• Vše v pohodě

Reakce obchodu Huramobil.cz

velice děkujeme za recenzi i nákup. Budeme se snažit takto pokračovat i nadále a velice oceníme pokud nás doporučíte i svým známým a kamarádům.

• Rychlé dodání, dobré ceny

Krásný den

• Nakupoval jsem zde poprvé a zboží bylo vyexpedováno i doručeno velmi rychle .

Kvalitní eshop , na který se budu rád vracet .

Krásný den

snadné objednání, doručeno dle předpokladu

Krásný den

• Společně s mobilem jsem objednal i tvrzené sklo, které v popisu uvádělo, že je přesně na konkrétní typ mého mobilu. Jediné co plus mínus sedělo je rozměr na displej, ale výřez na foťák tam není..

Super rychlé dodání, dobrá komunikace. 100% spokojenost

Krásný den

• Zatím první nákup, ale spokojenost.

Informovanost, a rychlost doručení.

• vše podle představ
    • jak slíbili, tak doručili

• žádná

• Rychle vyrizeni

Tech e-mailu o stavu objednavky bylo mozna az trochu moc:-)

Krásný den

• Velmi dobrá komunikace!

Krásný den

Výborná spolupráce můžu jen doporučit.

Krásný den

• Vše proběhlo rychle a hladce, dokonalé informování o stavu objednávky ze strany obchodu i dopravce.
    • Nic.

rychlé, zboží odpovídá

naprostá spokojenost

• rychlé doručení zboží
    • příjemné ceny
    • velký výběr

Krásný den

Děkuji za rychlé doručení. Jeden den odpoledne objednáno, druhý den v poledne na výdejním místě.

• Rychle jednání a dodani

Rychlá reakce a doručení zboží. Vše v naprostém pořádku. Dekuji