jak mám. doporučuji

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 2 týdny

Příjemné prostředí, blízko zastávky tramvají, velký výběr zboží, dobré ceny,
    ochotná obsluha.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Sklo mi i bezplatně nalepili na prodejne
    • Velice ochotný personál

Parkování u prodejny

supér

• přehlednost

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Byl to můj první nákup v tomto obchodě.Příjemně mě překvapily dárky k mobilu.
    • O žádné zatím nevím.

Pokud budu něco zase kupovat podívám se opět zde do obchodu.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

Byla to moje první objednávka - vyřízeno k mé naprosté spokojenosti.

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

Dobrý obchod, který přídal k telefonu spoustu dárků jako příslušenství.

ok

- cena
    - výběr
    - možnost volby dodání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 3 týdny

• Skvělý přístup, často přidají dárek navíc.

• cena, rychlost vyřízení

Spolehlivost a slušné jednání

• nakoupil v obchodě Hurámobil.cz před 4 týdny

k telefonu hromada dárků, telefon CZ distribuce

Přehled super ceny také

• Rychlost .
    • Jeden den objednáno a druhý den doma :-) Super obchod každému doporučuji.
    • Navíc k zakoupenému telefonu dárky co chtit víc ?

Snad přehlednost stránek , ke konkrétním přístrojům přiřazovat pouze příslušenství které je pro daný typ vhodné.