Dobrá cena, doprava zdarma

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi.
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět - obchod pro všechny milovníky hudby!

• Rychlé a vstřícné jednání

Objednávka velmi rychle připravena k vyzvednutí.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme rádi :-)!

Velmi příjemná obsluha, která se vyzná ve své práci. Všem tento obchod doporučuji .

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za moc hezkou recenzi :-).
    Od toho jsme tady a kdykoli budete něco z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

Katastrofa

Dobrý den :-)!
    Chápeme, že atmosféra ve společnosti je stále napjatější a že hledání hromosvodů se stává novým, národním sportem, ale při vší úctě, poslat takovouto recenzi takhle z voleje je opravdu celkem zbytečný úlet.
    Tak Vám tedy i přesto pěkně děkujeme a kdyby se Vám to třeba přecijen rozleželo a nechtěl jste nám takhle zbytečně topit za každou cenu, můžete to kdykoli opravit, stačí to napsat na Heuréku :-).
    Zboží byste měl mít touhle dobou už určitě doma, tak ať Vám to hezky hraje :-).

Super obchod, vřele doporučuji

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za krásnou recenzi a těšíme se na případnou další spolupráci.

• přehlednost stránek
    • rychlost vybavení
    • slušné ceny
    • žádná

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu!
    Budeme moc rádi :-)!

Vřele doporučuji, velká rychlost dodání a ochota ohledně doručení i při změně adresy

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, tak jsme tu pro Vás :-)!

• Zboží nedorazilo

Reakce obchodu Hudební Svět

Na kompletaci Vaší objednávky usilovně pracujeme. Moc se omlouváme za zprodlení s vyřízením, ale dodavatelsko - odběratelské vztahy jsem jeden velký problém. Snažili jsme se Vás kontaktovat, ale nedovolali jsme se. Prosíme ještě o pár dní strpení.
    Děkujeme za pochopení.

Objednal jsem si zboží přes internetový obchod, kde bylo v kolonce skladem! 1.8.2022- zaplaceno v ten den převodem (okamžitá platba- stejná banka). O dva dny později telefon, že zboží není, že den před tím bylo rezervováno a že týden cca očekávané naskladnění - v ten den 3.8.2022 jsem objednávku zrušil. Do dnes 8.8.2022 peníze na účtě nejsou, dnes i voláno na firmu co se děje ? Bylo mi sděleno, že zapomněl předat účetní .. ! No nevím co si myslet, silně znepokojen!

Reakce obchodu Hudební Svět

Moc se omlouváme, ale tuto objednávku jsme opravdu nezvládli z důvodů vysoké nemocnosti ve firmě a dovoleným.
    Bylo nás tu v tom týdnu málo a kolega nepředal informaci o Vašem požadavku na okamžité vrácení platby předem tak rychle, jak byste si představoval. Moc nás vzniklá situace mrzí a když nám dáte příležitost příště, budeme se snažit nezklamat. Znepokojen být ale opravdu nemusíte :-).
    Spokojený zákazník je pro nás vždy prioritou, ale bohužel se i nám občas stane, že někdo z nás na něco zapomene nebo něco nestihne tak, jak by si přál.
    Jsme zkrátka také pouze nedokonalí, omylní lidé.

Vse super!

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a zůstaňte s námi :-)!
    Kdykoli budete potřebovat cokoli z našeho oboru, ozvěte se znovu!
    Budeme moc rádi a jsme tu pro Vás :-)!

• komunikace
    • sortiment
    • ceny

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za skvělou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu :-)!

spokojen

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• Mívají skladem věci, které jinde nejsou
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za takovou pochvalu a potěšení z tak hezké spolupráce je na naší straně :-)!
    Když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu.

Dobrá komunikace.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za hezkou recenzi a když budete cokoli potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• velmi dobře zabaleno

Dobrý den :-)!
    Děkujeme za krásnou recenzi a za pochvalu :-)!
    Ano, na kvalitní, odolné, blbuvzdorné zabalení zásilky klademe velký důraz, protože řešit reklamace dopravy je velmi nepříjemné a časově náročné.
    Pancéřovým zabalením se tomu snažíme předejít :-).
    Každopádně jsme tu pro Vás a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

• naprosto profesionální jednání, poradili mi s výběrem zboží, snaha vyhovět s termínem dodání, expresní doručení ,prostě velká spokojenost

Dobrý den :-)!
    Číst tak hezké recenze moc potěší :-)!
    Děkujeme velice a jste pro nás vždy člověk číslo 1 :-)!
    Když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!

Jednoduchý a jasný přístup.Nemá to chybu.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!
    S pozdravem a přáním všeho dobrého Váš Hudební Svět!

• Kvalitní baskytara za dobrou cenu
    • Rychlé dodání do druhého dne

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za krásnou recenzi a když budete něco z našeho oboru potřebovat příště, obraťte se na nás znovu.
    Budeme moc rádi :-)!

• Bez přirážky za doručení na prodejnu!

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme Vám velice za krásnou recenzi a slovní doporučení :-)!
    Když budete v budoucnu cokoli potřebovat, obraťre se na nás znovu, budeme moc rádi.

S obchodem jsem spokojený.

Reakce obchodu Hudební Svět

Děkujeme za Vaši krásnou recenzi a když budete v budoucnu cokoli z našeho oboru potřebovat, obraťte se na nás znovu, budeme moc rádi :-)!