Byla to moje první objednávka v tomto obchodě a jsem s její vyřízením velice spokojen. Zboží objednáno v pátek, dorazilo po víkendu v úterý přesně v časovém rozmezí avizovaném dopravcem.

Komunikace s obchodem super. Zboží taky super.
    Celková spokojenost.

Reakce obchodu Huramobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

Spokojen

Krásný den

Obchod mi doporučil zeť na základě svých dobrých zkušeností. Tak jsem si nechala poradit a vše proběhlo k mé naprosté spokojenosti. Co se týče mobilu, tak na nějaké hodnocení je ještě brzy, zatím se s ním teprve seznamuji.

Krásný den

Rychlé dodání. Skvělá komunikace. Vše v pořádku.

• Příznivé ceny
    • Přehledný Eshop

První objednávka, rychle doručeno. Příště uvidíme

Krásný den

Vstřícné jednání, rychlé dodání , zkušenosti v oboru

Krásný den

Super obchod jak to má být.

Krásný den

Objednávka bleskurychle vyřízena i doručena..

Vše OK.

• Všechno v pořádku.

Vstřícnost a ochota.

Krásný den

• skvělá komunikace a rychlost dodání

Bleskové dodání zboží!!

Krásný den

• Rychlé dodání v bezvadném stavu.

• bohatý sortiment
    • žádná

sortiment, rychlé dodání

• rychle dodani

• velký vběr
    • rychlost dodání

Krásný den

Superrychlé dodání zboží, naprostá spokojenost.

• rychlá dodávka